Таблиця знаходження місяця в момент народження. Що таке місячний знак зодіаку

0
802

Всі знаки зодіаку діляться на чотири стихії:

Стихія повітря — близнюки, терези, водолій;

Стихія вода — рак, скорпіон, риби;

Стихія вогонь — овен, лев, стрілець;

Стихія земля — телець, діва, козеріг.

Люди однієї стихії оперують подібними цінностями, тому для дружби і партнерства ідеально підходять знаки однієї і тієї ж стихії.

Є поняття споріднених стихій , це земля — вода і повітря — вогонь . Знаки цих стихій також можуть підходити один одному для спільного партнерства і дружби, але тут вже можливі притирання і деякі нерозуміння.

Невеликий опис кожної зі стихій.

Місяць в «повітряному знаку» — дні повітря і світла. Складніше дивитися в небо, хочеться заплющитися, і навіть крізь хмари пробивають яскраві промені. У ці дні ми відчуваємо енергії неба, і наші сили швидко заповнюються, якщо просто побути на свіжому повітрі, прогулятися в поле, або іншому місці, де є хороший огляд.

Місяць у «водному знаку» — дні вологи. Повітря ставати більш вологим, земля може довго зберігати ранкову росу. Підвищується ймовірність опадів. Рекомендується знизити споживання рідин. Можна почерпнути енергію біля водойми, або відвідати басейн.

Коли місяць гостює у водних знаках, посилюється емоційність, чутливість, сприйнятливість. Ці дні особливо підходять для творчості, так як пробуджують фантазію.

Місяць в «вогняному знаку» — дні тепла. Влітку особливо важко переноситься спека, збільшується небезпека заробити сонячний удар, або обгоріти. Шкіра швидше втрачає вологу, тому довго перебувати на сонці не рекомендується. Взимку, навпаки, в ці дні добре відправлятися на прогулянку, в ліс, або на каток.

Особливо душно буває в приміщеннях, потрібно провітрювання. Місяць у вогненних знаках створює теплий емоційний фон, і нам ставати трішки тепліше і на фізичному рівні. У ці дні ми більш оптимістичні і налаштовані на успіх.

Місяць в «земному знаку» — дні холоду. В цей час влітку ми простіше переносимо спеку, від землі віє прохолодою. А взимку більше мерзнемо. Збираючись на прогулянку, одягайтеся тепліше.

Коли місяць гостює в земних знаках, ми краще відчуваємо енергії землі, тому можна рекомендувати поїздку на дачу, прогулянку в лісі, роботу з землею, глиною, мінералами і всіма природними матеріалами. У ці дні наші інтереси спрямовані, перш за все, на земний план і звичайні справи.

Свій вплив на людей, народжених в даний місячний день , також надають знаки, під якими цей день проходить.

І якщо знак тельця надає дня рішучість, розвиток, силу, близнюки наділяють його подвійністю і протиріччям.

Знак овна загострює інтерес, бажання отримання нових знань.

Знак близнюки, крім усього іншого, уособлюють єднання розуму і духу — як шлях до вищої творчості.

Знак діви, символізує зовнішню реалізацію.

Якщо день пов’язаний зі знаком лева, то він має двоїсте значення. З одного боку він символізує жорстокість, лютість, звіриний спосіб життя, з іншого уособлює волю, розум, благородство, справедливість, хоробрість, гордість.

Сонячний знак зодіаку кожна людина без праці визначає за датою свого народження. Щоб з’ясувати свій місячний знак, бажано знати не тільки число і рік, але і час своєї появи на світ. Адже в одні і ті ж місячна доба місяць може пройти відразу через два знаки зодіаку, вийшовши з одного знака і увійшовши в інший. Місяць знаходиться в одному знаку зодіаку 2-2, 5 дня.

Якщо ви знаєте імовірно час свого народження, то зорієнтуйтеся за часом доби-ніч – від 21.00 до 03.00), ранок (від 03.00 до 09.00), день (від 09.00 до 15.00), вечір (від 15.00 до 21.00).

Якщо ви абсолютно не знаєте часу свого народження, прийміть за точку відліку умовно 12.00 дня.

Тепер зверніться до місячного календаря (див. Додаток) і знайдіть в таблиці рік, число і час свого народження. У відповідній графі ви побачите положення місяця у вашому знаку зодіаку. Наприклад, ви народилися 24 квітня 1983 року о 20.00. За сонячним гороскопом ви телець, за місячним – діва.

Іноді час народження потрапляє на момент переходу місяця з одного знака зодіаку в інший (він відбувається кожні 2,5–3 дні). Наприклад, ви народилися 24 квітня 1983 року о 22:03. Це час руху місяця з діви в терези. В такому випадку у вашій характеристиці будуть зустрічатися риси обох знаків, часом суперечать один одному.

Увага!

Не забудьте перевести місцевий час в московське, яке наведено в календарі. Наприклад, якщо ви народилися в новосибірську в 16.30, то ваш результат буде 12.30 московського часу (так як різниця з москвою становить 4 години).

Місячний овен

Загальна характеристика положення місяця в знаку овна

Овен (aries) – перший знак зодіаку в гороскопі.

Стихія знака-вогонь.

Керуюча планета – марс.

Сприятливі кольори – малиновий, пурпурний, багряний.

Камінь удачі-аметист, аквамарин, алмаз.

Відповідна знаку частина тіла – голова.

Місячний овен наділяє людину активністю, діяльністю і імпульсивністю. Люди, що народилися в місячному овні, володіють енергією, невтомністю, впертістю і природного гарячністю.

Характерна для місячних овнів зовнішність – худе, подовжене тіло, глибоко посаджені карі або сірі очі, великий ніс, тонкі губи, рудуватий відтінок волосся.

Знамениті особистості, що народилися під знаком місячного овна: олександр пушкін, белла ахмадуліна, джузеппе верді, ален делон, ріхард зорге, марина цвєтаєва.

Психологічний портрет людини з місяцем в знаку овна

Місячні овни дуже емоційні і дратівливі. Вони можуть легко спалахнути, але завжди швидко остигають.

Нерідко вони здаються оточуючим зарозумілими і образливими. Насправді під грубим панциром ховаються справжні романтики. Люди, народжені під знаком місячного овна, можуть бути і спокійними, і люб’язними, але вони не завжди розважливі, насилу визнають свою провину і залагоджують відносини.

У висловленні своєї точки зору місячні овни різання, прямолінійні і відверті. Вони не будуть мовчати, навіть якщо вона розходиться з громадською думкою. Реакція інших людей на їх поведінку мало турбує місячних овнів. Для них головне-домогтися справедливості.

Крім того, місяць наділяє місячних овнів лідерськими якостями. Вони намагаються бути першими у всьому. Для них важливо домогтися успіху тут і зараз. У досягненні своєї мети місячні овни непохитні і йдуть напролом. У цьому їм допомагає невичерпна енергія і оптимізм.

