Сигналізація шерхан магікар в інструкція із застосування. Інструкція з експлуатації scher-khan, модель magicar b

0
258

Це спеціальна система, яка допоможе захистити автомобіль від будь-яких проблем, пов’язаних з викраденням. Відрізняється стабільністю передачі інформації і сигналів.

Особливо це важливо для тих, хто живе у великих містах – система повністю захищена від радіоперешкод. Команда автомобілю передається через брелок, без перешкод і затримок.

Увага! знайдено абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! не вірите? автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік!

Не важливо, що потрібно зробити – завести двигун, або ж заблокувати двері. У комплекті c scher khan magicar b-рідкокристалічний дисплей, обладнаний підсвічуванням. Для подачі команд розробники створили чотири зручні кнопки. При цьому сигнали передаються і приймаються по різних каналах. Саме через це шахраї не можуть перехопити хвилі. Брелок гарантує надійність.

додаткові функції вбудованого can-модуля

Зворотній зв’язок

Завдяки даній можливості власники scher khan magicar b отримують оперативну інформацію про стан автомобіля, якщо хтось намагається проникнути в нього, зробити інші протизаконні дії.

Але це не єдина властивість функції зворотного зв’язку. Якщо модель досить просунута, то вона зможе обмінюватися повідомленнями між блоком з управління в машині, і контролером на брелоку. Це означає, що марними для злому виявляться кодграббери. Брелок від них повністю захищає.

При кожна сигналізація шерхан забезпечується системою «автозапуск», що заслуговує окремої розмови. Завдяки цій функції двигун можна розігріти ще до того, як водій сяде за кермо. Досить взяти брелок.

«шерхан магікар»: чому варто вибрати сигналізації цієї серії

Ця серія стала досить популярною на сучасному ринку. У кожної з моделей знаходяться свої шанувальники і любителі. Перелік додаткових функцій і можливостей здивує навіть самих упереджених покупців.

Невисока вартість – одне з головних переваг, якими володіє сигналізація. Підключення до can-шини теж не можна залишити без уваги, як і автозапуск.

Спеціальний адаптер вбудовується всередину процесорного блоку. Завдяки цьому установка сигналізації стає ще більш простою і доступною.

Технічні рішення з використанням останніх технологій-незамінні помічники автовласників.

Доведеться все одно витратити мінімум день на установку, але результат того вартий. Брелок стане незамінним помічником.

Сигналізація монтується без проблем, навіть якщо необхідно дістатися до найскладніших місць. Тому у шахраїв йде занадто багато часу на пошук і злом, ніхто не любить так ризикувати. Обов’язковим додатком до комплекту буде керівництво для користувачів.

про інші технічні особливості

Дальність дії передавача у scher khan magicar b-ще один плюс, яким наділена система. Вона дорівнює цілим двом кілометрам. Реалізована система безпеки, відома своєю надійністю. Навіть в межах міста сигнал постійно залишається стабільним. Автозапуск продовжує працювати.

Від одного сигналу до іншого алгоритм кодування змінюється. Це робить марними спроби провести інтелектуальний злом. Брелок захищає і від цього.

Кожна нова сигналізація забезпечується додатковими функціями, яких не було раніше. Наприклад, у дев’ятій версії були такі можливості, як:

Цих функцій вже вистачає для забезпечення захисту на належному рівні. Процесорний блок представляє набагато більший інтерес. Пристрій здатний:

 • налаштовувати алгоритм роботи верхнього люка, склопідйомників.
 • включати датчики дверей в загальний контур, що відповідає за захист. Двері можуть замикатися в момент, коли включається сигналізація.
 • відключити звукові сигнали, залишивши можливість проведення безшумного моніторингу.
 • автоматично повертатися до охоронного режиму після того, як брелок призупиняє роботу.
 • автоматично входити в режим охорони без попередньої підготовки.
 • забезпечувати доступ до транспортного засобу з використанням персонального пароля. Корисно для тих, хто забуває ключі, або може їх втратити. Головне — не створювати занадто прості паролі. Тоді і автозапуск не створить проблем.

Комплекти magicar b обов’язково складаються так само з датчиків удару, дворівневих. У своїй серії саме вони вважаються одними з найбільш чутливих. Але потрібно грамотна настройка, інакше брелок не буде стабільно працювати.

як налаштувати систему

Перший крок-програмування того самого модуля can. Це найважливіший етап в роботі. Для початку-визначаємо номер мікропрограми. Дану інформацію можна без проблем знайти на торці, біля центрального блоку. Помаранчевий провід в автомобільній мережі і cn11 треба з’єднати, якщо планується, що сигналізація і кліматична система будуть працювати спільно.

