The room 1 проходження. Проходження the room

0
238

Проходження актуально для steam-версії гри для pc

Інтерфейс гри

На ігровому екрані, в його лівій частині, в процесі гри відображаються осередки інвентарю, постійно відкритого для використання. У правому верхньому куті екрану знаходиться значок, натискання на який викликає відкриття ігрового меню. У стадії навчання, в першій частині гри, і при включеному режимі підказок, в певні моменти на екрані з’являються пояснюючі написи. Після виявлення необхідних складових і їх комбінування, в правій частині екрану буде знаходитися значок об’єктива, за допомогою якого можна буде розглянути об’єкт в іншому колірному діапазоні для виявлення додаткової інформації. Курсор, як такий, в грі відсутня.

Інтерфейс оболонки

Опції налаштувань дозволяють:

Включити/виключити підказки;

Задати гучність звуку;

Увійти в опцію налаштувань графіки;

Переглянути список розробників.

Ми можемо повернути кінцевик ключа, щоб надати йому іншу форму.

Відсуваємося, розглядаємо стінки шафки.

Наближаємо погляд (подвійне натискання лфм) до стінки з вертикальною пластиною і з заклепками в центрі. Відсуваємо в сторону пластинку на одній з ділянок. Досліджуємо конфігурацію замкової щілини. Беремо ключ (клацаємо по зображенню ключа в інвентарі). Повертаємо кінцевик , щоб він збігся по конфігурації зі свердловиною. Закриваємо інвентар (натискаємо на стрілку праворуч). Затискаємо ключ лфм, перетягуємо його на замкову щілину (зображення ключа стає чітким тоді, коли він потрапляє в активну зону). Повертаємо ключ в замку. З відкрилася ніші дістаємо » металеву пластину з витіюватою гравіюванням». Виходимо з наближення. Повертаємо камеру вправо.

Наближаємо погляд до табличці виробника. Використовуємо пластину на гвинт , що кріпить табличку. Повертаємо його проти годинникової стрілки, відкручуємо гвинт. Дістаємо з ніші лінзу. Автоматично відсуваємося від шафки. Лінза, також автоматично, встановлюється в окуляр. Клацаємо по ньому. Бачимо зображення стінки в іншому колірному діапазоні. Розглядаємо проявився малюнок . Клацаємо по окуляру, переходимо в нормальний режим зору.

Повертаємося до стінки з колом в центрі. Наближаємо погляд до віконця над колом, закритому шторкою. Відсуваємо шторку. Дивимося на ключ, повертаємо кінцевик на 90°, вставляємо ключ в замок , і повертаємо ключ за годинниковою стрілкою.

З кола на стінці відсувається сегментна кришка.

Клацаємо по окуляру і на кільцях проступають частини малюнка. Обертаємо кільця, відновлюючи малюнок . Відкриваємо стінку шафки.

Навчання закінчено.

Глава 2

На скриньці необхідно відкрити три замки.

Замок 1

Клацаємо по окуляру. Оглядаємо скриньку.

На одному з ребер помічаємо відбитки пальців . Натискаємо на ребро, витягуємо зі схованки «стародавню книгу в шкіряній палітурці». Розглядаємо знахідку в інвентарі. Повертаємо кільця : верхнє, нижнє, центральне, праве. Забираємо з розкрилася книги ключ.

Схоже, цей ключик використовується для заводу годинникового механізму.

У тій ніші, звідки взяли книгу, бачимо підказку . Виходимо з наближення.

Повертаємося до стінки скриньки, на якій розташований квадрат з кодовим замком всередині. Наближаємо до нього погляд, клацаємо по окуляру. Бачимо підказку – в лівому віконці треба виставити 5, в правому-7.

Обертаємо шкатулку так, щоб побачити, які цифри повинні бути вгорі і внизу.


Встановлюємо в віконцях підказані цифри . У вікні опускаємо важіль.

Автоматично повертаємося до тієї сторони шкатулки, з якої висувається пристрій. Дивимося на його ліву сторону. Відкидаємо гачок . Вставляємо ключ в замок відкрився механізму, обертаємо ключ за годинниковою стрілкою (всередині пристрою починає обертатися диск). Дивимося на низ ніжки шкатулки , праворуч від шкатулки. Клацаємо двічі по ній лфм. Обертаємо поворотну частину, дістаємо з порожнини ніжки» невеликий шматочок бавовняної тканини», що пахне парафіном. Виходимо з наближення. Потім наближаємо погляд до правої сторони пристрою. Вставляємо гніт в отвір, крутимо коліщатко зліва, висікаючи іскру.

Висуваємо важіль справа, тягнемо вгору – палаючий гніт піднімається вгору, висвітлює зсередини віконце. Виходимо з наближення.

