Тренди виставки salone del mobile 2021

0
35

У вересні 2021 року після перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, в мілані знову пройшла виставка salone del mobile. Захід знакова для всього світу дизайну інтер’єрів, що демонструє всі існуючі новинки і тенденції. Сайт rmnt, як завжди, познайомить вас з ними.

Тренд перший-перероблені матеріали

Нагадаємо, що в 2018 і 2019 роках портал rmnt.ru розповідав вам про підсумки міланської виставки меблів, облаштування інтер’єрів і світильників. Вже тоді була помітна тенденція повторного використання матеріалів, з яких створюються предмети декору і меблювання. У 2021 році цей тренд став ще більш помітний. Самі виставкові павільйони, фуд-корти, зали очікування та арени salone del mobile були побудовані з 100% переробленої деревини, яка потім знову повернулася у виробництво. Дизайнери від цієї тенденції не відставали. Наприклад, на фото нижче стильний душовий піддон з переробленої сталі. А перголи, які раніше служили просто опорою для винограду і прикрасою ділянки, почали оснащувати сонячними панелями, щоб забезпечити екологічно чисте освітлення на вулиці.

Тренд другий-біофілія

Живі рослини зустрічалися на виставці salone del mobile повсюдно. І в офісних приміщеннях, і в житлових. За словами учасників, природа в будинку-це модно і корисно, рослини знімають стрес, допомагають розслабитися, покращують мікроклімат. Тому велика квітка в центрі кухні-актуальний елемент дизайну. Інтер’єр в стилі «міські джунглі» продовжує набирати популярність.

Тренд третій-яскраві кольори

Звичайно, від білого, сірого і нейтральних земляних відтінків дизайнери не відмовилися. Але помітно було, що яскраві фарби теж в тренді. Причому в багатьох інтер’єрах використовувалися такі контрастні поєднання, як червоний, синій і жовтий; фіолетовий, зелений і гірчичний. Шпалери з тропічними малюнками традиційно застосовуються для виділення акцентної стіни, а меблі можуть бути самого химерного кольору.

Тренд четвертий-легкі і повітряні конструкції

На виставці salone del mobile цього року була помітна тенденція створення конструкцій, світильників і меблів, які не захаращують простір. Тонкі ніжки крісел і диванів, торшери і бра з максимально витонченими кронштейнами, книжкові шафи з практично невидимими полицями, скляні перегородки. Все це покликане створити в кімнатах відчуття простору і повітря, розширити простір і позбутися від зайвих предметів.

Тренд п’ятий-домашні офіси

Попит на компактні комп’ютерні столи і зручні офісні крісла помітно виріс у світлі того, що багато хто почав працювати з дому. Дизайнери відгукнулися на цю тенденцію і запропонували на виставці в мілані столи, які легко трансформуються в туалетні столики, мобільні конструкції, де офіс прихований за дверцятами шафи, акустичні екрани та інші атрибути, що дозволяють зручно працювати в домашніх умовах.

Відео по темі