Меблі для вашої кухні

0
1

Кухня особливе місце для кожного будинку, тут кожен день за столом збирається сім’я за смачним обідом або чашкою ароматної кави, дуже часто кухня «приймає» і гостей. І в першу чергу, цю кімнату хочеться бачити затишною і комфортною. Головну роль в створенні інтер’єру приміщення грає кухонні меблі, яку вибрати на сьогоднішній день, не скласти ніяких труднощів. При виборі кухонних меблів, для початку можна подивитися білоруські кухні в москві фото, компаній виробників, і визначиться з розмірами, формами і стилем меблів.

Дана меблі повинна бути якісною і надійною, довговічною і функціональною, зручною і мати гарний зовнішній вигляд. Є різні види кухонних меблів. Вона може бути кутовий, однорідної, дворядної, острівної, півострівний і т.д. В даному випадку, все залежить від розміру кухонного приміщення.

Для того щоб не загубитися в своїх бажаннях, потрібно чітко визначити стиль, який ви хочете бачити на своїй кухні. І цей стиль не повинен входити в дисонанс з усім іншим будинком. Не кажіть собі, що не хочете дотримуватися ніякого стилю. Тому що на сьогоднішній день все вже розділено і названо. І якщо ви з’єднаєте кілька елементів різного стилю, це буде називатися еклектикою. А інтер’єрний «вінегрет» —» робимо, що в голову прийшло » теж має своє ім’я-ф’южн. Тому краще знати, що робиш. Якщо основа визначена, набагато легше підібрати і меблі, і обробку.

класична кухні . Це стиль консервативних, серйозних і грунтовних людей. Це натуральні, дорогі меблі. Робиться раз і, практично, «на століття». Упор йде на якість матеріалів, сувору геометрію ліній і добротність виконання.

кухня хай-тек . Тут обов’язкові скло і хром. Використовується також пластик, схожий то на скло, то на хром. Це « «холодна естетика», обтічні лінії, максимальна ергономічність, і нічого зайвого.

мінімалізм . Чимось схожий на хай-тек. Живі теплі матеріали в обробці, живі кольори. У такій кухні мешкає людина відчуває. Мінімалізм в кухні сьогодні прийнято вважати ознакою гарного смаку.

Дуже модне відгалуження — японський мінімалізм. Він об’єднує в собі хай-тек, обтічні лінії японських машин і загадкову культуру сходу. Але спосіб життя, культура, філософія сходу повинні бути вам близькі. Інакше, вразивши всіх красою, самі себе ви будете почувати незатишно на такій кухні.

Також дизайн сучасної кухні оформляють в таких стилях: бароко і рококо, арт-деко, ар-нуво, античний і бідермайер, скандинавський, африканський, індійський, англійська, єгипетський, авангард, експесіонізм, функціоналізм і т.д. Але всі вони відрізняються тільки нюансами від трьох основних: класичного, етнічного і мінімалістичного.