У деяких машин немає можливості здійснити підключення до порту can. Буде потрібно застосування ремонтного кабелю, інакше обмеження не зняти. Але автозапуск може працювати і без цього.

Програмуванню функцій теж приділяється чимала увага. Наприклад, установка налаштувань для автоматичного закривання скла в момент переходу в охоронний режим. Одну функцію для цього програмуємо в положення 3. Більше не доведеться думати, чи закриті всі вікна в залишеній машині. Брелок зробить все автоматично.

Автоматичне закриття склопідйомників-функція, настройка якої займає всього кілька хвилин. А автовикрадачі можуть користуватися даною помилкою, якщо про неї не подбати заздалегідь.

постановка машини на охорону

Необхідно попереднє вимикання запалювання для включення даної функції. Всі відсіки автомобіля повинні бути закриті. Після цього достатньо один раз торкнутися кнопки під номером 1 на брелоку. Дотик має бути помірним по силі і точковим, довго утримувати кнопки не треба. Всі елементи системи самі переводяться в охоронний режим.

На дверцятах миттєво блокуються діючі замки. Стартер не запрацює до тих пір, поки сам господар не зніме його з охоронного режиму. І не включить автозапуск.

Можна самостійно простежити деякі з сигналів після того, як брелок успішно активується.

 1. один короткочасний сигнал з самого брелока.
 2. п’ятикратне синхронне миготіння фар. Потім з’явиться зображення з закритим замком.
 3. мірне миготіння з частотою 1 раз в секунду підкаже, що функція включена успішно. За це відповідає окремий світлодіодний індикатор.
 4. одноразовим миготінням активується аварійний світловий сигнал.
 5. помірний свист сирени підтвердить включення охоронного режиму.

про датчиках і їх включенні

Якщо починає активно блимати сід-значить, включений режим контролю, що відстежує будь-які спроби проникнути всередину, іншим способом порушити цілісність транспортного засобу. Додатково перевіряються навіть датчики, що відповідають за виклик власника транспортного засобу разом з іншими функціями.

про попередження

Неуважне ставлення до автомобіля неприпустимо, згідно з вимогами в інструкції. Багажний відсік, капот з дверима ніколи не можна залишати відкритими. Брелок разом з сиреною видадуть триразовий сигнал, якщо це сталося. Відразу три рази спалахують вогні аварійної сигналізації.

Гост р 41.97-99 (однакові приписи, що стосуються офіційного затвердження систем тривожної сигналізації транспортних засобів (стстс) і механічних транспортних засобів щодо їх систем тривожної сигналізації (стс))

Гост р 50009-2000 (сумісність технічних засобів електромагнітна. Технічні засоби охоронної сигналізації. Вимоги та методи випробувань)

Дякуємо за придбання двосторонньої автомобільної охоронної системи scher-khan magicar v.

Постійні дослідження і розробки нашої компанії втілюють самі передові ідеї і служать для задоволення всіх потреб користувачів наших систем.

Автомобільна сигналізація шерхан магікар 5 є складним електронним оснащенням автомобіля. Від його функціонування і правильної установки залежить безпека вашого життя, здоров’я і дорожньої обстановки, якість роботи близькорозташованої радіоелектронної апаратури і засобів зв’язку. Довіряйте установку системи тільки спеціалізованим сервісним станціям. В період експлуатації періодично перевіряйтеЗворотного відліку. Формат відображення часу в цьому режимі: [хх хв: xx сек.]

при автоматичній зупинці двигуна:

Відкриття багажника [кнопка (iii)-]

Натисніть і утримуйте 2 сек. Кнопку iii брелка, після чого багажник відкриється. Якщо система знаходиться в режимі охорони (двері замкнені), то вона зніметься з охорони, двері отопрут, блокування стартера відключиться. Для реалізації цієї функції необхідна наявність соленоїда замка багажника, підключеного до відповідного виходу основного блоку системи.

при відкритті багажника:

Перевірка стану системи [кнопка (iv)]

Якщо вам необхідно перевірити стан системи, короткочасно натисніть кнопку iv брелка-комунікатора. Інформація про стан системи буде показана на дисплеї брелка-комунікатора, а також підтверджуватися сигналами сирени та аварійної сигналізації.

при перевірці стану системи:

При перевірці стану системи індикатор поточного часу показує значення температури в салоні автомобіля. Температура може відображатися або в °f або °с.

Температура в салоні автомобіля 10°с.

Повторне коротке натискання кнопки iv брелка-комунікатора протягом 6 секунд після першого дозволяє подивитися інформацію про напругу акумулятора автомобіля в вольтах.

Напруга на акумуляторі автомобіля 13,9 в.

