Бізнес виробництво полікарбонату: як відкрити цех? стільниковий полікарбонат вітчизняного виробництва стільниковий полікарбонат технологія.

0
275

Копчені, варено-копчені і запечені делікатесні вироби мають велику популярність серед споживачів, і є незамінним продуктом до святкового столу. Делікатесна група продукції володіє приємними смаковими якостями з ніжним ароматом копчення, а також мають багату біологічну цінність.

Асортимент копчених і варено-копчених делікатесних виробів

Асортимент копчених, варено-копчених і запечених делікатесних виробів досить широкий і може включати копчено-запечені окосту, рулети, бекон, безкісткову шинку, грудинка, карбонат, корейка, запечені карбонад і буженину, але не обмежуючись даним асортиментом.

Сировина для виробництва копчених і варено-копчених делікатесних виробів

Для виробництва копчених, варено-копчених і запечених делікатесних виробів використовуються наступні види сировини:

Охолоджені або дефростірованние свинячі туші і напівтуші м’ясної або беконної вгодованості в шкурі або без шкури, з масою 20-60 кг:

Кухонна харчова;

Або нітритно-посолочна суміш. Нітритно-посолочна суміш більш краща, у зв’язку з набранням чинності митного союзу;

Або глюкоза;

Спеції і прянощі (мелений, мелений, паприка, і т.д.) або екстракти спецій і прянощів. Екстракти спецій і прянощів при шприцюванні не змінюють колір продукту і зберігають приємний зовнішній вигляд готового продукту;

Також можливе застосування різних харчових добавок, таких як, камеді, рослинні або тварини, смако-ароматичні добавки та інші компоненти.

Технологія виробництва копчених і варено-копчених делікатесних виробів

1. Якщо свинячі туші або напівтуші були заморожені їх в камері дефростації до температури в товщі м’язів 0 … 2 °с.

2. туші і напівтуші поділяють на відруба, далі відруба ділять, обвалюють і при необхідності в залежності від вироблюваного продукту. Наприклад: шийно-лопаткову частину направляють на виробництво рулетів, бекон; грудинка на виробництво бекону, рулетів, копчено-запечену грудинку; окосту на копчено-запечені окосту, безкісткову шинку, корейку на виробництво копчено-вареної корейки; карбонат на виробництво копченого і копчено-вареного карбонату і т. Д.

3. з підготовленого м’яса видаляють прирізи м’яса, жиру. Температура м’яса не повинна перевищувати 2 … 4 °с.

4. підготовка розсолу.

Якщо немає лускатого льоду, можна використовувати охолоджену питну воду попередньо витриману в камері дозрівання при температурі 2 … 4 °с.

До складу розсолу також можуть входити різні харчові добавки для ущільнення або підвищення влагосвязивающей/ влагоудерживающей здатності м’яса. Наприклад рослинні або тваринні білки, камеді, крохмалі, фосфати та інші харчові добавки.

Важливо! по можливості уникати мікробіологічного обсіменіння шприцювального розсолу і м’яса, так як в подальшому це може привести до псування продукту.

5. отриманим розсолом шприцують м’ясо за допомогою ручного або автоматичного многоигольчатого . Окосту і крупнокускові делікатесні вироби шприцуют до 12%, невеликі рулети, грудинку, кореку карбонат шприцуют на 5%.

6. після шприцювання м’ясо укладають у вакуумний масажер з охолоджуючою сорочкою і масажують протягом 45-120 хвилин при температурі 0 … 2 °с.

8. Після натирання м’ясо укладають в чебурашки з нержавіючої сталі. І витримують в залежності від розміру і ваги продукту протягом 1 — 5 діб при температурі 2 … 4 °с.

9. після періоду, м’ясо заливають тим же самим шприцювальним розсолом в кількості 40-50% до маси сировини. Витримка в розсолі може становити від 1 до 5 діб при температурі 2 … 4 °с.

10. після витримки в розсолі продукт промивають проточною водою з температурою 20 … 25°с. Дають воді стекти.

11. надають продукту форму, при необхідності або відповідно до технологічної інструкції обертають продукт в целофан і перев’язують шпагатом. Подпетілівают продукт і навішують на рами.

12. Навішаний продукт витримують протягом 20-30 хвилин при температурі навколишнього повітря 20 … 25 °с, з метою просушування поверхні. Якщо поверхня погано просушити то при копченні можливе утворення вад, таких як потемніння поверхні, отримання продуктом гострого аромату і смаку копчення надання гіркоти.

