Саморобна кружка з пластикової пляшки. Як зробити кухоль з пластикової пляшки своїми руками як зробити чашку з пластикової пляшки

0
253

Привіт, шановні відвідувачі сайту «в гостях у самодєлкіна». Сьогодні я хочу розповісти про те, як з порожніх пляшок і скляних банок я роблю пивні гуртки.

Про те, як я ріжу скляні пляшки, я розповідав (і показував) .

В основному, я вирізав порожні горілчані пляшки.

Утворені склянки використовував за прямим призначенням у себе в майстерні (попити водички, наприклад… Або набрати води, щоб охолоджувати заготовки та інструмент!)))))…

Частина з них моя дочка використовувала для прикраси будинку під новий рік!

Але одного разу мені попалися на очі кілька пляшок побільше… Літрові від горілки » немирів»:

І ось така, від ігристого вина:

І мені прийшла в голову думка перетворити їх в пивні гуртки… І ось, що мені для цього знадобилося :

1. Порожні скляні пляшки.
2. Пластикові пляшки.
3. Обрізки шпильок м8.
4. Залишки листової нержавійки.
5. Ковпачкові гайки м8.
6. Обрізки листової «нержавійки», товщиною 1 мм.

Інструментів теж знадобилося не особливо багато:

1. Гравер з алмазним диском.
2. Болгарка з відрізним, зачисним і пелюстковим колами.
3. Дриль.
4. Технічний фен.
5. Технічний (канцелярський) ніж.

Отже, почнемо… Насамперед я очистив пляшки від наклейок… Для цієї операції я, зазвичай, користуюся обрізаної п’ятилітрової пластиковою пляшкою від води. Я щільно напихаю в неї скляні пляшки і заливаю водою, додавши трохи миючого засобу. Як правило, на наступний ранок всі наклейки відстають:

На наступний день я обрізав пляшки гравером:

Під руку попалася велика скляна банка від розчинної кави… Я вирішив, що з неї теж вийде хороша пивна кружка:

Ручки для кухлів я вирішив зробити з шийок від горілчаних пляшок. Я відрізав їх, використовуючи той-же метод:

Так як пляшок з довгими шийками у мене було тільки дві, то я, порізав ще кілька простих горілчаних пляшок, попутно виготовивши ще кілька склянок, щоб добро не пропадало))))

Так як довжини горлечка від горілчаної пляшки мало для того, щоб використовувати його в якості зручної рукоятки, я вирішив з’єднати їх попарно. Для цього я відрізав кілька шматків шпильки м8, яка знайшлася у мене в запасі. Можна використовувати будь-яку іншу шпильку, і тонший, і товстіший… Але цю мені було не шкода!)))).

Та й ковпачкових гайок по дві на кухоль у мене в запасах знайшлося саме такого розміру:

Горлечка я склеїв попарно, скріпивши їх шпилькою. Клей взяв перший-ліпший, так як склеювання носить більше технологічний ефект — пізніше я задумав скріпити горлечка іншим методом.

Після того, як клей підсох, я відрізав від пластикової пивної пляшки шийку, одягнув його на склейку і обсадив, погрів технічним феном:

Технічним ножем обрізав зайве:

(до речі, зробити це виявилося не так-то й просто! після обсадки феном, пластик (пет) стає дуже твердим. До того-ж, його шар став товщі.)

Рукоятка майже готова. Тепер потрібно якось закріпити її до гуртку. Для цього я вирішив зробити кронштейни з нержавійки. Від у мене ще залишилися обрізки якогось корпусу від чогось… З нього я вирізав болгаркою кілька смужок:

Підрівнявши їх молотком, я округлили краю і зачистив смужки наждачно-пелюстковим кругом:

На кінцях просвердлив отвори, використовуючи дриль і свердло діаметром 8мм.

Після цього злегка полірнув:

Тепер потрібно закріпити ці смужки до скляних частин кухлів. Попереднє кріплення я вирішив виконати, використовуючи спінену двосторонню стрічку. (просто попалася під руку))))

Так як стрічка була широкою, я «располовинил» ие ножем уздовж:

Утворені смужки я наклеїв на смужки ось таким чином, і приклеїв металеві смужки до гуртків:

Чому я зробив саме так, в два ряди по краях, думаю, все зрозуміли… Поверхня кружки циліндрична, а смуга — плоска. Для надійного кріплення потрібно компенсувати зазори, що утворюються по краях смуги. Їх і заповнює клеїть стрічки:

Приклеїв я не по всій довжині, а тільки середню частину, так як краю пізніше будуть відігнуті і утворюють кронштейн для кріплення рукоятки з шийок.

