Експериментальна авіамодель швидкісного винищувача» шквал » св– 174

0
1

Привіт, шановні моделісти. Сьогодні я розповім про створення авіамоделі» шквал » св — 174, створеної за мотивами швидкісного винищувача берта рутана — «pond racer».

Історія створення цієї моделі почалася 20 листопада 2020 року, так що цю модель можна з повною впевненістю назвати довгобудом.почну свою розповідь з невеликого, я б сказав, ліричного відступу. Літальні апарати, створені альбертом лендер рутаном, по справжньому повітряні, мають такі фантастичні форми, що здаються створеними не конструктором, а інопланетянином, дивлячись на них, хочеться писати вірші.

Хочу назвати всього кілька його створінь: variviggen, varieze, ames ad-1, 202 boomerang, voyager, catbird, proteus, в його портфоліо – близько 400 самих різних проектів, про всіх не розкажеш.

Особисто мені дуже подобається літак, про який я веду свою розповідь.

«це був спеціальний рекордний літак, розрахований на короткочасні форсовані льотні режими і майстерне пілотування».

На жаль, рекорду він так і не встановив через пожежу на борту.ось я і вирішив створити модель цього літака. Ще раз повторю, що це не буде копія, і буду робити її за мотивами літака «pond racer» — ставковий гонщик.до речі хочу сказати, що досить багато авіамоделісти намагалися створити модель цього літака.

Для крила , вирішив використовувати заготовки, зроблені мною для чергової моделі лк.

Ось від розмірів цих заготовок і буде залежати розмір моєї моделі. Заміряв заготовки, відрізав все непотрібне і отримав крило майбутньої моделі.розмах крила вийшов — 1460 мм. (заміряв після вклеювання кінцевих заокруглень).довжина моделі вийшла — 1570 мм, виходячи з цього розміру, з’явилися розміри необхідних для побудови моделі деталей конструкції. Все завдав на робочий креслення.

Передбачувана електроніка.2 мотора-3010 1300kv. 420w. Тяга кожного мотора 1650 р.

Гвинти-8 х 6 трилопатевий або 10 х 8 .

2 регулятора – 60 а.

Сервомашинки-mg90s.

2 акумулятора-3s 1500 mah.

Кілька слів про конструкцію крила. Фотографій створення його у мене не збереглися. В принципі, тут нічого нового немає. Як зазвичай викроюються дві однакові заготовки верхньої і нижньої обшивок.

Оскільки крило має симетричний, двоопуклий профіль, всередині приклеюється один лонжерон по всій довжині консолі крила.це добре видно на кореневому і кінцевому кінці консолі крила.

Все склеюється і фіксується вузьким, паперовим, малярським скотчем, до повного висихання клею.

Для виготовлення моделі , я використовую просту, листову підкладку під ламінат розміром 1000 х 500 мм .і , товщиною 5 мм.

Не обійшлося і без застосування гладкої, білої стельової плитки.

Для склеювання всіх деталей моделі, я використовую універсальний, вологостійкий клей «кін», створений спеціально для склеювання стельової плитки, плінтусів та інших матеріалів з пінопласту.

Що б закінчити роботи над крилом зворотної стрілоподібності (кіс), до вже готовим консолей приклеїв , вирізані з підкладки кінцеві заокруглення.

У крилі вирізав елерони.

В кожен елерон довелося вклеїти смужку утеплювача, по товщині кромки і в крило вклеювати таку ж смужку

Вирізав заготовки для фюзеляжу.

А це заготовки для стінок бічних балок. У них прорізані отвори для крил.

Починаю монтувати фюзеляж. Прорізав отвори для стабілізатора при склеюванні кіля , між двох шарів утеплювача вклеїв серпянку. На неї буде навішуватися рн.

Праву і ліву консолі крила з’єднав малярським скотчем. Приміряю крило на фюзеляж.

Склеюю бічні балки.

Приміряю праву і ліву консолі крила на бічні балки.

З двох шарів підкладки склеїв стабілізатор.вирішив приміряти всі деталі конструкції моделі на свої місця. Зібрав все в єдине ціле.

Навісив елерони на паперовий, малярський скотч, вклеїв консолі в бічні балки і обтягнув крило липкою алюмінієвою фольгою.

Склеїв праву і ліву консолі крила.з пластикової пляшки вирізав скління кабіни, вклеїв фігурку пілота, змонтував.

Вирізав заготовки для рн. Змонтувавши.

Приміряв готовий фюзеляж до крила. Змонтував сервомашинки на елерони.

У хвостовій частині фюзеляжу прорізав отвір для рв, навісив на серпянку, затиснувши її між двох шарів утеплювача. Рв і змонтував стабілізатор.встановив сервомашинки для рв і рн , вклеїв кабанчики і під’єднав тяги. Так працюють рн ірв.вклеїв готовий фюзеляж зі стабілізатором на місце. Практично модель готова.

Кілі на хвостові балки роблю теж з двох шарів стелі.приміряю і монтую.

У носовій частині бічних балок вклеюю шматочки з утеплювача . Товщиною 20 мм. І на них приклеюю квадратики з 3 мм. Фанера.на них будуть кріпитися мотори.

Перевіряю роботу елеронів.

Проводжу обтяжку моделі кольоровим скотчем, наношу написи.

Всередині і зовні бічних балок вклеюю шматочки фанери. Товщиною 3 мм.на ці місця будуть встановлюватися шасі.

Стійки шасі випиляв зі смуги алюмінію, товщиною 2 мм.і шириною 25 мм. Колеса покупні.

Заднє колесо взяв від старої авіамоделі.

Після завершення робіт перевірив вагу моделі без акумуляторів. Він виявився значно менше планованого. Всього 750 р. Тому поміняв мотори на менш потужні — 2212 1400 kv, гвинти поставив 10 х 4,5.

Кілька фотографій на засніженій зпс.

Перший пробіг по снігу.

На цьому прощаюся з вами. До побачення! ваш валеріан самодєлкін.