Як правильно вибирати меблі в дитячу кімнату

0
1

При оформленні дитячої кімнати важливо звертати увагу на якість меблів. Вона повинна бути міцною, екологічною, довговічною і безпечною. Якщо вам потрібна дитячі меблі не дорого, то її краще купувати в інтернет-магазині. Там не тільки великий асортимент, але і дуже доступні ціни.

Як вибрати меблі в дитячу кімнату

Це приміщення істотно відрізняється від інших в будинку або квартирі. У нього є певні функції, але вони досить різнопланові. Адже в дитячій повинні поєднуватися і ігрова, і спальня, і робочий (навчальний) кабінет. Продумати розстановку також дуже важливо. Меблі не повинна заважати дитині, залишаючи багато вільного простору для ігор і пересування.

Як виглядає стандартний набір меблів для дитячої кімнати? він включає в себе:

  • ліжко або розкладний диван;
  • письмовий стіл або парту;
  • стілець або крісло;
  • шафа для одягу або комод;
  • пенал для книг або книжкові полиці;
  • тумби для іграшок.

Підбирати всі меблі необхідно дуже ретельно, вивчаючи всі матеріали. Важливо, щоб це були екологічно чиста деревина, яка не зашкодить дитячому здоров’ю. Конструкції і кріпленні повинні бути надійними і міцними. На меблях не допускається наявність гострих кутів, про які може травмуватися дитина. Такі вимоги повинні застосовуватися до будь-якого предмету, який буде знаходиться в дитячій.

На що ще важливо звернути увагу, вибираючи меблі для дитини? на її ергономічність і зручність. Діти повинні мати можливість діставати і складати в неї речі без залучення дорослих. Не варто купувати меблі» на виріст», як одяг.

Все, що знаходиться в кімнаті, має бути привабливим і красивим для дитини. Якщо ваша дитина вже досить доросла, щоб висловлювати свої уподобання, запитайте його про них. Дуже добре, якщо дитина буде перебувати в привабливій для нього обстановці. Не варто віддавати перевагу занадто яскравим відтінкам, але і похмурих і строгих кольорів краще уникати.

Дуже популярними останнім часом стають набори меблів, які виконані в єдиному стилі і колірній гамі. Але, якщо є бажання, можна і підбирати кожен предмет по-окремо. Але такий процес займе багато часу.

Готовий комплект завжди виглядає красиво і економить місце в кімнаті, так як виробники прораховують все буквально до міліметра. У такі набори часто входять шведські стінки, письмові столи, над якими розташовуються ліжка в якості другого поверху. Такі комплекти нерідко набувають для невеликих квартир. Вони відмінно вписуються в однокімнатні житла, де виділити окрему кімнату для дитини неможливо. Такий набір дозволяє зробити хоча б особистий куточок малюкові і організувати там для нього комфортний простір.

На що звернути увагу при виборі меблів для дитячої команти

Орієнтуйтеся на вік і стать дитини. Якщо це хлопчик, то краще вибрати меблі синього, зеленого, блакитного кольору. Для дівчаток підійде рожевий, ліловий. Є й універсальні відтінки, до якого відносяться жовтий, коричневий, сірий.

Якщо дитина ще маленька, то можна вибирати меблі з декором у вигляді персонажів мультфільмів і казок. А ось для школярів такий варіант буде вже неактуальним, як і для підлітків.

Якщо в кімнаті буде проживати не одна дитина, а кілька, то необхідно ретельно продумати набір і розстановку меблів. Кожен малюк повинен відчувати себе комфортно. Якщо місця не так багато, то є сенс встановити двоярусне ліжко. Краще, якщо у кожної дитини буде свій комод або хоча б шафка для одягу, а також особистий письмовий стіл з полицею для книг.