«це однокурсник глави рпц… Він зцілює від раку і багато ще чудес показує…». Фото

0
228

отець ілій – ліворуч) — напевно, єдина людина, яка знає всі таємниці патріарха кирила (праворуч)

У православному співтоваристві єкатеринбурга і свердловської області сталася велика подія. В уральську столицю прибув старець ілій. Біографія цієї людини, яка, по суті, є другою за впливовістю персоною в рпц, схожа на легенду. Його дід погрожував відірвати голову сталіну, а сам майбутній старець, згодом став духівником російського патріарха, вплинув на результат курської битви. Але це далеко не все…

В єкатеринбург схиархімандрит ілій (олексій ноздрін), якого називають одним з найвідоміших сучасних священнослужителів, приїхав з паломницькою метою. Як розповів сайт секретар митрополита єкатеринбурзького і верхотурського ігумен веніамін( райніков), 84-річний старець провів богослужіння в храмовому комплексі на ганіній ямі – місці знищення останків сім’ї імператора миколи ii. Сьогодні в супроводі митрополита єкатеринбурзького і верхотурського кирила старець ілій відвідує верхотур’я, де поклоняється мощам святого симеона верхотурського, і алапаєвськ, де розташований монастир новомучеників російських, також побудований на місці страти членів сім’ї романових і їх наближених.

Для православної спільноти візит отця ілля-велика подія, так як ця людина користується великим авторитетом. В анонсі зустрічі, що публікувався на офіційному сайті єпархії, говорилося, що «така подія трапляється не часто» і що для багатьох ця зустріч може виявитися «доленосною». За словами ігумена веніаміна, зустріч пастви з гостем проходила в духовно-просвітницькому центрі єкатеринбурзької єпархії. «ми не встигли якісно проанонсувати зустріч, так як в приїзді батька ілля ми остаточно переконалися тільки тоді, коли він сів у літак до єкатеринбурга, але при цьому послухати його зібрався повний зал, люди навіть стояли в проході», – розповів він.

Біографія старця надзвичайно захоплююча і місцями схожа на апокрифи. Так, повідомляється, що народився майбутній духовний лідер 8 березня 1932 року в заможному селі становий колодязь орловського району орловської області в селянській родині. У миру майбутній духовний лідер був названий олексієм, а молитися, за власним визнанням, почав з трьох років. Дід олексія-староста покровської церкви іван ноздрин-категоричний не хотів вступати в колгосп. Тоді йому було запропоновано переселитися з родиною з села на хутір, що вони і зробили. Однак потім нововведення революції дісталися і туди: сім’я повернулася в село, а дід іван на знак протесту зварив собі залізні чоботи і в них ходив по селу. «міг прямо сказати:» я самому сталіну за правду голову відірву!». Такою була людина»

Майбутній батько ілій навчався в школі в рідному селі. У православному співтоваристві з вуст в уста передається легенда, що, будучи 11-річним хлопчиськом, він в 1943-му році вплинув на результат курської битви. Нібито хлопчик молився поза домом, а повз нього на мотоциклі проїжджали по сільській дорозі п’яні німці і упустили планшет з картою укріпрайону на курській дузі, хлопчик карту підняв і передав дорослим, а ті передали її нашим. Вранці фашисти стали прочісувати околиці в пошуках документів, але нічого не знайшли. Чи дійшли секретні відомості до мети, достеменно невідомо, проте командувач центральним фронтом маршал костянтин рокоссовський, користуючись інформацією з чотирьох незалежних джерел, завдав по позиціях вермахту потужний попереджувальний удар.

Після закінчення школи ноздрін служив в армії, де старшина умовив його вступити в комсомол. Як говориться в біографії старця, після повернення додому він глибоко каявся в цьому, бачачи в цьому гріх, і негайно спалив свій комсомольський квиток.

Потім ноздрін навчався в машинобудівному технікумі в серпухові, а після закінчення був розподілений на роботу в місто камишин волгоградської області. Відвідував єдину в місті діючу церкву на честь святого миколая, де його першим духівником став священик іоанн букоткін, який рекомендував молодій людині вступити в саратовську духовну семінарію. Після закриття саратовської семінарії олексія ноздріна перевели в ленінградську духовну семінарію, а пізніше він закінчив ленінградську духовну академію, де митрополитом никодимом (ротовим) був пострижений в чернецтво з ім’ям іліан (на честь одного з сорока мучеників севастійських). Відомо, що ленінградську духовну семінарію, а потім і академію, закінчував і володимир гундяєв, який тим же митрополитом никодимом був пострижений в чернецтво, отримав ім’я кирило, а зараз очолює рпц.