Режим «паніка» або jackstop (захист від захоплення) [кнопка (iv)-]

При натисканні кнопки iv брелка на 2 сек. Система увійде в режим «паніка» або в режим jackstop (захист від захоплення) — програмована функція 1-4.. Якщо система була знята з охорони, то вона встане в режим охорони, замки дверей загнуться. Сирена буде звучати 90 сек., аварійна сигналізація-спалахувати 90 сек. Режим «паніка» зупиняє режим автоматичного запуску двигуна. Після закінчення 90 сек. Система перейде в режим охорони до тих пір, поки не буде знята з охорони брелоком або режимом аварійного відключення. Режим » паніка «можна зупинити коротким натисканням кнопки i. Режими» паніка » і jackstop використовуються в разі небезпеки або при необхідності привернути увагу до автомобіля.

при активації режимів «паніка» і jackstop: відмінності в алгоритмах «паніка» і jackstop (в залежності від обраного значення програмованої функції 1-4):

Увага!

Режим jackstop може використовуватися тільки в екстрених випадках. Він не є штатним постійно використовуваним режимом стстс т. К. Він передбачає зупинку двигуна під час руху.

При виборі того чи іншого режиму проконсультуйтеся з фахівцем.

Відключення сигналів сирени [кнопка (i + ii)]

Короткочасним одночасним натисканням кнопок i + ii брелка можна включити або вимкнути сигнали сирени. При цьому сигнали брелка і сигнали аварійної сигналізації будуть працювати як зазвичай. Індикацією включення сирени служить наявність символу на дисплеї брелка.

при включенні сигналів сирени: при виключенні сигналів сирени:

Режим valet [кнопка (i + iii)]

Для відключення охоронних функцій системи і при передачі машини на сервісну станцію для обслуговування, ви можете скористатися режимом valet. Для цього короткочасно натисніть кнопки i + iii брелка.

У режимі valet можна керувати замиканням і відмиканням замків дверей. Для замикання або відмикання замків короткочасно натисніть кнопку i.

Режим valet відображається на дисплеї символом

Для виходу з режиму valet, короткочасно натисніть кнопки i + iii брелка

при включенні режиму valet: при виключенні режиму valet:…..

Відключення дворівневого датчика удару [кнопка (i + iii)]

Ви можете відключити дворівневий датчик удару. Одночасно натисніть і утримуйте 2 сек. Кнопки i + iii брелка, в результаті датчики будуть включені або виключені. Індикацією відключення датчика служить символ на дисплеї брелка. Вимкнення датчика необхідно, якщо ви залишаєте автомобіль там, де можливі його помилкові спрацьовування (автомобіль припаркований поблизу трамвайних колій, в автомобілі залишається дитина або тварина).

при відключенні датчика удару: при включенні датчика удару:

Датчик удару називається дворівневим, тому що має два рівні спрацьовування від впливу на автомобіль.

При слабкому ударі система попереджає 4 короткими сигналами сирени і 4 спалахами аварійної сигналізації. Брелок-комунікатор подає короткий тональний сигнал, на дисплеї блимає символ удару по автомобілю. При сильному впливі система переходить в режим тривоги тривалістю 30 секунд.

Управління центральним замком по включенню і виключенню запалювання [кнопка (i + iv)]

Короткочасним одночасним натисканням кнопок i + iv брелка можна включити або вимкнути автоматичне управління центральним замком (цз) по включенню і виключенню запалювання. Якщо функція включена, то замки дверей будуть автоматично замкнені через 30 сек. Після того як двигун буде запущений і всі двері, капот / багажник будуть закриті. Відмикання замків відбувається негайно при виключенні запалювання. Індикацією включення функції служить наявність символу на дисплеї брелка.

при включенні функції управління цз від запалювання: при виключенні функції управління цз від запалювання:

Пасивна постановка в режим охорони [кнопка (ii + iii)]

Функцію пасивної постановки можна включити / виключити короткочасним натисканням кнопок п+ш брелка. При включеній пасивної постановці система автоматично встає в режим охорони через 30 сек. Після закриття останніх дверей або після зняття з охорони брелоком. Сигналізація шер-хан магікар-5 попереджає про пасивну постановку сигналами аварійної сигналізації і (або) сирени кожні 10 сек. Якщо протягом 30 сек. Двері (капот/багажник) були відкриті, то система встане в режим охорони через 30 сек. Після закриття дверей (капота / багажника).

при включенні пасивної постановки: при виключенні пасивної постановки:……

Установка таймера для автоматичного запуску двигуна [кнопка (ii + iv)]

Короткочасно натисніть кнопки ii + iv брелка для включення або виключення запуску двигуна по таймеру. Індикацією включення запуску двигуна по таймеру служить наявність мітки «timer» на дисплеї брелка. В системі передбачено два режими запуску двигуна за таймером. Перший режим дозволяє запускати двигун кожну добу в заздалегідь встановлений час, другий режим дозволяє запускати двигун періодично, кожні 2 години для прогріву (або охолодження салону в країнах з жарким кліматом). Два режими не можуть бути використані одночасно, той режим який вам необхідний, може бути обраний програмованою функцією 2-3 .

