Як вибрати диван для великої родини?

0
13

Купити дивани в москві сьогодні дуже просто: такі меблі пропонують численні меблеві салони, інтернет-магазини. Однак вибрати відповідну модель буває набагато складніше, особливо якщо мова йде про пошук дивана для великої родини. Багатьом здається, що меблів, яка задовольняє запити всіх її членів, просте не існує в природі. Однак скориставшись простими порадами, ви напевно знайдете ідеальний диван, який сподобається всім.

Розміри

Перш ніж відправлятися в салон або переглядати каталог інтернет-магазину, заміряйте кімнату. Ні зайвим буде і заздалегідь намітити місце установки дивана. Для цього варто скористатися старими коробками, газетами. Розташуйте їх там, де ви плануєте встановити м’які меблі: ближче до стіни покладіть газети, краю позначте коробками. Залиште цю конструкцію на один-два дні. За цей час стане зрозуміло, наскільки зручним буде це розміщення.

конструкція

Якщо кімната простора, а ви любите часті перестановки, придивіться до модульних моделей. Їх конфігурацію легко змінити, доповнивши пуфиками, козетками.

У прямокутній кімнаті середніх розмірів добре виглядає кутовий диван. Він може бути оснащений висувним або знімним столиком, поличками.

У маленькій кімнаті краще встановити прямий диван: він не буде займати зайвий простір.

Наповнювач і каркас

Хоча диван і відноситься до м’яких меблів, в ньому є жорстка конструкція – каркас. Його вибору слід приділити особливу увагу. Віддайте перевагу моделям з дерев’яними або металевими каркасами. Останні витримують максимальне навантаження. Вибираючи каркаси з масиву, зверніть увагу на букові і дубові, в середньому ціновому сегменті – на моделі з сосни.

Що стосується наповнювача, його вибирають в залежності від способу використання дивана. Меблі-трансформер, яка буде використовуватися як ліжко, повинна бути з пружинним блоком, а ось для розслабленого відпочинку, прийому гостей, краще зупинитися на дивані з пінополіуретановим наповнювачем.

Оббивка

Від неї залежить зовнішній вигляд меблів. Матеріал повинен добре очищатися, привабливо виглядати, при цьому бути стійким до зносу, міцним. Хороший варіант-оббивка, яка містить натуральні і синтетичні волокна. Це мікрофібра, шенилл, флок. Такі матеріали стійкі до стирання, не вимагають складного догляду. Вони приємні на дотик, довговічні.