13. термічна обробка копчених делікатесних продуктів:

При температурі 30 … 35 °с протягом 1-3 діб в залежності від виду продукції, далі продукт направляють на сушку при температурі не вище 12 °с протягом 5-10 діб при відносній вологості повітря не більше 75%.

Збереження продукту в даному випадку забезпечується комплексом факторів: високий вміст кухонної солі, зниження вологості (за рахунок сушіння), консервирующее действи коптильних речовин.

Термічна обробка варено-копчених делікатесних виробів:

Коптять при температурі 30 … 35 °с протягом 3-4 годин (іноді більше).

Варіння до готовності при температурі 95 °с в момент завантаження і 82 … 85 °с в процесі варіння. Варіння ведеться до досягнення температури в товщі м’язів 72 … 74 °с.

Після варіння виробляють душування продукту чистою водопровідною водою з температурою до 40 °с, і подальше охолодження до температури в товщі м’язів не більше 8 °с.

Збереження продукту обумовлена наступними факторами: високим вмістом кухонної солі, консервуючу дію коптильних речовин, термічна обробка продукту.

Термічна обробка запечених виробів:

Запечені делікатесні вироби такі як буженину і карбонад запікають при температурі 120 … 150 °с протягом 3-5 і 1,5-2 годин відповідно. Запікання ведеться до досягнення температури в товщі м’язів 72 … 74 °с. Далі охолоджують до температури не більше 8 °с.

14. Проводять контроль якості готового продукту, виконують аналізи на вміст вологи, кухонної солі, нітриту натрію.».
Увага!!! при цитуванні тексту статей і використанні будь-яких матеріалів з порталу » м’ясо. М’ясопродукти. Харчові технології.»посилання на сайт обов’язкове.

Додати коментар

Полікарбонати — це певна група термопластів. Якщо точніше, то це складні поліефіри вугільної кислоти, а також двоатомних спиртів із загальною формулою. Найбільше значення на сьогоднішній день представляють ароматичні полікарбонати, а саме в найпершу чергу, найголовніших і найважливіший з них — бісфенол а, який синтезується, тобто виходить виділенням конденсації фенолу і ацетону.

Нижче представлена інформація про виробництво полікарбонату, обладнання та технологію виготовлення з відео як роблять. Коротко і детально про найголовніше в цьому бізнесі.

Позначається абревіатурою pc (пк), а полікарбонат з високими показниками термічної стійкості — як pc-ht. Для підвищення техніко-експлуатаційних характеристик матеріалу в його склад нерідко додають різні модифікуючі добавки: термостабілізатори, світлостабілізатори, різні барвники і пігментні речовини.

Застосування

Завдяки поєднанню високих механічних і оптичних якостей монолітний пластик також застосовується в якості матеріалу при виготовленні лінз, компакт-дисків, фар, комп’ютерів, окулярів і світлотехнічних виробів. Найбільш популярний в росії формат застосування-листовий полікарбонат: пористий («стільниковий» або замкові панелі) і суцільний (монолітний). Листовий полікарбонат застосовується в якості світлопрозорого матеріалу в будівництві. Також матеріал використовується там, де потрібна підвищена теплостійкість. Це можуть бути світлопрозорі вставки в покрівлю і фасадні конструкції, теплиці, навіси, шумові огорожі доріг і так далі. Різноманітність застосування листового полікарбонату пов’язана з унікальним комплексом властивостей: прозорість, легкість, міцність, гнучкість, довговічність (при наявності уф захисного шару).

Завдяки високій міцності і ударної в’язкості (250-500 кдж/м 2) застосовуються в якості конструкційних матеріалів в різних галузях промисловості, використовуються при виготовленні захисних шоломів для екстремальних дисциплін вело — і мотоспорту. При цьому для поліпшення механічних властивостей застосовуються і наповнені скловолокном композиції.

Стандартний полікарбонат не підходить для застосувань з тривалим впливом уф-випромінювання. При цьому відбувається зміна оптичних (помутніння, пожовтіння) і механічних (стає крихким) властивостей матеріалу. Щоб уникнути цього, первинна смола може містити уф-стабілізатори. Ці марки продаються як уф-стабілізований полікарбонат для ливарних і екструзійних компаній. Також полікарбонатні листи, можуть містити(контейнер полімерний 250 мл)

Умови відпустки з аптеки: за рецептом

Показання до застосування. нормалізує кислотно-лужний баланс і газовий склад крові, сприяє виведенню жовчних кислот, токсинів і продуктів метаболізму.

