Парканні формати

0
20

Секційні паркани у вигляді решітки виготовляють зі сталевих прутів, товщина яких становить 3-10 мм.таким чином можливі типові паркани розрізняються за своїм функціональним призначенням. Існує два найпопулярніших типи огорожі: 2d і 3d. Розрізняються вони як зовнішнім виглядом, так і технічними характеристиками. Зустріти можна як один, так і другий варіант. Вибір залежить від конкретно поставленого завдання. Як виглядає оцинкована панель з сітки дивіться тут https://properimetr.ru/catalog/zabornaya-panel/metallicheskaya-panel-iz-setki /

Формат 2d

Плоскі секції. Досить стійкі, надійні, з великою здатністю опору до деформації. Використовуються як огорожі охороняють територію від проникнень із зовні. Товсті сталеві прути не ламаються. У паркані практично відсутня можливість зачепитися, щоб подолати його зверху.для особливих випадків встановлюють форму»триплекс». Це посилена версія. У кожній точці перетину приварюються три прутка-один по вертикалі, два по горизонталі. Такий паркан, підключений до сучасних систем безпеки стає непереборною стіною, за всіма характеристиками перевершує аналоги з бетону, цегли, штучного і натурального каменю, і інших матеріалів.

Формат 3d

Вертикальні прути решітки такого типу мають характерний невеликий вигин у формі латинської літери «v». Такі паркани менш неприступні, але зовні естетичніше. Їх часто можна зустріти в межах міста, навколо адміністративних, освітніх установ, ігрових майданчиків, у дворах багатоповерхових житлових будинків.

Відмінні характеристики

Замовлення паркану у вигляді секцій решіток – це можливість істотно заощадити на логістиці та експлуатації. Сталеві прути невибагливі і не вимагають до себе підвищеної уваги. Вони не іржавіють протягом довгого часу завдяки спеціальній технологічній обробці на етапі виробництва. Крім того, огорожу можна використовувати повторно, на відміну від цегляних стін, які після демонтажу відновленню в первозданний вигляд не підлягають.

Області застосування

  • промислові зони;
  • складські об’єкти;
  • торгові та інші території комерційного характеру;
  • автомобільні стоянки та парковки;
  • будівництва;
  • режимні, інфраструктурні об’єкти;
  • вузли комунікацій;
  • дитячі садки;
  • школи та установи позашкільних занять;
  • ігрові майданчики у дворах житлових будинків.

Список безмежний. На будь-якому об’єкті секційні паркани гідно виконують свої функції позначення периметра і охорони території. Їх низька вартість швидко окупається, а надійність і життєздатність перевершує очікування.