Як зробити прихований люк під ванну. Простий і дешевий спосіб

0
13

Пластикові ревізійні люки в санвузлах рідко вписуються в загальну картину ремонту. З ними навіть дорога плитка виглядає менш презентабельно. Набагато краще виглядають люки на магнітах. Вони практично непомітні, адже виглядають, як і інша частина екрану під ванною. Зробити прихований ревізійний люк з плитки можна без дорогого нажимного механізму, зміцнюючи його за допомогою магнітів.

Матеріали:

  • меблеві магніти;
  • направляючий профіль ud, cd;
  • саморізи по гіпсокартону;
  • гіпсокартон;
  • клей момент;
  • поліуретановий герметик;
  • монтажна піна.

Якісні свердла на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 5zwmxz

Процес виготовлення прихованого люка

Люк зазвичай роблять з однієї або декількох цілих плиток. Так він буде менш помітний, ніж складається з обрізків. У шматку гіпсокартону для облицювання ніші або екрану під ванною необхідно вирізати вікно для люка. Воно повинно бути менше плитки або плиток, обраних для виготовлення дверцята, як мінімум на 10 мм по ширині і висоті.

По ширині вікна для люка потрібно відрізати 2 шматки ud профілю. До них урівень з краєм прикручуються меблеві магніти. Чим їх буде більше, тим надійніше. Вони тримають гірше неодимових, але зате коштують копійки. У достатній кількості і меблеві магніти буде тримати надійно.

Профілі з магнітами прикручуються до екрану зі зворотного боку так, щоб магніти знаходилися в отворі.

Потім прикладаємо люк і олівцем відзначаємо місця поклейки відповідних металевих пластин. Клеїти їх потрібно клеєм момент. Після його схоплювання люк буде тримати надійно.

Зробити таку заготовку це тільки півсправи. Потрібно ще правильно зібрати каркас екрану. Під бортик ванни приклеюємо дерев’яні бруски на рідкі цвяхи. Вже на них потрібно прикрутити профіль ud короткими саморізами. Порожнеча під профілем запінюється монтажною піною.

Потім ванна встановлюється на ніжки. Після цього потрібно закріпити рамку каркаса. Не обов’язково прикручувати профіль дюбелями. Можна не свердлити плитку, а клеїти його на поліуретановий герметик.

Між рамкою з ud встановлюються стійки з cd профілю. Їх потрібно скріпити саморізами з прессшайбой. Потім на каркас прикручується підігнаний за розміром лист гіпсокартону з врізаним люком, або ж той робиться після.

Далі залишається поклеїти плитку. На люк обов’язково клеїться окрема плитка, не пов’язана з іншим підставою, тому його можна буде легко знімати.

Дивіться відео