Десять років ієромонах іліан ніс послух в монастирі на святій грецькій горі афон, а на початку 90-х був направлений у відновлювалася оптину пустель. Там він прийняв постриг у велику схиму, тобто дав обітницю дотримуватися особливо суворі аскетичні правила поведінки, і отримав ім’я ілій. Протягом 20 років ілій відроджував старече служіння, яким завжди славився монастир. Серед парафіян швидко поширили чутки про те, що отець ілій володіє даром цілительства і передбачення. Так, пишуть, що він передбачав трагедію, яка сталася в оптиній пустелі на великдень 18 квітня 1993 року, коли троє ченців були вбиті культпросвітпрацівником миколою аверіним, який виявився сатаністом. Розповідають, що з оптиної пустелі отець ілій змушений був піти після того, як не зійшовся з іншими ченцями в точці зору на кінець світу.

Зараз отець ілій як духівник патріарха кирила в основному проживає в передєлкіно на території подвір’я троїце-сергієвої лаври.

Протодиякон андрій кураєв, який у багатьох аспектах критикує рпц, називає батька ілія «чудовою людиною». Однак у бесіді з кореспондентом сайт кураєв зазначив, що в останні роки навколо старця стало дуже багато політизованих персон, що «дуже сумно». Так, на сторінці «вконтакте», яку, ймовірно, ведуть послідовники ілля, викладалися висловлювання старця про кризу на україні, в яких він просить бога «позбавити малоросію від «западенців» і американо-бандерівської смути».

» під час зустрічі з єкатеринбуржцями, яка транслювалася по каналу «союз» плачуча жінка запитала у батька ілля: «батюшка, син у мене зібрався на україну в ополчення поїхати. Як бути?». На це батюшка відповів: «ну, справа і настрій це, звичайно, хороше, але хто знає…». Незрозуміло, навіщо духівнику патріарха публічність. Адже люди, які вірять в близькість їх духовних відносин, будуть вважати, що тепер вони дізналися справжню позицію патріарха», — зазначив кураєв.

Втім, ігумен веніамін з єкатеринбурзької єпархії зазначає, що політичні питання в ході зустрічі майже не обговорювалися. «він — не політичний, а духовний діяч, а коли на україні вбивають людей – то це вже не політична, а духовна проблема», – завив ігумен.

Чесно сказати, був приємно здивований цією можливістю, оскільки раніше і не підозрював і навіть не помічав, що такий сервіс доступний у яндекса, і спочатку хотів написати про програму, яка перекладає текст іноземною мовою з фотографії.

Переходимо за посиланням, вибираємо мову(утрудніться з вибором ? — рекомендую поставити «автоопреділеніе»», я зазначив з англійської на російську, натискаємо по » виберіть файл» і завантажуємо документ.

У новому вікні буде показана скопійована напис. Тут важливо враховувати той факт, що виявлений системою текст буде виділений іншим кольором , відповідно, якщо якесь слово відзначено не буде, то і переклад його не відобразиться.

На цьому все. Якщо вам відомі безкоштовні утиліти та інші інтернет-ресурси, пишіть в коментарі.

До запису «як перевести текст з картинки онлайн» 5 коментарів

Однак зараз уточнимо область пошуку і розглянемо тільки фото перекладачі-додатки, які дозволяють тобі перекладати те, що знято на камеру, тобто вміють розпізнавати текст і більш менш адекватно відтворювати його на твоїй власній мові.

1. Перекладач google

Так, фірмовий перекладач google минулого року . Підтримуючи більше 50 мов, для роботи без інтернет-підключення необхідно додатково з качати мовні пакети для кожної мови.

2. Lingvo dictionaries

Російська розробка abbyy пропонує більше 50 базових словників для 30 мов. Має не тільки функцію фотоперекладу, а й допомагає в заучуванні іноземних слів, пропонує вправи, пошук перекладеного слова в мережі і багато інших цікавих функцій. Працює автономно. Але, зате, платно.

3. Abbyy textgrabber + translator

Ще один додаток abbyy, заточене вже прямо на переклад фотографій. Сфотографуй цікавить тебе фрагмент, після чого розпізнаний текст можна відразу ж відредагувати, перевести, відправити по e-mail або sms. Для розпізнавання тексту інтернет-з’єднання не потрібно, розпізнавання проводиться прямо на мобільному пристрої, однак для перекладу потрібно інтернет-з’єднання.

4. Translator

Ще один фірмовий додаток — translator від bing для windows phone. Він дозволяє перекладати голос, сканувати і переводити текст, завантажувати словники на смартфон і працювати без зв’язку з мережею. Також перекладач пропонує сервіс word of the day, який показує одне слово для запам’ятовування на стартовому екрані.

5. Isigntranslate

Isigntranslate дозволяє бачити вивіски, таблички, знаки на твоїй мові. Не потрібно нічого натискати, виділяти, фотографувати, просто наведи камеру свого телефону на текст і додаток переведе його автоматично. Для перекладу потрібне підключення до інтернету.

