Falcon (сокіл) радіокерована яхта

0
10

Радіокерована яхта falcon (сокіл)

Привіт, сьогодні я хочу розповісти як зробити радіокеровану яхту falcon (сокіл), цю яхту я розробляв для популяризації класу f5-mono (micro magic) в росії. Вона повністю відповідає правилам класу f5-mono (micro magic), для побудови цієї моделі не потрібен досвід роботи з композитними матеріалами, її зможе повторити навіть школяр у себе вдома або в сюті.

Для цього йому знадобиться:1 пвх пластик листовий розміром 1000-600мм товщеною 2-3мм 2 клей на циакриновой основі (cosmofen ca 500.200)3 монтажний нож4 лінійка металевая5 сода харчовая6 квіткова плівка 7 брусок дерев’яний з наждачним папером 8 грунт по пластику 9 фарба акриловая10 трубка алюмінієва 6-1000мм або рейки дерев’яні 11 креслення скачати безкоштовно тут

Креслення роздрукувати в 100 відсотковому масштабі . Далі беремо ножиці і вирізаємо шаблони бортів, днища палуби і транца. Всі шаблони змальовуємо на листовому пвх пластику, розмір пластика 1000 – 500- 2 мм (приблизно), потім монтажним ножем вирізаємо заготовки деталей.

Після вирізані деталі, вирівнюємо наждачним папером на брусочку, щоб грані деталей мали плавні лінії країв і завалюємо краю під кутом. Після обробки деталей почнемо процес склеювання корпусу, для цього нам знадобиться клей на циакриновой основі (космофен) і харчова сода.

Починаємо з транца, ми маємо дві деталі дна, спочатку приклеюємо ліву деталь днища, потім приклеюємо праву деталь днища до транцу і проклеюємо саме днище.

Беремо дві деталі бортів і склеюємо їх в носовій частині, далі приклеюємо борту до днища від носової частини до транцу. Транец до бортів не приклеюємо, чому дізнаєтеся пізніше.

Заповнюємо шви космофеном з содою, відкладаємо корпус в сторону і переходимо до палубі. Вирізаємо в палубі рубку і рундуки.

Вирізаємо з залишку палуби прямоугольк 40 мм і на довжину рундука. Так само нам треба вирізати дві деталі: з одного боку 25мм, з іншого 27мм на довжину рундука. З обрізка рубки нарізаємо смужки 7мм на 118мм-3шт, ще з залишку виріжемо деталь 86мм на 28мм, це буде задньою стінкою рубки.

Беремо заготовку палуби, розмічаємо отвори під кріплення стакселя і вант щогли. Треба просвердлити по 4 дірки з кожного боку, через кожні 10мм. Потім прорізаємо смужку для кріплення і регулювання кіля. Колечка для кріплення вант робимо з дроту 0.4-0.6 мм. Відкушуємо шматок дроту в 10см ,протягуємо в отвір 0.8 мм, робимо петлю із зовнішнього боку палуби і повертаємо назад в цей же отвір. Беремо свердло 3мм вставляємо в петлю і робимо 1.5-2 обороту в дроті. Довгий кінець знову протягуємо в наступний отвір і назад і повторюємо 4 рази, після дріт проливаємо клеєм і прокидаємо содою з внутрішньої сторони.

Беремо смужки по 7 мм і приклеюємо їх для відбортовки рубки. Після приклеюємо задню стінку рубки, так щоб відбортовки збігалися по висоті. Далі беремо деталь рундука зі сторонами 25мм на 28мм. Приклеюємо стороною 25мм до задньої стінки рубки і верхньою частиною до палубі. Після приклеюємо деталь шириною 40мм до стінок рундука.

Тепер потрібно зробити швертовий колодязь для кіля. Нам знадобляться заготовки трапеції з 2 мм пластика з розмірами 80* 60* 80мм і прямокутні брусочки з 4мм пластика, розмірами 10*80мм. Склеюємо колодязь, вирівнюємо найдовшу сторону в 80мм і приклеюємо його до внутрішньої сторони палуби.

Ще потрібно посвердлити отвір 3мм в палубі від швертового колодязя відступивши 10мм до носа і вклеїти заклепку без штирька з внутрішньої сторони, через неї буде протягується шкот стакселя.

Тепер підготуємо корпус яхти, транец що ми приклеїли на самому початку, ми його відриваємо. Візьмемо тонку смужку 2мм пвх наріжемо її по 10мм 6-8 шт.і приклеїмо їх до бортів, так щоб палуба не провалилася при монтажі. Клеїти їх треба в 2мм від країв бортів. Ось тепер ми вкладаємо палубу в корпус і проклеюємо шов клеєм з содою.

