Міні-циркулярка на основі дрилі

0
26

Вітаю всіх любителів помайструвати, пропоную до розгляду інструкцію з виготовлення простий циркулярної пили на основі дрилі. Такий пилкою можна різати двп, фанеру і інший тонкий матеріал. Саморобка зібрана у вигляді зручного шухлядки, який можна переносити, взявшись за ручку. При бажанні дриль можна використовувати і акумуляторну. Якщо саморобка вас зацікавила, пропоную розглянути її більш детально!

Матеріали та інструменти, які використовував автор:

список матеріалів: — піддослідний дриль; — мдф, фанера або дсп;- дверні петлі;- засувки для ящиків;- саморізи;- шпилька і гайки;- диск для циркулярки.

список інструментів: — дриль-шуруповерт;- електролобзик або ножівка; — олівець.

Процес виготовлення саморобки:

крок перший. Збираємо основу основу автор зібрав з мдф, вона являє собою конструкцію у вигляді букви п, збирається все встик на саморізах. Звичайно, щоб зібрати таку конструкцію, матеріал потрібно буде рівно нарізати.

крок другий. Верхня частина робимо верхню частину, це буде стільниця. Тут використовуємо тонкий матеріал, підійде фанера, але найкраще застосувати лист в міру тонкої сталі, адже кожен міліметр відрізного диска тут дуже важливий для роботи. До листа фанери автор прикрутив брусочки.

крок третій. Кріплення для дрилі робимо з дошки або будь-якого іншого деревного матеріалу кріплення для дрилі. Дриль легко і надійно фіксується на саморізах. Крок четвертий. Фінальна збірка і випробуваннязавешіваем стільницю на петлі і прикручуємо засувки, щоб вся конструкція в зборі стала цілісною і міцною. Автор також прикрутив дерев’яну ручку для зручного перенесення саморобки.ось і все, ставимо в патрон дрилі відрізний диск, закріплений на різьбовій шпильці, притискаємо стільницю і диск прорізає собі шлях наверх. Міні-циркулярка готова, можна вирізати різні дрібні деталі для саморобок. Коли саморобка не потрібно, кабель укладаємо всередину і переносимо виріб за ручку.на цьому проект завершено, сподіваюся, вам саморобка сподобалася, і ви знайшли для себе корисні думки. Удачі і творчих натхнень, якщо вирішите повторити подібне. Не забувайте ділитися з нами своїми ідеями і саморобками! джерело (source)