Сонячний зарядний пристрій «супутник»

0
18

У цій статті ми розглянемо збірку невеликого сонячного зарядного пристрою. Пристрій за формою нагадує супутник і вимагає мінімум деталей.

Інструменти та матеріали: — сонячні панелі-2 шт; — акумулятор 18650; — тримач батареї з модулем зарядки; — інструменти для пайки; — електроізоляційна стрічка;-клейовий пістолет; — 3d-принтер; — срібна аерозольна фарба; — дроти; — викрутка;

Крок перший: пайка сонячних панелейсначала потрібно припаяти дроти до сонячних панелей. Плюс і мінус на зворотному боці панелей позначені наклейками. До плюса припаюється червоний провід, до мінуса — чорний. Провід закріплюються липкою стрічкою або термоклеєм. Довжина проводів-7 см. Кінці проводів потрібно зачистити.

Тепер сонячні панелі можна підключити до плати. Перед підключенням панелей до плати бажано ще раз перевірити полярність сонячних панелей.

Далі відкручуємо гвинтові клеми і згідно полярності закріплюємо дроти від обох сонячних панелей.

Встановлюємо акумулятор.

Крок третій: 3d-друкфайли для друку деталей можна завантажити нижче.body_under_v1.stlpanel_holder_v1.stlbody_upper_v1.stl

Після 3d-друку шліфує деталі наждачним папером зернистістю від 120 до 600 грит. Після шліфування фарбує деталі під срібло.

Крок четвертий: сборкатеперь потрібно склеїти деталі. На» корпусі «супутника є штифти, а на» антенах » отвори. Потрібно поєднати отвори зі штифтами і зафіксувати деталі клеєм.

Далі встановлюємо плату всередину корпусу і приклеюємо панелі.

Все готово. За словами майстра, якщо помістити пристрій на сонці, то його потужності вистачає для роботи ардуіно. Так само можна заряджати батареї або пауербанк, хоча процес цей і не швидкий. Для підвищення продуктивності можна демонтувати з плати світлодіод, який забирає частину енергії.

Ставайте автором сайту, публікуйте власні статті, описи саморобок з оплатою за текст.детальніше тут.