Звичайно-ж, двосторонній скотч не забезпечить надійного кріплення! основне кріплення я вирішив виконати тим-же методом, яким скріплював горлечка, а саме, використовуючи термоусадочні властивості пет пляшок.

З пивних дволітрових пластикових пляшок були вирізані середні частини:

Їх я одягнув на мої заготовки кухлів і обсадив за допомогою технічного фена:

Краї вийшли дуже нерівними, тому я підрівняв їх ножем. Щоб рівно відрізати, я попередньо намотав» шаблонні лінії » ізоляційної стрічки:

Ось, власне, все і готово… Залишилося тільки відігнути краю пластин, щоб вийшли кронштейни, вставити рукоятки і стягнути їх шпильками, використовуючи ковпачкові гайки.

Так як шпилька має зовнішній діаметр, значно менший, ніж внутрішній діаметр пляшкового горлечка, потрібно цю різницю компенсувати. Це запобіжить зрушення рукояток в кронштейнах. Для цього я з пивних пляшок вирізав смужки, по ширині рівні довжині рукояток, скрутив їх в трубочку і запхав всередину » рукояток»:

Тепер рукоятки бовтатися не будуть. Та й з естетичної точки зору вони будуть виглядати більш закінчено. Вставляти. Закріплюємо гайками:

Хочу застерегти від помилок тих, хто, можливо, вирішить повторити. Для таких кухлів підійдуть тільки пляшки важче і побільше діаметром — від шампанського, літрові від горілки і так далі… Стандартні півлітрові не використовуйте. Не підійдуть так-же і винні, малого діаметру…

Захопившись, я вирішив переробити в кухоль і один з більш маленьких склянок. Тим більше, що у мене було одне досить довге горлечко. Вийшла ось така гуртка.

Мода і захоплення у кожного бувають свої, а тому іноді дуже приємно знайти однодумців, оцінити їх колекцію марок або ж майстерність в певній грі. Тут зібрані різні відеоролики, які присвячені тому чи іншому захопленню. Не важливо, чи любите ви шахи, теніс або ж збирати диких, неприборканих тварин під своїм дахом — тут вам вдасться знайти хороший відео — контент до душі.

Зараз дуже популярно як в мережі, так і в реальності одне захоплення доступне здебільшого тільки жіночій підлозі – мейк-ап на камеру. Звичайним глядачам здасться, що в цих відеороликах дівчата просто фарбуються і роздувають з мухи слона. Але насправді ці красуні демонструють свої художні навички, які розвивали роками. У таких відео ви зможете знайти поради, лайфхаки, а також підкреслите безліч корисних моментів, які втрачали у своєму житті. Фігуристи моделі і їх стилісти розкажуть вам, які підбирати тіні для очей, і яке підібрати сукню до вашої зачіски. Для багатьох жінок це стало своєрідним хобі, якому вони приділяють майже все своє життя.

Крім мейк-апу багато дівчат просто обожнюють шопінг, а тому частенько заливають на «youtube» свої походи в місцевий торговий центр, де отоварюються одягом і починають її оглядати і міряти. Такі дівчата частенько збирають у себе вдома цілу колекцію різних нарядів, а деякі могли б навіть відкрити свій магазин і кілька років торгувати одягом — настільки у них багато куплених нарядів. І вся їх неосяжна колекція потрапляє в об’єктив камери. Мені якщо чесно незрозуміло навіщо багато дівчат дивляться подібне, але клієнти у такого контенту є і це трохи дивно.

Втім, не тільки дівчата люблять моду і стиль і відзначилися своїми хобі, у чоловіків також є чимало різних захоплень, які можуть вразити до глибини душі. Хтось колекціонує серветки з магазинів, хтось любить грати в спортивні симулятори (що саме по собі дико), але є і такі, які займаються цілими днями тим, що пристають до жінок і колекціонують їх поцілунки. При цьому, свої пригоди вони вважають за краще записувати на відеокамеру, а потім виставляти ролики на загальний огляд і робити з себе великих мачо.

У будь-якому випадку в нашому світі є так багато різних захоплень, занять, справ і всі вони можуть захопити людину з певним складом розуму на деякий час, а може і зовсім на всюЖиття. Їх так багато, що перераховувати їх і далі ну просто немає сенсу. На цій сторінці ви зможете знайти сотні різних відео, і вони можуть бути присвячені чому завгодно. Адже скільки людей-стільки і захоплень. Кожна людина може вигадати для себе певну «вбивалку» часу. Часом вас навіть може дивувати те на що здатний людський мозок, якщо йому нудно, проте не варто дивуватися, якщо ваші власні захоплення будуть для когось дивними.