Життя в місячних овнах завжди б’є ключем. Своєю яскравістю і неординарністю вони приваблюють інших людей. Місячні овни люблять здійснювати благородні вчинки і самовіддано кидаються на допомогу. Це дає їм почуття самозадоволення. Місячні овни не чекають подяки за допомогу і абсолютно безкорисливі у своїй благодійності. Але в той же час люди цього місячного знака дуже довірливі і нерідко розчаровуються в людях, що приводить їх в стан депресії. Правда, жага життя не дає їм перебувати в пригніченому настрої довго. Вони швидко оговтуються і готові до нових звершень.

Місячний овен-чоловік

Місяць наділяє місячного овна-чоловіка упевненістю в собі і енергійністю. Він завжди сповнений ідей і прагне реалізувати їх у що б то не стало. І в цьому йому нерідко супроводжує удача. Головне для місячного овна-чоловіки бути першим у всьому. Він не стане нікого слухати, навіть якщо не правий. Місячний овен-чоловік сміливий і імпульсивний. Він не визнає авторитетів і влади над собою. Швидше, він намагається підпорядкувати собі інших.

Місячний овен-чоловік іноді просто нестерпний через свого егоїзму і непохитності. Але тим часом він захоплює своєю невичерпною енергією, доброзичливістю і життєлюбством. Місячний овен-чоловік чесний і нездатний на підступність. Він простодушний, любить компліменти і сам прекрасно вміє їх робити.

Самовпевненість місячних овнів часом напускна. І за нею ховається ранима душа. Місячний овен-чоловік ніколи не зізнається в своїх слабкостях і сумнівах.

З віком місячний овен-чоловік стає більш стриманим у своїх емоціях, менш прямолінійним і довірливим.

У відносинах з жінками місячному овну-чоловікові доводиться нелегко. Він дуже запальний і нетерпимий до зауважень, завжди намагається відстояти свою незалежність і свободу. Нерідко мучить обраницю нападами ревнощів.

Місячний овен-чоловік не зволікає у вираженні почуттів. Але легка здобич не для нього. До жінки, швидко відповіла місячному овну взаємністю, він втрачає інтерес. Хоча надмірна холодність також може відштовхнути місячного овна. Його приваблюють скромні, боязкі натури, які вміють слухати і рівні йому по інтелекту.

Особливо місячний овен цінує жіночність. Він повинен бути впевнений, що його обраниця краще за всіх. Їй завжди слід бути доглянутою, красивою іВеселий. Причому овен ні в якому разі не повинен знати, якими зусиллями це дається партнерці.

Разом з тим любов цього знака – справжня знахідка для жінки. Місячний овен цілком віддає себе обраниці. Він не вміє прикидатися, тому любить щиро і віддано, без хитрощів і обману. Він оточує свою жінку захопленням, турботою і ніжністю. Крім того, місячний овен чудовий коханець, хоча нерідко сумнівається в своїх сексуальних можливостях. Але якщо партнерка розчарує овна, він не стане прикидатися і сам розірве відносини.

Місячний овен-жінка

Місяць наділяє місячного овна-жінку діловими якостями. Вона завжди активна, енергійна та ініціативна. У ній багато марнославства і зарозумілості.

Місячний овен-жінка володіє сильним чоловічим характером. Вона не чекає чиєїсь допомоги або підтримки. Вона ніколи не скаржиться і не терпить тих, хто постійно ллє сльози. Всі проблеми місячний овен-жінка вирішує сама. Вона дуже напориста і домагається поставленої мети. Її важко змусити звернути зі шляху.

Місячний овен-жінка завжди прагне до лідерства і не довіряє іншим робити те, що може зробити сама. Її неможливо обдурити і перехитрити.

У той же час місяць обдарувала місячного овна-жінку прекрасною фігурою і привабливістю. Навіть в похилому віці вона прекрасно виглядає. Місячний овен-жінка любить компліменти з приводу своєї зовнішності. Але завжди здатна викрити нещирість. А ось співчуття і жалості вона не сприймає.

У любовних відносинах місячний овен-жінка не кожному по плечу. Вона прагне домінувати. І хоча навколо неї завжди багато чоловіків, місячний овен-жінка вважає за краще сама вибирати і проявляти ініціативу. Вона не чекає від обранця негайного прояву почуттів і може довго завойовувати об’єкт своєї любові. По-справжньому місячний овен-жінка оцінить чоловіка, який підтримає її волелюбність і незалежність, буде захоплюватися нею і любити її. Але в той же час, її обранець не повинен покірно виконувати всі накази. У сексі їй потрібен пристрасний, примітивний і часом грубий партнер, який здатний відповісти на її невичерпну енергію.

Місячний овен-жінка відрізняється особливою вірністю. Але вона постійно повинна відчувати себе коханою. Місячний овен-жінка не може без романтики, хоча ніколи не показує, що вона їй необхідна.

В любові місячний овен-жінка – власниця. Вона постійно ревнує свого чоловіка, не терпить ніяких таємниць і може легко закотити скандал. Правда, швидко відходить і не тримає зла. Але якщо вона дізнається про зраду обранця, то не буде приховувати свої почуття і відразу повідомить про розрив відносин.

Втім, місячний овен-жінка цілком самостійна і може прекрасно обходитися без чоловіків.

Місячний овен-дитина

Місяць наділяє місячного овна-дитини життєрадісністю і непосидючістю. Він володіє живим розумом і багатою уявою, скрізь суне свій ніс, ні хвилини не може всидіти на одному місці, швидко перемикається з одного на інше і не доводить розпочате до кінця. Тому змусити місячного овна-дитини займатися однією справою просто неможливо.

Діти, народжені в місячному овні, дуже вперті і свавільні. Будь-яке обмеження вони сприймають як покарання. Місячний овен-дитина завжди діє імпульсивно і егоїстично. Він не турбується про почуття батьків і любить бути першим у всьому.

Крім того, місячний овен-дитина дуже захоплива натура. Якщо він займається цікавою справою, то може забути про те, що йому доручили. Тому в школі він, швидше за все, буде добре встигати тільки з улюблених предметів.

Місячного овна-дитини ні в якому разі не можна змушувати що-небудь робити і вже тим більше кричати на нього. Це тільки викличе негативну реакцію, так як діти, народжені в місячному овні, не виносять насильства. З ними потрібно спілкуватися спокійно, тактовно і логічно все пояснювати. Важливо розписати дитині його обов’язки і стежити за їх виконанням. У його житті особливе місце завжди належить матері, і її вплив дуже сильно.

Щоб дати вихід бурхливої дитячої енергії, можна записати його в спортивну секцію, на танці і т.д. Важливо стежити за тим, щоб місячний овен-дитина отримував повноцінний відпочинок, так як його нервова система постійно знаходиться в порушенні.