Статус у спорті. сам препарат в спорті не заборонений. Вада не влаштовує спосіб його введення-внутрішньовенна ін’єкція. На вимогу антидопінгового агентства, внутрішньовенні ін’єкції дозволені тільки в тому випадку, коли їх обсяг не перевищує 50 мл, а інтервал між ними становить не менше 6 годин. А добова доза «реамберіна» для дорослих досягає 800 мл.

Кленбутерол

Форма випуску: сироп і таблетки

Ціна: від 320 рублів (таблетки 20 мкг, 50 шт); від 110 рублів (сироп 1 мкг/мл, флакон 100 мл)

Умови відпустки з аптеки: без рецепта

Показання до застосування. широко використовується при лікуванні бронхіальної астми і хронічних обструктивних захворюваннях легенів.

Статус у спорті. кленбутерол активно впливає на адренорецептори і покращує дихання. Крім того, є дослідження, які підтверджують, що кленбутерол стимулює зростання м’язової маси. Вада відносить його до класу анаболічних агентів і забороняє використовувати як під час змагань, так і при підготовці до них. Незважаючи на це сліди речовини часто знаходять в допінг-пробах спортсменів. Так, іспанський велогонщик альберто контадор позбувся перемоги на»тур де франс «-2010 і»джиро д’італія » -2011 якраз через таку проби. У той же час його колега австралієць майкл роджерс зумів довести, що допінг потрапив в його організм разом з м’ясом – фермери теж використовують кленбутерол. Найчастіше цим займаються в мексиці. Дослідження вада виявили, що приблизно 75 % місцевого м’яса містить сліди цієї забороненої речовини.

Текст: марина крилова

Фото: globallokpress.com, getty images

Привіт. Сьогодні ми поговоримо про аптечний допінг в бодібілдингу, тобто про тих препаратах і речовинах, які здатні підняти наші показники сили, витривалості і працездатності на новий рівень і які можна легко дістати в найближчій аптеці або магазині спортивного харчування. Тема дуже важлива, тому що. Поряд з тим, що це може непогано допомогти в досягненні нових спортивних висот, нам необхідно навчитися комбінувати ці препарати і відрізняти дійсно працюють добавки від маркетингових прийомів. Давайте розбиратися, друзі.

Буду викладати свої думки за наступним алгоритмом:

 1. об’єднаю всі препарати в групи.
 2. короткий, ємний виклад механізмів дії препаратів + схема прийому .
 3. розповім власний досвід прийому того чи іншого препарату.
 4. в кінці статті дам кілька конкретних практичних схем суміщення даних препаратів, для досягнення максимального ефекту.

Відразу зазначу, що ці препарати не панацея накачування м’язової маси, але вони все ж можуть дати досить непоганий ефект від свого прийому.

Всі препарати дозволені і абсолютно легальні. Їх можна вільно купити або в аптеці, або в магазині спортивного харчування.

 1. анаболізатори (для росту м’язів і прискорення відновлення).
 2. жиросжигатели.
 3. адаптогени (підвищення працездатності та імунітету).
 4. ферменти (прискорення хімічних реакцій в організмі і відновлення роботи внутрішніх органів).
 5. креатин і його похідні.
 6. вітаміни та мінерали.

Необхідно зробити застереження. Все це поділ, яке я допустив вище дуже умовне! тому що багато з препаратів і добавок можуть не тільки володіти анаболічним дією, але і, наприклад, стимулювати імунітет.

Я це зробив для вашої зручності, щоб все розкласти по поличках для кращого засвоєння інформації, тому не треба кидатися в мене помідорами за те, що я дозволив собі таке допущення.

Анаболізатори

Анаболізатори-це препарати, які підсилюють анаболічні процеси в організмі, тобто прискорюють відновлення і підсилюють зростання м’язової маси і сили.

У препарату сильний анаболічний ефект, тому що він сприяє виробленню інсуліну (одного з найсильніших анаболічних гормонів), знижуючи рівень глюкози в крові.

Це один з найсильніших препаратів, які можна дістати в аптеці для набору м’язової маси. Він застосовується для лікування діабету 2 типу, а в качковському середовищі для посилення анаболізму.

