Вирішили зробити ремонт в спальні? ось ідеї, які допоможуть зробити цю кімнату модною і стильною

0
1

Ми зібрали найцікавіші ідеї дизайну і обробки спальні спеціально для вас. Всі ідеї підходять як для невеликих кімнат, так і для просторих.

Узголів’я ліжка як частина оздоблення стін

Завдяки створенню інтегрованого в стіну узголів’я для ліжка ви отримаєте сучасний вигляд спальні. Для оформлення можна використовувати текстиль, декоративні панелі під дерево, кожзам та інші матеріали.

Акцентні стіни і зонування кольором

Будь-яка кімната повинна бути фотогенічною. І не тільки в звичному для зйомок розумінні, але і для того, щоб ми з радістю прокидалися тут вранці. Акцентні стіни-відмінне рішення для тих, хто хоче зробити кімнату більш оригінальною або провести зонування там, де будуть зайвими будь-які перегородки.

Монохромна колірна гамма

У дизайні спалень популярні монохромні кольорові гами: сіро-чорні, чорно-білі, сіро-попелясті, бежеві, бежево-шоколадні та інші. Їх легко змінити, якщо вибрані тони вам набриднуть.

Золоті світильники-гламурний шик

Ще одна цікава ідея в дизайні спальні — золоті світильники і аксесуари з гламурним або індустріальним шармом. Вони зроблять навіть звичайну спальню з уже завершеним ремонтом більш модною.

Студійне планування

У сучасному інтер’єрі ліжко, виставлена напоказ, вже не вважається ознакою поганого тону.

Ванна кімната при спальні

При переплануванні частина коридору ви можете перетворити у ванну кімнату з міні-душовою кабіною, унітазом і раковиною.

Ніші, подіуми і шафи з гіпсокартону

Завдяки гіпсокартону легко обладнати ніші для зберігання або декору, вбудований гардероб або навіть подіум для ліжка.