Як вибрати кавоварку

1-15-2022

Яку кавоварку вибрати в 2021 році? звичайно ж, якісну, надійну і функціональну! а знайти саме таку допоможе наш огляд. Ми проаналізували думки фахівців і відгуки покупців, і на їх основі склали список найбільш гідних моделей. Також хочемо порекомендувати вибрати найкращу кавоварку тут тільки найкращі моделі .

Коли ви будете вибирати підходящий саме вам варіант, рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

Управління та налаштування. Якщо модель оснащена простими механічними регуляторами, то ви зможете встановити тільки самі основні параметри. Електронна і сенсорні панелі управління надають більше можливостей аж до програмування власного рецепту.

Матеріал корпусу. Пластик досить міцний, проте не дуже стійкий до механічних впливів — на ньому легко з’являються плями і подряпини. Більш дорогі моделі мають металевий корпус-ефектний і довговічний.

Корисні можливості. Деякі функції не так вже необхідні, але дуже спрощують життя: наприклад, таймер включення або опція приготування двох чашок одночасно. Якщо ви любите капучіно або латте макіато, вам знадобиться капучинатор — пристрій для збивання пінки.

Приготування кави в автоматичних пристроях по суті нічим не відрізняється від звичайної процедури: нагріта в бойлері вода під тиском надходить на фільтр з перемеленими зернами і просочується через них. Різниця тільки в тому, що все це відбувається автоматично і не вимагає вашої участі, досить встановити всі налаштування. А якщо кавоварка здатна зберегти в пам’яті улюблений рецепт, то вам потрібно лише натиснути одну-єдину кнопку.

Справжнім поціновувачам кави відомо, що вже через півгодини після помелу з зерен випаровується більшість ефірних масел. Це означає, що приготований з такого порошку напій буде мати відчутно менш яскравий смак і аромат. Щоб використовувати тільки мелену каву, вибирайте моделі, оснащені автоматичною кавомолкою. Тут буде мати велике значення конструкція жорен. Леза зі сталі довговічні і міцні, але швидко нагріваються, що може вплинути на смак напою. Керамічні жорна гарантують природний смак і аромат, проте оснащені ними прилади коштують дорожче. Вибір за вами.

Для приготування напоїв зі збитою молочною пінкою необхідний капучинатор. Найпростіші варіанти-ручні або механічні. Кавомашини з такими пристроями відрізняються цілком доступною ціною, проте будьте готові до того, що процес приготування пінки зажадає вашого активної участі. Більш зручна конструкція-автоматичний капучинатор. Достатньо лише натиснути кнопку-і молоко буде нагріте, піна акуратно збита і подана в чашку з кавою.