Відвозимо додому улюблену клумбу: поради ольги воронової

0
42

До листопада на ділянці відцвітають практично всі квіти. Виняток — найбільш стійкі літники: петунія, чорнобривці, сальвія, левиний зів, цинерарія, віоли, лобулярія. Саме вони зазвичай включаються в найкрасивіші,» парадні » квітники, з тим, щоб створити в саду ефект безперервного цвітіння. Деякі з цих квітів цвітуть до першого заморозка, а деякі-виносять навіть-5 °c. Але все-таки довго це тривати не може, і ось уже квіти з улюбленої клумби доводиться прибирати. Але не обов’язково прощатися з красою! квіти з улюбленої клумби можна відвезти додому, і вони будуть продовжувати там цвісти!

Як повернути квіти з дачі додому

Але, звичайно, не можна просто так викопати квіти і пересадити їх в горщики. Будинки вони рости в такому випадку вже не будуть: справа в тому, що вони повністю адаптувалися до умов відкритого повітря, і в квартирі почнуть хворіти. Тим більше що при пересадці ви ще й пошкодите їх кореневу систему. Потрібно зробити по-іншому! всі красиві літники можна живцювати, і посадити в горщики вже вкорінені живці.

Але живцювання літників пізньої осені має свої особливості: просто так живці не дадуть коренів, так як температури зараз низькі, а світла мало. Потрібно використовувати садовий» лайфхак»: фольгу. З її допомогою живці досить швидко дадуть коріння. І ось тепер, такі живці вже можна розсадити по горщиках і відвезти в місто. В результаті у вас будуть нові рослини, адаптовані до умов міської квартири, і більш компактні, ніж вони бувають у відкритому грунті.

Позднеосеннее живцювання за допомогою фольги робимо так:

1. Відріжте у бажаних квітів з вашої клумби пагони, на яких було б 2 – 3 міжвузля (розгалуження).

2. Поставте їх в скляну баночку з водою, а баночку, в свою чергу, поставте на фольгу. Фольга подвоює світло в нижній частині пагонів, і до того ж є біоенергетичним «акумулятором», стимулює коренеутворення.

3. Через кілька днів у живців з’являться хороші коріння.

4. Посадіть живці в горщики з грунтом з вашого саду.

живцювання літників з фольгою

Посаджені живці відразу відвозимо в місто. Дуже скоро вони рушать в зростання і зацвітуть. Тепер і взимку ви зможете насолоджуватися цвітінням ваших улюблених літників!

Як посіяти однорічні рослини під зиму, ви можете дізнатися з цього матеріалу>>>>>