Дивіться на людей займаються своєю улюбленою справою, смійтеся від дурості того, що відбувається або ж підкреслюйте для себе певні речі, яким ви зможете знайти застосування в своєму житті. Тут здебільшого зібраний розважальний та інформаційний і стильний відео контент.

Пластикові пляшки. Великі і маленькі. Кожна сім’я практично щодня викидає в сміття кілька ємностей, будь то пластикова тара від різних напоїв, молочних продуктів і багато чого іншого. Великі п’ятилітрові ємності для води, ще може бути і знайдуть застосування в господарстві, а все інше безжально викидається. Сміття, скажете ви, навіщо його зберігати? тільки простір захаращується. І будете неправі. З цього, здавалося б, сміття, можна зробити масу корисних речей. Особливо це актуально на дачі, де не завжди є все необхідне під рукою, в гаражі, адже для зберігання металевої дріб’язку часом необхідні спеціальні ємності, а йти в магазин за коробочкою для гайок або шурупів, погодьтеся, несерйозно. Та й при переїзді на інше місце проживання, коли всі речі ще запаковані, важко зорієнтуватися, і часом не вистачає найнеобхідніших дрібниць. Звичайно, досвідчені люди, часто змінюють місце проживання, знають, що знадобиться в першу чергу, і збирають окремий, форсмажорний пакет на такі випадки. Але якщо такого не сталося, вас відмінно виручать пластикові пляшки. У нашій незвичайній статті ми розповімо вам про те, що можна зробити з них. І ви будете здивовані різноманіттям сфер застосування цього, здавалося б, використаного і марного вже продукту… Отже, вперед.. Починаємо огляд..

Рукомийник з пластикової пляшки

Іноді в нашому житті бувають ситуації, коли виникають труднощі з водопостачанням. Відключення центрального водопостачання під час проривів, дачні та гаражні роботи. Якщо ви перебуваєте в деякій відстані від будинку, недоцільно, заради того, щоб помити руки, далеко ходити. Та й при відключенні води не дуже зручно відволікати домашніх проханнями полити на руки з ковша. На виручку в даній ситуації прийде наш метод. За допомогою цього методу ви без особливих труднощів, не докладаючи зусиль зможете зробити зручний рукомийник. Для цього вам знадобиться всього дві речі. Паяльник або розпечений цвях і п’ятилітрова бутель для води.
У низу пластикової пляшки, збоку, приблизно в двох сантиметрах від дна, паяльником робимо невеликий отвір, приблизно п’ять міліметрів в діаметрі. Весь. Рукомийник готовий. Для початку використання відкручуємо кришку, і набираємо в бутель воду, заткнувши попередньо зроблений отвір пальцем. Коли бутель буде наповнена до країв, закручуємо кришку. Прибираємо палець. Згідно із законами фізики, вода не випливає з ємності. Але варто тільки трохи відвернути кришку, як вода побіжить жвавою цівкою. Можна мити руки. Загорнувши кришку в початкове положення, ви можете зупинити воду.

Виникла необхідність перелити рідину з однієї ємності в іншу, з вузьким горлом, або пересипати сипучі подукти з пакета в пластикову банку, але існує ймовірність пролити або просипати? а воронки, що є в арсеналі у всіх господинь, в силу обставин, під рукою не виявилося? не біда. Ви можете легко зробити воронку за лічені секунди. Для цього потрібно всього лише відрізати ножем для паперу верхню частину пластикової пляшки, необхідної вам висоти, і вп, воронка готова. Можна користуватися.

Багатьом з нас знайоме це неприємне відчуття. Закупився в магазині на пару днів вперед, і з пакетами йдеш додому. Ручки пакетів боляче врізаються в долоні. Здавалося б, який зв’язок між пакетами, набитими продуктами, і пластиковою тарою? ніякий. Не поспішайте робити висновки. Відмінним виходом з даної ситуації будуть ручки-тримачі від п’ятилітрових пластикових пляшок. Протягуємо ручки пакета в шийку-кільце і просовуємо крізь них верхню частину-тримач. Пакет надійно зафіксований і його зручно нести. І ручка-тримач від пластикової пляшки займає зовсім мало місця. Просто не забудьте покласти її в кишеню перед походом в магазин.
Дані ручки-тримачі підходять також для перенесення довгомірних вантажів, наприклад, металевих труб, близьких по діаметру. Для цього потрібно з обох кінців труби надіти по ручці-держателю, зсунувши її приблизно на 15-20 см від краю. І нести зручно, і руки чисті.

