Домой Участок Користування брелком сигналізації сталкер 600. Характерні відмінності від попередніх моделей

Користування брелком сигналізації сталкер 600. Характерні відмінності від попередніх моделей

0
Користування брелком сигналізації сталкер 600. Характерні відмінності від попередніх моделей

Сигналізація для автомобілів сталкер — 600 від компанії magicsystems – один з не настільки поширених на вітчизняному ринку цифрових продуктів протиугінних систем. Вона спрямована на роботу з цифровими блокувальними реле. На відміну від стандартного реле, цифровому присвоєно унікальний код. Перемикання спрацьовує після того, як надходить кодований сигнал. При цьому число встановлюваних реле не обмежується. До того ж сигналізація сталкер 600 має в своєму асортименті цифрову шину, призначену для підключення 10 периферійних пристроїв.

Сигналізація сталкер

аналіз радіоканалу

Розробника передбачений брелок управління для сигналізації. Це не простий пристрій, яким сьогодні комплектується більшість охоронних автомобільних систем. Тут використовується особливий режим визначення власника, а саме діалоговий. Суть полягає в наступному. У стандартній системі центральний блок управління здійснює поставлені завдання, отримавши сигнал, що направляється від брелока, з відмітним шифром свій. При діалоговому ж режимі ситуація трохи інша. Головний блок, отримавши прийом сигналу свій від брелока, перевіряє ще раз чи так це насправді і посилає додаткове питання. Отримавши правильну відповідь, виконує команду.

Що стосується потоку радіосигналу, то слід зазначити, тут використовується особлива система кодування. Для прискорення сигналу використовуються спеціальні трансивери, які скорочують час передачі сигналу.

Крім цього використовується спеціальна система передачі сигналу, що захищає його від перешкод і збільшує дальність діапазону дії. Ці переваги в першу чергу оцінять жителі великих міст. Якщо автомобіль припаркований на великій стоянці, наприклад, біля гіпермаркету, то для того, щоб машина відгукнулася на сигнал, нерідко доводиться підходити майже впритул. Це пов’язано з тим, що одночасно можуть посилати сигнали на свої автомобілі безліч власників. Таким чином, ефір забивається, сигнали перекривають один одного, і приймач їх не приймає.

Деякі розробники автомобільних сигналізацій просто підвищують рівень потужності переданого сигналу, що насправді лише ускладнює загальну ситуацію. Однак ms побачили вихід з цієї ситуації в іншому напрямку. Вони створили унікальні приймачі і передавачі, які працюють на особливій частоті, трохи відстороненої від центральної, найбільш завантаженої. Таким чином, мовлення здійснюється в дозволених межах, а дальність сигналу, що посилається значно збільшується.

Є ще одна додаткова функція в цій сигналізації. У разі якщо власник загубив брелок або він з якихось причин став несправний, то необхідно відкривати машину ключем, вдаватися до використання кнопки valet і, можливо, ще кілька днів жити в такому режимі, поки не придбає новий брелок. що ж стосується системи сталкер, то тут кнопку valet ви не виявите. Замість неї передбачений кодонабіратель з двох кнопок. Він дозволяє не тільки вимикати систему, але і використовувати в повній мірі всі її функції, притому, що пін-код складається з трьох значень.

Відносно джерел живлення системи розробники теж постаралися. У сигналізації передбачено автономне джерело, що дозволяє передати власнику на пейджер сигнал, при відключенні основного, тим самим підвищуючи рівень збереження автомобіля.

установка в автомобіль

Блок розроблений з урахуванням всіх необхідних портів і роз’ємів. Розглядати все немає сенсу. Крім іншого, є можливість маніпуляції допоміжними приладами, для чого передбачені 5 каналів, які можна програмувати під свої потреби.

Система дистанційного і автоматичного запуску також передбачена в цій моделі. Реалізується вона двома способами. перший з них – шляхом використання персональних каналів управління. Цей варіант витрачає 3 з 5 вільних каналів. Таким чином, залишається тільки два канали для реалізації підключення сервісних функцій. Можна спробувати здійснити підключення блоків через цифрову шину, що цілком реалістично. Але в разі необхідності більшого числа вільних каналів, є можливість змонтувати модуль старту ms-a2, тип якого аналоговий, що дозволяє зайняти один вільний канал.

