Домой Самодельный инструмент Ікона даря римська великомучениця. Свята мучениця дарія

Ікона даря римська великомучениця. Свята мучениця дарія

0

Ім’я дарина має давньогрецьке коріння, і походить від чоловічого імені даріос. Чоловічий варіант імені в буквальному перекладі означає»великий вогонь». Ім’я даріос в свою чергу походить від давньоперсидського імені дараявуш, що в перекладі означає «володіє добром». Утворилася жіноча форма-ім’я дарина, перекладається з давньогрецької як»блага володарка». Історики вважають, що всі ці імена давали тільки царственим особам.

Дарина-звучне і красиве ім’я, що має сильну енергетику. У дореволюційній росії ім’я було поширене в основному серед селян і купців, але після революції ім’я втратило свою популярність, і було майже забуте — його вважали міщанським пережитком. Починаючи з 70-х років минулого століття, ім’я дарина знову стало входити в моду, і на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших імен для дівчаток.

іменини і святі покровителі для дар’ї

Покровителькою всіх жінок на ім’я дарина є великомучениця дарина римська. Вона походила з язичницької сім’ї і була дуже красивою дівчиною. Дарина полюбила християнина хрисанфа, і, вийшовши за нього заміж, всією душею прийняла християнство. Молоде подружжя вирішило вести безгрішне життя і залишатися незайманими, вони пішли поширювати слово боже в народ.

Дар’я і хрісанф були схоплені язичниками і піддані тортурам. Жінку віддали в блудилище, але там її охороняв посланий богом лев — він нікого не вбивав, але і не підпускав близько до дар’ї. Чоловік був кинутий в яму з нечистотами, але на нього зійшов небесне світло, і смердюча яма наповнилася пахощами. Після тортур і катувань, подружжя не зреклися від христа, і були живими закопані в землю в 283 році.

характеристика імені дарина

Дарина-чутлива і трохи інфантильна особистість, що володіє хорошою пристосовністю до будь-якої життєвої ситуації. У неї дуже гнучка психіка, тому даша рідко перебуває в зневірі і нудьзі. Не володіючи особливою завзятістю і працьовитістю, вона вдало будує своє життя, гідно виходячи з будь-яких негараздів.

У неї імпульсивний характер — всі емоції виражаються яскраво і бурхливо, її обличчя це відкрита книга, за яким все можна прочитати і зрозуміти. Але при цьому необачність дарині абсолютно не властива, так як вона має вроджену здатність тверезо оцінювати ситуацію. Дарина прагматик, вона завжди керується тільки твердим розрахунком і стриманістю.

У дар’ї з раннього дитинства прекрасна пам’ять і аналітичний склад розуму, але вона рідко використовує свої природні таланти в повну силу. До того ж, вона абсолютно не допитлива і не допитлива. Завищена самооцінка теж не сприяє успіхам у справах. Єдине, що може змусити її рухатися вперед — почуття обов’язку. Але, тим не менш, дарина вміє визнавати свої помилки і недоліки, і правильно розставляти життєві пріоритети.

Дарина трохи не впевнена в собі, вона губиться від найменшої критики, починає сумніватися і обростати комплексами. Дарина недовірлива і образлива, і вона як ніхто потребує заохочення і любові. Зовні сильна і незалежна, вона йде по життю з гордо піднятою головою, насправді даша дуже велелюбна і ранима.

Самозакоханість дар’ї може перерости в справжнє захоплення — вона не буде шкодувати часу і коштів на вдосконалення своєї зовнішності і задоволення своїх забаганок. Причину своїх невдач, перш за все, шукає в інших, а не в собі. Намагається оточити себе тільки тими людьми, які доставляють їй задоволення. Її довіру завоювати непросто, але якщо це трапиться, дарина може стати хорошим другом або подругою.

У дорослій дарині завжди буде сидіти маленька дитина, вона буде одночасно примхливою, ранимою, образливою і навіть грубою, але в той же час приємною і легкою в спілкуванні, неконфліктною і доброю.

Характер дар’ї багато в чому залежить від часу народження. Якщо дівчинка народилася взимку, то вона виросте спокійною і врівноваженою жінкою, яка уникає будь-яких конфліктів. Але, незважаючи на зовнішній спокій, зимова даша дуже близько до серця сприймає будь-які життєві негаразди.

Весняна дарина — комунікабельна особистість, у якої багато друзів і подруг. За маскою життєрадісності і безтурботності вона вміло приховує всі свої проблеми, про які знають далеко не всі.

