Домой Без рубрики Куди подіти гарбуз: 9 найнеймовірніших розваг

Куди подіти гарбуз: 9 найнеймовірніших розваг

0
Куди подіти гарбуз: 9 найнеймовірніших розваг

Коли нам говорять про змагання та ігри з гарбузами, перше, що спадає на думку, — це гонка за вирощування найбільшої гарбуза в світі, ну і ще різьблення ліхтарів, звичайно. Але ми пропонуємо вам дізнатися, як по-справжньому оригінально люди розважаються з гарбузами: 9 найнеймовірніших ігор і змагань з гарбузами.

1. Веслування на гарбузових каяках . Популярний вид спорту, який набирає обертів, — гарбузовий каякінг. Учасники видовбують човен з гігантського гарбуза і змагаються в веслуванні на швидкість. Одне з найбільших змагань проходить в дамаріскотті, штат мен.

Гарбузовий каякінг

2. Гарбузовий боулінг . Гарбузовий боулінг ще не досяг рівня національних змагань. Скоріше, це обмежується місцевими іграми та навіть партійними іграми, оскільки правила змінюються від регіону до регіону. На дитячих вечорах вже дуже активно пропонують таким чином грати з дрібними гарбузами, використовуючи їх як м’ячі.

3. Метання гарбузів (punkin chunkin). Виявляється, є багато змагань з метання гарбуза, але найбільший з них-чемпіонат світу з метання гарбуза, який проводився в перші вихідні листопада на великому полі недалеко від сіфорда, штат делавер. Тут було дозволено використовувати саморобні авіаційні гармати, а учасники стали героями місцевого телебачення на день подяки. Захід було скасовано в 2017 році через трагічну подію роком раніше.

4. Підводне різьблення по гарбузі . Власне, як і підводне весілля, різьблення по гарбузі під водою — розвага для сучасних іхтіандрів. Зовсім дивно, як організатори домовляються з рибами, а учасники тренуються в майстерності утримування гарбуза і не дають їй спливати. А ось наша добірка красивих виробів з гарбуза>>>

Підводне різьблення по гарбузі

5. Збереження гарбуза . Не знаю, як краще перевести назву цієї забави, в оригіналі вона називається «гарбузова крапля». Можете собі уявити, що його проводить кафедра машинобудування та аерокосмічної техніки університету західної вірджинії щорічно? мета вчених-розробити таку упаковку для гарбуза, щоб плід не розбився в результаті падіння з 11-поверхової будівлі. І матеріали повинні бути безпечними для навколишнього середовища та бути біорозкладаними!

6. Барвисте падіння . Навпаки, весь сенс кидання гарбузів в бостонському університеті полягає в тому, щоб створити естетичний хаос. Студенти наповнюють свої гарбуза фарбою або іншими матеріалами (наприклад, збитими вершками), щоб в результаті падіння гарбуза на тротуарі залишився максимально красивий барвистий слід.

7. Кидання з висоти . Каліфорнійський університет в сан дієго пропонує кидати величезні гарбузи на кампусі кожен жовтень, щоб побачити, наскільки великий слід вони можуть залишити. До речі, гарбуз спочатку наповнюється цукерками, тому після падіння студенти можуть перебрати гарбузові нутрощі на землі в пошуках частувань.

8. Кидання гарбуза з повітряної кулі . Великий техаський фестиваль кидання гарбуза проходить в сан-маркосі. Учасники платять за можливість злетіти на прив’язаному повітряній кулі і скинути гарбуза з висоти, просто щоб подивитися, як весело і ефектно вони розбиваються.

9. Випікання величезних гарбузових пирогів . Ну це теж спорт, насправді, а за почесний приз найсмачнішого десерту борються не тільки домогосподарки. До речі, рецепти гарбузового пирога зародилися в колоніях, але не в тому вигляді, в якому ми їх знаємо сьогодні. Колоністи зрізали верхівки гарбузів, видаляли насіння, наповнювали гарбуза молоком, спеціями і медом, а потім запікали їх в гарячій золі. Наша добірка найсмачніших гарбузових страв чекає вас тут>>>>

Про те, як вирощують гігантські гарбуза, ви можете дізнатися тут>>>>.

красиві букети і прикраси інтер’єру-ось прекрасна область застосування зайвих гарбузів