З убитої «хрущовки «в затишний і просторий інтер’єр

0
27

Квартиру купили повністю» вбиту», тому був потрібний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Замовниця хотіла сучасне житло, щоб було функціонально і красиво. Також потрібно було домогтися просторості, візуально збільшивши висоту стель, додати квартирі більше повітря.

Фото @lanahome.design

Моя мама працює адміністратором в готелі, і її робота пов’язана з щоденним спілкуванням з людьми, тому інтер’єр повинен бути спокійним, що сприяє розслабленню.

Стиль інтер’єру задали старовинні віденські стільці, що залишилися у замовниці з минулої квартири, а також розташування квартири і рік побудови будинку. З огляду на це все, я оформила інтер’єр в сучасному скандинавському стилі з легким нальотом ретро.

Фото @lanahome.дизайн

у чому полягала особливість планування та обробки, чого вдалося домогтися?

Ми об’єднали кухню-вітальню, встановили високі двері, які візуально збільшили висоту стелі і пустили більше світла і повітря в вузьку, довгу і спочатку темну передпокій.

Фото @lanahome.design

Фото @lanahome.design

Квартира невелика по метражу, тому не стали візуально дробити приміщення і пофарбували стіни передпокою, вітальні і кухні в один колір, за рахунок чого простір став сприйматися єдиним і просторим. Ми використовували при оформленні світлі кольори, щоб інтер’єр не здавався важким. Пол по всій квартирі єдиний, за винятком передпокою – це інженерна дошка. У виділеній брудній зоні біля вхідних дверей і кухні, ми використовували керамограніт для зручності прибирання.

Фото @lanahome.design

Однією з фішок вважаю п-подібну кухню. Тут встановили стільницю, яка плавно переходить в підвіконня. Завдяки цьому створюється додатковий робочий простір для готування і прийому їжі. Ще дуже зручним і функціональним виявився на кухні шафа-пенал, в нього поміщається більше ніж в окремі нижні і навісні шафи. Також навісні шафи повісили лише на одну стіну, яка не проглядається з вітальні, щоб не нагромаджувати кухню.

Фото @lanahome.design

У ванній для економії бюджету і легкості сприйняття невеликої кімнати при обробки стін використовували плитку і фарбу.

Фото @lanahome.design

Фото @lanahome.design

У спальні для затишку використовували шпалери з пташками і квітами, який створює атмосферу заміського будинку.

Фото @lanahome.design

Фото @lanahome.дизайн

як вам вдалося підібрати таку гармонійну і стильну меблі, яка не перевантажує інтер’єр?

Однією з головних завдань в плануванні маленьких квартир є наявність достатньої кількості місця для зберігання. Але не хочеться при цьому перевантажувати простір шафами і сервантами. Так і в цьому проекті хотілося, щоб було достатньо місця для зберігання, але щоб воно було не на виду.

Фото @lanahome.design

Для це в спальні ми підібрали велику шафу, який вписали в нішу. Він виглядає, як єдине ціле зі стіною, але при цьому в ньому достатньо місця для одягу.

Для зберігання подушок, ковдр та інших речей я вибрала ліжко з підйомним механізмом на divan.ru. Мені дуже сподобалося, що можна було замовити зразки тканин і відразу прикласти до шпалер і дошці. Так ми вибрали відповідний відтінок. Ще порадувало наявність актуальних моделей меблів за прийнятними цінами.

У вітальні для зберігання книг та інших речей поставили вітрину-стелаж зі зручними розсувними дверцятами в скандинавському стриманому стилі.

У вузькому передпокої відсутня шафа, є лише гачки і галошниця. Це пов’язано з тим, що є комора. У ній зберігається весь сезонний одяг та інші предмети.

Фото @lanahome.дизайн

у чому секрет такого легкого і просторого інтер’єру?

Родзинкою цього проекту і квартири в цілому вважаю вдале планування» сорочечку » на дві сторони і наявність двох балконів з приголомшливим видом з вікна на зелень. Завдяки йому тут можна сидіти і писати картину. Нам хотілося підкреслити цей вид і зробити його акцентом в інтер’єрі. Для цього на вікна ми повісили штори пастельних кольорів і спокійних фактур. Вони обрамляють отвір лише з боків, щоб закрити частину стіни. Так ми створили ефект рамки для картини.

Автор