Для автоматичного запуску двигуна по таймеру в потрібний час (24год.) необхідно виконати резервування цього режиму. Для цього:

 • виберіть час запуску (див. Таблицю)
 • натисніть кнопки ii+iv і вимкніть мітку «timer»
 • кроки виконання номер кнопки або комбінація кнопок тривалість натискання виконувана функція (режим) шаг1( ii + iii) — 2 сек. вхід в режим програмування функцій брелка. Поява символу, підтверджується звуковим сигналом брелка крок 2 ii 0,5 сек. включення режиму установки часу таймера. Блимають показання раніше встановленого часу, підтверджується звуковим сигналом брелка шагз i 0,5 сек. зміна значення годин ii 0,5 сек. зміна значення хвилин крок 4 (ii+iii)- 2 сек. вихід з режиму програмування функцій брелка. Підтверджується звуковим сигналом брелка

  Для того щоб включити або вимкнути запуск двигуна по таймеру кожні 2 години, короткочасно натисніть кнопки ii+iv брелка. Установка часу запуску в цьому режимі не потрібно, перший запуск двигуна відбудеться через 2 години після включення режиму.

  при включенні запуску двигуна по таймеру: при виключенні запуску двигуна по таймеру:

  Примітка: автоматичний запуск двигуна по таймеру через кожні 24 години стане в нагоді для щоденного запуску двигуна в певний час, якщо ваш автомобіль знаходиться на стоянці поза зоною дії брелка.

  Увага!

  Час запуску двигуна по таймеру 24 ч.може зрушуватися до ±2 хв на добу.

  Режим «турбо» [кнопка (ii + iv)]

  Якщо автомобіль має турбо-двигун, то після тривалої роботи на високих оборотах його не рекомендується зупиняти відразу. Двигун повинен працювати на холостих обертах деякий час, необхідний для охолодження турбіни. Для цього в системі scher-khan magicar v передбачений режим турбо (турботаймер). Якщо режим турбо включений, то по закінченню поїздки двигун буде працювати протягом 2 хв.для включення або виключення режиму турбо короткочасно натисніть кнопки iii + iv брелка.

  при включенні режиму турбо: при виключенні режиму турбо:

  Для активації режиму по закінченню поїздки виконайте наступні дії:

 • поставте важіль коробки передач в нейтральне положення або в положення «р».
 • Магікар — 5 допомагає захистити акумулятор автомобіля від розряду. Якщо ви забули вимкнути габаритні вогні, то при постановці в режим охорони брелок-комунікатор подасть серію звукових сигналів протягом 5 секунд. В цей час на дисплеї будуть блимати зображення замку і габаритних вогнів. Сигнал попередження буде повторюватися кожні 30 сек. Три рази.

  Блокування стартера або запалювання

  Система в режимі охорони не дозволить завести двигун автомобіля. При спробі завести двигун в режимі охорони система передасть сигнал тривоги на брелок-комунікатор. Тривога про включення запалювання буде відображатися миготінням габаритних вогнів на брелоку комунікаторі, звуковим і вібраційним сигналом. Режим роботи блокування двигуна вибирається при установці системи на сервісній станції і залежить від значень двох програмованих функцій 1-4 і 1-8. Детально про блокування двигуна вашого автомобіля можна дізнатися за місцем установки системи. При виборі блокування стартера, система буде оберігати стартер автомобіля від повторного включення, якщо двигун запущений в автоматичному режимі.

  Попередження про відкриті двері

  Автосигналізація scherkhan magicar v попереджає про відкриті двері (програмована функція 1-2). Коли вибрано користувацьке значення функції, аварійна сигналізація блимає, якщо двері автомобіля відкриті.

  Захист радіоканалу від перехоплення коду

  Система має спеціальний захист переданих брелоком команд. При кожному натисканні кнопки на брелоку системи кодова посилка змінюється за спеціальним алгоритмом. Це зроблено для захисту системи від перехоплення коду і його підбору (інтелектуального злому системи охорони). Алгоритм захисту коду спеціально розроблений для системи scher-khan magicar і є унікальним, не застосовуваним і в одній охоронній системі інших марок.

  Захист двигуна в режимі автоматичного запуску

  Система в режимі автоматичного запуску постійно стежить за роботою двигуна. Якщо двигун зупинився до закінчення циклу прогріву (несправність двигуна або закінчилося паливо), то не пізніше ніж через 20 сек. Процесорний блок системи вимкне запалювання. Повторний автоматичний запуск двигуна буде неможливий до усунення несправності. Для автомобілів з механічною коробкою передач необхідно знову виконати режим резервування.

