Особливості вибору кухонної витяжки

0
1

Витяжка є одним з найбільш затребуваних видів кухонного обладнання. У процесі готування утворюється безліч побічних продуктів: запахи, пар, кіптява, дим, дрібнодисперсні частинки жиру. Якщо все це оперативно не видалити, то змішавшись з пилом, жир і кіптява покриють всі довколишні предмети і меблі. Саме кухонна витяжка призначена для оперативного видалення запахів і продуктів горіння, а також може мати кілька додаткових функцій залежно від конструкції моделі.

Різновид кухонних витяжок

Не існує строго нормованої класифікації витяжок для кухні. Але залежності від конструкції їх загальноприйнято відносити до наступних типів:

  • проточні-приєднуються до загальної вентиляційної системи будівлі. Відпрацьоване повітря із зони готування повністю видаляється з приміщення;
  • рециркуляційні – автономні пристрої, що мають в складі кілька фільтрів, що використовуються для очищення повітря в кухні. Після чого він знову направляється в приміщення.
  • комбіновані моделі мають конструкцію з можливістю підключення до вентиляційної системи і установки фільтрів.

Залежно від способу кріплення кухонні витяжки бувають двох типів:

  • настінні — найбільш поширений і простий в установці варіант. Кріпляться до стіни на певній висоті від плити або варильної поверхні;
  • вбудовані — не мають зовнішнього корпусу і встановлюються всередину меблів — кухонного підвісної шафи або тумби. Вони мають досить компактні варіанти і більшість моделей оснащується телескопічними (висувними) елементами, що збільшують робочу поверхню пристрою.

Основні характеристики і критерії вибору

Вибираючи витяжку на кухню, крім конструкційних особливостей, фахівці рекомендують орієнтуватися на наступні показники:

Габаритні розміри. Стандартом вважається витяжка на кухню 60 см, за умови установки на висоті 750-850 мм від поверхні газової і 650-750 мм від електричної варильної поверхні така витяжка повністю прибирає забруднене і розігріте повітря з робочої зони.

Потужність. Цей параметр, стосовно до кухонних витяжок, має на увазі не потужність електромотора в ватах, а продуктивність пристрою — здатність видалити певний обсяг забрудненого повітря за одиницю часу. Вимірюється в метрах кубічних на годину-м3 / год. Для визначення оптимального значення потужності витяжки необхідно обсяг приміщення кухні (похідна в цій площі) помножити на 12 — коефіцієнт зазначеної в нормативах для витягів побутового призначення. До отриманого значення необхідно додати не менше 20%, щоб мати запас потужності для інтенсивного використання.

Спосіб управління. Визначає зручність використання і довговічність витяжки. Сучасні моделі комплектуються як традиційними контактними (кнопковими) перемикачами так і сенсорними або псевдо сенсорними кнопками. Пристрій преміум класу можуть мати додаткове дистанційне керування.

Підсвічування. Досить важливий критерій, що визначає додаткові зручності використання. Витяжка повинна мати не менше 2ух лампочок з вологозахищеним цоколем. При цьому прозора панель, що відкриває доступ до лампочок, повинна мати надійні засувки гвинтові з’єднання;