Домой Без рубрики Карнизи для штор – основні відмінності

Карнизи для штор – основні відмінності

0
Карнизи для штор – основні відмінності

Будь-яка господиня намагається вибрати для своїх штор не тільки якісні, але і красиві карнизи, щоб прекрасно гармоніювали зі шторами і інтер’єром кімнати.

У магазині карнизів для штор можна знайти величезний вибір таких виробів. Продавці-консультанти завжди поцікавляться у покупця, для яких штор потрібні карнизи, вже тільки потім пропонують різні види. Тому, щоб підібрати потрібні багети, слід ознайомитися з їх різновидами.

Карнизи бувають різного кріплення, яке зараз і розглянемо:

  1. настінні. Такий вид кріплення найпопулярніший, оскільки саме таке кріплення підходить для будь-якого дизайну приміщення.
  2. стельові. А ось такі багети люди в основному беруть для того, щоб візуально розширити кімнату. Для приміщень, де низькі стелі підійдуть карнизи даного кріплення.

Ще існують карнизи з електроприводом. Їх основа зроблена з алюмінію, а також вона обладнана електроприводом, який дозволяє коригувати положення штор. Вони зручні в тому випадку, якщо стелі в приміщенні досить високі.

З яких матеріалів виготовляють карнизи

З дерева. Карниз з такого матеріалу вважається найпопулярнішим. Він прекрасно підходить під будь-який дизайн штор і інтер’єр кімнати. Для його виготовлення найчастіше використовують дерево вишні, дуба і хвої, оскільки такі дерева є найміцнішими і довговічними. Дерев’яні карнизи йдуть настінного кріплення і діляться на однорядні і дворядні. Чудово підійдуть для стилю кантрі або етнічного, індійського та єгипетського стилю.

З металу. Вже такі карнизи є різнобічними і підходять для всіх різновидів тканин для штор. Якщо вибирати металеві вироби, то можна не переживати, що багет впаде, адже метал сам по собі дуже міцний. Виробники такого виду багетів подбали і про їх дизайні, в магазинах можна побачити ковані карнизи. Якщо ваша кімната виконана в стилі прованс, бароко або лофт, то карнизи з такого матеріалу будуть виглядати просто чудово.

З пластику. Такі багети приваблюють своєю ціною, забарвленням, установкою і стійкістю до вологи. Пластикові прекрасно замінять дорогі карнизи, але при цьому нічим їм не поступаються. На ринку можна зустріти багато варіантів палстикових багетів, тому завжди можна вибрати відповідний багет для вашої кімнати. Якщо ви любите стиль мінімалізму або сучасний стиль, тоді такі карнизи будуть якраз до речі. А штори підійдуть з легких тканин.

Якщо зважилися на покупку, то будь-який фахівець вам допоможе вибрати такий, який буде відповідати всім вашим вимогам.