Як склеюють деревину-технологія і тонкощі. Виготовлення меблевого щита в домашніх умовах своїми руками, тонкощі процесу як зєднати меблеві щити

0
301

Меблевий щит являє собою специфічний вид деревних матеріалів, що створюється за допомогою склеювання стандартних струганих дерев’яних брусків. Він ефективно застосовується для створення різних видів фурнітури і покриттів. Зробити меблевий щит своїми руками в домашніх умовах зовсім нескладно, тому ця робота доступна для самостійного виконання кожній людині. Отримані конструкції є натуральними і екологічними чистими, а при цьому набагато привабливіше, ніж дсп або мдф.

Створення меблевого щита своїми руками в домашніх умовах передбачає застосування різних видів деревини. Найбільш часто для цього використовується береза або дуб, бук або осика, а також модрина і різні хвойні породи.

Кожна порода дерева має свої особливості, тому перед певним вибором рекомендується заздалегідь визначитися з тим, в яких умовах експлуатації буде застосовуватися отримана контракція.

Найбільш часто меблеві щити використовуються для створення різних меблів і дверей. Вони відрізняються наявністю специфічного внутрішньої напруги, тому в процесі роботи треба бути акуратним, щоб не порушити цілісність конструкції. Неправильні роботи можуть привести до деформації вже готового виробу.

Основними перевагами меблевих щитів є:

 • екологічна чистота, обумовлена застосуванням натуральних компонентів і якісного клею;
 • вишуканий зовнішній вигляд отриманих меблів та інших конструкцій, але це можливо тільки при грамотній обробці щитів;
 • висока практичність, так як деревина володіє однорідною структурою, що дозволяє відновлювати поламані або втратили привабливість елементи;
 • виготовлення меблевого щита неймовірно просте заняття, а при цьому витрачається на цей процес невелика кількість грошей;
 • меблі, зроблена з щитів, є довговічною і привабливою;
 • вироби не мають будь-які тріщини або інші деформації, а також не піддаються істотній усадці.

Основним фактором отримання якісного щита є грамотний вибір матеріалу для цих цілей. Стандартно меблеві щити мають товщину в 2 см, тому спочатку готуються заготовки оптимального розміру, а також володіють потрібною товщиною. Оскільки неодмінно дошки доведеться стругати, а після шліфувати, купувати їх слід з запасом, тому їх товщина повинна бути дорівнює 2,5 см.

В процесі вибору матеріалу слід орієнтуватися на породу деревини, а також на якість дощок. Не допускається, щоб деревина була нерівною або покоробленной. вона повинна бути якісною, правильно висушеної і з повною відсутністю будь-яких гнилих ділянок. Тому перед придбанням слід ретельно оглянути дошки. Додатково детально вивчається супровідна документація до матеріалу.

необхідні інструменти

Склейки меблевого щита своїми руками виробляються з використанням стандартних інструментів. Зазвичай вони є в наявності у кожного чоловіка, що віддає перевагу численні роботи по дому робити своїми силами. Тому готуються лише елементи:

 • стругальний верстат, що забезпечує оптимальну підготовку деревини;
 • інструмент для з’єднання і склеювання окремих дерев’яних брусків;
 • шліфувальна машина стрічкового типу;
 • будівельний рівень, що дозволяє отримати дійсно рівні щити;
 • грубозерниста наждачний папір;
 • плоска шліфувальна машинка.

Даних інструментів буде достатньо для виготовлення шита, тому ніяких дорогих пристроїв більше не знадобиться.

