Як вибрати декор для дому

10-26-2021
Як вибрати декор для дому

Декор в інтер’єрі

Декор в інтер’єрі-це вибір і розміщення в інтер’єрі різних предметів декору і аксесуарів. Також хочемо вам порекомендувати кращий декор для дому посмотреть. Це один із завершальних етапів розробки дизайну інтер’єру. Завдяки грамотному декорованому інтер’єр набуває завершеність, стає гармонійним і затишним.

У даній статті я допоможу вам у ваших дизайнерських проектах і ви побачите ідеї декору в інтер’єрі! кожна кімната повинна бути прикрашена пристрастю і стилем. Адже кімнати мають свої особливості, які необхідно враховувати при оформленні будинку. Іноді вибрати правильний колір, хороші текстури або ідеальний предмет меблів нелегко, але я хочу показати вам ідеї декору в інтер’єрі, щоб ви могли зробити свій будинок унікальним і ексклюзивним.

Прикрасьте свій будинок зі стилем, знайдіть самі надихаючі елементи декору! я підібрала деякі варіанти декору спальні, дитячої, вітальні, кабінету, їдальні, декору ванної кімнати і сучасних меблів.

Натуральні матеріали

Натуральні матеріали, природна краса і екологічність в інтер’єрі!

Спробуйте використовувати різноманітні фактури, тому що без фактур монохромний інтер’єр виглядає нудно. Поєднуйте в одному інтер’єрі не менше трьох різних фактур, наприклад, глянцеві, матові і об’ємні.

В стилі бохо, якраз основоположна стилю-це натуральні матеріали! про стиль бохо в інтер’єрі ви можете дізнатися в цій статті.

Панелі на стінах виглядають дуже ефектно! на додаток вони служать відмінною звукоізоляцією!

Детально про звукоізоляції в будинку, ви можете подивитися в цій статті»керівництво по звукоізоляції вашої квартири».

Барвистість в інтер’єрі

Яскравість в моді! відгомони 80-х, коли справа доходить до колірної схеми. Вітайте в декорі бордовий, жовтий, зелений, фіолетовий і золотий! яскраві акценти можуть бути в меблях, світильниках, вазах, текстилі, спробуйте виділити, наприклад двері або зробити яскраву стіну!)

Про тенденції в дизайні інтер’єру 2019 року, ви можете дізнатися в цій статті і побачити приголомшливі варіанти кімнат!

Подивіться, які дзеркала, світильники та меблі виготовляє руслан кахнович! як все чудово виглядає в інтер’єрі!

Декор в дитячій

Особливий настрій і затишок в дитячій надають деталі, аксесуари, забавні дрібниці, які можуть розповісти про дитину і його захоплення. Допоможуть зробити кімнату іменний дитячої, щоб у вашої дитини було його особистий простір і атмосфера! це можуть бути: світильники, шпалери, постільна білизна, картини, гірлянди, подушки і фігурки того, чим захоплюється дитина. Важливо, щоб всі матеріали були натуральні і екологічно чисті для вашого малюка!

А про інтер’єр в стилі монтессорі ви можете дізнатися в цій статті! уривок зі статті: «основне завдання монтессорі-середовища, полягає в створенні такої обстановки для малюка, де він міг би сам, без сторонньої допомоги, виконувати якомога більше щоденних дій: сам одягатися, самостійно їсти і прибирати свій посуд, мити руки, чистити зуби і так далі.»

Вази в інтер’єрі

Вази прекрасні своєю різноманітністю, може допомогти розставити кольорові акценти і підтримати ваш стиль інтер’єру!

Якщо ви хочете придбати кілька ваз, то краще вибрати одну форму в різних кольорах або навпаки вибрати один колір (або різні, але в одній гамі) і різні форми!

Світильники в інтер’єрі

Не бійтеся купувати незвичайні форми світильників, люстр і ламп! вони відмінно виділяються в інтер’єрі. А різноманітний світло, який виходить від різних світильників додає атмосферу і родзинку в ваш інтер’єр! а про секрети в дизайні інтер’єру, який не вийде з моди ви можете дізнатися в цій статті!

Живопис в інтер’єрі

На сьогоднішній день не існує жорстких правил розміщення живопису в інтер’єрі! ви можете вибрати картину в тому ж стилі, що і ваш інтер’єр, або грати на контрасті традиційного інтер’єру і сучасного мистецтва або твори старих майстрів в сучасному дизайні інтер’єру. Вішати картини рекомендується на рівні очей, щоб середина картини була на 150 см від підлоги! не дивлячись на висоту стелі)

Якщо вам знадобиться допомога в декорі інтер’єру, я із задоволенням допоможу вам!

Спасибі за перегляд і до швидкого!