Повертаємося до сторони шкатулки з замком в центрі. Наближаємо погляд до кільця на ніжці шкатулки зліва. Обертаємо кільце. Дістаємо з висунулася верхній частині»мініатюрний телескоп». Вивчаємо його в інвентарі, обертаємо кільця-телескоп приймає робочий вигляд . Встановлюємо його в підставки пристрої. Дивимося в телескоп, бачимо фільм. Клацаємо по окуляру і знову дивимося в телескоп-відкривається підказка-trial . Автоматично наближаємося до віконця зліва і знову клацаємо по окуляру.

Виставляємо малюнок, обертаючи кільця. Дістаємо з відкрилася ніші»мідну табличку з буквою l». Знову повертаємося до сторони шкатулки з замком в центрі. Наближаємо погляд до віконця над ним. Встановлюємо букву в порожній слот. Обертаємо коліщатка, виставляємо слово trial .

Один із замків відкритий.

Глава 1. Навчання.

Затискаємо лфм, оглядаємо шафка з усіх боків. Двічі клацаємо по верху шафки. Витягуємо з конверта лист. Забираємо ключ. Нас переміщують до скриньки. Крутимо кришку шкатулки, поки замок не співпаде. Використовуємо ключ на замок шкатулки. Забираємо окуляр.він з’явиться в правій частині екрана. При натисканні нічого не відбувається-не вистачає деталі.
Клацаємо по записці, читаємо загадку:»нагодуй мене і я буду жити, напої мене і я помру». Відгадка-вогонь.
На ніжках шафки знаходимо символ вогню (fire) і натисніть на нього. Беремо ключ і вивчаємо його в інвентарі.
Плібліжаемся до даної стінки:
Відсуваємо пластинку. Юзаємо ключ. Дістаємо пластину.
Шукаємо стінку з табличкою виробника.
Відкручуємо болтик, використовуючи знайдену пластину. Дістаємо скло для окуляра, клацаємо по ньому і бачимо різні символи.
Йдемо до цієї частини:
Наближаємося до віконця над колом і відсуваємо шторку. Кінцевик ключа, повертаємо на 90°, вставляємо в замок.
Клацаємо по окуляру і відновлюємо малюнок, обертаючи кола.

Навчання закінчено.

Замок 1

Оглядаємо шкатулку в окулярі і помічаємо відбитки пальців. Знаходимо давню книгу. Розглядаємо в інвентарі, вирішуємо головоломку і забираємо ключ. У ніші, звідки взяли книгу, бачимо підказку.
Повертаємо шкатулку стороною з квадратом з кодовим замком всередині. Клацаємо по окуляру. Бачимо цифри

 • ліво 5.
 • право 7.
 • низ 6.
 • верх 2.

встановлюємо цифри, опускаємо важіль.
Автоматом переходимо далі. Дивимося на ліву сторону шкатулки. Там відкидаємо гачок і вставляємо ключ. Оглядаємо ніжки головної шкатулки.
Знаходимо гніт. Наближаємося до скриньки-механізму і вставляємо гніт в отвір, крутимо коліщатко для іскри. Тягнемо важіль вгору.
Повертаємося до цієї сторони шкатулки:
Дивимося на круглу частину зліва, наближаємося, обертаємо кільце. Дістаємо телескоп. В інвентарі розкриваємо його. Встановлюємо в пристрій. Дивимося в телескоп з окуляром і бачимо підказку – trial. Автоматом йдемо далі і з окуляром складаємо картинку. Забираємо букву l. Знову повертаємося до сторони з замком в центрі.
Встановлюємо букву і виставляємо слово trial.
Перший замок відкритий.

Переднами сейф. Дивимося на нього зверху. Перетягуємо бігунок.
Обертаємо площину поки все лампочки не загоряться. Справа висувається полку. Складаємо малюнок, включивши окуляр. З’являється отвір для ключа. Оглядаємо скриньку в його пошуках.
На одній зі сторін шкатулки знаходяться чотири віконця з мінливими символами. Виставляємо: забираємо ключ. Застосовуємо його. Висуваємо ящик, забираємо ключ. Відкриваємо їм сейф. Дістаємо з сейфа зірку. На вершині шкатулки для неї є місце. Забираємо «кільце» і встановлюємо його на циферблат сейфа (на лівій стіні).
Повертаємо покажчик на кільці штирькам по сторонам, розгадуючи загадку.
На висунувся циліндрі виставляємо значення: 2 зліва і 5 справа.
Забираємо ключ. Знаходимо для нього свердловину.
Відкриваємо сейф. Забираємо з нього пластинку.
Переходимо сюди і встановлюємо пластину на коло:
Другий замок відкритий.