Дарина, що з’явилася на світ влітку, з самого дитинства відрізняється сентиментальністю і авантюризмом. Вона обожнює подорожі і нові знайомства і дуже не любить сидіти вдома. До того ж даша велика мрійниця. Стаючи дорослішими, вона може стати розсудливою і стати шанованою особистістю.

Дарина осіння-владна жінка, природжений керівник. При цьому вона не позбавлена великодушності, тому начальник з неї вийде зовсім не деспотичний, а навпаки, справедливий і відповідальний.

Серед відомих особистостей на ім’я дарина багато актрис, письменниць і спортсменок. Такі як популярні актриси дарина сагалова і дарина мельникова, письменниці дарина донцова і дарина кропотова, спортсменка дарина домрачева, телеведуча дарина суботіна.

Дарина в дитинстві

Маленька даша — галасливий і енергійний дитина, люблячий рухливі ігри в компанії однолітків. Вона вміє відстоювати свої інтереси, якщо буде потрібно, може пустити в хід кулаки.

В школі вчиться середньо, в суспільному житті участі намагається не брати. Вчителі та однолітки її люблять за легкий характер і почуття гумору. У даші хороші здібності до музики, іноземних мов і гуманітарних предметів. Незважаючи на середні здібності, вроджене почуття відповідальності не дозволить даші опуститися до поганих відміток в школі.

Батькам треба стежити, щоб захоплення хлопчиками не впливало на навчання і поведінку дочки, що цілком може трапитися. Дівчинці з дитинства треба прищеплювати організованість, яка в подальшому допоможе перемогти природну лінь. Дарина добре піддається вихованню, тому, від батьків багато в чому залежить, якою людиною виросте їх дочка.

Так як ім’я даша походить від чоловічого імені, його краще не давати дівчаткам, народженим в грудні, лютому і листопаді, так як в них будуть переважати чоловічі риси характеру і зовсім не буде жіночності і ніжності. Також небажано давати це ім’я на честь матері і бабусі.

сексуальність дар’ї

Дарина дуже влюблива, і любов їй необхідна як повітря. Тому в юності даша має славу кокеткою, і, стаючи дорослішими, почуття любові стає для неї необхідною потребою, інакше справа може дійти до психічного розладу. Постійний пошук коханого чоловіка може навести на думку про розбещеність і відсутність моральних принципів, але це абсолютно не так. Дарина дуже вірна людина, але їй не завжди щастить в любові.

Незважаючи на зовнішню привабливість, дарина зовсім не впевнена в своїх жіночих чарах. Розрив з коханою людиною може стати для неї трагедією. Іноді їй буває важко провести межу між дружбою і потягом, тому вона часто страждає від нерозділеного кохання.

У відносинах з чоловіками дарина владна і ревнива, вона прагне повністю заволодіти як тілом партнера, так і його душею, але і сама готова повністю в ньому розчинитися. У сексі дарина пристрасна і розкута, любить шепотіти своєму партнерові любовні слова і сама хоче чути від нього такі ж.

Дарина цілком може обійтися без традиційно цукерково-букетного періоду, для неї головне — екстрим, повна розкутість почуттів, вона обожнює спонтанний або навіть екстремальний секс. Її цілком може захопити чоловік слабкий або з фізичним недоліком, який буде служити свого роду сексуальним подразником.

дарина в шлюбі, сумісність

Дарина-прагматична особистість, тому, незважаючи на любовні пристрасті, чоловіка вона собі буде вибирати з розумом. Ніяка любов і пристрасть не змусить її пов’язати долю з людиною без гроша за душею. Вона твердо впевнена, що чоловік повинен вміти забезпечити свою сім’ю всім необхідним. Заміж зазвичай виходить один раз і в досить зрілому віці.

Вийшовши заміж, дарина може залишити роботу і присвятити себе чоловікові і дітям, але при цьому вона ніколи не перетвориться в сумну домогосподарку, хоча б тому, що завжди велику увагу приділяє своїй зовнішності.

До свого чоловіка дарина буде ставитися шанобливо, ніколи не буде виносити «сміття з хати». Також велике значення вона буде зраджувати власному авторитету, вимагаючи поваги від чоловіка і дітей. Природна комунікабельність допоможуть налагодити хороші відносини з родичами чоловіка.

Дарина стане хорошою господинею, в її будинку панують затишок і спокій. Всілякі домашні заготовки — її пристрасть, вона відмінно готує, із задоволенням рукодільничає. Даша буде дбайливо вести домашнє господарство, але фінансове забезпечення сім’ї перекладе на чоловіка.

З дітьми даша може бути владною і різкою, так само як і з чоловіком, але при цьому вона завжди буде відданою дружиною і люблячою мамою.

