Ключ запалювання з слюсарного ключа

0
39

У класного автомобіля повинен бути стильний і унікальний автомобільний ключ. Майстер взяв гайковий ключ з тріскачкою на 12 і вирішив зробити з нього ключ запалювання.

Інструменти та матеріали: — гайковий ключ на 12 з тріскачкою;-кутова шліфувальна машина з відрізними і шліфувальними дисками;-лещата;-затискачі;-гравер з насадками;-надфілі;-набір для полірування;- перманентний маркер;

— лінійка; крок перший: обрізка ключасначала потрібно виміряти довжину і товщину оригінального ключа запалювання. Потім відрізати по довжині слюсарний ключ. Далі сточує його ушм, рівномірно з двох сторін, до потрібної товщини.потім, за допомогою гравера, майстер остаточно обточує заготовку по довжині, ширині і товщині.крок другий: груба схема ключадальше майстер зафарбовує шаблон чорним маркером. Укладає на нього оригінальний ключ. Гострим інструментом (шило, голка) процарапивает схему ключа.сточує зайвий матеріал.крок третій: борозенкиразмечает і проточує поздовжні борозни.крок четвертий: точна обточкагрубая схема ключа вже є, далі майстер затискає два ключа разом і обточує схему заготовки ключа, як можна точніше до оригіналу. Крок п’ятий: поліруванняостанній крок-це відшліфувати і відполірувати ключ. Джерело (source)