З стінки виїжджає новий пристрій. Дивимося на його ліву сторону. Бачимо перемикач, який ми пересуваємо вліво. Крутимо рукоятку і вершина шкатулки піднімається.
На одній з граней є закритий ящик. Щоб відкрити його, потрібно встановити затискачі в потрібне положення. Кожен затиск регулюється поворотнимКолесо.
Лівий верхній знаходиться на ніжці праворуч від ящика.
Правий верхній за шторкою на правій стінці пристрою.
Лівий нижній під фігуркою на вершині шкатулки.
Правий нижній праворуч від рукоятки на лівій стороні пристрою.
Повернувши все як треба, ми забираємо шестерінку і ремінь. Переміщаємося до шестерневого механізму. Встановлюємо шестірню на вісь над великою шестернею, і крутимо рукоятку. Забираємо викрутку. Переходимо до правої сторони пристрою. Відкручуємо гвинти. Знайшовши момент, натискаємо на кнопку в відкрився механізмі, щоб отримати доступ до ключа.
Шукаємо на верху шкатулки незвичайну форму для ключа. В інвентарі виставляємо кінцевик ключа як потрібно. Забираємо шестерінку. Переміщаємося до механізму з шесернями. Встановлюємо шестерінку на вісь зліва, переводимо перемикач в праве положення і крутимо рукоятку проти годинникової стрілки. Автоматом переходимо до іншої частини пристрою і забираємо чергову шестерінку. Повертаємося до механізму. Переставляємо шестерінки і використовуємо ремінь таким чином:
Крутимо рукоятку. Автоматично переміщаємося до лицьової сторони пристрою.
Натискаємо на кнопку зліва вгорі. Дістаємо трубку і оглядаємо її в інвентарі. В результаті отримуємо ключ і стару фотографію, на зворотному боці якої знаходяться цифри. Ключем відкриваємо панель на правій стороні пристрою. Відтворюємо малюнок, за допомогою окуляра. Отримуємо щит. Віддаємо його фігурці на вершині шкатулки. Забираємо камінчик. Встановлюємо камінь в виїмку на лицьовій стороні пристрою. Клацаємо по окуляру і виставляємо час – 6:05.
Третій замок відкритий.

Дивимося на грань шкатулки з табличкою виробника.
Відсуваємо табличку в сторону, жамкаем на важіль. Забираємо шкатулку. Вивчаємо її в інвентарі і пересуваємо кульку з лівої частини в праву, крутячи борозенки. Забираємо ключ.
Переміщаємося до сторони шкатулки з замковою щілиною. Вставляємо ключ.

 • обертаємо диск наліво, до п’ятого штирька.
 • потім повертаємо в початок і вправо до четвертого штирька.
 • обертаємо диск вліво до кінця.
 • обертаємо диск вправо до кінця.

висувається якийсь механізм. Вставляємо туди фото, клацаємо по окуляру і дивимося в лінзу. Отримуємо підказку. Слово-sigil. Забираємо»невеликий дерев’яний кілочок». Переміщаємося до сторони шкатулки з буковй q, надягаємо окуляр.
Суть головоломки-очистити центр, зсунувши непотрібні пластинки в сторону. У звільнився отвір вставляємо кілочок. Вводимо слово sigil. Забираємо кристал.
Обертаємо шкатулку, відшукуємо місце куди можна вставити кристал. Встановлюємо, фокусуємо промінь, крутячи коліщатка. Забираємо маховик.
У нижній частині шкатулки знаходимо потрібне нам отвір. Вставляємо в нього маховик.
Витягуємо ящик, забираємо пристрій для відбиття світла. Натискаємо на кнопку в днище ящика, забираємо частину карти. Пристрій для відбиття світла вставляємо в отвір вгорі променя. Автоматом наближаємося до пристрою з кнопками. Натискаємо на кнопку зліва. Крутимо шкатулку вліво. Натискаючи на своєму шляху на кнопки. З відкрився відділення забираємо ключ. Повертаємося до пристрою з двома кнопками, проробляємо ту ж операцію, тільки натискаємо на праву кнопку і крутимо, відповідно, вправо. Зі схованки забираємо шматок карти.
Переміщаємося до стінки шкатулки з вирізом під складний ключ.
В інвентарі встановлюємо потрібне положення ключів. Забираємо відображає пристрій і встановлюємо його туди, де знаходиться його побратим. У відкрився відділення, клацаємо по окуляру. Рухаючи бігунки, проводимо промінь через всі відбивачі.
Зі схованки забираємо»шматок карти дивної форми». Встановлюємо шматки карти на глобус. Забираємо»мідну ручку зі штирьком квадратної форми».
Дивимося на стінку шкатулки. Вставляємо ручку, розвигаем шторки і клацаємо по окуляру.
Выстраеваем малюнок. Беремо «хитромудру дерев’яну коробку». В інвентарі крутимо дно коробки, поєднуючи лінії зі стрілками.
Вставляємо її в отвір у верхній частині шкатулки.
Дивимося в висунувся телескоп. Запам’ятовуємо розташування. Переміщаємося до сторони, зліва від глобуса. Запалюємо зірки, як в побаченому сузір’ї.
Беремо останню частину карти. Встановлюємо шматок карти на глобус, тягнемо за важіль.