В туристичному поході, на пікніку в лісі, та й просто на дачі, іноді не виявляється під рукою такого потрібного, простого предмета, як ложка. Не біда. Якщо у вас є під рукою пластикова пляшка, ви легко зможете зробити похідний варіант ложки. Для цього потрібно вирізати ножем приблизний контур, приблизно так, як показано на фото вище, і оплавити краю саморобної ложки запальничкою, для зручності використання. Залежно від розміру пляшки ви зможете зробити ложки різних розмірів. За даним принципом можна виготовити навіть подобу ополоника. Для цього вам знадобиться ніж і чотирикутна каністра. Вирізати потрібно по ребру (ручка), так, щоб дно чаші ополоника доводилося на кут каністри. Трохи корекції за формою за допомогою запальнички, і ополоник готовий.

Кондитерський пакет

Кондитерський пакет з пластикової пляшки

Щоб власними руками зробити кондитерський пакет, нам знадобиться кілька речей: пластикова пляшка з кришечкою, зубочистка, запальничка, ножиці. Для початку займемося безпосередньо насадкою для кондитерського пакету. Для цього відкручуємо кришечку з пляшки, і нагріваємо дно кришечки полум’ям запальнички. Коли пластмаса розм’якшиться, зубочисткою зсередини денця формуємо носик дозатора, як показано на фото. Після того, як пластмаса застигне, витягаємо зубочистку, і зрізаємо ножицями носик дозатора. Для формування красивих візерунків крему при використанні, можна зрізати кінчик контурно. Тепер приступаємо до виготовлення насадки під дозатор, на якій можна буде закріпити кондитерський мішок (в якості кондитерського мішка підійде міцний поліетиленовий пакет). Для виготовлення насадки потрібно зрізати з пляшки шийку (загвинчується частина). Найкраще це робити гарячим ножем. Насадка готова. Для того, щоб почати користуватися, потрібно верхню частину пакета просунути в насадку-шийку і загорнути назовні. Потім просто прикрутити кришечку-дозатор, і обрізати ножицями зайвий поліетилен. Кондитерський мішок готовий. Можна використовувати одноразово, а можна і не викидати після використання. Адже досить просто замінити пакет.

Кухоль з пластикової пляшки

Для того, щоб при необхідності виготовити кухоль з пластикової пляшки, не знадобиться багато часу. Даний варіант, хоч і не є повноцінною кухлем, однак, все ж, краще пластикового стаканчика. Завдяки тому, що у нашої самопальної кухлика є ручка, ви не обпечете пальці.
Для виготовлення гуртки нам знадобиться пластикова пляшка, з лінією відрізу десь в одну третину пляшки. Це первинна заготівля. Потім, на цій заготівлі ми вирізаємо, за шаблоном, як на фото. У нас повинна вийти пластикова ємність з перемичкою і кільцем зверху. Відгинаємо перемичку назад, і надягаємо кільце на дно ємності. Імпровізована чашка готова. Приємного чаювання!

Копія ключа з пластикової пляшки

Ключ, наприклад, від дачі, в одному екземплярі, і поруч немає майстерень, в яких зроблять якісну копію? на допомогу знову поспішає пластикова пляшка. Так-так, саме вона. Причому, в даному випадку, чим жорсткіше полімер, з якого вона виготовлена, тим краще. Для виготовлення копії ключа нам знадобиться скотч, запальничка, ножиці. Беремо оригінал ключа, і гріємо його полум’ям запальнички. В даному випадку нас цікавить не температурний вплив, а нагар, кіптява на поверхні ключа. Коли поверхня ключа досить потемніє, потрібно остудити його, і прикласти закопченою стороною до липкої поверхні заздалегідь підготовленого шматочка скотча. Через кілька секунд акуратно відклеюємо скотч від ключа і наклеюємо на шматок пластикової пляшки, вирізаємо по контуру, і ключ готовий. Звичайно, він не може довгий час служити повноцінною альтернативою справжньому ключу, але на кілька разів вистачить.

Закінчилася ізолента, і нічим ізолювати оголені кінці проводів? якщо площа ізольованої поверхні порівняно невелика, можна вдатися до оригінального способу ізоляції за допомогою кришечки від пластмасової пляшки. Для цих цілей оптимальніше всього підійде кришечка від великої, п’ятилітрової пляшки. ПриПластикових пляшок

Як зробити соковижималку з пластикових пляшок

Як зробити мітлу з пляшок

Як зробити вершу з пластикових пляшок

Доріжка з пластикових пляшок

Гантелі з пластикових пляшок

Висновок:

Різноманіття застосування використання пластикових пляшок в господарських цілях вражає безліччю варіантів. Але щоб не набриднути вам, ми привели лише найпоширеніші приклади. Сподіваємося, що наші корисні поради виявляться неоціненною підмогою у вашому побуті. Можливо, що і ви самі вже придумали новий спосіб використання, і незабаром поділіться ним з друзями. Простори творчості нескінченні..