правила виготовлення

Як тільки інструменти будуть повністю готові до планованої роботи, починається безпосередня процедура виробництва. Як зробити меблевий щит? даний процес не вважається занадто складним, але для того, щоб виключити можливі помилки або проблеми, рекомендується завчасно вивчити правильну інструкцію. для цього виконуються послідовні дії:

 • спочатку дерев’яні дошки розрізають на окремі бруски, які володіють потрібним розміром, причому важливо робити зрізи таким чином, щоб вони були строго під прямим кутом;
 • не допускається наявність будь-яких нерівностей або інших дефектів, так як в цьому випадку не вийде правильно склеїти меблевий щит;
 • якщо виявляються незначні перекоси, то їх можна усунути звичайним стругальним станком;
 • важливим моментом на виробництві вважається поєднання отриманих заготовок, так як вони повинні бути однаковими за текстурою і забарвленням, а також за іншими важливими параметрами;
 • після добірки елементів, вони відзначаються, щоб в процесі склеювання не виникало складнощів з їх правильним розташуванням.

Щоб всі етапи процесу були виконані з урахуванням основних нюансів, рекомендується завчасно переглянути навчальне відео.

Робимо бруски

Обробляємо верстатом

Відзначаємо кожен брусок

технологія склеювання елементів

Після того, як всі зроблені бруски будуть підготовлені, можна приступати до їх безпосереднього склеювання, що забезпечить отримання якісного щита. Дана процедура так само ділиться на послідовні етапи:

 • вибирається пристрій, що дає можливість склеїти бруски, а воно повинно бути рівним, причому зазвичай для цього використовується звичайний лист дсп;
 • по краях листа закріплюються планки, а їх висота залежить від параметрів підготовлених брусків;
 • між цими планками викладаються бруски, причому вони повинні щільно прилягати один до одного і повинен формуватися привабливий малюнок з них;
 • якщо є щілини, то їх легко усунути стандартним фуганком;
 • далі бруски склеюють, для чого застосовуються різні види клею, призначені для деревини, але оптимальним вважається використання пва клею;
 • намазується клеєм повністю вся поверхня, що складається з брусків, причому важливо, щоб засіб було рівномірно розподілено по поверхні;
 • змащені елементи щільно притискаються один до одного;
 • на планки, зафіксовані до листа дсп, укладаються ще дві такі планки, після чого ці елементи з’єднуються саморізами, а це необхідно для запобігання вигинання отриманого щита;
 • отримана заготовка залишається приблизно на годину, після чого щит звільняється і залишають на добу.

Таким чином, розібравшись в тому, як склеїти елементи для отримання меблевого щита, даний процес не зажадає істотних зусиль. Процедура легко реалізується власними силами, а в результаті виходять конструкції, ефективно використовуються для створення численної меблів, дверей або навіть повноцінних покриттів, що відрізняються не тільки високою міцністю, але і надійністю, а також привабливим зовнішнім виглядом.

Закріплюємо планки

Викладаємо бруски

Укладаємо ще дві планки

Ми залишаємо сохнути

остаточна обробка

Щити роблять таким чином, щоб вони були не тільки міцними і довговічними, але і досить привабливими. Для цього приділяється увага деяким фінішним етапам, що полягає в спеціальній обробці. Для цього виконуються дії:

 • здійснюється попередня процедура шліфування. Для цих цілей рекомендується користуватися стандартною стрічкової шліфувальною машинкою. У неї треба вставити спеціальну наждачний папір, причому вона повинна володіти великими фракціями, так як робиться первісна обробка. Вона дозволяє усунути великі дефекти і перепади, що залишилися на поверхні після процесу створення щита. Діяти треба акуратно, а також виконується процес послідовними і рівними лініями;
 • вторинна обробка — передбачає застосування плоскої шліфувальної машини. Вона забезпечує видалення найменших перепадів, нерівностей та інших дефектів, наявних на поверхні дерев’яного меблевого щита. Також за рахунок такого процесу видаляється з поверхні ворс. Рекомендується попередньо змочити підставу невеликою кількістю води, а починати шліфування слід тільки після повного висихання конструкції.

Після грамотно реалізованої обробки є можливість скористатися отриманими щитами для створення різноманітних столів або полиць, тумбочок та інших меблів.Допускається застосовувати їх для формування дверей або покриттів, що володіють високою міцністю, надійністю і довговічністю.