  Регулювання чутливості датчика удару

  Ви можете налаштувати чутливість датчика удару в залежності від ваших вимог. Для настройки чутливості на датчику передбачений регулятор. Поворот регулятора за годинниковою стрілкою збільшує чутливість, а проти годинникової-зменшує, аж до виключення датчика. Проконсультуйтеся на сервісній станції про місце розташування датчика удару, він повинен бути легко доступний для регулювання.

  Регулювання чутливості датчика виклику власника

  Ви можете налаштувати чутливість датчика виклику власника автомобіля в залежності від ваших вимог. Для настройки чутливості на датчику передбачений ступінчастий регулятор з трьома положеннями. Крайнє ліве положення регулятора відповідає мінімальній чутливості датчика, крайнє праве-максимальної. Датчик повинен бути розташований в нижньому кутку лобового скла автомобіля.

  Регулювання гучності сигналів підтвердження сирени

  Ви можете налаштувати гучність звучання коротких сигналів сирени. Для зменшення гучності необхідно перерізати петлю з дроту на корпусі сирени. Система може бути укомплектована будь сиреною відповідно до побажань власника, в тому числі і такий, де немає можливості регулювання.

  Режим резервування (тільки для ручної коробки передач)

  Режим резервування виключає можливість автоматичного запуску двигуна, якщо важіль ручної коробки передач не встановлений в нейтральне положення. Залежно від ваших вимог можна вибрати один з трьох алгоритмів виконання резервування (програмована функція 1-6).

  алгоритм 1 алгоритм 2

  Для виконання резервування (підготовки автомобіля до подальшого автоматичного запуску двигуна) виконайте наступні дії:

 • по закінченню поїздки, не вимикаючи двигун, встановіть важіль коробки передач в нейтральне положення
 • закрийте двері капот/багажник
 • витягніть ключ із замка запалювання (в положенні off). Двигун буде продовжувати працювати
 • відкрийте двері і вийдіть з автомобіля. Закрийте двері. Двигун затихне.
 • Відкриття дверей після виконання п’ятого пункту унеможливить автоматичний запуск двигуна. Діагностика причин його невиконання описана нижче.

  Якщо не буде виконаний хоча б один крок з вищенаведеного алгоритму, то режиму резервування не буде і автоматичний запуск двигуна не відбудеться. У цьому алгоритмі виконання резервування буде заборонено, якщо на момент виключення запалювання відкриті двері, капот/багажник.

  алгоритм 3

  Для виконання резервування (підготовки автомобіля до подальшого автоматичного запуску двигуна) виконайте наступні дії:

 • по закінченню поїздки, не вимикаючи двигун, встановіть важіль коробки передач в нейтральне положення
 • закрийте двері капот/багажник
 • натисніть на 2 сек. Кнопку ii брелка
 • витягніть ключ із замка запалювання (в положенні off). Двигун буде продовжувати працювати
 • відкрийте двері і вийдіть з автомобіля. Закрийте двері. Двигун заглохне
 • Відкриття дверей після виконання п’ятого пункту унеможливить автоматичний запуск двигуна. Діагностика причин його невиконання описана нижче.

  Якщо не буде виконаний хоча б один крок з вищенаведеного алгоритму, то режиму резервування не буде і автоматичний запуск двигуна не відбудеться. У цьому алгоритмі виконання резервування вимагає від вас кожен раз натискання кнопки ii брелка перед вимиканням запалювання (поворотом ключа в замку запалювання в положення off).

  Увага!

  Перед виходом з автомобіля закрийте люк і скла. Не залишайте в автомобілі людей і тварин при виконанні режиму резервування.

  Не виконуйте автоматичний запуск двигуна, якщо в автомобілі знаходяться люди або тварини.

  Залишайте важіль коробки передач завжди в нейтральному положенні. Не використовуйте автоматичний запуск двигуна на автомобілях з відкритим верхом.

  Якщо робота режиму резервування відрізняється від описаних алгоритмів або не відбувається, терміново зверніться на сервісну станцію за консультацією. До усунення причин неправильної роботи не користуйтеся автоматичним запуском двигуна.

  Програмування нових брелоків

  Система може запам’ятати коди трьох брелоків. Для програмування нових брелоків виконайте два кроки.

 • три рази поверніть ключ в замку запалювання з положення off в положення on. Аварійна сигналізація спалахне один раз, підтверджуючи вхід в режим програмування.
 • не пізніше 4 сек. Після спалаху аварійної сигналізації натисніть кнопку i брелка, код якого необхідно ввести в пам’ять процесорного блоку.
 • Для виходу з режиму програмування не робіть ніяких дій протягом 4 сек. Після запису коду останнього брелка.

