Механізоване пристосування для нанесення «шуби» (декоративної штукатурки) своїми руками

0
15

Привіт, шановні читачі і самоделкіни!

Одним зі старих і перевірених способів обробки зовнішніх стін є нанесення декоративної штукатурки. Напевно вам знайома одна з її різновидів, так звана «шуба», фактурна штукатурка. Вона легко приховує навіть серйозні дефекти, а нанесення найчастіше виконується механізованим способом.

У даній статті віктор нікітін, автор youtube каналу «rotorcore» розповість вам, як він зробив насадку для шуруповерта, за допомогою якої можна наносити «шубу».

Це пристосування можна легко зробити прямо на будівельному майданчику, а матеріали для неї дуже дешеві і їх легко знайти.

Матеріали, необхідні для саморобки.- пластикові хомути— стяжки)-пвх каналізаційна труба, 120— мм заглушки— сталева шпилька, збільшені шайби, гайки-двокомпонентний епоксидний клей.

Інструменти, використані автором.- шуруповерт-болгарка-набір викруток-гайкові ключі-рулетка, маркер

Процес виготовлення.отже, матеріалом для корпусу послужить обрізок 120-мм каналізаційної труби. З нього майстер вирізає заготовку довжиною 300 мм.важливо, щоб обидва торця були зрізані рівно.

Потім автор видаляє поздовжній сегмент труби шириною близько 50 мм.

Місця розрізів зачищаються від задирок наждачним папером.

Далі, в центрах двох 120-мм заглушок висвердлюються отвори. Їх діаметр повинен бути таким же, як і використовувана в якості осі шпилька (в даному випадку — 6 мм).

З зовнішньої і внутрішньої сторони заглушок отвори посилюються збільшеними шайбами. Їх майстер приклеює на двокомпонентний епоксидний клей, і стягує болтом з гайкою.

В якості осі послужить шпилька m6. Вона повинна бути на 10-12 см довше корпусу.на відстані, рівному дистанції між внутрішніми поверхнями заглушок, на шпильку нагвинчуються і затягуються дві пари гайок.

Матеріалом для «йоржика» послужатпластіковие хомути (кабельні стяжки) довжиною більше 10 см.бажано вибирати широкі стяжки — вони будуть краще захоплювати матеріал.хомути затягуються на шпильці впритул один до одного, в результаті повинен вийти рівномірний «йоржик».

Надлишки хомутів зрізаються, але їх довжина повинна бути на 2-5 см більше радіусу корпусу.

Тепер всі елементи збираються воєдино.

Автор прикріплює заглушки до корпусу гвинтами з гайками, висвердлюючи під них отвори.також можна використовувати заклепувальний пістолет — його набагато легше знайти на будівництві, ніж дрібні гвинтики з гайками.

Тримачем послужить стара дверна ручка, вона також кріпиться до корпусу на гвинти або заклепки.пристосування готово.

Нарешті, можна заводити розчин-з його консистенцією краще спочатку поекспериментувати.набравши досить рідкий розчин в ємність, майстер наносить його на стіну.

На обробку ось такої поверхні пішло буквально кілька хвилин.

Ось така цікава насадка для шуруповерта вийшла у майстра.

Дякую віктору за просту конструкцію пристосування для нанесення декоративної штукатурки «шуба».

Всім гарного настрою, міцного здоров’я, і цікавих ідей!підписуйтесь на телеграм-канал сайту, щоб не пропустити нові статті.