Користувачі стикаються з необхідністю перекладу тексту з фото онлайн. Ситуації можуть бути різними: на фотографії є текст, який необхідно витягти з зображення і перевести на іншу мову, є зображення документа іноземною мовою, потрібно перевести текст з картинки і т.п.

Можна скористатися програмами для розпізнавання тексту, які за допомогою технології ocr (optical character recognition) витягують текст із зображень. Потім, витягнутий їх фото текст, можна перевести за допомогою перекладача. Якщо вихідне зображення хорошої якості, то в більшості випадків підійдуть безкоштовні онлайн сервіси для розпізнавання тексту.

В цьому випадку, вся операція проходить в два етапи: спочатку відбувається розпізнавання тексту в програмі або на онлайн сервісі, а потім здійснюється переклад тексту, за допомогою перекладача онлайн або програми, встановленого на комп’ютері. Можна, звичайно, скопіювати текст з фото вручну, але це не завжди виправдано.

Чи є спосіб поєднати дві технології в одному місці: відразу розпізнати і перевести тест з фотографії онлайн? на відміну від мобільних додатків, вибору для користувачів настільних комп’ютерів практично немає. Але, все ж я знайшов два варіанти, як перевести текст з зображення онлайн в одному місці, без допомоги програм та інших сервісів.

Перекладач з фотографії онлайн розпізнає текст на зображенні, а потім переведе його на потрібну мову.

При перекладі з зображень онлайн, зверніть увагу на деякі моменти:

Якість розпізнавання тексту залежить від якості вихідної картинки

Для того, щоб сервіс без проблем відкрив картинку, зображення повинно бути збережено в поширеному форматі (jpeg, png, gif, bmp і т. П.)

Якщо є можливість, перевірте витягнутий текст, для усунення помилок розпізнавання

Текст перекладається за допомогою машинного перекладу, тому переклад може бути не ідеальним

Ми будемо використовувати яндекс перекладач і онлайн сервіс free online ocr, на якому присутня функціональна можливість для перекладу для витягнутого з фотошрафії тексту. Ви можете використовувати ці сервіси для перекладу з англійської на російську мову, або використовувати інші мовні пари підтримуваних мов.

яндекс перекладач для перекладу з картинок

В яндекс.перекладач інтегрована технологія оптичного розпізнавання символів ocr, за допомогою якої з фотографій витягується текст. Потім, використовуючи технології яндекс перекладача, відбувається переклад витягнутого тексту на обрану мову.

Послідовно пройдіть наступні кроки:

Увійдіть в яндекс перекладач у вкладку «картинки».

Виберіть мову вихідного тексту. Для цього клікніть по назві мови (за замовчуванням відображається англійська мова). Якщо ви не знаєте, яка мова на зображенні, перекладач запустить автовизначення мови.

Виберіть мову для перекладу. За замовчуванням, обраний російську мову. Для зміни мови клікніть по назві мови, виберіть інший підтримуваний мову.

Виберіть файл на комп’ютері або перетягніть картинку у вікно онлайн перекладача.

Після того, як яндекс перекладач розпізнає текст з фотографії, натисніть «відкрити в перекладачі».

У вікні перекладача відкриються два поля: одне з текстом іноземною мовою (в даному випадку англійською), інше з перекладом на російську мову (або інший підтримуваний мову).

Якщо у фото була погана якість, має сенс перевірити якість розпізнавання. Порівняйте перекладений текст з оригіналом на зображенні, виправте знайдені помилки.

В яндекс перекладачі можна змінити переклад. Для цього увімкніть перемикач «нова технологія перекладу». Переклад здійснюють одночасно нейронна мережа і статистична модель. Алгоритм автоматично вибирає кращий варіант перекладу.

Скопіюйте перекладений текст у текстовий редактор. При необхідності, відредагуйте машинний переклад, виправте помилки.

переклад з фотографії онлайн в free online ocr

Безкоштовний онлайн сервіс free online ocr призначений для розпізнавання символів з файлів підтримуваних форматів. Сервіс підійде для перекладу, так як на ньому опціонально є можливості для перекладу розпізнаного тексту.

На відміну від яндекс перекладача, на free online ocr прийнятну якість розпізнавання виходить тільки на досить простих зображеннях, без присутності на зображенні сторонніх елементів.

Виконайте наступні дії:

Увійдіть на free online ocr .

В опції «select your file» натисніть на кнопку «огляд», виберіть файл на комп’ютері.

В опції » recognition language (s) (you can select multiple)» виберіть необхідну мову, з якої потрібно перевести (можна вибрати кілька мов). Клацніть мишею по полю, додайте зі списку потрібну мову.