Рай своїми руками: переробка запущеної квартири

0
23

Запущену квартиру в звичайній панельній дев’ятиповерхівці нові власники квартири перепланували і перебудували практично удвох. У instagram анни, господині невпізнанно покращала троячки, багато фотоматеріалів і описів етапів перепланування, яка, як стає зрозуміло, якщо заглибитися в дуже цікаві розповіді про цей ремонт, доступні більшості з нас.

У переробці і меблюванні квартири було використано дуже багато товарів з ikea. Але ця стаття-зовсім не рекламний матеріал; ми хочемо переконати тих, хто вважає, що за допомогою асортименту шведського інтер’єрного гіганта можна створити тільки нудний типовий скандинавський look квартири. Насправді незвичайний підхід і творча фантазія дозволили створити в цій квартирі дуже приємний і вже точно не нудний інтер’єр.

Ось якою була кухня цієї квартири на верхньому поверсі типового будинку радянської споруди.

Нові власники складали плани переробки поступово, але ось рішення про перепланування кухні було прийнято відразу. Кухню частково об’єднали з кімнатою, перенісши у вітальню обідню зону. Далася ця перебудова зовсім непросто: новий дверний отвір між приміщеннями потрібно було робити в несучій стіні. Довелося офіційно погоджувати цю частину перепланування. Сім’я звернулася в проектну організацію мніітеп, яка закріпила за їх квартирою куратора-інженера, який контролював весь хід реалізації проекту.

Чи коштувала ця складна переробка свічок? анна вважає, що так. По-перше, на кухні розмістилася вся необхідна техніка, про що до перепланування не було й мови.

Крім перенесення обідньої зони, вдалося встановити уздовж вікна довгу стільницю і виграти як додаткову робочу зону, так і невеликий столик для сніданків і перекусів.

У кімнаті завдяки відкритому отвору і дзеркальному вікну на одній лінії з великим вікном на кухні стало світліше, а простір – візуально просторіше.

На балконі з прекрасним панорамним оглядом розмістився міні-кабінет і пральна машинка – втім, для неї господарі вже підшукують нове місце.

У спальні подружжя і в дитячій маленькій дочки дуже багато штучок із затишним і витонченим декором-багато дрібниць і їх поєднання ретельно підбиралися самою господинею, і такі композиції додають цим кімнатах чарівності-як, наприклад, помпони і квітковий малюнок на наволочках в спальні і настінний розпис–

А крім них крісло-гамак і велика кількість зелені живих домашніх рослин.

У кімнаті дочки крім затишного ліжечка з пологом помітне місце займає ігровий куточок з кухнею все з тієї ж ikea.

Можливо, приклад молодої сім’ї надихне багатьох на цікаві і рішучі зміни – тим більше, що анна і її чоловік продовжать покращувати і змінювати власну квартиру, роблячи її ще зручніше і красивіше.

Автор