Корпус виходить трохи довший, ніж потрібно, ми його трохи вкоротимо в носовій частині до краю палуби на мм 5. Після відміряє 535мм від носа до корми і обрізаємо борту, днище і палубу в розмір. Вирівнюємо всі деталі, після беремо шматок пластика пвх, ставимо корпус транцем на цей шматок, обводимо маркером і вирізаємо новий транец. Підганяємо деталь так щоб вона зайшла всередину корпусу і завалюємо краю транця під кутом в 45 градусів. Акуратно вклеюємо транец в корпус.

Після того як корпус готовий обробляємо всі шви брусочком з наждаком.тепер ми займемося виготовленням кіля і керма .для цього ми візьмемо заготовку 180 * 62 * 4мм і спицю від велосипеда, розмітимо заготовку, зігнемо спицю таким же вигином як проріз. Так як спиця 2мм нам знадобитися мідний дріт 0.5 мм, намотуємо на спицю мідний дріт пружинкою довжиною 20мм і розрізаємо на 4 маленьких пружинки. Надягаємо ці пружинки на спицю на рівних відстанях, один від одного. Візьмемо шматок поліетилену і постелимо його на стіл, щоб не приклеїти заготовку до столу, зверху кладемо заготовки, виставляємо за розмірами і починаємо їх склеювати клеєм з содою, в кілька шарів поки не заповнимо все з гіркою. Після шліфуємо брусочком з наждаком, надаємо кілю обтічну форму. Теж саме робимо і з рульовим пером тільки використовуємо дріт в 3мм.

Як зробити бульбу, нам знадобиться пластилін вагою в 51гм, ліпимо з нього бульбу довгою 109мм і діаметром 27-30мм. Форму для гіпсу можна зробити з картону, обклеєного скотчем з нутрії. Заливаємо гіпсом половину форми, заготовку бульби змащуємо фері і укладаємо щоб вона була занурена на половину. Після як гіпс застигне свердлом 10 — 12мм просвердлюємо конуси-кілька штук, це будуть напрямні. Видаляємо всі крихти від свердла, змащуємо всі поверхні в формі і заливаємо гіпсом. Як гіпс висохне, можна раз ділити гіпс, вийняти пластилін і зробити літники для заливки свинцю. Готову форму треба просушити на батареї пару днів, щоб випарувалася вся волога, інакше буде випльовуватися розпечений свинець з форми. Будьте дуже обережні. Після обробити напилком бульбу в розмір, готовий кіль прикладаємо до бульби розмічаємо де буде отвір під спицю, передній кінець бульби повинен випирати на 15-25мм від передньої кромки кіля.

Кіль в зборі з бульбою повинен бути вагою в 380-420гр.

Тепер коли корпус ,кіль і кермо добре вишкурени, потрібно зробити проявочний шар грунту по пластику.

Після в нерівних місцях подшпаклевиваем, вишкуріваем і ще раз грунтуем. Після грунту потрібно заматувати поверхню 400 шкіркою. І фарбуємо в колір який вам подобатися.

Робимо ось такі деталі для сервомашинок з пвх пластика 4мм.і вклеюємо їх на свої місця.встановлюємо сервомашинки. Для парусної серви потрібно буде зробити ось таку гойдалку, я її робив з фольгованого текстоліту.

Ось і прийшов час зайнятися щоглою. Щоглу і гіки можна зробити з дерев’яних рейок або алюмінієвих трубок. Щогла не повинна перевищувати 6,5 мм діаметра і в висоту 780мм від палуби. Гіки стакселя і грота можна робити як з алюмінієвих трубок, так і з дерев’яних рейок це справа смаку.

Вітрила можна зробити з будь-якого матеріалу, який можна згорнути в трубку діаметром в 50мм. Я буду робити вітрила з квіткової плівки за розмірами як на фото.

Для початку нам буде потрібно шаблон з паперу. На папері розкреслюємо за розмірами шаблони 1к 1 після їх вирізаємо. Далі переносимо за шаблонами на квіткову плівку, вирізаємо заготовки. Треба посилити куточки вітрил для цього можна використовувати плівку, нарізавши її трикутниками 30-10мм і наклеївши їх по три шт. На куточок, також посилимо передні шкаторины стакселя і гроту прямокутниками 5-10мм.

Після можна на вітрила нанести маркування: 1. Для демонстрації приналежності до класу micromagic, наноситься емблема класу у верхній третині грота. 2. На вітрила наноситься маркування: марка класу, гоночний номер і приналежність до держави. Маркування виконується контрастною до матеріалу вітрила. Розмір логотипу 30 ÷ 40 мм.висота шрифту номера – не менше 60 мм. Висота шрифту коду країни – не менше 40 мм. Товщина ліній цифр/букв не менше 6 мм 3. Код країни не обов’язковий.я маркування наношу перманентним маркером через трафарет

Після всього вище викладеного збираємо такелаж за цією схемою,

Налаштовуємо радіоуправління і йдемо на водойму, отримувати масу приємних вражень .

Посилання на групу в вк https://vk.com/micromagicrus