Батькам потрібно навчитися своєчасно помічати нездужання дітей. Оскільки вони чинять опір будь-яким спробам лікування і часто переносять хворобу на ногах.

Широта: 55.75, довгота: 37.62 часовий пояс: europe / moscow (utc+03:00) розрахунок фази місяця на 1.03.2019 (12:00) щоб розрахувати фазу місяця для вашого міста зареєструйтеся або увійдіть .

Фаза місяця сьогодні, 23 березня 2019 року

На дату 23.03.2019 о 18:12 місяць знаходиться у фазі «спадна місяць» . Це 17 місячний день в місячному календарі. Місяць в знаку зодіаку скорпіон ♏ . Відсоток освітленості місяця становить 93%. Схід місяця о 22:03, а захід о 07: 49.

Хронологія місячних днів

  • 17 місячний день c 20: 38 22.03.2019 по 22:03 23.03.2019
  • 18 місячний день з 22: 03 23.03.2019 і до наступного дня

Вплив місяця 23 березня 2019

Місяць в знаку зодіаку скорпіон (+ )

Місяць в знаку скорпіон . Настав час прийняття найвідповідальніших рішень. Покращена розумова діяльність, зросла здатність до концентрації на суті проблеми і високий рівень самокритичності якнайкраще дозволяють відокремити істинно важливе від наносного і малозначимого.

Можна сміливо братися за нові починання, розробляти бізнес-плани нових проектів і покладати на себе всілякі зобов’язання, які виявляться посильними.

17 місячний день (+ )

23 березня 2019 року о 18:12 — 17 місячний день . День відчуття радості від буття, набуття внутрішньої свободи. Ідеальний для укладення шлюбу, розкріпачення, сублімації статевої енергії.

Спадаючий місяць (+ )

Місяць знаходиться у фазі спадна місяць . Третя місячна фаза охоплює період від повного місяця і до початку четвертої чверті. В повний місяць відзначається пік скупчення життєвої і психічної енергії, яка згодом потроху йде на зменшення.

У цей період активність починає зменшуватися, настає часта зміна станів, ідей і суджень. Коли накопичені за минулі фази досвід і сили енергетично продовжуються пускатися на реалізацію планів.

У цей період місячного місяця вже помітні перші підсумки, вкладених раніше зусиль. Трапляються зміни настроїв можуть ставитися не тільки до ділової області, а й особистому житті.

Прекрасний період для звільнення від давніх звичок, також можна спробувати що-небудь нове. У відносинах-це час зближення і романтики на найбільш високому рівні. Третя фаза відмінно підходить для саморозвитку, самовдосконалення і творення.

Вплив дня тижня (±)

День тижня-субота, цей день підпадає під вплив сатурна, планети з сильною, важкою енергією, відає роботою і навчанням.

В цей день найкраще зайнятися вирішенням накопичилися за тиждень завдань, складанням планів на наступні дні, образно кажучи, — розплутувати зав’язалися вузлики. Складені в суботу кошториси майбутніх витрат, а також бізнес-плани найчастіше виявляються вдалими.

Постарайтеся проводити ділові зустрічі саме в суботу, ніколи не відкладайте їх на неділю.

Місячний день народження-ще один спосіб дізнатися характеристики, властиві особистості, що народилася в той чи інший місячний день. Місяць — це підсвідомість людини, його приховані можливості, інстинкти, інтуїція. Знання дня свого народження за місячним календарем дають можливість людині краще вибудувати свій шлях, зрозуміти природу закономірностей повторюваних в його житті. Місячне число народження покаже на що слід звернути увагу, чого уникати і до чого прагнути. Для розрахунку вашого місячного дня народження, знака зодіаку і фази місяця, заповніть форму представлену нижче.

Виберіть дату, час і місце народження:

дата / час народження:
День 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 місяць січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень рік 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 1989 1988 1987 1986 1985 1984 1983 1982 1981 1980 1979 1978 1977 1976 1975 1974 1973 1972 1971 1970 1969 1968 1967 1966 1965 1964 1963 1962 1961 1960 1959 1958 1957 1956 1955 1954 1953 1952 1951 1950 1949 1948 1947 1946 1945 1944 1943 1942 1941 1940 1939 1938 1937 1936 1935 1934 1933 1932 1931 1930 1929 1928 1927 1926 1925 1924 1923 1922 1921 1920 1919 1918 1917 1916 1915 1914 1913 1912 1911 1910 1909 1908 1907 1906 1905 1904 1903 1902 1901 1900 годину 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 хвилина 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59
місце народження:

Не вибрано — росія абхазіяПоложення в суспільстві і матеріального благополуччя. Здатні вчити і..

Люди, народжені в 19 (критичний) місячний день, мають перед собою 2 кардинально різних шляхи. Це шляхи добра і зла. Шанси рівні. Яким шляхом йти-вибір самої людини. Але вплив роблять і виховання, і..

Люди 20 місячного дня можуть жити з постійним очікуванням дива і з відчуттям польоту в душі. Дано контактність, вміння постояти за себе і за тих, хто їм доріг. Натури творчі та діяльні. Їм нічого не дається просто так…

Люди, народжені в 21 місячний день, натури благородні, спраглі справедливості. Дана сила, енергія, активність, працездатність. Можуть бути зовні стримані, але всередині дуже пристрасні. Важливо духовно розвиватися…

Положення місяця в гороскопі – другий за значенням фактор після положення сонця. Знак сонця — це якості особистості людини, які звернені до світу і видно оточуючим. Знак, в якому знаходиться місяць, – це ті якості, які в основному тільки сама людина відчуває в собі. Якщо сонце в астрології представляє нашу свідому волю, визначає індивідуальний вигляд, то місяць відповідає за емоції, несвідоме, інстинктивні реакції, показує внутрішній світ особистості. Можна сказати, що місяць представляє ту частину нашої душі, яка реагує перш, ніж ми встигаємо подумати і усвідомити.

Місяць в гороскопі здатна сказати про дуже багато речей, дати характеристику особистості, вказати на якісь життєві аспекти. Положення місяця в гороскопі-найважливіший фактор. Ми більше звикли до свого сонячного гороскопу, тобто, коли ми говоримо, наприклад, «я – стрілець», ми маємо на увазі, що в момент нашого народження сонце знаходилося в знаку овна. Наприклад, це був день 1 грудня. А якщо в той же день місяць проходив через знак терезів, це означає, що по місяцю ми – терези. І якості, які описуються місяцем, ми повинні дивитися саме по терезам. Якщо ваші сонце і місяць знаходяться в одному знаку, ви, ймовірно, виявите, що характерні ознаки цього знака більш виражено проявляються у вашій особистості.