Дивимося на величезномний компас. (рис. 1) переводимо голубенький важіль і забираємо ручку. Відсуваємося, переходимо лівіше.
Розглядаємо прямокутник. (рис. 2) жамкаем на нього, вставляємо в отвір ручку, обертаємо. На краю кришки піднімаються панелі. Автоматом переходимо до пульта управління. Натискаємо на кнопку і планети починають рухатися. Ззаду піднятих панелей з’являється екран. Переміщаємося до нього, використовуємо окуляр, і двічі клацаємо по екрану. Обертаючи підставку складаємо малюнок.
Забираємо кинджал. Встановлюємо його в центр карти.
Через окуляр дивимося на екран і бачимо підказку. Переміщаємося до панелі з квадратиками. Жамкаем на квадрати, виставляючи потрібний візерунок.
Жамкаем на кнопку і планети починають обертатися. Переходимо до екрану, дивимося через окуляр. Бачимо іншу підказку. Переміщаємося до панелі з квадратами і знову вибиваємо потрібний візерунок.
Знову дивимося на екран через окуляр. Складаємо малюнок і забираємо амулет.

Переміщаємося до круглого піднесення на краю шкатулки, і застосовуємо на нього амулет. Повертаємо амулет, поєднуючи стрілки на обертовому диску в центрі. Поєднавши стрілки, переміщаємося до екрану, і дивимося на підказку. Так робимо з усіма стрілками, запам’ятовуючи розташування квадратиків. У підсумку на камінчиках вибиваємо наступне:

Забираємо джерело енергії. І переходимо до екрану, на який дивимося через окуляр. І ми рухаємося і наближаємося до цієї конструкції. Складаємо малюнок. Після встановлюємо джерело в центр.

Читаємо записку (підказка — ноти сі і фа ).
Дивимося на стіл через окуляр.
Наближаємося до відбитку руки. Складаємо малюнок долоні. Знімаємо окуляр і оглядаємо платформу, знаходимо бігунок і переводимо його. Забираємо»маленьку шестерінку».
Дивимося на бічну частину стільниці. Наближаємося, переводимо бігунок.
Встановлюємо шестерінку на вісь. Натискаємо на кнопку.
Перемістившись на наступну головоломку ми ведемо бігунок по лінії таким чином, щоб всі штучки загорілися. Потім у нас відкриваються додаткові канавки. Заводимо бігунок в канавку в нижній частині, повертаємо важіль.
Забираємо предмет. Розглядаємо його в інвентарі. На вершині сфери знаходиться малюнок, який ми повертаємо.
Натискаємо на кнопку. Забираємо»маленьку шестерінку».
Дивимося на бічну поверхню стільниці, це підказка.
Переміщаємося туди, де зображені символи. Наближаємося до розташованої праворуч від символів коробочці. Відкриваємо, расствляем бігунки.
Автоматом переміщаємося далі. Забираємо «монету». Наближаємося туди, куди ставили першу нашу шестерінку.
Встановлюємо ту, яка у нас є, на вісь. Натискаємо на кнопку і переміщаємося далі. Тягнемо за ручку, виймаємо з ящика «ключ дивної форми».
Дивимося на бічну частину шкатулки.
Туди вставляємо ключ. Забираємо «металеву ручку». Повертаємося до ключа. Переводимо його в нижнє праве положення. У з’явився над ключем віконці опускаємо бігунок вниз. Автоматом переміщаємося до закритої ніші. Повертаємося до ключа, переводимо його в нижнє ліве положення. Слідуємо до ніші, з верхнього відділення забираємо ключ.
Застосовуємо ключ до замкової щілини на поверхні шкатулки.
Повертаємо ключ і відкриваються шторки. Перед нами з’являється віконце з обертовим барабаном, на якому зображені символи. Відсуваємося, переміщаємося знову до ключа, який встановлюється в три положення. Ставимо ключ у верхнє положення. Повертаємося, запам’ятовуємо символи в двох віконцях.
Переводимо перший ключ в ліве положення. Повертаємося до барабану в віконці, виставляємо зображення, яке було в віконці зліва. Переводимо ключ в праве положення, і в віконці виставляємо символ, який був у віконці праворуч. Відкриваються дві кнопки. Переводимо ключ у верхнє положення. Натискаємо на кнопки.
Далі переміщаємося до обертових барабанів з цифрами, потім — до трьох стрижнів. Через окуляр дивимося на стрижні, міняємо їх положення, щоб отримати підказку.
Набираємо на барабанах 573. Автоматом рухаємося далі. Вирішити головоломку ми поки не можемо-у нас немає деяких деталей.
Дивимося на бічну поверхню стільниці.
Встановлюємо ручку, повертаємо. Відкривається музична головоломка.
Натискаємо на клавіші нот сі і фа.
У поглиблення кладемо монету. Натискаємо на кнопку. Повторюємо програється мелодію. Забираємо дві «металеві ручки». Повертаємося до екрану, вставляємо ручки. Дивимося на екран через окуляр. Бачимо куб, на гранях якого розташовані порожні осередки.
Верхньою ручкою повертаємо куб у вертикальній проекції, нижньої – в горизонтальній. Дивимося на зворотну сторону екрану. Головоломка полягає в тому, щоб завести чотири пластини, що знаходяться з боків куба на порожні осередки.
Вирішивши завдання, отримуємо «червоний дорогоцінний камінь в металевій пластині». Відсувати.
Автоматично переміщаємося до головоломки. Наближаємося до екрану праворуч. Вирішуємо головоломку просуваючи пластину з каменемУ нижню комірку ромба. Заводимо камінь, дивимося на іншу сторону-забираємо його.
Виконавши завдання, дивимося через окуляр, поєднуємо два малюнки.
Слід схожа головоломка. Складаємо ще один малюнок.

