Туалет своїми руками-та не простий, а «космічний»

0
24

Туалет «сфера» своїми руками на дачі

Відсутність туалету на дачі викликало справедливу критику жіночої статі. Довелося мені підключати фантазію і створювати оний.

Вибравши затишний куточок серед молодих сосен, я видалив дерен на обраній ділянці. В якості ємності під відходи вирішив використовувати наявну в господарстві металеву бочку. Киркою пробив низ (для стоку рідкої фракції) і закопав бочку в землю на 3/4 висоти. Думаю, років на 10 вистачить. У нашій місцевості до рівня води метрів 6, так що підтоплення не побоювався, і практика підтвердила теорію.

З бруса 100×70 мм виготовив п’ятикутник з довжиною сторони 110 см. Це стало підставою для підлоги. Для стін зробив кілька п’ятикутників з бруска 50х50, довжина сторони — 110 см.всього знадобилося 60 брусків. Кут різання можна розрахувати за допомогою нескладних формул. При довжині бруска 110 см висота конструкції вийшла 207 см від підлоги до стелі.

Розмітивши майданчик, вкопав навколо бочки обрізки жовтих метал ополі мірних труб різної довжини. Фундамент готовий!

В труби вставив короткі поліна і до них прикрутив нижній п’ятикутник, який служить основою конструкції. На ньому тримаються підлогу і стіни. За допомогою пластикових стяжок наживив стіни нижнього ярусу, до них закріпив стіни верхнього ярусу. За допомогою шуруповерта остаточно стягнув п’ятикутник. Металеві стяжки на кутах надали конструкції додаткову міцність. Готовий каркас покрив біозахисним складом.

1. Початок будівництва. 2 стеля зібраний. 3. Це стіни. 4. При складанні використовував стяжки

З обрізків статевої дошки товщиною 28 мм, що залишилася від будівництва будинку, був виготовлений підлогу. Повної міцності конструкції вдалося досягти після обшивки полікарбонатом. Прозорі листи зеленуватого кольору пустив на стелю і верхній елемент, розташований за спиною користувача. Хороше освітлення в світлий час доби гарантовано! віконце це моїх дам не бентежить: щоб заглянути в нього, доведеться забратися на дерево і дивитися з висоти метрів 8. Ну а прозорий дах … Що ж, від інопланетян і космонавтів нам приховувати нічого.

Бочку задекорував за допомогою обрізків бруса. Конструкція здається незручною, але це тільки здається незручність. Принаймні, хто користувався — не скаржилися.

. Перші етапи складання незвичайного туалету. 2. Вентиляція-проста але ефективна.1

З дахом довелося поламати голову, так як вона повинна витримувати снігове навантаження, яка в наших краях буває до півметра. Довелося підсилювати верхній п’ятикутник фігурою вписаної зірки. Відразу продумав і вентиляцію. У центрі великого дерев’яного п’ятикутника є маленький п’ятикутник, піднятий за допомогою брусків товщиною 20 мм.він-то і служить вентканалом. Невеликий нахил не дає затікати дощовій і талій воді.

Двері зробив двостулковими, що відкриваються всередину. Вони мають трохи менший розмір, ніж бічний п’ятикутник. Це зроблено спеціально, щоб всередині нічого не зачіпати. Ну і звичайно, для дотримання пристойності до дверей з прозорим полікарбонатом зсередини прикрутив шар матового.

Загальний вигляд туалету.

Конструкція вийшла що треба, хто не в темі, низу що не здогадається, що приховано всередині додекаедра. Навіть екскурсії ходять!

Що стосується міцності, то в перші роки я про всяк випадок змітав сніг з даху, але в подальшому виявилося, що конструкція прекрасно тримає снігове навантаження, і за 11 років експлуатації не знадобилося ніякого ремонту.

Туалет на дачі-15 ідей (цікавих і незвичайних)

watch this video on youtube

Саморобний туалет і сніпи

Правила влаштування вуличних вбиралень регламентуються снип 30-02-97. Зокрема, житловий будинок повинен розташовуватися не ближче 12 м від вбиральні, а колодязь – в 8 м.ці відстані необхідно дотримуватися як між будівлями на одній ділянці, так і між будівлями, розташованими на суміжних ділянках. Для збору, видалення і знешкодження нечистот застосовують місцеві очисні споруди, влаштовані з дотриманням відповідних норм і узгоджені в установленому порядку.

При неканалізованому видаленні фекалій слід встановлювати пристрої з місцевим компостуванням – пудр-клозети, біотуалети. Вигрібні пристрої (люфт-клозет і надвірна гірська) доведеться погоджувати в кожному окремому випадку ще на стадії розробки проекту з місцевими органами з регулювання, використання та охорони підземних вод, а також з установами санітарно-епідеміологічної служби. Так що щоб уникнути проблем краще встановити в вуличному сортирі біо — або компостуючий туалет. Вони, до речі, дозволять цілком бюджетно вирішити питання з утилізацією відходів життєдіяльності в місцевості з високим заляганням грунтових вод.

Незвичайні туалети своїми руками-відео ідеї

🌷 цікаві ідеї туалет на дачі, городі і в саду своїми руками 😱 дачний туалет бери і роби відео

watch this video on youtube

© автор: м. Павличенко г. Єкатеринбург

інструмент для майстрів і майстринь, і товари для дому дуже дешево. Безкоштовна доставка. Є відгуки.

Будемо друзями!