  Якщо після кроку 1 не вживати ніяких дій, то через 4 сек. Аварійна сигналізація спалахне 2 рази, система перейде з режиму програмування брелоків в режим valet.

  Примітка:

  Сигналізація шер-хан магікар-5 має три осередки пам’яті для зберігання кодів брелоків. При спробі запису четвертого брелка код першого записаного брелка буде видалений.

  Програмування функцій за допомогою брелока

  Програмування функцій стстс за допомогою брелка складається з чотирьох кроків.

 • вхід в режим програмування і вибір меню програмування. Для входу в меню №1 натисніть одночасно кнопки i+ii на 2 сек. Для входу в меню №2 натисніть одночасно кнопки i+iv на 2 сек. Сирена подасть один короткий сигнал, аварійна сигналізація спалахне один раз, підтверджуючи тим самим успішне виконання кроку 1.
 • натисніть кнопку iv для вибору функції меню, яку потрібно змінити. Число натискань має відповідати номеру обраної функції. Наприклад, для вибору функції 4 необхідно чотири рази коротко натиснути кнопку iv брелка. Кожне натискання кнопки буде підтверджуватися коротким сигналом сирени (якщо вона включена) і спалахом аварійної сигналізації.
 • зачекайте кілька секунд. Система підтвердить номер обраної для зміни функції короткими сигналами сирени і спалахами аварійної сигналізації. Кількість сигналів буде відповідати номеру обраної функції.

  Примітка:

  Якщо при виборі функції ви помилилися з кількістю натискань і (або) відсутні сигнали сирени і аварійної сигналізації, то необхідноПовторити всі дії, починаючи з кроку 1.

 • натисніть кнопку i, щоб вибрати заводське значення функції. На підтвердження цього сирена подасть один короткий сигнал, аварійна сигналізація спалахне один раз. Натисніть кнопку ii, iii, або iv для вибору опціонних значень функцій. На підтвердження цього сирена подасть два, три або чотири коротких сигналу, аварійна сигналізація спалахне два, три або чотири рази.
 • Примітка:

  Якщо ви почули один тривалий сигнал сирени, то це означає вихід системи з режиму програмування функцій. Для продовження програмування необхідно повторити всі дії, починаючи з кроку 1.

  Увага!

  Якщо необхідно змінити більше однієї функції з вибраного вами меню, то вибір кожної функції для зміни необхідно починати з кроку 1.

  меню програмованих функцій меню №1 [кнопка (i+ii)-] № п/п.функція [кнопка (i)] заводське значення [кнопка (ii)] [кнопка (iii)] 1-1 затримка перед обертанням стартера після включення запалювання. Слід збільшити для дизельного автомобіля. 4 сек. 10 сек. 1-2 попередження про відкриті двері немає є 1-3 тривалість імпульсу управління цз. Слід збільшити для пневматичної системи цз 0,8 сек. 4 сек. 1-4 режим «паніка» або jackstop (захист від пограбування) «паніка» (блокування стартера) jackstop (блокування запалювання) 1-5 управління центральним замком по включенню і виключенню запалювання вимкнено вимкнено 1-6 спосіб резервування запуску. (тільки для механічної трансмісії) автоматично, всякий раз при виключенні запалювання автоматично, всякий раз при виключенні запалювання, але за умови, що двері закриті тільки ручний режим, перед вимиканням запалювання для резервування необхідно натискати кнопку ii на 2 сек. 1-7 час обертання стартера стандартне стандартне + мінімальне стандартне + максимальне

  Примітка до функції 1-4: дана функція дозволяє вибрати режим «паніка» або режим jackstop (захист від пограбування):

  установка всіх програмованих функцій меню № 1 на заводські значення

 • вхід в режим програмування. Натисніть одночасно кнопки i + ii на 2 сек. Сирена подасть один короткий сигнал, аварійна сигналізація спалахне один раз, підтверджуючи тим самим успішне виконання кроку 1
 • три рази коротко натисніть кнопку iii брелка. Кожне натискання буде підтверджуватися коротким сигналом сирени і спалахом аварійної сигналізації. Через деякий час після цього прозвучать три сигнали сирени, аварійна сигналізація спалахне три рази, підтверджуючи установку заводських значень всіх програмованих функцій меню №1
 • меню №2 [кнопка (i+iv)-] установка всіх програмованих функцій меню № 2 на заводські значення

  Для установки заводських значень програмованих функцій необхідно виконати два кроки.

