Домой Без рубрики Пробки для каністр і ємностей своїми руками

Пробки для каністр і ємностей своїми руками

0
Пробки для каністр і ємностей своїми руками

Пробки на швидку руку своїми руками

Наводив порядок в гаражі і знайшов пару металевих ємностей, але від цих колб не знайшлося кришок. Виготовив їх з пробок від шампанського.

Пробки обрізав так, щоб вийшли бруски (фото 1). Потім термопістолетом склеїв з них прямокутні заготовки (фото 2).

Підібрав відповідну по діаметру круглу кришку від пет-пляшки і, використовуючи її як шаблон, обрізав підготовлені коркові деталі з невеликим припуском трохи більше діаметра горловини (фото 3) можна для розмітки використовувати циркуль.

Для того щоб пробка щільно зайшла в ємність, просвердлив по центру заготовки отвір, в нього встановив гвинт і накрутив гайку. Потім затиснув гвинт в шуруповерт і обточив пробку під конус на наждачному папері, закріпленої на твердій рівній поверхні (фото 4).

При шліфуванні пробки періодично приміряв її до отвору ємності. Після шліфування прибрав з пробки гвинт, а в отвір встановив ручку, виготовлену з обрізків (можна зашпаклювати пробковими тирсою з клеєм). Другу пробку виготовив точно так же.

Пробки відмінно підійшли до колб, закриваються щільно і рідина не протікає. Таким чином можна виготовити пробку для термоса, якщо раптом «рідна» загубилася або зламалася.

Пробка своїми руками-відео варіанти

Як зробити пробку за 5 хвилин

watch this video on youtube

Пробка для пляшки своїми руками

watch this video on youtube

© автор: геннадій судник, фото автора

інструмент для майстрів і майстринь, і товари для дому дуже дешево. Безкоштовна доставка. Є відгуки.

Будемо друзями!