Відмінності системи

Існує кілька видів системи сталкер. За заявою розробників версія light є полегшеним варіантом моделі сталкер-600nb, що займає лідируюче місце в галузі автомобільних сигналізацій з двостороннім мовленням. Полегшена версія розроблялася як бюджетний варіант, але при цьому зберегла кращі сторони оригінальної версії.

Що стосується самого полегшення, то в першу чергу слід звернути увагу на ціну. Різниця з оригіналом становить близько 3000 рублів. В обох системах можна спостерігати ідентичні функції.

По комплектації полегшена версія відрізняється іммобілайзера. Його просто немає, але при особливій необхідності завжди можна придбати окремо.

Кожна з версій потребує індивідуального підбору необхідних компонентів. Серйозний підхід до цього питання дозволить забезпечити високий рівень антиугонного захисту і прийнятний комфорт для власників цієї системи. Що ж варто вибрати?

протиугінна безпека

Тут підійде система блокування двигуна версії ms-rl з цифровим реле, яка розміщується під капотом. Управління реле проводиться за допомогою цифрового сигналу. У нього свій унікальний код, а канал передачі захищений особливою системою шифрування. Кількість можливих встановлюваних реле обмежується лише бажанням і можливостями власника. Тут було б розумно не економити і встановити ще одне реле в місці, відмінному від першого. Так, наприклад, можна було б перервати роботу насоса подачі палива. Існує можливість управління цією частиною ланцюга за допомогою gsm/gps-пейджера, реалізована в ms-pgsm2.

Щоб забезпечити важкодоступність до блокувань для сторонніх осіб, необхідно встановити допоміжний блокіратор для капота. Непогано було б скористатися в такій ситуації.

Зазвичай управління цим замком проводиться через окремо виділений канал. Однак можна і заощадити на каналі. Для таких цілей краще використовувати модуль управління ms-rl2, який являє собою цифрове реле з додатковими можливостями. Коли автомобіль знімається з охоронного режиму, модуль розблокує капот. А блокує, коли транспорт знову ставлять на охорону. При нештатних ситуаціях замок блокується.

система оповіщення

З метою оповіщення власника про події, що відбуваються з його авто, в комплект сигналізації увійшов пейджер-брелок. Він володіє досить високими показниками в області якості і дальності роботи. Але якщо є бажання підвищити їх, то можна скористатися пейджером ms-pgsm2. Це дозволяє отримувати сигнали не тільки на брелок, але і на мобільний телефон. до того ж цей модуль проводить активізацію в car-online.

допоміжні опції

Варто відзначити в якості додаткових можливостей опцію відкриття багажника, яка здійснюється з пейджера-брелока, а також доводчика шибок.

Набір комплекту

Magic systems сталкер — 600 light — сигналізація двостороннього мовлення з дистанційним управління через брелок.

Ms-rl — блокувальне реле

Defentime — замок капота

Ms-rl2 — система маніпуляції замка капота

Ms-m2 — система маніпуляції склопідйомників

Ms-pgsm2 — gsm/gps-пейджер оповіщення

Ms-nc485tcm — фотореєстратори (одна пара)

Датчик об’єму

Плюси і мінуси

З позитивних моментів можна відзначити наступне:

 1. стабільна робота системи, без збоїв.
 2. зручності при використанні брелока. Досить просте і зручне меню: присутній підсвічування, необхідні функції відшукуються досить швидко, меню кругове. На початку списку знаходяться найбільш часто використовувані (відкривання багажника, включення двигуна).
 3. дисплей добре відображає інформацію як при денному освітленні, так і в темний час доби.
 4. сигнали біпера не ріжуть слух. Вибір функцій підтверджується вібрацією, що теж добре.
 5. невелике енергоспоживання брелоком.
 6. відмінна робота радіоканалу. Сигнал стійкий, а радіус прийому-передачі досить великий.