Положення місяця в знаках показує спосіб реакції на певні ситуації.

Положення сонця за знаком зодіаку визначає мотиви і прагнення, домінуючі в житті людини, помітні неозброєним оком.

А ось положення місяця розповідає про таємні бажання, які можуть і не проявитися або не здійснитися. Те, що ви знаєте інтуїтивно, ваші інстинкти і здогадки – все це породжено місяцем. Самий наочний приклад-ті ситуації, коли ви говорите: «я знаю, що відчуваю, але не можу висловити це словами». Такі випадки вказують вам області, які контролюються впливом місяця. Невимовна радість або печаль, затаєна мрія… Ну і, звичайно ж, слова.

Іноді ми можемо випадково сказати щось, що виявляється найточнішим виразом нашої думки або почуття, хоча спочатку ми взагалі не збиралися так говорити, це сталося не свідомо. Така раптова знахідка-результат впливу місяця, її перемоги над сонячними властивостями. А ось якщо ви» брязнули » щось, чому і самі не раді, то в такому випадку вже сонце взяло гору над місяцем.

Місяць вказує також на ставлення і поведінку, які купуються в дитинстві від сім’ї, на те, як людина буде реагувати на зовнішні впливи і на вчинки інших. Місяць демонструє домашній спосіб життя і ставлення до матері і жінки, вказує, що буде головним у повсякденному житті людини.

Вплив місячного зодіакального знака не виключає і не заперечує впливу сонця. Вплив зодіакального знака місяця здатне в значній мірі змінити і доповнити вплив сонячного знака народження, повідомляючи особистості нові якості, мотивацію, специфічні риси характеру. Сонячна і місячна сторони, образно кажучи, утворюють сплав, вони як би перебувають у шлюбі. Як і в шлюбі, різні елементи, взаємодіючи, утворюють єдину команду і віддають один одному свої сили.

Але іноді виникає конфлікт, при якому протилежні властивості стикаються між собою. Рівностороннє вивчення впливу цих двох планет (в астрології і сонце, і місяць називаються планетами) допоможе вам зрозуміти, звідки у вашій душі беруться конфлікти і протиріччя. Якщо з вами буває таке, що ви відчуваєте себе не в ладах з собою, розум знаходиться в конфлікті з серцем, а в душі – дисгармонія, то вивчення місячного і сонячного гороскопів допоможе вам зрозуміти, чому так відбувається.

Справді, якщо в вас живуть два протилежних знака, не дивно відчувати внутрішні протиріччя! адже наскільки різняться, наприклад, риби і лев. А якщо у вас існує на рівних правах і те й інше?.. Але якщо ви зрозумієте, які сили на вас впливають, а які якості особистості знаходяться в опозиції, ви зможете змінити свій настрій і свій підхід до життя.

Якщо у вашому гороскопі і місяць, і сонце знаходяться в одному знаку, то ви напевно помітите, що в вас чітко виражені риси цього знака, а винятків мало чи ні взагалі. Наприклад, у вас і сонце, і місяць в скорпіоні – в цьому випадку ви можете гордо заявляти про себе: «я – чистий скорпіон!»

Якщо ви думаєте зайнятися астрологією всерйоз, то вам особливо стане в нагоді знання різних положень місяця в знаках. Адже в астрології при побудові гороскопу враховується положення місяця в будинках. А східна астрологічна традиція і зовсім відводить положенню місяця в будинку основне значення для тлумачення гороскопу.

Місяць в овні

Розгорнути

Людина, в гороскопі якого місяць стоїть в овні, володіє сильними бажаннями, гарячими емоціями, величезною волею до досягнення цілей і завоювання бажаного. Він дуже енергійний, темперамент його може буквально бити через край. Властиві йому такі якості, як марнославство і честолюбство; він безперечний кар’єрист, ніколи не відмовиться від популярності, в мріях бачить себе багатим і знаменитим. Що ж, його мрії можуть здійснитися, якщо він буде докладати для їх здійснення свою нескінченну енергію. У цієї людини активності і життєвої сили вистачить на чотирьох.

Правда, в надлишку у нього і менш благотворних якостей — дратівливості, нервозності (особливо при стресі), підозрілості, безконтрольного поведінки. У гніві ця людина страшний, в стані афекту здатний наламати таких дров, що сам переламає про них ноги. Не дивно: людина з місяцем в овні проявляє завидну старанність у всьому. Навіть якщо ризикує нажити неприємностей, а може, і не «навіть», а «особливо»… Додайте до цього впертість, нетерплячість, безконтрольну поведінку, авантюризм, інтриганство і мінливість.

Це не дипломат. Компроміси не для нього, залагодити все так, щоб і вовки ситі, і вівці цілі, теж не його метод, йому треба, щоб був ситий він сам, а вже хто при цьому латає шкуру – не його турбота. Серед рис характеру місячного овна-авторитаризм, запальність, безглуздість, примхливість, неврівноваженість, непохитність і вміння знаходити привід для сварки навіть там, де його немає.

Одна з неприємних особливостей місячного овна – здатність йти своїм шляхом, не помічаючи інтересів і потреб інших людей, як то кажуть, йти «по головах». Ця людина настільки наполегливо реалізує девіз» мета виправдовує засоби», що засобом йому може служити що і хто завгодно. При цьому що думає саме «засіб», його абсолютно не цікавить. А вже якщо місячному овну прийшла в голову якась ідея, то він прагне її негайно здійснити.

Докладаючи неймовірні зусилля і використовуючи допомогу оточуючих, місячний овен досягне бажаного, і так буде краще для всіх, бо недосяжне місячного овна дратує, а в роздратуванні він дуже неприємний. Задумавши що б то не було, місячний овен бере мета штурмом. Для нього не характерно затяжне планування. Він часто додумує план вже в процесі дії. Коли у нього щось не сходиться, справи йдуть шкереберть, плани тріщать по швах, ідеї провалюються, він відчуває себе найнещаснішою людиною на світі. Найбільше він ненавидить невдачі і власне безсилля щось змінити. Це єдине, що здатне всерйоз і надовго вибити його з колії.

Місячний овен частіше за інших заводить конфлікти на рівному місці: досить сказати щось не так або нарватися на нього, коли він не в дусі. У такі моменти місячний овен буває різкий і грубий, проте відходить швидко. Він легко забуває образи, не уявляє, що хтось взагалі може про них пам’ятати. Прощає теж легко, якщо тільки мова не йде про справжню зраду.

Характер вимальовується не подарунковий, але тим не менш часто людина з місяцем в овні – душа суспільства. Це тому, що, крім перерахованих якостей, йому також властиві відвертість, щирість, ідеалізм, жива уява, дружелюбність, почуття гумору, активна життєва позиція, ініціативність, відвага. Це людина, у якого розвинені підприємливість, широта душі, нестандартність мислення, вміння ризикувати, справляти враження, досягати мети і надихати на досягнення інших.