Гра пройдена.

1. Подивіться на артефакт в сумці. Натисніть і утримуйте символ посередині, щоб відкрити його. Візьміть лебедину фігурку.

2. Помістіть фігурку лебедя на лівий п’єдестал, щоб отримати модель лампи.

3. Помістіть модель лампи на вуличний ліхтар, щоб отримати доступ до всього лялькового будинку.

4. Знайдіть те, що схоже на декоративну металеву панель і помістіть нашу панель з інвентарю поруч з нею. Потім змініть візерунок на ньому, як дзеркальне зображення візерунка зліва.

5. Пройдіть в з’явилася кімнату. Відкрийте книгу і прочитайте новий запис, це від едварда.

6. Підійдіть до столу праворуч. Знайдіть головоломку біля підніжжя праворуч і вирішите її. Посуньте маленьку кругову деталь до жолудь, потім до квітки, а потім до дерева. Потягніть ручку, яка з’явиться.

7. Одягніть окуляр і дозвольте головоломку 3d-алмазу.

8. Підніміть ручку, яка відкривається. Нам все ще не вистачає елемента, схожого на хрест. Але ви можете протягнути маленький золотий куля праворуч, щоб відкрити прихований відсік і отримати кресало.

9. Поки ви тут, зверніть увагу, що якщо витягнути зелений ящик, він повертає шматочок схожий на pac-man. Витягніть ящик так, щоб отвір був навколо кута ящика.

10. Пройдіть по кімнаті і відкрийте нижній ящик сейфа, щоб отримати медальйон з чотирма отворами.

11. Поверніться до столу і поставте медальйон на хресті. Обертайте колесо навколо нього і заберіть фігурну металеву деталь.

12. Використовуйте фігурну металеву деталь на маленькому хрестику зліва, поверніть його, щоб відкрити іншу панель.

13. Використовуйте окуляр для вирішення ще однієї 3d-головоломку.

14. Відкривається нове відділення. Зверніть увагу на кнопку внизу праворуч. Натисніть її, потім натисніть на два циліндри. Відкрийте ящик і зверніть увагу, що шматок pac-man обертається. Поверніть його в правильне положення. Візьміть рукоятку.

15. Відкрийте панель у верхній частині ящика. Перетягніть рукоятку на механізму, потім крутите їй, щоб перемістити сині трикутники до форм трикутника, а червоні місяця до форм місяця. Підніміть ручку і заберіть частину моделі колодязя.

16. Зверніть увагу, що коли ви тягнете за ручку, чергова частина pac-man обертається. Витягніть ручку достатньо, щоб деталь перебувала в правильному положенні.

17. Поверніться до огляду лялькового будинку і знайдіть отвір для розміщення колодязя. Опустіть відро, щоб розблокувати кухню.

18. Відвідайте кухню. Прочитайте книгу на столі.

19. Поверніть ліворуч, щоб побачити решітку, витягніть стрижень за допомогою ручки. Підніміть маленькі дверцята. Там є пляшка, але ви ще не можете дотягнутися до неї.

21. Подивіться на етикетку під дзвіночками. Там невеликий гвинт, що утримує панель на місці. Поверніть його, щоб прибрати і побачити чотири символи.

22. Тепер використовуйте окуляр, щоб побачити три символи на дзвонах — коло, лінію і трикутник. Потягніть рукоятки, щоб зателефонувати в дзвони в порядку, зазначеному нижче. Якщо символ складається з двох дзвонів, одночасно дзвоніть в обидва дзвони. Візьміть чорнильницю з висувного ящика, який відкриється.

