Надійне розбірне з’єднання профільної труби під прямим кутом без зварювання

0
9

Збирати металоконструкції з профільної труби можна і без використання зварювального апарату. Для цього застосовуються заставні елементи і болти, завдяки чому таке з’єднання виходить розбірним. По надійності воно не поступається зварюванні, і при цьому робиться простими інструментами.

Матеріали:

  • профільні труби;
  • болти;
  • гайки.

Якісні свердла на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 5zwmxz

Процес з’єднання труб без зварювання

Секрет такого з’єднання полягає у використанні заставних. Для їх виготовлення потрібно підібрати профільну трубку такого діаметру, яка зможе впритул входити всередину основної труби, використовуваної для складання конструкції.

З меншою вирізається куб з однаковими сторонами.

У заставній просвердлюється наскрізний отвір з невеликим зміщенням від центру.

Потім вона прикладається до краю будь-який з з’єднуються труб, і по її отвору ставиться мітка для свердління. Потрібно, щоб заставна розташовувалася не доходячи до краю і бічних сторонах на товщину стінки. Основна труба просвердлюється по мітці.

Заставна прикручується до труби болтом і гайкою.

Потім на неї надівається друга труба. Потрібно її виставити під прямим кутом, і закріпити притиском або струбциною. Після цього вона просвердлюється наскрізь з невеликим зміщенням від центру, щоб не перетнутися з затягнутим болтом.

Тепер залишається закріпити другу трубу, і кутове з’єднання готове. Аналогічно можливо робити і т-подібне кріплення.

У підсумку виходить надійна розбірна конструкція, яку можна зібрати при відсутності зварювального апарату або монтажних куточків.

Дивіться відео