Меблева фурнітура не випадково відрізняється такою різноманітністю видів-це визначається безліччю варіантів меблевих конструкцій. При цьому до неї пред’являються особливі вимоги-вона повинна не тільки володіти високою надійністю і забезпечувати жорсткість, але і бути непомітною.

Опис всіх видів кріплення меблів мало б такий обсяг, який свідомо виходив би за межі формату цієї статті, тому має сенс обмежитися тільки основними його різновидами, які застосовуються для скріплення меблевих щитів.

Як кріпити меблеві щити один до одного?

Конфірмати (інша назва — «евровінти») як і класичні шурупи, конфірмати відрізняються широким різьбленням і тупим кінцем, а для їх фіксації потрібні отвори, які повинні бути зроблені заздалегідь. Як кріпити меблеві щити за допомогою конфірматів? різьба в щиті робиться в процесі вкручування евровинтов, а капелюшок, яка залишається на поверхні, маскується заглушками під колір покриття.

Конструкція, для фіксації якої використовуються евровинти, може бути розібрана і зібрана повторно, проте з кожною новою розбиранням і складанням надійність кріплення буде зменшуватися. Щоб домогтися максимальної міцності з’єднання, конфірмати найкраще застосовувати разом зі шкантами (в їх варіанті, що не передбачає використання клею).

Шканти

Шкант — один з найпростіших і надійних способів кріплення меблевих щитів. Це невеликі вставки з дерева циліндричної форми, з фасками і торцями, які мають рифлену поверхню. Монтаж шкантів проводиться в пази, які свердлити заздалегідь. Цей вид кріплення може бути використаний як допоміжний (без використання клею) і як основний — з попереднім нанесенням клею.

Ексцентрикова стяжка

У тих випадках, коли потрібно забезпечити фіксацію деталей, розташованих перпендикулярно один до одного, використовується ексцентрики . Серед очевидних переваг стяжки цього виду можна назвати надійність, непомітність і «багаторазовість» — навіть після багаторазового складання і розбирання цей кріплення зберігає жорсткість фіксації. Кріплення меблевих щитів один до одного з використанням ексцентрикової стяжки має мінуси — для її монтажу потрібна особлива точність, що робить її вибором професіоналів. Найчастіше вона застосовується в процесі виробництва заводських меблів.

Саморізи

Хоча багатьом здаються примітивним видом кріплення, це не відповідає істині. Незважаючи на свою простоту, вони забезпечують велику притискну силу. Мінусом саморізів є той факт, що після складання меблі краще не чіпати — при повторній збірці надійність кріплення буде вже не та. Якщо мова йде про класичному вигляді саморізів, які не мають свердла, то при їх монтажі бажано заздалегідь робити під них невеликі отвори — так їх буде легше вкручувати і знижується ризик утворення тріщин в матеріалі.

Кріпимо меблевий щит до стіни: способи фіксації

Є багато ситуацій, при яких необхідно прикріпити до стіни меблевий щит. Найчастіше мова йде про те, щоб обшити ними стіну кухні — ту, яка поруч з робочою зоною. Є багато причин, за якими меблевий щит є популярним видом покриття для кухні: це його естетичний зовнішній вигляд, екологічність, захищеність від вологи, і, зрозуміло, помірна ціна. Оптимальне рішення -. Такі щити товщиною 18, 25, 40 мм ви можете придбати в компанії ангара плюс за комфортною ціною.

В процесі монтажу може виявитися, що меблевий щит більше потрібних вам розмірів. В цьому випадку можна використовувати електричний лобзик або звичайну ножівку. У домашніх умовах важко відрізати щит так, щоб кромка була ідеально рівною, тому має сенс доопрацювати її фрезером або закрити куточком.

Як кріпити меблевий щит на стіну? після того, як щит буде готовий до установки, необхідно відзначити точки, де будуть верхні кути і прикріпити його до стіни, використовуючи для цього рідкі цвяхи. Після того, як ви переконаєтеся в надійності фіксації щита, зробіть в його верхній частині кілька отворів під дюбель цвяхи і прикріпіть на них плиту до стіни.