З недоліків виділяється наступне:

 1. відсутність блокіратора кнопок на пейджері. Як наслідок, відбуваються випадкові натискання в кишені,З неї повноцінний протиугінний комплекс. Завдяки lan-шині управління системою розподіляється серед декількома блокуючими пристроями. Коли один з девайсів стає непрацездатним, його замінюють інші модулі. Головна особливість шини полягає у вузькому діапазоні функціонування та ефективній протидії перешкодам. Навіть якщо у злочинців буде інформація щодо діапазону роботи шини, вони не зможуть здійснити перехоплення сигналу в результаті регулярно змінюється коду. При необхідності споживач зможе додатково підключити до шини допоміжні аксесуари, що дозволить збільшити стійкість до злому.
 2. наступна особливість-всі реле системи функціонують практично безшумно. При зломі злочинці часто виконують пошук елементів «сигналки» по звуку. У випадку зі сталкер 600 це неможливо.
 3. важливою особливістю є використання трьохосьового контролера переміщення. Датчик спрацьовує в разі нахилу, підйому автомобіля, а також його зсуву. Тобто пристрій фіксує будь-які зміни, що відбуваються в положенні машини. Використання цього датчика буде корисно в разі евакуації захищається об’єкта. Автовласник зможе своєчасно дізнатися про це.
 4. конструкція пейджера для управління сигналізацією включає в себе металеві компоненти. Це дозволяє забезпечити довговічність і стійкість пристрою до зовнішніх впливів.
 5. «сигналка» захищає практично всі зони в машині, включаючи багажний відсік, капот і люк.

Додатково до сигналізації сталкер 600 можна підключити gsm-маяк. При викраденні машини цей девайс повідомить автовласникові координати машини. Маячки можуть тривалий час функціонувати в автономному режимі.

Види

Моделі «сигналок», які можна знайти у продажу:

 1. stalker 600 lora. Це одна з останніх розробок компанії. Сучасна технологія передачі сигналів дозволяє попередити автовласника про небезпеки навіть при включенні глушилок, які знаходяться фізично біля машини. Для налаштування функцій охоронного комплексу можна скористатися смартфоном, підключившись до системи через бездротовий канал блютуз. Є функція іммобілайзера, що дозволяє зробити блокування двигуна при спробі викрадення. Функція вбудованого автозапуску забезпечить дистанційний старт двигуна машини по температурі або за часом. Радіус дії «сигналки» за містом може скласти до 14 кілометрів. Ця система обійдеться споживачеві приблизно в 18 тисяч рублів.
 2. сталкер 600 супер. Крім традиційних можливостей охоронного комплексу, система виконує пошук автомобіля за сигналами супутників глонасс і gps. В модуль gsm може бути встановлено дві сім-карти, а для моніторингу стану використовується спеціальний додаток на смартфоні. Крім антирозбійних міток, ця модель комплексу оснащується вбудованою батареєю і дозволяє підключити до процесорного блоку до восьми фотокамер. Для запобігання використовується контроль каналу зв’язку. За цей комплекс споживачеві доведеться віддати близько двадцяти тисяч рублів.
 3. сталкер 600 старт. Дана модель оснащується вбудованим інтерфейсом can, що дозволяє зробити її монтаж на будь-які сучасні машини. У автовласника є можливість контролю координат об’єкту, що охороняється завдяки наявності gsm-модуля, за допомогою цього пристрою можна управляти сигналізацією. В системі реалізована дворівнева авторизація, тобто спочатку «сигналка» відключається пейджером, а потім вона ідентифікує автовласника по мітці. Є опція вбудованого автозапуску, що дозволить провести дистанційний пуск мотора по команді або відповідно до різних умов, налаштованими заздалегідь автовласником. Допускається підключення обігрівальних пристроїв вебасто по цифровій шині. Спеціально для власників машин хендай і кіа в комплект входить безключовий обхідник блокіратора мотора. Вартість автосигналізації становить близько 12500 рублів.
 4. stalker 600 nbv. Система розроблена на основі модуля agent ms від сталкер, основна особливість полягає в наявності інтерфейсу кан. У комплектацію входить блок gsm і протирозбійні мітки, моніторинг за машиною можна проводити через офіційний сайт або додаток для мобільного девайса. З метою запобігання перехоплення сигналів використовується штатне блокування радіоканалів. Гнучкість налаштувань дозволить самостійно запрограмувати основні опції навіть недосвідченим автовласникам. Вартість комплексу становить близько 15500 рублів.
 5. модель 600 lan3. Сигналізація з двостороннім зв’язком характеризується великою функціональністю. За твердженням виробника, саме ця модель є кращою по дальності дії в умовах мегаполісу. У місті дальність каналу зв’язку складе до трьох кілометрів, а на відкритій місцевості цей показник збільшиться до 4,5 км.діалоговий код ефективно захищає канал зв’язку від перехоплення. Комплектація включає в себе цілу мережу цифрових пристроїв, що блокують роботу двигуна. Модель знята з виробництва, тому її вартість ми вказати не можемо.
 6. 3. За словами розробника, наявність діалогового коду дозволяє на 100% захистити автосигналізацію від перехоплення сигналів усіма існуючими сьогодні код-граберами. При відкритій місцевості діапазон дії пульта складе до 4,5 км, а в умовах міста — не більше трьох кілометрів. Завдяки наявності спеціального сенсорного пристрою mems збільшується точність функціонування контролерів переміщення і чутливості. Оскільки процесорний модуль працює безшумно, його можна приховати від злочинців в будь-якій точці салону. Модель більше не поставляється на вітчизняний ринок, тому офіційну її вартість ми назвати не можемо. Але в продажу ще можна знайти ці сигналізації.