 • вхід в режим програмування. Натисніть одночасно кнопки i + iv на 2 сек. Сирена подасть один короткий сигнал, аварійна сигналізація спалахне один раз, підтверджуючи тим самим успішне виконання кроку 1
 • три рази коротко натисніть кнопку iii брелка. Кожне натискання буде підтверджуватися коротким сигналом сирени і спалахом аварійної сигналізації. Через деякий час після цього прозвучать три сигнали сирени, аварійна сигналізація спалахне три рази, підтверджуючи установку заводських значень всіх програмованих функцій меню №2
 • Автомобільна сигналізація scher-khan magicar b — це охоронна система з просунутою діалоговим захистом. Цей пристрій відноситься до класу бюджетних сигналізацій і реалізується за ціною, яка доступна кожному автовласникові. Дальність прийому сигналу становить 800 метрів, що трохи нижче середнього показника.

  Відмінною особливістю сигналізацій від scher-khan завжди був багатофункціональний брелок, що йде в комплекті. Брелок від scher-khan magicar b не став винятком. Його приємно тримати в руці, він ергономічний і стильний, підтримує величезну кількість функцій, які регулюються чотирма кнопками, а також захищений від електронного злому системою magic code™ pro

  В цілому, scher-khan magicar b можна назвати базовою сигналізацією для більш просунутого охоронного комплексу.

  Основні функції scher-khan magicar b

  • кодове шифрування magic code™ pro . Інтелектуальна система передачі даних по виділеному радіоканалу є власною розробкою компанії scher-khan і дозволяє повністю виключити можливість інтелектуального злому.
  • турботаймер для роботи з турбованими двигунами.
  • велике число програмованих функцій, в тому числі: автоматична / безшумна постановка на охорону, робота сигналізації паралельно з включеним двигуном, режим іммобілайзера і т.д.
  • режим «паніка» (jackstop™). Активувавши цю функцію, включиться сирена, а також почнуть блимати покажчики поворотників, тим самим, ви привернете увагу оточуючих для запобігання непередбаченої ситуації або крадіжки.
  • режим «valet» дозволяє відключити сигналізацію на потрібний термін, запобігши несподіване спрацьовування.
  • дальність прийому / передачі сигналу-800 метрів .
  • звукове нагадування про тривожну подію.
  • багатофункціональний брелок.
  • гарантійний термін — 5 років .

  Комплектація виробу

  • основний блок scher-khan magicar b .
  • брелок-комунікатор з рк-дисплеєм.
  • брелок без дисплея.
  • датчик удару з кабелем.
  • датчик виклику з автомобіля.
  • світлодіодний індикатор.
  • антенний блок з кабелем.
  • датчик температури.
  • реле блокування.
  • сирена.
  • кінцевий датчик капота / багажника.
  • кабель для підключення додаткового датчика.
  • наклейка під датчик виклику.
  • наклейка під антенний блок.
  • наклейка на скло.
  • керівництво по експлуатації.
  • керівництво по установці.

  Автомобільна сигналізація scher-khan magicar b — це охоронна система з просунутою діалоговим захистом. Цей пристрій відноситься до класу бюджетних сигналізацій і реалізується за ціною, яка доступна кожному автовласникові. Дальність прийому сигналу становить 800 метрів, що трохи нижче середнього показника. Відмінною особливістю сигналізацій від scher-khan завжди був багатофункціональний брелок, що йде в комплекті. Брелок від scher-khan magicar b не став винятком. Його приємно тримати в руці, він ергономічний і стильний, підтримує величезну кількість функцій, які регулюються чотирма кнопками, а також захищений від електронного злому системою magic code™ pro
  В цілому, scher-khan magicar b можна назвати базовою сигналізацією для більш просунутого охоронного комплексу.
  Основні функції scher-khan magicar b:
  Інтелектуальна система передачі даних по виділеному радіоканалу є власною розробкою компанії scher-khan і дозволяє повністю виключити можливість інтелектуального злому.
  Турботаймер для роботи з турбованими двигунами.
  Велике число програмованих функцій, в тому числі: автоматична/безшумна постановка на охорону, робота сигналізації паралельно з включеним двигуном, режим іммобілайзера і т. Д.
  Режим «паніка» (jackstop™). Активувавши цю функцію, включиться сирена, а також почнуть блимати покажчики поворотників, тим самим, ви привернете увагу оточуючих для запобігання непередбаченої ситуації або крадіжки.
  Режим «valet» дозволяє відключити сигналізацію на потрібний термін, запобігши несподіване спрацьовування.
  Звукове нагадування про тривожну подію.