Проблема полягає в тому, що він знижує рівень глюкози в крові, тому що піднімає рівень інсуліну, а це може привести до гіпоглікемічної коми. Але не лякайтеся. Таке можливо тільки якщо вчасно не поїсти вуглеводів, тобто не підняти рівень цукру (глюкози) в крові.

Тут фішка в чому. Після прийому діабетона разом зі сніданком потрібно поїсти солодке, щоб підняти рівень глюкози в крові. Саме зі сніданком, тому що якщо випити його в обід або пізніше, то є ризик, що рівень глюкози в крові вночі, під час сну, впаде до критичного рівня, і ви впадете в гіпоглікемічну кому.

Це серйозне питання, тому що при неакуратному поводженні може привести до серйозних проблем, аж до вашої смерті, тому що мозку потрібен час, щоб переключитися з одного способу енергозабезпечення на інший (з глюкози на кетони). Про це я розповідав у статті: « », не буду заглиблюватися.

Головне правило, при використанні діабетона мв – якщо відчули голод, слабкість, стало темніти в очах, то терміново необхідно поїсти, тому що це говорить про те, що рівень цукру (глюкози) в крові впав до критичної норми! завжди носіть з собою шоколадку (»снікерс«,» марс » і т.д.) або кілька шматочків цукру.

Симптоми гіпоглікемії: відчуття голоду, підвищене потовиділення, слабкість, серцебиття, тривожність, головний біль, запаморочення, дратівливість.

Для зовсім зеленого новачка, який тільки готовий спробувати першого аптечного помічника, я вважаю, що цей препарат не зовсім підходить, тому що новачки ще погано відчувають свій організм і не завжди серйозно ставляться до свого здоров’я, а це може привести до сумних наслідків.

Форма випуску: таблетки по 30 мг;

Середня ціна : в москві на 2015 рік – від 250 до 300 рублів за 60 таблеток;

Схема прийому:

 • 30 мг п’єте за сніданком;
 • завжди маєте при собі що-небудь солодке, щоб купірувати гіпо (запобігти гіпоглікемію) при зниженні цукру;
 • курс прийому 4-6 тижнів;
 • проводите курс не гущавина 2 разів на рік, з перервою мінімум 3 місяці між курсами;
 • при нормальній переносимості препарату можна збільшити дозування на наступний курс до 60 мг;

глутамінова кислота

Це дуже важлива речовина є стимулятором процесів окислення і відновлення в нашому мозку, нормалізує , підвищує стійкість до гіпоксії (стає легше дихати), грає важливу роль в азотистому обміні.

Вона також здатна збільшувати здібності інтелекту навіть у душевнохворих людей, зміцнює імунітет у всіх, що особливо важливо на курсі стероїдів і в зимовий період часу. Тому ті, хто п’ють глутамінову кислоту, як правило, рідко хворіють.

Також вона сприяє кращому відновленню ваших м’язів після тренування, тому що при синтезі амінокислот більше половини з них припадає на частку глутамінової кислоти.

Цей препарат мені дуже подобається, тому що по-перше, коштує він копійки, а по-друге ефект реально відчувається! менше хворієте, відчуваєте себе краще, навіть якщо не висипаєтеся, маса росте трохи швидше.

Форма випуску: таблетки 250 мг;

Середня ціна : в москві на 2015 рік – від 20 до 50 рублів за 10 таблеток по 0,25 г;

Схема прийому:

 • дорослим по 4 таблетки 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їди;
 • курс 15-20 днів;

Це офіційні дозування, я, як правило, дотримуюся їх, але багато качки їх закидають пачками. У будь-якому випадку, якщо ви перевищите дозування, то нічого поганого не трапиться. Думаю, що при підвищених фізичних навантаженнях перевищення норми буде навіть корисно.

 • я б порекомендував для початку по 4 таблетки 3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі, якщо ви виберете аптечний препарат.

Я ж настійно раджу вам купити глютамін в магазині спортивного харчування. Сильно заощадите. Кількість діючої речовини не порівняти!

Можете купити ось тут . Тут найдешевша ціна, яка тільки є на ринку. Я купую там.

Його анаболічний ефект не сильно виражений, хоч і має місце бути, тому що калію оротат впливає на обмінні процеси в організмі шляхом участі в синтезі нових білкових молекул (рівень клітин днк і рнк). Таким чином, він впливає на синтез білка.

Але його головна функція не в цьому. Він потрібен для зміцнення серцевого м’яза при швидкому наборі ваги! ось його головне призначення.

Організму складно адаптуватися до нової ваги (особливо серця,