У місячного овна в надлишку є сила волі, численні таланти, творча енергія,Впевненість в собі, позитивне мислення, відповідальність за свої вчинки, сильно розвинена інтуїція, вміння бути лідером. Одним словом, позитивні якості цілком компенсують сумнівні надлишки характеру місячного овна. Такий фонтан протиріч просто неможливо залишити без уваги! а якщо він сам захоче піти в тінь, йому це не вдасться: надто вже він помітний. Навіть відпочивати він вважає за краще не в тиші відокремленої села або під покровом самотньої пальми, а в галасливих мегаполісах або на вируючих курортах.

В якому б настрої місячний овен не знаходився – а настрій його мінливий, хоча здебільшого він оптимістичний, – він володіє майже маніакальною тягою до глобальних змін. Якщо йому не вдається переробити весь світ або як мінімум змінити державний устрій, він займеться удосконаленням побуту оточуючих. Заради їх же блага! ну і, звичайно, заради заслуженого визнання.

Визнання місячному овну необхідно. По-перше, він марнославний. Людська думка про його персону йому дуже важливо. А по-друге, щиро — і абсолютно вірно — він вважає визнання одним з показників успіху. Місячному овну ні в якому разі не можна влаштовуватися на роботу, де він буде перебувати в тіні, а всі його досягнення залишаться лише цифрами в звітах. Якщо він чогось домігся, вища особа повинна заявити про це привселюдно. Якщо він заслужив нагороду або виграв приз, він повинен отримати його не в кабінеті віч-на-віч, а на сцені, на очах у всіх. І це цілком нормальне бажання! тим більше що визнання для місячного овна – дуже сильний мотивуючий фактор. Адже якщо праця і результати його нікому не потрібні, то працівник дуже швидко зачахне.

Місячний овен відмінно розуміє цей простий закон. Втім, крім визнання, для нього величезне значення має матеріальна сторона питання. У грошах він цінує не стільки можливість заробляти їх із задоволенням, скільки незалежність, яку вони йому дають. Тому йому недостатньо скромного заробітку, його цікавить дохід вище середнього, щоб можна було говорити про будь-якої незалежності. Він ненавидить бути підлеглим, не любить, коли його контролюють.

І в особистому житті, і в роботі, і в будь-якій життєвій сфері місячний овен дозволяє почуттям панувати над розумом. Він зовсім не відчайдушний, просто дуже темпераментний і емоційний. Йому нудно жити за шаблонами. Слідуючи покликом розуму, завжди підеш однієї і тієї ж дорогою, а голос серця здатний виводити на найнесподіваніші рівні. Така філософія місячного овна, і він слід їй, навіть якщо не спромігся її сформулювати.

Місяць в тельці

Розгорнути

Людина з місяцем в тельці – вічний реаліст і прагматик. Він не прагне до захмарних далям, для нього життя – це те, що відбувається зараз і відбувалося раніше. Минулому він приділяє досить багато уваги, тому що консервативний, любить робити «як завжди» і порівнювати з тим, як «було раніше». Разом з тим його ніяк не можна назвати закостенілим мужланом. Він здатний бути естетом, любить природу, мистецтво, особливо музику і живопис, цінує красу, сам здатний співати, малювати, ліпити.

Ці якості поєднуються з тягою до комфорту, а вже в упертості телець і зовсім не знає собі рівних. Характер місячного тельця мінливий: змінити гнів на милість і назад він здатний без будь-якої видимої причини. Втім, так він поводиться в стресових ситуаціях, в період депресії, під час чорної смуги в житті. У спокійній обстановці, при сприятливих обставинах місячний телець — сам спокій. Тут вже він проявляє досконалу непохитність, його важко вивести з себе. Одним словом, місячний телець-справжня скарбниця протиріч, людина, дуже сильно залежить від зовнішнього середовища.

Місячному тельцю властива тяга до справедливості, він любить, коли все «по совісті», «по-чесному». Вважає, що кожен повинен мати те, що заслужив. Часто не сумнівається, що сам заслужив багато. Прагне до фінансового добробуту, не моп, швидше вкладе гроші, ніж витратить їх. Витрати здебільшого розумні: вибираючи між походом в ресторан і оплатою кредиту, він віддасть перевагу погасити кредит. Не любить давати і брати в борг – це порушує його тягу до стійкості положення. Спостережливий, володіє аналітичним розумом, вміє розкласти всю ситуацію по поличках, думки та ідеї його систематизовані, проекти ретельно продумані і обережні, завжди є напоготові «план б».

Як правило, з людьми місячний телець ввічливий і дипломатичний, особливо з незнайомими і особливо коли на душі у нього не шкребуть кішки. Він привабливий для протилежної статі, розумний, дорожить родинними зв’язками, близько до серця приймає суспільні проблеми. Неконфліктний, але якщо розлютиться, то винуватець гніву нехай нарікає на себе. Місячний телець послідовно оточить противника, відріже йому шляху до відступу і планомірно доведе до капітуляції. Якщо на таку облогу будуть потрібні роки-телець почекає.

В особистих відносинах місячний телець щедрий, романтичний і постійний. З друзями підтримує тісний контакт, друзів не змінює, часто зберігає їх на все життя. У любовних відносинах намагається не зганяти агресію на партнері. Характер його легко контролювати, як і поведінку. Склавши про щось свою думку, місячний телець вже ніколи його не змінить. Причому сперечатися з його думкою марно, а якщо з ним погодитися, то він буде дуже вдячний.

Партнеру він вірний. До шлюбу ставиться серйозно і відповідально, рішення приймає довго, не кидається з місця в кар’єр, не біжить одружуватися, попередньо не відчувши почуття. Не виносить «стусанів», не пробачить, якщо його будуть на мотузці тягнути до рагсу. Домагається взаємності довго і наполегливо, готовий чекати роками і згортати гори, поки не почує відповідного «люблю». Якщо відчуває почуття, то щирі, віддані і глибокі. Надійний партнер для нього дуже важливий: поруч з такою людиною він відчує себе впевненим у житті. А відчувати впевненість для місячного тельця-одна з першочергових життєвих завдань.

Невпевненість у власних силах заподіює йому величезні страждання і здатна стати причиною більшості його невдач. Щоб запобігти провалу, місячний телець діє напевно, вважає за краще перевірені стежки. Йому необхідно знати свої таланти, важливо знаходити їм додаток, важливо бути оціненим по достоїнству. Тому робота для нього повинна бути такою, щоб він зміг досягти на ній міцного становища і повністю реалізувати свої потреби і вміння.