  Оцінок — 4 , середній бал: 2.8 ()

  Інструкція з експлуатації scher-khan, модель magicar b

  Фрагмент інструкції

  Термін служби елемента живлення брелока залежить від інтенсивності користування брелоком, якості елемента живлення, режимів роботи брелока. Увага!_ застосовуйте тільки якісні елементи живлення. Застосування елемента живлення низької якості може привести не тільки до скорочення терміну служби брелока, але і до його пошкодження. Запобіжні заходи при монтажі системи на автомобіль перед установкою системи уважно вивчіть дане керівництво при прокладці проводів збирайте їх в джгути, захищайте ізоляційною стрічкою і (або) пластиковою гофрованою трубкою. Для підвищення скритності установки рекомендується вибирати ек-в-тапиап^ая_лпси 10 раотсже 540 і 5сне1?- кнам мас1сап в к39 програмована функція 1-3:» тривалість імпульсів управління центральним замком » ця функція дозволяє змінити тривалість імпульсів управління центральним замком (сигнали на роз’ємі €n2). Вибір значення даної функції залежить від конструкції автомобіля, на який встановлюється система. Наприклад, час 4 сек. (друге значення функції) потрібно для управління компресором електропневматичної системи центрального замка автомобілівМексебе8, а1го1. Збільшення імпульсу замикання до 20 сек. (третє значення функції) потрібно, якщо в автомобілі є режим «комфорт» — закриття люка і стекол при замиканні центрального замка. Примітка :для реалізації режиму * комфорт> ви можете використовувати також і * додатковий канал-системи з відповідною установкою зна чень програмованих функцій 2-4 і 2-6. Дана програмована функція має три значення: 1) 0.8 сек. (заводське значення) 2) 4 сек. 3) 0.8 сек. Відмикання / 20 сек. Замикання увага! значення цієї функції залежать від конструкції автомобіля. Неправильний вибір значення даної функції може привести до нестійкої роботи центрального замка, зниження його ресурсу або до псування штатного обладнання автомобіля. Якщо ви не впевнені у виборі значення даної функції, то перш ніж змінити заводську установку проконсультуйтеся з технічними фахівцями дилера цієї марки автомобілів у вашому регіоні. Програмована функція 1-4: «замикання електрозамків дверей при пасивній постановці на охорону» ця функція дозволяє включити або вимкнути автоматичне замикання електрозамків дверей при пасивній постановці в режим охорони. 28.12.2005 12: 04: 52 38 керівництво по установці часу (5 або 45 сек). Якщо після цього часу двері залишилися відкритими, то система перейде в режим тривоги. Якщо двері відкриті тривалий час, то система після 8-ми циклів тривоги (4 хв.) відключить датчик як несправний. Примітка: якщо у вас в процесі експлуатації автомобіля вийшов з ладу датчик дверей (постійно замкнутий), то до приїзду на сервісну станцію виберіть значення 1 або 4 даної програмованої функції. Значення 4 (автоматично, як тільки згасне салонне світло) — при виборі цього значення програмованої функції 1-1 при постановці на охорону система перевіряє стан датчиків дверей. Датчики приймаються під охорону, як тільки згасне світло в салоні незалежно від часу гасіння світла. Увага! не рекомендується вибирати четверте значення цієї функції, якщо ви можете використовувати будь-яке з перших трьох. При виборі четвертого значення, в тому випадку, якщо датчик дверей буде несправний або користувач забуде закрити двері, датчики дверей не будуть прийняті на охорону, і користувач про це не буде попереджений. Програмована функція 1-2:» попередження про відкриті двері » ця функція дозволяє уникнути аварійної ситуації при посадці і висадці пасажирів, а також в тому випадку, якщо нещільно закрита яка-небудь двері автомобіля під час руху. Коли функція включена, то при включеному запалюванні, в разі відкриття дверей, система включає миготіння аварійної сигналізації автоматично. Якщо двері залишаються відкритими, то миготіння аварійної сигналізації припиниться після 2-х хвилин. Миготіння припиниться негайно, як тільки буде закрита двері або вимкнено запалювання. Дана програмована функція має два значення: 1) вимкнена (заводське значення) 2) включена 5к-в-таша1-шйа11_лпси 11 раэтсже 540 і 5сне1?- кнам мас1сап на захист проводки подібну застосованої в автомобілі прокладка проводів підключення процесорного блоку повинна проводитися в місцях прокладки штатної проводки автомобіля при установці виконавчих пристроїв на рухомі частини автомобіля (двері, багажник, капот і т. Д.) і при переході від нерухомих частин, прокладайте дроти тільки в спеціально призначених для цього трубках при прокладці проводів не допускайте їх перетиску панелями оббивки салону не допускайте перегину проводів через гострі кромки металевих панелей автомобіля при прокладці проводів з салону в моторний відсік або багажник автомобіля використовуйте штатні місця прокладки проводів або спеціально призначені для цього прохідні втулки при необхідності подовжити провід використовуйте провід такого ж або більшого перетину …