15 способів використання труб в декорі інтер’єру: від лофт до стімпанка

0
34

Якщо труби асоціюються у вас виключно з комунікаціями, то сьогодні roomble.com виступить в ролі руйнівника стереотипів. Покажемо вам 15 прикладів того, як можна використовувати труби в декорі і як вони можуть перетворити інтер’єр

Оригінальний приклад використання труб в інтер’єрі. Декоративні труби, подібно рейках, розташовані паралельно стіні, при цьому в ролі шпал тут виступає масив старого дерева. Тільки не забудьте обробити дерево спеціальними засобами, щоб під вагою книг (або чого-небудь) воно не розвалилося.

З порожнистих мідних труб можна зробити, наприклад, журнальний столик. А шматок постформенного дерева або бетону послужить прекрасною стільницею.

Невеликі циліндричні частини труб відмінно підійдуть для зберігання взуття. Це і виглядає оригінально, і місце у взуттєвій шафі заощадить.

З тонких порожнистих мідних труб можна зробити перегородку в стилі лофт.

Жерстяна олдскульна труба послужить ідеальною вішалкою для рушників. Правда, бажано, щоб це була не єдина декоративна труба у вашій ванній.

Обрізки мідних труб можуть виконати роль кашпо або ж просто оригінального горщика для рослин.

Якщо ви щасливий володар домашніх тварин, то за допомогою труб і дощок ви зможете доповнити інтер’єр в кімнаті декоративними поличками, які крім функціонального призначення будуть служити, наприклад, розвагою для вашого кота.

А ось вам приклад незвичайного світильника в стилі стімпанк (обіцяємо, що вже дуже скоро розповімо вам про цей стиль докладніше). Такий світильник краще купити в магазині, але якщо у вас золоті руки і є трохи вільного часу, то можете пограти в дизайнера.

Ви переконаний шопоголік і вже не знаєте, куди повісити речі? вішалка з довгастих мідних труб-вихід із ситуації і просто красива деталь інтер’єру.

Туалетний столик або барна стійка зі старих жерстяних труб — впишеться майже в будь-який інтер’єр.

Любите готувати і хочете, щоб все необхідне завжди було під рукою? імпровізована вішалка з труб — можливе використання труб комунікації) — відмінне дизайнерське рішення.

Якщо вам подобаються труби в інтер’єрі або ви хочете цікаво обіграти комунікації, то повісьте на них стильні старі лампочки. Це створить атмосферу лофт, а вечорами буде служити цікавою підсвічуванням, що надає затишок.

Вигнута декоративна труба може послужити поличками для ваших книг. Такий варіант підійде як для стилю лофт, так і для інтер’єру в англійському стилі.

З труб можна зробити, наприклад, такий ось стелаж, який відмінно впишеться і в композицію в стилі ар-деко, і в різного роду еклектику.

З трубами в інтер’єрі можна робити багато дивовижних, цікавих і стильних речей. Сьогодні ми показали вам лише невелику частину того, на що може бути здатна дизайнерська фантазія.