23. Перейдіть в піч і поверніть ручку, щоб відкрити ліву замкнені двері. Використовуйте окуляр, щоб побачити головоломку і вирішити її. Вам потрібно крутити жовті частини, щоб при повороті колеса в нижній області, білі блоки могли проходити навколо або через них. Потім візьміть маленьке колесо.

24. Поверніться в робочий кабінет. Помістіть чорнильницю поруч з книгами на столі, відкрийте кришку і натисніть кнопку.

25. Подивіться на праву сторону столу. Потягніть нижню ручку вгору, щоб відкрити два символи. Один з них динамічний, інший-статичний. Запам’ятайте символ, який статичний, і потягніть ручку назад.

26. Тепер перемістіть маленький золотий повзунок вправо, щоб зафіксувати нижню панель на місці. Підніміть за ручку верхню панель, щоб відкрити ще два символи. Запам’ятовуйте лівий і змініть правий, щоб він відповідав тому, який ви бачили знизу.

27. Тепер поверніться вниз і змініть лівий символ на той, який запам’ятали зверху. Висунеться ящик.

28. Відкрийте ящик і візьміть дивний фрагмент емалі. Також не забудьте залишити ящик відкритим по золотим лініях. Це дозволить правильно повернути останню частину pac-man.

29. Тепер ви можете відкрити панель, яка була закріплена чотирма шматочками pac-man. Там є плаваючі частинки. Одягніть окуляр і двічі натисніть на частинки, щоб потрапити всередину столу.

30. Використовуйте два важелі і колесо, щоб перемістити шестерню уздовж доріжки. В кінцевому рахунку, всі три маленькі частини треку повинні вишикуватися уздовж центру, це дозволить повернути велику шестерню внизу. Заберіть ручку модельного насоса, а стіл прийме первісний вигляд.

31. Покиньте робочий кабінет і знайдіть насос на ляльковому будиночку. Додайте до нього ручку і включиться вода на кухні, вирушайте туди.

32. Тепер, коли біжить вода, ви можете дістатися до скляної пляшки, яка плаває під гратами. Візьми її. Відкрутіть кришку і витягніть порвану фотографію.

33. Повертайтеся в робочий кабінет. Додайте фрагмент розірваної фотографії в рамку над столом. Використовуйте окуляр, щоб побачити чотири символи на ній.

34. Прямо під фото поїзда знаходиться циферблат з символами на ньому. Поверніть його так, щоб він вказував на ці чотири символи в правильному порядку.

35. З’явиться модельний поїзд! додайте маленьке колесо в поїзд і потягніть металевий стрижень вправо, щоб з’єднати обидва колеса, ваша мета крутити колеса і переставляти стрижень, так щоб край останнього потрапив в золоте поглиблення правого колеса. Забирайте металевий штир.

36. Помістіть металевий штир на задній частині поїзда і відкрийте ящик для отримання металевого прута.

37. Додайте металевий прут до коліс, а потім візьміть металеву решітку. Відкрийте її в інвентарі за допомогою золотого вентиляційного отвору на передню частину поїзда. Візьміть l-подібний з’єднувач.

38. Помістіть l-подібний з’єднувач на трикутник. У задній частині поїзда відкриється вікно. Використовуйте окуляр, а потім двічі натисніть на червоні частинки, щоб потрапити всередину.

39. Крутите два вентиля по черзі, поки крізь вікно не побачите отвори, з яких видніються колеса.

40. Поверніться кпоезду і крутите два колеса вгору. Потім полізайте знову всередину. Використовуйте окуляр дивіться у вікна, щоб побачити цифри 25 в одному, а букви bf — в іншому.

41. Відправляйтеся до передньої частини поїзда і введіть 25bf в кодовий замок. відкрийте двері, і заберіть ключ .

42. Поверніться в поїзд і потягніть важіль, щоб відкрити дві заслінки. Вони виглядають як крила сонечок. Вставте ключ і поверніть його, щоб закінчити з поїздом.

43. Тепер потягніть важіль під колесами, щоб відкрити кришку столу. Прочитайте книгу на столі, відкрийте коробку, і отримаєте модель димоходу.

44. Покиньте робочий кабінет і знайдіть місце для установки димоходу. Використовуючи окуляр повертайте колесо, щоб відтворити символ на цеглі. Для цього вам потрібно дивитися під кутом. Тепер можна отримати доступ до кімнати дивин.

45. Увійдіть в кімнату дивин. Прочитайте книгу на столі. Потім поверніться назад і відкрийте скляну коробку. Візьміть фрагмент карти.

46. Додайте фрагмент карти на земну кулю. Переконайтеся, що вона знаходиться в потрібному місці. Потім поверніть земну кулю так, щоб червоний символ знаходився під склом нагорі. Використовуйте окуляр, отримайте доступ до головоломки. Вам необхідно перетягнути святиться сферу на білий коло у верхній частині вежі. У міру необхідності поверніть секції вежі.