Що залишилися на увазі капелюшки можна прибрати під шафи або замаскувати їх за допомогою заглушок потрібного кольору. Для того щоб закрити щілину між покриттям стіни і стільницею, можна використовувати спеціальний декоративний плінтус — так вона не буде забруднюватися і туди не буде потрапляти волога.

Меблеві щити отримують шляхом склеювання або зрощування ламелей заданих розмірів. Тонкі, ретельно відполіровані дошки зроблені з ясена, бука, клена , дуба, сосни або модрини .

Їх використовують при виготовленні конструкцій з дерева, сходинок, поручнів сходів, меблів, внутрішнього облицювання стін. Їх поверхня стійка до впливу вологи, можливий варіант монтажу в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, крім того застосовуються інноваційні технології, які захищають дерево від розтріскування і деформацій.

Коли потрібно збірка меблевих щитів між собою, будуть потрібні спеціальні кріпильні системи.

Способи кріплення

Вибираючи спосіб фіксації будівельних виробів, варто замислюватися про два нюанси: надійності і естетиці. Особливо, якщо мова йде про виробництво меблів, сходів або внутрішній обробці стін. Сучасна фурнітура для з’єднання меблевих щитів залишається практично непомітною.


фото 1. Меблевий щит з дуба

Є кілька способів з’єднання меблевих щитів між собою. Ознайомтеся з чотирма класичними видами кріплення, які використовують майстри вже жоден десяток років.

 1. конфірмати-кріплення для меблевих щитів у вигляді шурупа з тупим кінцем і досить широким різьбленням. Нарізка різьблення проводиться при вкручуванні, зовнішня капелюшок закривається декоративної заглушкою. Дозволяє розбирати робочу конструкцію без втрати скріплюють характеристик.
 2. шканти-перевірене кріплення меблевих щитів між собою з високим рівнем надійності. Зроблені з дерева, мають циліндричну форму. Рифлені бічні грані з фасками наглухо вставляються в заздалегідь пророблені отвори. Для утворення міцного з’єднання застосовуються будівельні види клею.
 3. стяжка-дозволяє провести з’єднання меблевих щитів під прямим кутом. В процесі повторного складання зберігається притискна сила. Зовсім непомітна після установки. Застосування ексцентриків бажано за допомогою будівельного обладнання.
 4. саморізи-дозволяють оперативно, просто і надійно з’єднати два меблевих щита. Попередньо бажано провести просвердлювання отворів, щоб уникнути тріщин і розломів після вкручування.

Способи кріплення пиломатеріалу до стіни

Спочатку вам потрібно підготувати матеріал, обрізавши його до потрібних розмірів. Можна використовувати звичайну ножівку або електролобзик. Неідеальну кромку можна обробити фрезою або замаскувати куточком. Як кріпити меблевий щит до стіни? обрізаний до потрібних параметрів пиломатеріал попередньо «посадіть» на рідкі цвяхи. Коли вони схопляться, зробіть додатковий монтаж дюбель-цвяхів. Естетика гарантована, адже можна з легкістю закрити шапки заглушками в тон, а по периметру встановити декоративний плінтус.

Меблева стяжка-особливий вид кріплення, який застосовується виключно в меблевому виробництві. Подібні кріпильні елементи дозволяють не тільки істотно полегшити процес складання меблів, але і стають «невидимими» після установки. У даній статті ми розглянемо різні види кріплень, використовуваних для складання дерев’яних корпусних меблів.

Найбільш поширеним і найпростішим в експлуатації видом меблевого з’єднання є конфірмат, що дозволяє скріпити між собою кілька деталей під прямим кутом .

З метою стягування елементів меблів, слід просвердлити 2 отвори:

 • перше — під головку конфірмату (в одній деталі),
 • друге — під різьбову частину (в іншій деталі).

При цьому рекомендується використовувати свердла діаметром шість і п’ять міліметрів відповідно або ж скористатися комбінованим свердлом, яке істотно полегшить процедуру складання різних секцій корпусних меблів.

