Гірлянда своїми руками: 10 чарівних прикладів

0
1

Напередодні нового року все, як правило, не тільки займаються придбанням подарунків, але і думають про прикрасу свого житла. Сьогодні roomble.com покаже своїм читачам, як перетворити будинок до зимових свят і зробити гірлянди своїми руками

Прокинувшись сніжним зимовим ранком, ви раптом усвідомили, що ваше житло ну зовсім не підготовлено до зустрічі дідуся мороза? не біда! зараз ми покажемо вам, як швидко і красиво перетворити свій будинок. Примітно, що багато гірлянди можна зробити своїми руками.

Гірлянда з кольорового паперу

Гірлянда по-циганськи

Втілити цей варіант гірлянди в життя дуже просто. Вам знадобляться: мотузка (або волосінь) і різнобарвна тканина (яку не шкода розрізати на клапті). Ну і, звичайно, вмілі руки.

Дзеркальна гірлянда

Складність реалізації цього проекту полягає в основному елементі гірлянди — дзеркалах. Вам також будуть потрібні тасьма і гвоздики (на які ви і повісите гірлянду).

Жива гірлянда

Любите все натуральне? тоді цей варіант спеціально для вас — хвойні гілки, мотузочок і декоративна жива гірлянда готова. Правда, це прикраса краще робити безпосередньо перед святом, так як хвойні гілки можуть обсипатися (ну або ви можете обробити їх спеціальним засобом).

Гірлянда-ланцюжок

Тепер згадаємо дитинство або початкові класи школи — зробимо гірлянду-ланцюжок. Вам знадобляться: кольоровий папір, ножиці і клей. Чим яскравіше папір, тим краще!

Плюшева гірлянда

Якщо у вашому будинку є багато маленьких плюшевих іграшок, то перетворити їх в новорічну плюшеву гірлянду не складе труднощів.

Гірлянда з пляшок

Ми завжди говоримо, що поспішати з утилізацією пляшок не варто. По-перше, в них ще щось, може бути, залишилося. А по-друге, з пляшок можна зробити класну, воістину новорічну гірлянду.

Золота гірлянда

Придумайте красиве оздоблення свого будинку на новий рік. Щоб не тільки дідові морозу сподобалося, але і снігуронька затрималася на горезвісні «п’ять хвилин». Робіть життя красивіше разом з roomble.com.

Гірлянда з бантів

Таку новорічну гірлянду зробити зовсім нескладно. Просто уважно подивіться на картинки і все зрозумієте.

Геометрична гірлянда

Для цієї гірлянди вам знадобляться нитки і кольоровий картон. Вирізуєте різноманітних форм предмети і нанизуєте їх на нитки. Якщо робити це з душею, то вийде красиво.