47. Візьміть ще один фрагмент карти з ящика і додайте його на карту. Вирішіть таку ж головоломку як в пункті 46. Заберіть вирізаний шматок дерева.

48. Огляньте задню стіну, там важать дві маски. Додайте вирізаний кусокдерева в ліву, а потім перемістіть очі, брови і пір’я навколо нього, так щоб вона відповідала масці справа. Не забудьте відкрити рот! візьміть останню частину карти.

49. Додайте фрагмент карти на земну кулю і вирішите останню загадку зі світиться сферою. Потягніть ручку на земній кулі, щоб відкрити лазерну головоломку.

50. Вирішіть лазерну загадку, переміщаючи відбивачі навколо дошки. Візьміть маску анубіса .

51. Помістіть маску анубіса на стіну між двома іншими масками, а потім вийміть дорогоцінний камінь з його рота.

52. Перейдіть до скляного корпусу праворуч і відкрийтеПровід можна заховати всередині нього.

 1. перший етап-це розмітка на стелі і стінах ліній кріплення профілю. Знаходьте найбільш низьку точку стельової площині. Це буде нульова відмітка. Потім, за допомогою рівня, потрібно розмітити лінії горизонту на протилежних стінах. Олівцем з’єднати точки.

 1. згідно з цією розміткою потрібно закріпити направляючий профіль (ппн). Просвердливши отвір в стіні разом з профілем, потрібно забити в нього дюбель. Таким же чином монтується решетування з профілю по всьому периметру.

 1. далі, з кроком 0,5 м кріпиться пп профіль. Потім він вставляється всередину направляючого ппн профілю.

Зверніть увагу! профілі не повинні примикати один до одного торцями встик, потрібен зазор в 1 см.

 1. обидва профілі скріплюються між собою саморізами, а до стелі їх монтують за допомогою прямих підвісів. Це чітко видно на фото. В отвір на стелі забивають дюбель-цвях. Загнувши вниз вушка ппу, кріплять до них стельовий профіль.

Поперечні з’єднання профілів виконуються за допомогою з’єднувачів, які отримали через свою форми влучну назву «краби»-їх ви бачите на представленій вище схемі.

Примітка: деякі намагаються використовувати для цієї мети дрібні саморізи з прес-шайбою. Але в даному випадку, це незручно, так як головка шурупа буде заважати гіпсокартону лягати рівно, і він може працювати в цьому місці на злам.

установка гіпсокартону

Ну ось, готовий каркас — ви підійшли до етапу безпосередньо монтажу стелі.

 • перше питання, яке у вас виникне, буде: «де лицьова сторона гіпсокартону?». Лицьового боку, як такої, немає, дивитися потрібно на торець листа. Він повинен мати скошену фаску-так, щоб при стикуванні листів утворилася невелика канавка. При обробці стелі цей зазор буде закладатися шпаклівкою.
 • одному навішувати листи незручно, потрібно буде закликати кого-небудь на підмогу. Друга людина повинна тримати край листа. Якщо каркас виконаний правильно, все піде як по маслу. Для фіксації листів найзручніше користуватися струбцинами.

Зверніть увагу! якщо ви хочете зробити стелю з теплоізоляцією, її встановлюють до навішування гкл.

 • монтаж листів починають з кута, обов’язково спираючи їх на профіль. Не забувайте про зазор, він дає можливість уникнути тріщин на поверхні стелі після фінішної обробки. Листи встановлюємо так, щоб вони не збігалися по периметру.
 • фіксують листи за допомогою саморізів по металу довжиною 2,5 см, вкручуючи їх на відстані 20 см один від одного. Спочатку проходите по периметру стелі, а потім кріпите і до інших елементів каркаса.

Порада! дуже важливо правильно закрутити саморіз. Глибина його вдавлення не повинна бути більше 1 мм. В іншому випадку можна пошкодити картон, чому буде страждати якість фіксації.

якщо стеля багаторівневий

Споруджуючи стелі в коридорі з гіпсокартону, можна створити унікальну конструкцію, завдяки якій простір невеликого приміщення буде здаватися і ширше і вище.

В цьому випадку, потрібно добре продумати форму стелі і зробити креслення, за яким ви будете працювати. А краще, подивитися відео, на якому досвідчені фахівці поетапно показують весь процес. Хоча, на практиці, бажаючі мати таку стелю, все ж не намагаються самостійно споруджувати такі складні конфігурації, шукають майстрів.

Та й насправді: розробити дизайн, в якому конструкція буде мати ідеальні пропорції, і гармонійно впишеться в наявне приміщення, не так-то просто. А варіантів, повірте, може бути безліч.

Нижче представлені лише деякі з них:

Як резюме відзначимо, що в обробці стельової поверхні, здійснюваної із застосуванням гкл, поспішати не слід. Якщо ретельно продумати дизайн, придбати якісні матеріали і точно дотримуватися технології, то навіть стеля у вузькому коридорі з гіпсокартону стане справжнім витвором мистецтва.