Як правило, застосовується таке кріплення для з’єднання деталей, виготовлених з дерев’яного масиву або дсп (деревно-стружкових панелей), а в поєднанні з ним використовуються шканти, які виступають в ролі напрямних.

Монтувати конфірмат необхідно з великою обережністю, бажано вручну, так як при використанні шуруповерта існує велика ймовірність того, що різьблення розіб’є отвір і деталь буде випадати в процесі експлуатації.

ДоТому ж, конфірмат відноситься до «видимої» різновиди кріплення, тому після його установки буде потрібно використання спеціальних заглушок, що дозволяють приховати його від сторонніх очей і надають меблів естетичний вигляд.

Такий кріпильний елемент використовується при складанні меблів в заводських умовах, що обумовлено складністю свердління отворів для його монтажу.

Основною перевагою ексцентрикової стяжки є її скритність, завдяки чому не псується зовнішність шафи або інший корпусних меблів.

До того ж, на відміну від попередньої різновиди меблевої стяжки, наявність таких елементів дозволяє необмежену кількість разів здійснювати процедуру складання/розбирання предметів інтер’єру без їх пошкодження, що, погодьтеся, дуже зручно при частих переїздах.

Також, за допомогою такого способу кріплення надається можливість зафіксувати деталі під кутом відносно один одного.

Як було сказано вище, установка ексцентриків проводиться в умовах заводського меблевого виробництва, так як глибини вибірки для їх монтажу складають не менше 12 міліметрів. І це при тому, що товщина стінки ламінованої деревостружкової панелі має розмір рівний 16 міліметрів. Тому без використання спеціального обладнання, яке недоцільно купувати для одноразового монтажу предметів інтер’єру, установка такого кріплення практично неможлива.

стяжка для секційних елементів

Такий вид меблевого кріплення являє собою гвинт і гайку, за допомогою яких можна стягнути між собою дві різні секції, наприклад узголів’я і основу ліжка, або дві шафи.

На сьогоднішній день існує кілька розмірів таких кріпильних елементів, величина яких варіюється в залежності від товщини дсп.

Як можна здогадатися з назви, такі елементи кріплення використовуються для фіксування полиць (як скляних, так і пластикових) гардеробного або кухонної шафи.

Залежно від способу установки, полицетримачі поділяються на відкриті і приховані. Перші монтуються безпосередньо до предметів меблів (після чого на них укладається полку), тоді як другі являють собою щось на зразок ексцентрикової стяжки.

Тримачі полиць в шафі, фото:

Фурнітура, яку ви бачите на фото вище, призначена для кріплення полиць в шафі.

кріплення для стільниці

Спеціальний вид меблевої стяжки, застосовуваний для фіксації між собою 2-х частин стільниці. Використовується виключно при виробництві кухонних меблів і вимагає спеціальної фрезерування поверхонь перед установкою.

Куточок

Використовується, як правило, для фіксації декоративних елементів.

Обумовлено це тим, що такий спосіб з’єднання не відрізняється особливою міцністю і не передбачає наявності великих навантажень в процесі експлуатації.

Як бачите, існує досить багато різновидів меблевого кріплення, за допомогою якого можна зібрати шафу, встановити меблеву фурнітуру або полку. Більш детально з такими деталями ви можете ознайомитися в фото меблевого кріплення і фурнітури, розміщених нижче.

Сподіваємося, що ознайомившись з даною статтею, ви зумієте визначитися з вибором необхідного вам виду кріплень, а також подальшим монтажем.

Договір оферта

Індивідуальний підприємець климов олександр миколайович, діючий на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи в якості індивідуального підприємця, іменований надалі продавець публікує дану публічну оферту про цифрових товарів, представлених на інтернет-сайті продавця

1. Загальні положення. Предмет договору

1.1. Відповідно до статті 437 цивільного кодексу російської федерації (гк рф) даний документ є публічною офертою, і в разі прийняття викладених нижче умов фізична особа, виробляє акцепт цієї оферти, здійснює оплату товару та/або послуг відповідно до умов цього договору. Відповідно до пункту 3 статті 438 гк рф, оплата товару покупцем є акцептом оферти, що вважається рівносильним укладенню договору на умовах, викладених у цій оферті.