Про встановлення комплексу сталкер на фольксваген і базових функціях автосигналізації розповів канал захист від уогна.

інструкція з експлуатації

Нижче представлені фото таблиць програмування, з використанням яких здійснюється настройка функцій системи.

Таблиця 1 таблиця 2 таблиця 3 таблиця 4 таблиця 5 таблиця 6

активація і деактивація режимів сигналізації

Нюанси користування брелка:

 1. включення охоронного режиму проводиться методом натискання на кнопку пейджера у вигляді замкненого замка. Якщо прозвучить звуковий сигнал, команда прийнята комплексом. Відбудеться закриття дверних замків, автосигналізація почне діагностику стану охоронних зон. Поворотні вогні машини моргнуть один раз. На 15 секунд відбудеться активація освітлення в салоні, а потім «сигналка» виконає індикацію за допомогою діодної лампочки.
 2. якщо треба активувати захисний режим з відключеним мікрохвильовим контролером і зниженою чутливістю регулятора удару, дії будуть іншими. Спочатку автовласник заходить в меню, а потім клацає один раз по кнопці у вигляді стрілки вгору і натискає на клавішу у вигляді замкненого замка. На дисплеї з’явиться індикатор у вигляді молотка поруч з авто.
 3. активація інтелектуального режиму захисту здійснюється практично аналогічним чином, тільки для вибору функції в меню треба двічі натиснути на кнопку з позначенням стрілки вгору. Після вибору функції клікається клавіша з закритим замком.
 4. якщо треба відключити обидва контролера (мікрохвильовий і удару), то після переходу в меню тричі клікніть на кнопку зі стрілкою вгору. Відправка команди здійснюється натисканням на клавішу у вигляді замкненого замка. Ця функція буде корисна, якщо машина припаркована в неспокійному місці, де поруч велика прохідність транспорту. Зокрема, мова йде про трамваї і вантажівки.
 5. щоб включити опцію пошуку машини на стоянці, треба зайти в меню налаштування, натиснувши на кнопку у вигляді відкритого замка. Двічі клікається клавіша зі стрілкою вгору для вибору функції, після чого натискається кнопка із закритим замком для відправки команди. На дисплеї педйжера повинна з’явитися напис find. Поворотні вогні машини після активації цієї опції будуть періодично моргати. Сирена буде видавати періодичні сигнали.
 6. для відмикання замка дверей багажного відсіку треба зайти в меню налаштування (кнопка з відкритим замком) і тричі натиснути на клавішу зі стрілкою вгору. Натисканням на кнопку у вигляді замкненого замка проводиться відправка команди. На підтвердження пролунає один звуковий сигнал.
 7. якщо на автомобілі встановлені доводчики стекол, то можна налаштувати часткове або повне закриття склопідйомників. Зайдіть в меню настройки, натиснувши на кнопку з відкритим замком, після чого чотири рази клікніть на клавішу зі стрілкою вгору. Виберіть команду і активуйте її шляхом натискання на кнопку з індикатором у вигляді замкненого замка.
 8. автовласник при необхідності зможе переглянути всі події, які зафіксував охоронний комплекс в його відсутність. В пам’ятіЗ неї повноцінний протиугінний комплекс. Завдяки lan-шині управління системою розподіляється серед декількома блокуючими пристроями. Коли один з девайсів стає непрацездатним, його замінюють інші модулі. Головна особливість шини полягає у вузькому діапазоні функціонування та ефективній протидії перешкодам. Навіть якщо у злочинців буде інформація щодо діапазону роботи шини, вони не зможуть здійснити перехоплення сигналу в результаті регулярно змінюється коду. При необхідності споживач зможе додатково підключити до шини допоміжні аксесуари, що дозволить збільшити стійкість до злому.
 9. наступна особливість-всі реле системи функціонують практично безшумно. При зломі злочинці часто виконують пошук елементів «сигналки» по звуку. У випадку зі сталкер 600 це неможливо.
 10. важливою особливістю є використання трьохосьового контролера переміщення. Датчик спрацьовує в разі нахилу, підйому автомобіля, а також його зсуву. Тобто пристрій фіксує будь-які зміни, що відбуваються в положенні машини. Використання цього датчика буде корисно в разі евакуації захищається об’єкта. Автовласник зможе своєчасно дізнатися про це.
 11. конструкція пейджера для управління сигналізацією включає в себе металеві компоненти. Це дозволяє забезпечити довговічність і стійкість пристрою до зовнішніх впливів.
 12. «сигналка» захищає практично всі зони в машині, включаючи багажний відсік, капот і люк.

