Як вибрати водонагрівач

11-13-2021

У даній статті ми дамо загальні рекомендації для вибору побутового водонагрівача в міську квартиру, заміський будинок, невеликий офіс.  Вибір водонагрівача для виробничих потреб допоможуть зробити фахівці термоміра на підставі точних параметрів користувача.отже, для правильного вибору водонагрівача спочатку визначимо його найважливіші параметри. Також хочемо порекомендувати вибрати https://mhata.com.ua/vodonagrevateli/ на сайті.

Водонагрівачі бувають накопичувальними і проточними. У накопичувальному вода нагрівається протягом деякого часу, перебуваючи в ємності з працюючими нагрівальними елементами. Проточні водонагрівачі гріють воду» нальоту», включаючись від протоки води і вимикаючись автоматично при закритті крана. Порівняємо ці два типи за основними параметрами.

У більшості випадків, якщо в приміщенні є можливість використання магістрального газу, застосування газового водонагрівача буде більш виправдано, ніж електричного. Якщо ж використовується газ в балонах, потрібно підрахувати як часто ви плануєте використовувати водонагрівач і який буде витрата газу на нього. При частому застосуванні-газовий варіант краще. Порівняємо два типи водонагрівачів.

Потужність електричного водонагрівача вибирається, виходячи з типу приладу, потреби в гарячій воді, а також з обмежень електромережі в даному приміщенні. При розрахунку потужності електричного водонагрівача варто також звернути увагу на вибір перетину електрокабеля.

Потужність газового побутового водонагрівача, як правило, перевищує потужність аналогічного електричного приладу і задовольняє мінімальний рівень комфорту з виробництва гарячої води. Детальніше про газові колонки читайте тут.

Для продовження терміну служби водонагрівача при поганій якості води, розгляньте питання про встановлення водяних фільтрів — фільтри для води-як вибрати.якщо даних рекомендацій недостатньо для самостійного прийняття рішення щодо вибору водонагрівача – звертайтеся за консультацією до фахівців компанії термомір. Рекомендації щодо вибору накопичувальних електричних водонагрівачів ви можете прочитати тут.