Вдалий шлюб можливий з чоловіками на ім’я олександр, антон, іван, євген, сергій та юрій. Уникати слід заміжжя з чоловіками на ім’я олег, семен, федір, філіп і олексій.

Здоров’я дар’ї

Новонароджена даша зазвичай неспокійний дитина, який доставляє багато клопоту своїй мамі. У дівчинки дитинства буде схильність до легеневих захворювань і бронхітів, тому в дорослому житті їй ні в якому разі не можна починати курити.

Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту можуть привести до запорів і геморою. З раннього дитинства дарина розташована до травматизму, тому їй треба бути обережною, особливо за кермом. Даша має слабку нервову систему, схильна до депресій і нервових зривів.

кар’єра і бізнес

Дарину завжди буде більше цікавити пристрій особистого життя, ніж кар’єра і бізнес. Даша не боїться змін, тому часто змінює місце роботи. Але вона цілком може досягти вершин у своїй професії, якщо справа, якою вона займається, буде її захоплювати. Крім того, сумлінність і почуття обов’язку не дозволять їй працювати «абияк».

З дар’ї може вийти як хороший виконавець, так і організатор робіт, але переважно зробити вибір на користь творчої професії. З неї вийде хороша телеведуча, стюардеса, журналіст, письменник, художник або модельєр.

Дарина може побудувати свій бізнес, і їй, швидше за все, сприятиме удача. Вона не схильна приймати спонтанні рішення, не схильна до авантюр і ризику, тому бізнес буде вести розмірено і продумано, не вплутуючись в ризикові підприємства. Її моральні принципи і владний характер дозволяють будувати бізнес жорстко, по-чоловічому.

талісмани для дар’ї

  • щасливий знак зодіаку для дар’ї-овен і діва.
  • планета-покровитель-марс, стихія-вогонь.
  • найбільш вдалий час року-весна, сприятливий день-середа, найбільш невдалий день — п’ятниця.
  • щасливі кольори-червоний і коричневий.
  • тотемна тварина-жираф і комар. Жираф символізує доброту і турботу, приносить щастя і благополуччя. Комар-символ наполегливості і педантичності.
  • тотемна рослина-горобина, що вважається символом родючості і врожайності. З давніх часів горобину використовували як оберіг від темних сил і пристріту.
  • камінь талісман-кровавік, він же гематит. Це блискучий камінь темного кольору, що символізує мудрість і хоробрість. За старих часів вважалося, що кровавик може зцілювати рани, зупиняти кровотечі і лікувати від пристріту.

гороскоп для дар’ї

Овен-прямолінійна і принципова особистість, нестримана на мову, схильна до необдуманих вчинків. Вона впевнена в собі і щиро вважає, що весь світ повинен крутитися навколо неї. Часто закохується, і кожен раз їй здається, що це назавжди.

Телець-вперта, але щира і легка в спілкуванні дарина, чарівна і сексуальна. У неї багато шанувальників, вона кокетувати і збирати компліменти, але якщо у неї є кохана людина, далі загравань вона не зайде, так як здатна зберігати вірність оному чоловікові.

Близнюки — енергійна і допитлива натура, яка терпіти не може рутини і одноманітності. Вона часто змінює місце проживання, роботу, професію і чоловіків. Така мінливість призводить до того, що даша-близнюки не може повністю реалізувати себе ні в професії, ні в особистому житті.

Рак-меланхолійна і апатична жінка, завжди пливе тільки за течією. Ніколи нічого не робить добровільно, її про все потрібно просити і нагадувати. В особистому житті часто буває нещаслива, так як виходить заміж за першого зустрічного і потім все життя не може зважитися на розлучення. Намагається знайти своє щастя в дітях, але і у них вона не викликає повагу.

Лев-яскрава і помітна особистість, дуже щира і позбавлена всякого кокетства. Вона не чекає подарунків від життя, намагається всього домогтися своєю працею. З чоловіками ніколи не заграє, терпіти не може порожнього флірту, як і порожніх обіцянок. Але коханій людині подарує всю свою нерозтрачену любов і відданість.

Діва-педантична і скрупульозна натура, прекрасний працівник і виконавець. До будь-якої справи підходить дуже ретельно, для неї не існує дрібниць. Чоловіка теж вибирає грунтовно, тому зазвичай щаслива в шлюбі. Але її коханій людині і дітям завжди буде трохи не вистачати тепла і ніжності.

Ваги-це працьовита людина, яка може якісно виконувати кілька справ одночасно. Її рушійним мотивом часто є азарт. У дар’ї багато друзів і шанувальників, вона зовсім не жадібна і відкрита особистість. Чоловікові подарує всю свою любов і відданість, але йому доведеться змиритися з тим, що в їхньому будинку завжди буде багато народу.