Додатково до сигналізації сталкер 600 можна підключити gsm-маяк. При викраденні машини цей девайс повідомить автовласникові координати машини. Маячки можуть тривалий час функціонувати в автономному режимі.

Види

Моделі «сигналок», які можна знайти у продажу:

 1. stalker 600 lora. Це одна з останніх розробок компанії. Сучасна технологія передачі сигналів дозволяє попередити автовласника про небезпеки навіть при включенні глушилок, які знаходяться фізично біля машини. Для налаштування функцій охоронного комплексу можна скористатися смартфоном, підключившись до системи через бездротовий канал блютуз. Є функція іммобілайзера, що дозволяє зробити блокування двигуна при спробі викрадення. Функція вбудованого автозапуску забезпечить дистанційний старт двигуна машини по температурі або за часом. Радіус дії «сигналки» за містом може скласти до 14 кілометрів. Ця система обійдеться споживачеві приблизно в 18 тисяч рублів.
 2. сталкер 600 супер. Крім традиційних можливостей охоронного комплексу, система виконує пошук автомобіля за сигналами супутників глонасс і gps. В модуль gsm може бути встановлено дві сім-карти, а для моніторингу стану використовується спеціальний додаток на смартфоні. Крім антирозбійних міток, ця модель комплексу оснащується вбудованою батареєю і дозволяє підключити до процесорного блоку до восьми фотокамер. Для запобігання використовується контроль каналу зв’язку. За цей комплекс споживачеві доведеться віддати близько двадцяти тисяч рублів.
 3. сталкер 600 старт. Дана модель оснащується вбудованим інтерфейсом can, що дозволяє зробити її монтаж на будь-які сучасні машини. У автовласника є можливість контролю координат об’єкту, що охороняється завдяки наявності gsm-модуля, за допомогою цього пристрою можна управляти сигналізацією. В системі реалізована дворівнева авторизація, тобто спочатку «сигналка» відключається пейджером, а потім вона ідентифікує автовласника по мітці. Є опція вбудованого автозапуску, що дозволить провести дистанційний пуск мотора по команді або відповідно до різних умов, налаштованими заздалегідь автовласником. Допускається підключення обігрівальних пристроїв вебасто по цифровій шині. Спеціально для власників машин хендай і кіа в комплект входить безключовий обхідник блокіратора мотора. Вартість автосигналізації становить близько 12500 рублів.
 4. stalker 600 nbv. Система розроблена на основі модуля agent ms від сталкер, основна особливість полягає в наявності інтерфейсу кан. У комплектацію входить блок gsm і протирозбійні мітки, моніторинг за машиною можна проводити через офіційний сайт або додаток для мобільного девайса. З метою запобігання перехоплення сигналів використовується штатне блокування радіоканалів. Гнучкість налаштувань дозволить самостійно запрограмувати основні опції навіть недосвідченим автовласникам. Вартість комплексу становить близько 15500 рублів.
 5. модель 600 lan3. Сигналізація з двостороннім зв’язком характеризується великою функціональністю. За твердженням виробника, саме ця модель є кращою по дальності дії в умовах мегаполісу. У місті дальність каналу зв’язку складе до трьох кілометрів, а на відкритій місцевості цей показник збільшиться до 4,5 км.діалоговий код ефективно захищає канал зв’язку від перехоплення. Комплектація включає в себе цілу мережу цифрових пристроїв, що блокують роботу двигуна. Модель знята з виробництва, тому її вартість ми вказати не можемо.
 6. 3. За словами розробника, наявність діалогового коду дозволяє на 100% захистити автосигналізацію від перехоплення сигналів усіма існуючими сьогодні код-граберами. При відкритій місцевості діапазон дії пульта складе до 4,5 км, а в умовах міста — не більше трьох кілометрів. Завдяки наявності спеціального сенсорного пристрою mems збільшується точність функціонування контролерів переміщення і чутливості. Оскільки процесорний модуль працює безшумно, його можна приховати від злочинців в будь-якій точці салону. Модель більше не поставляється на вітчизняний ринок, тому офіційну її вартість ми назвати не можемо. Але в продажу ще можна знайти ці сигналізації.

