Як оновити двері: 20 ідей для вашого натхнення

0
1

Не поспішайте міняти старі двері в квартирі — будь-якої речі можна дати нове життя і навіть перетворити в родзинку інтер’єру. Покажемо 20 цікавих ідей

Двері в квартирі часто залишаються незаслужено забутими під час ремонту. Старі двері ремонтують, реставрують або зовсім змінюють, упускаючи можливість підкреслити свій інтер’єр оригінальним декором. Ми зібрали кращі ідеї для творчої роботи з чарівним результатом: геть нудні двері, даєш творчу «реанімацію» інтер’єру!

Як оновити старі двері: декупаж дверей — для ексклюзивного дизайну

Популярність техніки декупаж не обійшла стороною і двері в інтер’єрі. Ексклюзивний дизайн займає навіть менше часу, ніж фарбування дверей.

Як оновити двері своїми руками: художній розпис

Двері замість полотна-чому б і ні? елементи графіки, квітковий орнамент, суцільний малюнок на все полотно двері — вибирайте варіант, який вам під силу і який впишеться в інтер’єр.

Як прикрасити двері: нове життя для дверей зі скляними вставками

Вітраж, зроблений своїми руками: ідея для декору міжкімнатних дверей зі скляними вставками. Створити вітраж можна за допомогою спеціальних фарб або навіть самоклеящейся плівки (менш довговічний варіант).

Сучасний дизайн дверей: оновлюємо старі елементи інтер’єру за допомогою текстилю

Декорувати двері текстилем можна по-різному. Серед найпопулярніших варіантів-обклеювання дверей тканиною або декор за допомогою меблевих скоб, використання фіранок, тюлю або римських штор, оббивка, яка дозволяє не тільки оновити і прикрасити двері, але і підвищити її шумоізолюючі властивості.

Печворк в інтер’єрі: клаптеві двері в тренді

Цей спосіб декорування дверей, модний і затишно-домашній, підійде не для кожного інтер’єру. Обклеюючи двері кольоровими клаптями, вибирайте тканину, на якій не будуть помітні сліди клею. Втім, завжди є план б, наприклад клаптева фіранка, закріплена на дверному полотні за допомогою скоб або декоративного карниза (а також шпалери і плівка).

Оформлення двері бамбуковими шторами

Стильно, екологічно і просто. Оновити двері можна навіть бамбуковими серветками, які закріплюються на полотні за допомогою молдингів. Або ж використовувати бамбукову штору — на всю довжину полотна.

Двері під старовину: для любителів ретростилю

Штучно зістарені двері — фінальний штрих в ретроінтер’єрі. Зістарити двері можна самостійно за допомогою однієї з технік: брашірованія, патинування, використання морилки, створення ефекту потертості (наприклад, для інтер’єру в стилі шеббі-шик) або кракелюра.

Як відреставрувати старі двері: «апгрейд» за допомогою плівки

Самоклеюча плівка — недорогий, простий і ефектний варіант, завдяки якому можна створити на дверному полотні структуру будь-якого матеріалу і будь-яке зображення. Важливо пам’ятати, що така обробка дверей вимагає ретельної підготовки полотна до роботи.

Декор дверей «за інтересами»: оригінальні ідеї для оформлення полотна

Ваша сфера діяльності пов’язана з музикою? а може, дитина-фанат людини-павука? чому б не оновити двері відповідно до своїх інтересів?

Як оновити дерев’яні двері: яскраве оформлення за допомогою фарби

Фарбуємо, просто фарбуємо. За готовими трафаретами, полотно цілком, фрагментами, поєднуючи відтінки і додаючи декору. Простий і ефектний спосіб дати своїм дверям друге життя.

Декорування міжкімнатних дверей: аплікації на полотні

Елементи аплікації для декору дверей можна купити в готовому вигляді в магазинах для творчості або зробити самостійно. З тасьми, тканини, мотузки, кольорового скотча та інших матеріалів.

Пастельні тони в інтер’єрі: нові відтінки старих дверей

Двері в ніжних пастельних відтінках прикрасить будь-який сучасний інтер’єр. Можна додати трохи «геометрії» за допомогою декоративних цвяшків або прикрасити оновлене полотно не менш ніжним декором (табличками, написами, підвісною вазою, вінком).

Реставрація старих дерев’яних дверей: наклейки і стікери для декору

Потрібно заховати дефекти на дверному полотні без шкоди для основного покриття? використовуйте наклейки, щоб оновити двері, підняти собі настрій і додати креативу в інтер’єр. Наклейки можуть бути вініловими, пластиковими (3d, неонові, рельєфні) і з тканинної основної (з поліестеру).

Як прикрасити двері своїми руками: декор по сезону

Якщо оновлені пофарбовані двері здаються вам занадто нудними, прикрасьте їх декором «по сезону». Наприклад, вінками, які можна міняти за настроєм або відповідно до пори року і святами.

Як можна оновити міжкімнатні двері: дзеркальний декор

Красивий, ефектний і стильний спосіб оновити двері. Особливо актуальний цей варіант для невеликих кімнат, якщо нікуди повісити дзеркало, але є необхідність в зоровому збільшенні простору.

Оновлюємо старі двері за допомогою декоративних написів

Красива ідея для творчих людей. Крім написів в різному виконанні, можна використовувати ретровивіски, крейдяні дошки, карти або навіть цілі композиції з покажчиками.

Як можна оновити двері: молдинги для декору

Накладні деталі з дерева (а також пластика, пінопласту, поліуретану) сьогодні представлені в настільки широкому розмаїтті форм, відтінків і декоративного оздоблення, що знайдеться варіант для самого ексклюзивного дизайну. І все-таки чорно-біла класика-поза часом.

Ідеї декору дверей: місце для сімейних фотографій

Ніде повісити сімейні фотографії? цей варіант для вас! одночасно оновлюємо старі двері, додаємо родзинки в інтер’єр і розміщуємо дорогі серцю знімки на видному місці.

Ідеї декору своїми руками: шпалери на двері

Альтернатива фарбуванню і плівці. Варіанти втілення ідеї в життя: фрагментами (відповідно інтер’єру кімнати), на всю довжину полотна (наприклад, шпалери 3d), шпалери з ручним розписом, під забарвлення, комбінування кольорів і фактур та інше.