Така людина абсолютно не схильний до авантюр в бізнесі, до роботи, пов’язаної з фінансовим ризиком і нестабільністю. Він віддасть перевагу працювати у вже існуючому підприємстві, ніж створювати нове. Тим більше що це краще відповідає його натурі, на яку часом накочують напади ліні. Ініціативу місячний телець теж може проявити, але лише тоді, коли прогнозується відчутна вигода. Тут наш герой стає справжнім титаном.
Розпочатих справ не кидає, в проектах послідовний: не приступає до нового, поки не дороблено старе.

Звичайно, робота повинна приносити йому дохід: гроші місячний телець цінує, а якщо точніше, цінує в грошах те, що вони дають комфортну і спокійну обстановку. Місячний телець економний, схильний до колекціонування і накопичення. Дуже любить свій будинок, але прагнення облаштувати «гніздечко» по найвищому класу він часто перебільшує: зручність для нього важливіше моди. Те ж саме відноситься до їжі (а поїсти він любить): краще просто і смачно, ніж вишукано і незрозуміло. Одним словом, фантазії японської кухні з крихітними порціями холодної їжі – не для нього.

Власне, принципів практичності і зручності місячний телець дотримується у всьому. Ненавидить дрібнички, даремні подарунки, високі підбори взимку, біле пальто восени, багато меблів в маленькій кімнаті, величезні націнки в кафе (обов’язково вирахує собівартість). Вельми цінує простоту і невигадливість у всьому – в мистецтві, роботі, особистому житті, обстановці. Стежить за зовнішністю, хоча і байдужий до новинок моди, не переживає, що»такі рукави вийшли з моди місяць тому».

Любить поспати, відпочити в звичній для нього обстановці. Цікавиться різними країнами, але не великий любитель подорожей: вдома йому комфортніше. Переїзд завжди стає для нього стресом-неважливо, переїжджає він на іншу квартиру, емігрує в іншу країну або відправляється на літо в село. Йому набагато краще в знайомій обстановці, і якщо ви хочете створити для нього затишок і комфорт – не поспішайте проводити генеральне прибирання в його будинку і у відпустку тягнути його за океан.

Місяць в близнюках

Людина з місяцем в близнюках відрізняється широтою душі і найчисленнішими відтінками емоцій. Його хлібом не годуй-дай поговорити на будь-які теми, від останнього випуску новин до філософських аспектів буття. До речі, філософією місячні близнюки теж нерідко цікавляться. При цьому їх не можна назвати абстрактними мрійниками. Вони відрізняються дивовижною здатністю розгорнути в потрібне русло будь-яку ситуацію. Спритність іВинахідливість цього місячного народу не має меж.

У роботі, що вимагає нестандартного мислення і оригінального підходу, їм немає рівних. Але якщо місячний близнюк потрапляє в чорну смугу або перебуває в депресії, то демонструє не менш видатні нерішучість і боязкість, у нього раптово проявляється вагон комплексів, а навколишні перестають йому довіряти, тому що він поводиться як абсолютно безвідповідальна людина. Зовсім сумно, якщо до такого вантажу додаються стереотипне мислення, поверхневі думки, неуважність, відсутність самоконтролю, песимізм, тривожність, душевна дисгармонія.

Все це – картина місячного близнюка в негативі. Коли все в його житті ладиться, настрій у нього відмінне, а в дитинстві і юності він отримав хороше виховання, то ми бачимо зовсім іншу людину. Місячний близнюк в позитиві — це блискучий інтелектуал, відмінний оратор і літератор. Він здатний однаково добре працювати і з абстрактною ідеєю, і з гранично конкретною формою – з системами, цифрами. Одним словом, гуманітарій і технар в одній особі: з одного боку, письменник, з іншого – фінансист.

Він може домогтися успіху в багатьох областях, тому що і інтереси його дуже різноманітні, він ніколи не концентрується на якійсь одній області, завжди шукає нову сферу застосування своїх талантів. І крім того, він легко вчиться, вільно засвоює новий матеріал, прагне до підвищення освіти. Здатний бути науковим діячем.

Чим би місячний близнюк не займався, він завжди працює на перспективу. Це відноситься і до кар’єри, і до особистого життя, і до побуту. Його не цікавить посада, яка залишить його в одному і тому ж статусі на роки. Його пригнічують відносини, які не розвиваються, не мають продовження. Його дратують безглузді вкладення на зразок капітального ремонту будинку, який скоро повинні знести. Якщо десь «запахло смаженим», він перший застрахується від можливих невдач.

При всьому своєму розбитому характері і вмінні не забивати собі голову зайвими проблемами, місячний близнюк завжди підстеле соломку «на всякий пожежний». У всьому, що стосується бачення перспективи, безпомилково працює його інтуїція. Він завжди примудряється прозондувати грунт в потрібному місці і знайти прихований підземне джерело. А ось якщо місячний близнюк починає реалізовувати свій талант, обманюючи інших і самого себе, – інтуїція кудись пропадає. Це його своєрідне покарання, тому що інтуїція місячного близнюка будується на його чуйному характері, щирих емоціях, правдивих відносинах.

У спілкуванні місячний близнюк не знає складнощів, а в емоціях – кордонів. Свої почуття він не соромиться висловлювати і часто робить це бурхливо. Він не любить з’ясовувати стосунки, не прихильник вирішувати проблеми шляхом військових дій, терпіти не може лайки. Він тямущий, не образливий, легко йде на компроміси, без праці пристосовується до нових колективів, елементарно знаходить спільну мову з незнайомцями.

Те ж саме відноситься до інших міст і країн. Куди б місячний близнюк не поїхав, він скрізь як вдома, моментально заводить друзів серед аборигенів, з якими потім довго підтримує контакт – листується, телефонує. Під час подорожей не бурчить, як роблять інші місячні знаки, і не порівнює за принципом «а ось у них… Та ну, чи то справа у нас…» і т.п. Інші країни та інші народи його захоплюють, йому все цікаво, для нього все ново, все пізнавально. Якщо така людина поїде в інше місто або країну, то він зможе знайти там своє щастя.

Місячний близнюк не відрізняється постійністю. Стрімкість і поривчастість – його риси. Зміни в житті такої людини будуть траплятися дуже часто, йому не загрожують застій і одноманітність. Думки його скачуть з одного предмета на інший. Він здатний кинути справу на половині шляху. Може приступити до реалізації якогось плану, не продумавши його до кінця.

Легко змінює роботу. Для нього не стане великою проблемою розірвати відносини з партнером – будь то звільнення або розлучення. Разом з тим він зовсім не є емоційно холодною людиною: серце у нього гаряче, відкрите, натура чутлива. Просто він дуже швидко реагує на все нове – а нове його приваблює. З цієї ж причини місячний близнюк свого роду юлій цезар. Він запросто зробить кілька справ одночасно: підготує звіт, продумає завтрашній день, прикине список запрошених на вечірку, почистить картоплю, подивиться серіал і заодно вивчить десяток нових іспанських слів.