Про встановлення комплексу сталкер на фольксваген і базових функціях автосигналізації розповів канал захист від уогна.

інструкція з експлуатації

Нижче представлені фото таблиць програмування, з використанням яких здійснюється настройка функцій системи.

Таблиця 1 таблиця 2 таблиця 3 таблиця 4 таблиця 5 таблиця 6

активація і деактивація режимів сигналізації

Нюанси користування брелка:

 1. включення охоронного режиму проводиться методом натискання на кнопку пейджера у вигляді замкненого замка. Якщо прозвучить звуковий сигнал, команда прийнята комплексом. Відбудеться закриття дверних замків, автосигналізація почне діагностику стану охоронних зон. Поворотні вогні машини моргнуть один раз. На 15 секунд відбудеться активація освітлення в салоні, а потім «сигналка» виконає індикацію за допомогою діодної лампочки.
 2. якщо треба активувати захисний режим з відключеним мікрохвильовим контролером і зниженою чутливістю регулятора удару, дії будуть іншими. Спочатку автовласник заходить в меню, а потім клацає один раз по кнопці у вигляді стрілки вгору і натискає на клавішу у вигляді замкненого замка. На дисплеї з’явиться індикатор у вигляді молотка поруч з авто.
 3. активація інтелектуального режиму захисту здійснюється практично аналогічним чином, тільки для вибору функції в меню треба двічі натиснути на кнопку з позначенням стрілки вгору. Після вибору функції клікається клавіша з закритим замком.
 4. якщо треба відключити обидва контролера (мікрохвильовий і удару), то після переходу в меню тричі клікніть на кнопку зі стрілкою вгору. Відправка команди здійснюється натисканням на клавішу у вигляді замкненого замка. Ця функція буде корисна, якщо машина припаркована в неспокійному місці, де поруч велика прохідність транспорту. Зокрема, мова йде про трамваї і вантажівки.
 5. щоб включити опцію пошуку машини на стоянці, треба зайти в меню налаштування, натиснувши на кнопку у вигляді відкритого замка. Двічі клікається клавіша зі стрілкою вгору для вибору функції, після чого натискається кнопка із закритим замком для відправки команди. На дисплеї педйжера повинна з’явитися напис find. Поворотні вогні машини після активації цієї опції будуть періодично моргати. Сирена буде видавати періодичні сигнали.
 6. для відмикання замка дверей багажного відсіку треба зайти в меню налаштування (кнопка з відкритим замком) і тричі натиснути на клавішу зі стрілкою вгору. Натисканням на кнопку у вигляді замкненого замка проводиться відправка команди. На підтвердження пролунає один звуковий сигнал.
 7. якщо на автомобілі встановлені доводчики стекол, то можна налаштувати часткове або повне закриття склопідйомників. Зайдіть в меню настройки, натиснувши на кнопку з відкритим замком, після чого чотири рази клікніть на клавішу зі стрілкою вгору. Виберіть команду і активуйте її шляхом натискання на кнопку з індикатором у вигляді замкненого замка.
 8. автовласник при необхідності зможе переглянути всі події, які зафіксував охоронний комплекс в його відсутність. В пам’яті