трохи про дизайн

Було б прикро виконати таку роботу, і отримати просто гладкий рівну стелю, без будь-якої фішки, що робить конструкцію привабливою. А фішок таких чимало, і ми вам зараз про них розповімо.

&1&

 • найулюбленішим варіантом освітлення підвісної стелі, є використання точкових світильників. Але це занадто просто, і більше схоже на офісний варіант. Стелі в передпокої з гіпсокартону можуть бути не просто добре освітлені, але і декоровані плоскими вбудованими світильниками, як на зображенні зверху.
 • вони виглядають, як дерев’яна рамка з освітлюваним зсередини скляним вітражем. Є варіанти світильників, призначені спеціально для гіпсових стель. Їх корпус можна фарбувати. Він виготовлений з поліуретану, і має красиву конфігурацію, що дозволяє припустити, що на стелі використана гіпсова ліпнина.

&1&

 • при створенні гіпсокартонних стель, нерідко застосовується ще один дизайнерський прийом. Гипрок монтується не по всій площі стелі, а тільки по периметру, у вигляді обрамлення. Таким чином, в центрі стелі утворюється кесон, поверхня якого обклеюється шпалерами з малюнком, або глянсовою самоклеящейся плівкою.
 • поглиблення в стелі може бути як одне велике, так і кілька маленьких. Такий варіант стельової конструкції найкраще підходить для невеликих приміщень з невеликою висотою.

&1&

 • а можна влаштувати в кесоні фальш-вікно, заклеїти його плівкою із зображенням неба, верхівок дерев, і зробити внутрішнє підсвічування. Тільки для цього стеля повинна бути виконана в двох рівнях. У перший рівень і буде вставлена рамка зі склом, на яке і буде наклеюватися плівка.
 • неймовірно красиво на поверхні стелі з гіпрока, виглядають і прорізи різної форми. Особливо, якщо вони криволінійні. Прорізи можуть бути засклені кольоровим або матовим склом, але обов’язково підсвічені зсередини. Стеля, зображений на нашому прикладі, красномовно переконує нас в тому, що виглядає такий дизайн дуже стильно.

&1&

 • стелі з гіпрока можуть бути виконані в декількох рівнях, і навіть площинах. З гкл можна виконати практично будь-яку фігуру. Хороші майстри знають безліч секретів такої роботи-у них є чому повчитися.
 • у стельових конструкціях, гіпсокартон прекрасно поєднується і з багатьма іншими матеріалами: деревом, натяжним полотном, поліуретановими балками. Один з варіантів такого комбінованого дизайну — на зображенні знизу.

&1&

Звичайно, щоб створити складні гіпсокартонні стелі в передпокої, необхідні певні знання і досвід роботи. У новачка це навряд чи вийде, але подумати над дизайном ви можете.

Роль передпокою часто недооцінюється, в той час як від її інтер’єру залежить настрій і самопочуття домочадців. Приємно повертатися додому після виснажливого дня, якщо хол зустрічає свіжістю обробки стін, стелі, підлоги і м’яким сяйвом підсвічування. Можна до невпізнання перетворити своє житло, починаючи з передпокою в просторих розкішних апартаментах або в малогабаритній квартирі, в якій особливо важливо правильно організувати простір. Стелі з гіпсокартону в передпокої користуються особливою перевагою, оскільки відрізняються ідеально рівною поверхнею і різноманітністю видів обробки.

Популярність гіпсокартону при обробці житлових приміщень пояснюється його високими експлуатаційними характеристиками, простотою монтажу, легкою вагою, екологічністю, гіпоалергенністю. Стеля з гіпсокартону в передпокої забезпечує чудовий естетичний вигляд, звуко — і теплоізоляцію приміщення. Залежно від метражу, можна оформити одно — і багаторівневі конструкції, вирізати фігури, організувати відкрите і приховане освітлення.

Дизайн стелі залежить від:

 • розмірів передпокою;
 • матеріалів і колірного оформлення стін і підлоги;
 • загальної стилістики квартири;
 • фантазії і побажань мешканців.

Дизайн стелі з гіпсокартону в малогабаритній передпокої

Малогабаритні квартири істотно обмежують своїх господарів в плані вибору дизайну інтер’єру, однак при бажанні можна домогтися приголомшливих результатів.

Розширювати крихітну квадратну передпокій або вузький тісний коридорчик за рахунок перенесення стін небажано, оскільки такі дії вимагають узгодження з бті, але навіть при позитивному рішенні помітного результату не принесуть. Краще вирішити цю проблему за рахунок візуального збільшення простору, якого можна досягти за допомогою стельової конструкції і колірного оформлення. Безліч варіантів в маленькому передпокої з фото можна знайти в інтернеті або на