Якщо на роботі місячний близнюк займається прямими обов’язками і одночасно говорить по телефону з приятелем, то друге не зашкодить першому. Якщо тільки не увійде в систему. Коли на місячного близнюка покладено кілька завдань, йому простіше впоратися з ними, ніж коли завдання всього одна. Адже він так не любить втрачати час, а зробивши все відразу, можна і виграти зайву хвилинку – її можна буде витратити на відпочинок, зустріч з друзями або читання нової книги.

Часто місячний близнюк страждає від своєї неуважності до інших людей або справах. Коли його думки розсіяні, він починає поспішати і метушитися і в результаті шкодить справі. Інша небезпека характеру місячного близнюка-безконтрольність і відчайдушність. Через цих своїх рис він потрапляє в різні переробки, виплутуватися з яких йому допомагають все ті ж властивості його натури.

Хоча помічників у такої людини завжди достатньо, як і друзів: вони цінують його талант психолога, винахідливість і почуття гумору. Місячний близнюк поганий оповідач анекдотів, але ще кращий пародист. Він не просто розповість анекдот про горбачова, він ще й повністю скопіює манери і голос першого президента.

Обдурити місячного близнюка важко: він бачить людину наскрізь, його не проведеш помилковим співчуттям. Це людина, яка здатна читати думки. Такі таланти надають його натурі неабияку частку скепсису. Він не той, кого називають «душа нарозхрист». Щодо своїх планів і проектів він буде зберігати мовчання до тих пір, поки мовчання не втратить сенс, тому що проект наполовину реалізований. Але якщо ви затіяли з місячним близнюком довгострокову спільну справу, будьте готові до того, що довершувати роботу вам доведеться самому. До того часу він напевно переключиться на щось новеньке.

Місяць в раку

Такий аспект місяця наділяє людину чуттєвістю і емоційною сприйнятливістю. Місячний рак романтичний, вразливий, м’який, відданий друзям, в любовних відносинах постійний. Він вміє бути дуже уважним і турботливим, щирим, привітним, душевним, сентиментальним, чуйним, великодушним. Заради друзів і коханих він здатний на багато що, в тому числі на серйозні жертви. Сильно прив’язаний до сім’ї.

Людина, в гороскопі якого місяць знаходиться в раку, відрізняється домовитістю, умінням вести домашнє господарство і любов’ю до побуту. У його будинку завжди все начищено, настирано, наглажено, наготовлено. Навіть якщо він тільки що виписався з лікарні, то негайно кинеться наводити порядок, тому що жити не може в грязі, навіть якщо цей бруд будь-якому іншому здасться непомітною порошинкою. Уміння підтримувати чистоту він цінує і в партнері. Така людина ощадливий, не схильний даремно витрачати великі суми.

Якщо ви зустрінете місячного рака в період депресії, під час складного життєвого періоду або якщо він просто не отримав правильного виховання, то перед вами постане натура примхлива і нервова, схильна до перепадів настрою, емоційно нестабільна, відчуває складності зі спілкуванням, боязка, залежна і скуповуючи.

Але це виняток, а не правило. Норма у місячного раку зовсім інша. Це людина, не в звичках якого міняти друзів і партнерів. Він прив’язується сильно і надовго. Те ж саме відноситься до принципів, думок і смаків. Місячний рак терпіти не може, коли на нього намагаються тиснути, лізти йому в душу. Він всіляко намагається охороняти себе від подібних атак. Не любить, коли їм зневажають і маніпулюють. Про нього не можна сказати» душа нарозхрист», він не розкривається перед першим зустрічним.

Однак часом буває настільки наївний, що довіряє кожному, хто проявив до нього хоч найменшу участь. Людина і не збирався ставати жилеткою або психотерапевтом, а місячний рак вже виклав все, що у нього на душі, і образився, що до його проблем проявили недостатній інтерес. Такі ситуації він сприймає вкрай болісно, тим більше що сам любить піклуватися про інших, завжди готовий вислухати, допомогти якщо не ділом, то хоча б словом. Такій людині потрібен покровитель, який, в свою чергу, буде наставляти і оберігати його.

На місячного рака легко вплинути, йому нескладно зіпсувати настрій. Він досить спостережливий, і у нього хороша інтуїція, але він абсолютно чужий підозрілості, тому часто і не помічає в людях підступності. Він, навпаки, схильний перебільшувати гідності. Умілець будувати мрії і фантазії, в яких бачить своє майбутнє нереально прекрасним, а знайомих наділяє просто ангельськими якостями, часто додумуючи характер абсолютно чужих людей. У період апатії займається все тимЖ фантазуванням, але вже зі знаком «мінус»: майбутнє бачить в чорному кольорі, а людей – поголовно зрадниками і обманщиками. У таких ситуаціях має тенденцію перекладати провину за свої невдачі на інших.

При всій наївності місячний рак майстер закулісної інтриги, при нагоді вміє майстерно збрехати і ввести в оману навіть детектор брехні: збреше – і то від чистого серця. А ось в інших нещирість не переносить, любить, коли з ним поводяться чесно і правдиво. Сам образливий, але не любить ображати і поранити оточуючих.

Емоційність місячного рака аж ніяк не шкодить його інтелекту. Як правило, він непогано освічений, навіть якщо займався виключно самоосвітою. Багато читає, дивиться науково-пізнавальні передачі, легко вчиться чому завгодно – від математики до гри на піаніно. Тим більше що у нього є виражені здібності до музики, а також до письменництва (особливо до поезії).

Розум і почуття в з’єднанні дають цій людині неприязнь до конфліктів і опорів. Миролюбний, терпіти не може прорубувати стіни і зрушувати гори – улюблене заняття деяких інших місячних знаків. Любить, коли все виходить легко і швидко, в іншому випадку дратується і впадає в апатію. Разом з тим аж ніяк не пасивний. У своїй діяльності повинен бачити певний сенс, наприклад поліпшення життя інших людей. В роботі старанним.

Незважаючи на підвищену емоційність, в життєвих негараздах місячний рак проявляє вражаючу психологічну стійкість і гнучкість. Що б не сталося, він перенесе випробування і переборе меланхолію. Наявність недоброзичливців здатне засмутити його куди більше, ніж життєві негаразди або проблема на роботі.

Свої численні знання і міркування з різних питань він не вважає за потрібне висловлювати при будь-якому випадку. Чи не базіка, хоча і не патологічний мовчун, просто не любить даремно стрясати повітря. Але вже якщо скаже-то як відріже, що називається, рідко, але влучно.
Місячний рак не любитель довгострокових поїздок, і подорожі в далекі країни його не особливо приваблюють. Домосід. Віддасть перевагу провести відпустку вдома або за містом, причому краще за містом, тому що дуже любить природу.

