Як облаштувати квартиру для релаксу: реальний приклад

0
25

Споглядати цей інтер’єр можна нескінченно, і кожен раз гостю будуть відкриватися все нові деталі. Недарма основним завданням тут було зробити інтер’єр саме для відпочинку і насолоди, ми дізналися, як саме автору вдалося цього домогтися

Призначення цього інтер’єру — перш за все розслаблення, позбавлення від стресу і споглядання прекрасного. Можливостей для це маса: тренажерний зал, камін, фантастичної краси зріз напівдорогоцінного каменю, траса і багато чого ще.

Сьогодні ми милуємося лише частиною квартири, створеної архітектором ольгою ступенко-громадською зоною, яка цілком і повністю сприяє культурному відпочинку, естетичній насолоді і розслабленню.

Автор побудувала простір, грунтуючись на ясності та естетичної точності такого напрямку, як «пуризм». Його засновник ле корбюзьє вважав, що архітектура — це, перш за все, механізм для передачі відчуттів і почуттів.

Також в цьому інтер’єрі відчуваються відгомони арт-деко, головна ідея якого, на думку о. Хакслі, складається в контрасті простих форм і пишноті матеріалів.

Основа інтер’єру полягає в точній, образній системі, гармонії пропорцій і раціональному використанні кожного сантиметра.

Простір вітальні розділено на кілька зон — камінну, диванну, тренувальний зал, бар і терасу.

Камінна зона-найяскравіша частина вітальні, дерев’яні стелажі і шкіряні крісла обрамляють фантастичної краси підсвічений зріз онікса і, звичайно, сам камін. Насичений відтінок темного дерева і шкіри контрастує з яскраво-жовтим оніксом і червоним килимом. Напівпрозорий стельовий світильник не привертає особливої уваги, дозволяючи розташувався в кріслах насолоджуватися видом вогню і фактурою каменю, з боку нагадує знімок пустельних барханів. Мабуть, кращого методу розумового розслаблення, ніж споглядання вогню і природи, ще не придумали.

Під час спілкування з підрядниками і вже культовим дизайнером філліпом старком автор проекту дійшла висновку, що буде недостатньо створити вивірений, технічно бездоганний простір, важливо зробити його концептуальним, трохи іронічним. Таким чином створивши ментальний центр-душу.

Можливо, саме це рішення вплинуло на вибір автора на користь килима з розриває підлогу геометричним малюнком і, здається, абсолютно непоєднуваними важким баром і веселим покриттям підлоги диванної зони. Чорний мармур підноситься, немов скеля, над килимом з легкими, повітряними, хвилеподібними лініями. Цей жорсткий контраст викликає не тільки посмішку, але і являє собою відмінний зонуючий прийом.

Зону бару від спортивного залу відокремлюють вертикальні елементи з поворотним механізмом. Вони явно встановлені тут з оглядкою на скління тераси — ці роздільники абсолютно чітко присутні і розмежовують простір, але одночасно з цим абсолютно не крадуть квадратні метри.