Перила на сходи-турбота про безпеку дітей

0
39

У міру того як діти поступово ростуть, ми повинні все більше піклуватися про їх безпеку. Неприємні інциденти можуть статися, особливо на сходах, які повинні бути належним чином закріплені. Функціональні перила-це те, про що ми повинні подбати. Про що слід пам’ятати, замовляючи такі заходи безпеки?

Безпечні сходи

Сходові перила або ворота — це, перш за все, гарантія безпеки вашої дитини, коли він стане досить рухливим, щоб без проблем підніматися по сходах. Звичайно, ви знаєте, що повинні постійно доглядати за дитиною, але іноді достатньо однієї хвилини неуважності, щоб виникла небезпечна ситуація.

Інші варіанти використання поручнів

Іноді можна використовувати сходові перила трохи інакше — тут вони також будуть служити дитячої безпеки. Його також можна використовувати на порозі кімнати. Тоді його роль буде полягати в тому, щоб розмітити простір для гри дитини. Іноді такі бар’єри використовуються для того, щоб відокремити дитину від місць і предметів, які можуть представляти для нього небезпеку. Ми можемо розмістити його, наприклад, перед каміном.

Завдання, пов’язані зі сходовими поручнями

Які на практиці завдання сходових поручнів? можна говорити про дві функції, виконуваних цими елементами.

  1. перила повинні добре захищати сходи від проникнення дитини. Цілком очевидно, що перила повинні допомогти в обмеженні доступу дітей на сходи. Він повинен з’являтися в цій зоні тільки під нашим наглядом.
  2. бар’єр повинен бути функціональним. Суть в тому, що захист повинен бути компромісом між тим, щоб запобігти виходу дитини на сходи і не ускладнювати йому життя. Замок такого елемента конструкції повинен бути занадто складним для дітей, які хочуть його змусити, але досить простим в експлуатації для нас самих, щоб ми могли плавно підніматися і спускатися по сходах.

З чого повинні бути зроблені перила сходів?

Для правильного функціонування сходових воріт або перил важливо не тільки наявність замку, але і впевненість в тому, що сходові ворота не підведуть нас в разі потреби. З чого зроблені сходові елементи для дітей? найбільш поширеними матеріалами для виготовлення таких виробів є:

  1. дерево;
  2. метал;
  3. пластик.

Кожен з них має певні переваги. Важливо, щоб такий бар’єр не мав занадто незграбних або гострих елементів, які можуть бути небезпечні для дітей. Дуже витонченим і популярним, оскільки натуральним, матеріалом для їх створення є дерево. Предмети з дерева добре поєднуються зі сходами і перилами.

Важливі розміри сходових поручнів

Якої висоти повинні бути сходові ворота, щоб діти не могли підніматися по сходах? як правило, вона повинна бути від 70 до 100 см, щоб відповідати зросту дитини у віці близько трьох років. Ширина часто регулюється, також існують бар’єри, що працюють з рулонної сіткою або рольставнями.

Необхідні дозволи

Різні типи дитячих перил, представлені на ринку, іноді ускладнюють вибір моделі, в безпеці якої ми можемо бути впевнені. Тому варто шукати сертифіковану продукцію. Так ми будемо впевнені в тому, як зроблений бар’єр і які функції він виконує.

Збірка перил

Як встановлюються перила сходів, щоб запобігти проникненню дітей? найбільш популярним є кріплення до сходових поручнів. Іноді необхідно подбати про додаткову стабілізацію цього будівельного елемента. При відсутності таких перил він кріпиться до стіни. Варто відзначити, що можна встановити 1 бар’єр внизу або 2 — внизу і вгорі сходів. Тоді ми зможемо бути впевнені в безпеці малюка, коли будемо перебувати з ним на підлозі.