Місяць у леві

Розгорнути

Людина, в гороскопі якого місяць знаходиться у леві, вогняному знаку, володіє воістину вогненним темпераментом. Як правило, він холерик; таку людину складно уявити пригніченим і в депресії. Тому, коли депресія трапляється і на місячного лева накочує нудьга, він являє собою повну протилежність царственому знаку.

А саме: поводиться зухвало, демонстративно нехтує іншими людьми, хвалиться без удержу, вважає себе центром всесвіту і змушує інших думати так само, переоцінює власні таланти і перебільшує успіхи. При цьому він проявляє явну схильність до пихатої розкоші і надмірного комфорту, обожнює командувати, вимогливий і вибагливий, марнотратний, гордовитий, лукавий, недовірливий. Безсоромний маніпулятор.

Втім, описаний випадок – варіант розвитку «левиного» характеру зі знаком «мінус». Гарне виховання і успіх в житті плюс просто добрий настрій дарують суспільству людини енергійного, незалежного, активного, повного справжнього ентузіазму. Він здатний йти вперед не зупиняючись і вести за собою інших. Місячний лев не заспокоїться, поки його робота не буде доведена до кінця, справа – до досконалості, а професіоналізм – до геніальності.

Він дуже відповідальний. Може звалити частину роботи на іншу людину, але буде постійно турбуватися про справу і в підсумку все доробить сам. Якщо заслуга в досягненні належить не йому, він не буде претендувати на лаври, але вже якщо він попрацював у відзначився колективі, то вважає себе першим серед кращих. Якщо місячний лев один впорався зі складним завданням, він довго не зможе насититися похвалами, і втішне слово для нього куди дорожче преміальних або нагород.

Зрештою, запрацює він і сам, а ось добре слово не купиш. При цьому він не відмовиться допомогти колезі, та й взагалі товаришеві, який опинився в скрутному становищі. Льву принесе задоволення надати іншому послугу. Але треба, щоб цей «інший» оцінив його старання, інакше місячний лев затаїть глибоку образу. Яку б роботу місячний лев не виконував, йому важливо, щоб вона реалізовувала його потреби в грі. Адже робота для нього-це гра, сцена, де він відчуває себе режисером і актором.

Саме завдяки такому ставленню місячний лев вміє переконати інших людей у вірності його відомостей і безперечності його інформації. Це допомагає йому домогтися успіху не тільки в акторській професії, якщо він вибере таку, але і на інших пов’язаних зі спілкуванням теренах: в журналістиці, продажах (особливо прямих), маркетингу. Мінус даної якості характеру-схильність до драматизації і театральних ефектів. Втім, якщо цю людину добре дізнатися, то він не зможе обдурити подібною грою.

У дружбі місячний лев проявляє благородство, щедрість, великодушність, відданість, доброту. Те ж саме відноситься і до романтичних відносин. З таким партнером можна відчувати себе як за кам’яною стіною. Тим більше що місячний лев аж ніяк не відмовляється від відповідальності за іншого і з задоволенням візьме кермо влади в свої руки. Керувати ситуацією він буде з властивим йому апломбом, самовпевненістю, ентузіазмом і неперевершеним почуттям власної гідності.
З незнайомими або мало знайомими людьми місячний лев традиційно ввічливий і привітний, ніколи не опускається до підлабузництва, знає собі ціну. Нікому не дозволить сумніватися в своїх талантах, знаннях і уміннях. Місячний лев завжди марнославний, і якщо поруч немає нікого, хто б його похвалив, він спокійно зробить це сам. Ненавидить і не прощає критику. Покритикувати лева-значить раз і назавжди позбутися його симпатії.

Ще він не любить бути в підпорядкуванні. У роботі віддає перевагу керівним посадам — не стільки через гроші, скільки через незалежність. З підлеглими справедливий. Крім того, начальницьке крісло означає більш-менш солідний титул. А для місячного лева називатися «співробітником відділу продажів» — справжні тортури. Може, він краще буде «директором відділу розвитку ринку», навіть якщо відділ складається з трьох осіб, включаючи його? і при всьому цьому місячний лев нехтує думкою громадськості.

Як уживаються в ньому два таких протиріччя – марнославство і нехтування чужою думкою, – відомо тільки йому. Але факт залишається фактом: якщо місячний лев щось робить, то йому зовсім неважливо, що думає про його дії суспільство. Це природжений нонконформіст, до того ж подібне нехтування дозволяє зайвий раз проявити незалежність і самодостатність, якої у місячного лева хоч відбавляй.

У місячного лева добре розвинена інтуїція, особливо в питаннях, пов’язаних з вигодою і успіхом. Мова йде не обов’язково про гроші: це може бути успішне завершення будь-якої справи, початок ризикованого проекту, пошук надійних партнерів, перевірка доставляються відомостей. Якщо місячний лев береться за справу, його вже ніщо не зупинить. Це справжнісінький локомотив. Коли він ставить мету, перешкодити йому досягти цієї мети може тільки смерть – таке незбагненне старанність, працьовитість і завзятість він проявляє.

Місячний лев приділяє увагу своїй зовнішності. Стежить за гардеробом, зачіскою, якщо це жінка, то і за макіяжем. Цікавиться модою, любить експериментувати, прагне створити власний стиль і вражаючий, що запам’ятовується імідж. Якщо він вибере за еталон якусь відому особистість, то легко і вдало скопіює імідж зірки, в якому буде виглядати органічно, навіть не володіючи зоряним достатком.

Відносини з протилежною статтю складаються вдало, йому довіряють, а сам він щирий. Але важливо знайти партнера, який захоче грати партію другої скрипки. Інша якість для партнера місячного лева-вміти хвалити і надавати моральну підтримку в складній ситуації. Місячний лев дуже переживає, якщо йому щось не вдається. Але йому складно звернутися за допомогою: він звик розраховувати тільки на себе.

Місяць в діві

Розгорнути

Місяць в діві надає людині методичний і сприйнятливий розум. Він схильний до ретельного, скрупульозного аналізу того, що відбувається. При цьому в мисленні він зовсім не проявляє консерватизму, навпаки, демонструє рідкісні жвавість і винахідливість. Розум скептичний, в несприятливих обставинах – критичний. Якщо місячна діва потрапляє в складну обстановку, то починає проявляти свої гірші якості – недовірливість, скупість, боязкість, педантизм, холодність, обмеженість.

Місячна діва в депресії або в чорній життєвій смузі – це стримана, неемоційна особистість, обережна у висловлюваннях, що володіє купою комплексів, вперта і дратівлива. В таких негативних обставинах місячна діва з головою йде в роботу або побут, повністю відмовляючись від емоційного життя, в якій відчуває сильний дискомфорт, починає проявляти