1.2. На підставі вищевикладеного, уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і якщо ви не згодні з яким-небудь пунктом даної оферти, вам пропонується відмовитися від покупки товару та/або послуг, що надається продавцем.

1.3. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають такі значення:

Акцепт-повне прийняття покупцем умов договору;

Оферта – публічна пропозиція продавця, адресована будь-якій фізичній особі (громадянину), укласти з ним договір купівлі – продажу (далі — «договір») на існуючих умовах, що містяться в договорі.

Покупець-відвідувач сайту-фізична особа, яка уклала з продавцем договір на умовах, що містяться в договорі і здійснює покупку цифрового товару (-ів) та/або послуг.

Сторони-продавець і покупець іменовані разом.

Сайт-розміщена в мережі інтернет майданчик з доменним ім’ям «сайт», що представляє собою інтернет-магазин містить асортимент товарів і послуг продавця.

Цифровий товар-віртуальний продукт, що є предметом цього договору і має такі види:

А) готові цифрові товари – викладені для продажу цифрові товари, що мають завершений вигляд і готові до використання.

Б) курси-навчальні програми з використанням системи дистанційного навчання.

Доставка-доставка продавцем цифрових товарів представлених на сайті за коштами електронних каналів зв’язку на електронну поштову скриньку, адреса якої вказана покупцем в замовленні;

Аккаунт-віртуальний «кабінет» покупця, в якому зареєстрований користувач бачить свої персональні дані.

Реєстрація-процес внесення покупцем персональних даних у спеціальну форму на сайті при формуванні замовлення (прізвище, ім’я, електронна адреса).

Замовлення-окремі позиції з асортиментного переліку цифрових товарів, зазначені покупцем при оформленні заявки на отримання цифрового товару.

2. Предмет договору

2.1. Продавець продає цифрові товари відповідно до чинного прейскуранта, опублікованого інтернет-магазині продавця на сайті «сайт», а покупець здійснює оплату і приймає товар відповідно до умов цього договору.

2.2. Продавець поставляє цифрові товари у виключно віртуальному вигляді, за допомогою електронної пошти і не здійснює відправку друкованих товарів поштою.

2.3. Цей договір є офіційними документом продавця.

3. Оформлення замовлення

3.1. Замовлення товару здійснюється покупцем шляхом направлення належно заповненої форми в процесі оформлення оплати. всі графи форми для оплати повинні бути заповнені. У разі відсутності необхідної інформації, що дозволяє ідентифікувати покупця і відправити йому товар, замовлення продавцем не буде прийнято.

3.2. При оформленні замовлення покупець зобов’язується надати наступну інформацію про себе:

Прізвище та ім’я,
Адреса електронної пошти.

3.3. Покупець дає свою згоду на обробку продавцем персональних даних покупця з використанням або без використання засобів автоматизації. Дана згода покупця поширюється на його прізвище, ім’я та іншу інформацію, що відноситься до його особистості і зазначену при оформленні замовлення. Згода надається на здійснення будь-яких дій щодо персональних даних, які необхідні для належного виконання цього договору, включаючи без обмеження: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, поширення, блокування і знищення, а також здійснення будь-яких інших дій з персональними даними відповідно до чинного законодавства рф.

3.4. Оплата покупцем зробленого на сайті замовлення означає згоду покупця з умовами цього договору. День оплати замовлення є датою укладення договору купівлі-продажу між продавцем і покупцем.

3.5. У разі виникнення у покупця питань, що стосуються товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією продавця на електронну поштову скриньку [email protected]сайт, або за допомогою форми зворотного зв’язку, розміщеної на сайті.