Скорпіон-натура непередбачувана і імпульсивна. Вона обожнює робити і отримувати сюрпризи, може несподівано і кардинально поміняти зовнішність, імідж, без видимих причин змінити місце роботи або професію. Вона притягує чоловіків своєю зовнішністю і чуттєвістю, але заміж їй треба виходити за прагматика, який буде її трохи стримувати.

Стрілець-владна особистість, що володіє даром навіювання і підпорядкування собі людей. Природжена бізнес-леді, вона зазвичай буває самотня в особистому житті, так чоловіки її побоюються. Але якщо сміливець все ж знайдеться, то дарина стане для нього найвідданішою дружиною.

Козеріг-зовні холодна і стримана, але дуже емоційна і переживає в душі. Вона глибоко переживає будь-яку невдачу, дуже важко реагує на критику і грубість на свою адресу, завжди і в усьому звинувачує тільки себе. Для неї чужа думка має величезне значення. Її обранцеві доведеться запастися терпінням, ласкавими словами і похвалами — тільки так він зможе подарувати їй впевненість і душевний спокій.

Водолій — мрійниця і фантазерка, схильна до ідеалізації. Вона у всьому хоче бачити досконалість, тому в її житті часто трапляються великі і маленькі розчарування. Вона зовсім не вміє розбиратися в людях, в якості супутника життя їй потрібен чоловік без «рожевих окулярів», твердо стоїть на ногах.

Риби-це втілення жіночності, яка терпіти не може насильства, нахабства і агресії. Її поважають в суспільстві за інтелігентність, вроджену делікатність і легкий характер. Маючи життєрадісний характер, вона і по життю крокує легко і невимушено.

Дарина, даша, дашутка, дашенька — яких тільки зменшувально-пестливих форм не підібрати до цього старовинного, милому жіночому імені! з незапам’ятних часів увійшло воно в наш побут, і навряд чи хто згадає зараз, що походить слово з давньоперсидської мови. В освіті його брали участь 2 кореня, загальне значення яких — «володіє добрим даром». Як і більшість жіночих імен, походить воно від чоловічого. Хто добре знає історію, пам’ятає і легендарних даріїв — i, ii і iii, царів персів. На русі даринами в основному називали дівчаток з простолюду, дворянки рідко носили його. На початку радянської епохи ім’я втратило свою популярність і знову знайшло її вже до кінця 70-х років минулого століття. Справжній сплеск захоплення ним був відзначений в 2009-2010 рр.і зараз дашуток досить багато в міській і особливо сільській місцевості.

Святі покровителі

Називаючи так дитину, батьки, звичайно, цікавляться: а коли ж день його ангела? коли відзначає ім’я дарина іменини, з ким конкретно воно пов’язане? до якої святої даша повинна звертатися в молитвах і чию ікону подарувати дівчинці при хрещенні? спробуємо розібратися.

Перекази глибокої старовини

У багатьох імен є не тільки світська, так би мовити, мирська історія, а й духовна. Стосується це і нашого. Іменини дар’ї відзначаються як за православним, так і католицьким віросповіданням. Пов’язані вони з кількома реальними жінками, які зазнали за христа великі і несправедливі муки. Перша з них-дарія римська, що жила в 3-му столітті. Володіла дивовижною красою і чарівністю, живим розумом і щирим переконанням у правильності язичництва. Однак вийшовши заміж за християнина, увірувала в нову релігію. Іменини дарини, по-перше, пов’язані з її зверненням і хрещенням. Разом з чоловіком хрисанфом вона проповідувала нові норми людського гуртожитку і заповіді божі. Влада на чолі з клавдієм жорстоко переслідували сім’ю, але самі стали свідками чималих чудес і незабаром розділили переконання своїх в’язнів. Кара від імператора не змусила себе чекати. Сподвижників дарії і хрисафана жорстоко стратили. А сама нещасна християнка з чоловіком була віддана на наругу і осквернення: він був кинутий в яму з нечистотами, вона відправлена в публічний будинок. Однак, як доносять до нас стародавні джерела, в перші роки поширення християнства часто відбувалися з мучениками чудеса божественні. Ось і тут, іменини дар’ї, по-друге, знаменують її місіонерську діяльність серед блудниць, продажних жінок і тих, хто користувався їх послугами. Коли хто-небудь намагався зробити замах на тіло прекрасної святої, біля неї з’являвся з нізвідки величезний лев і захищав дівчину, при цьому