Доба на декор: яскрава і стильна кухня за 24 тисячі рублів

0
27

Нове шоу стс love «доба на декор» втілює мрії героїв проекту, які мріють змінити свій будинок, але не мають можливості зробити це. У професійних декораторів є всього 24 години і 24 тисячі рублів, щоб виконати мрії учасників

Студентка анастасія луковникова стала героїнею п’ятого випуску шоу. Настя разом з мамою мріяла про світлу і просторій кухні, в якій було б приємно перебувати. Але можливості змінити її самим у них не було. Кухня мрії — в ній багато світла і місця, щоб готувати, і великий стіл, де всі зможуть поміститися.

«на кухні вже було неможливо перебувати, не могла бачити ці стіни, а руки до ремонту не доходили, постійно з’являлися якісь справи і це все переносилося»-говорить настя.

Декоратор даріко куталадзе почула побажання насті та її мами, оцінила масштаб роботи і приступила до створення кухні-мрії.

«я не можу сказати, що було дуже складно працювати в цьому бюджеті, але час дійсно вирішує. Доводиться вибирати все з наявності, а роботи виконувати в кілька разів швидше.буду чесна, мені попався і правда непростий об’єкт-кухня з зеленими шпалерами, застарілим гарнітурному і підлогою, обробленим лінуемом. Я переглянула кімнати героїв і помітила, що там дуже багато кольору — рожевий, зелений, синій… А ще вони сказали, що дуже хочуть на відпочинок. Це дало поле для творчості »

даріко куталадзе

Старомодну кухню потрібно було оживити, змінити шпалери, візуально збільшити кімнату, правильно оформити простір і розмежувати робочу поверхню і зону відпочинку. На це все у даріко було 24 години і 24 тисячі рублів.

» тоді мені захотілося зробити як і раніше яскраву, але вже стильну кухню. Я використовувала пудрово-рожеві шпалери, щоб додати затишку і яскраві штори морської хвилі, щоб передати настрій відпочинку біля морського берега. У проекті задіяла репродукції девіда хокні — його картини як би переносять нас до каліфорнії-місце розслабленого життя під сонцем»

Даріко виконала всі бажання насті та її мами, створивши нову кухню всього за добу.

Підсумковий результат кухні героїні

«я прийняла рішення зонувати кухню за допомогою шпалер — світлим ми виділили робочу зону. За рахунок гемотрічного малюнка вона вийшла ненудною: смуги як би об’єднали всі кольори разом. Фасади ми пофарбували в білий-минулий відтінок» з’їдав » все світло кімнати. До речі, про світло: люстру ми замінили на трековий світильник, це відразу «освіжило» простір. Фінальний штрих-фартух. Для його обробки ми використовували ламінат. Його дерев’яна фактура і колір круто зонували простір і додали «повітря» цій кухні. Я розуміла, що це не тільки крутий досвід для мене, але і можливість допомогти. Коли побачила реакцію господарів квартири, стало ясно, що все було не дарма».

Настя і її мама були в захваті від нової кухні, і навіть не очікували побачити такий результат: «даріко впоралася із завданням на всі 100%. Вона точно розуміла, що потрібно поміняти, і ми були з нею в цьому дуже схожі. Думаю, тепер ми точно будемо частіше сидіти за одним столом і обговорювати хто як провів день».

Дивіться поради та роботи провідних декораторів у шоу «доба на декор» по суботах о 10: 00 на телеканалі стс love!