4. Умови і терміни поставки цифрових товарів

4.1. Доставка покупцеві оплаченого товару здійснюється шляхом відправки електронного листа з посиланням на отримання цифрового товару за електронною адресою,Який покупець вказав в процесі реєстрації. Термін відправлення листа-8 годин з моменту отримання оплати.

4.2. Продавець здійснює доставку товару на підставі зробленого покупцем замовлення.

4.4. Товар вважається отриманим покупцем, а обов’язок продавця з доставки товару виконаної з моменту фіксації операції з відправлення товару за коштами електронних каналів зв’язку на електронну поштову скриньку покупця в автоматизованій електронній системі продавця.

4.5. У разі неотримання товару покупцем у строк, зазначений у п.4.1 та 4.2. Цього договору, або через технічні проблеми поштового сервера провайдера покупця або з інших виниклих причин, покупцеві необхідно зв’язатися з продавцем і повідомити про неотримання товару. У цьому випадку продавець здійснить безкоштовну поставку товару повторно протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання від покупця відповідного повідомлення.

5. Ціни і порядок оплати

5.1. Асортимент і ціна цифрових товарів представлені у вільному доступі на сайті продавця.

5.2. Вартість товару, зазначена на інтернет-сайті сайт, може бути змінена продавцем в односторонньому порядку в будь-який час.

5.3. Оплата за цифрові товари відбувається безготівковим шляхом за допомогою платіжної системи, встановленої на сайті продавця.

5.4. Зобов’язання покупця по оплаті товару вважається виконаним з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця

6. Технічні характеристики цифрових товарів

6.1. Цифрові товари поставляються в наступних форматах: pdf-формат, jpg-формат, mp4-формат, xls-формат.

7. Права та обов’язки сторін

7.1. Права та обов’язки покупця:

7.1.1. Покупець має право на надання йому цифрового товару відповідно до зазначених у даному договорі технічних характеристик (п .6)

7.1.2. Покупець зобов’язаний здійснити оплату за цифровий товар в повному обсязі до отримання цифрового товару.

7.1.3. Товари, що купуються у продавця, призначені для особистого використання покупцем. Покупець зобов’язується не поширювати копії цифрового товару в будь-якому вигляді і будь-яким способом.

7.2. Права та обов’язки продавця:

7.2.1. Продавець має право не постачати цифрові товари, за які їм не отримані грошові кошти в повному обсязі.

7.2.2. Продавець зобов’язаний поставити цифровий товар у належній якості відповідно до зазначених у цьому договорі технічних характеристик (п.4).

8. Відповідальність сторін

8.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим договором сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства російської федерації.

8.2. Продавець несе відповідальність за відповідність поставленого цифрового товару технічним характеристикам позначеним в п.4, а також за відповідність змісту цифрового товару всім нормам закону.

8.3. Покупець несе відповідальність за належне використання цифрового товару відповідно до п. 7.1.3

8.4. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої покупцем при оформленні замовлення.

8.5. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні замовлення.

Реквізити продавця

Іп климов олександр миколайович

Огрнип 311222511700014

Політика конфіденційності сайту сайт

Даний сайт є інформаційно-освітнім інтернет-проектом климова олександра миколайовича (іп климов олександр миколайович. Огрніп 311222511700014).

На цьому сайті суворо дотримуються таких принципів політики конфіденційності:

1. Підписка на розсилку здійснюється за власним рішенням будь-яким бажаючим через форму на даному сайті. Для цього, запитується вашу адресу електронної пошти. Ви також повинні підтвердити свою згоду на отримання інформаційних матеріалів сайту, в листі який приходить після заповнення форми.

2. Особисті дані кожного передплатника використовуються тільки для відправки йому періодичних випусків розсилки, новин та акцій проекту: і ніколи ні в якій формі не будуть передані третім особам.

3. Для отримання уявлення про зміст випусків розсилки ви можете ознайомитися зі змістом розділу «блог» сайту:

4. Кожен передплатник в будь-який момент може відмовитися від отримання листів розсилки шляхом кліка по посиланню, присутньої в кінці кожного листа.