3 способи поправити провислі двері

0
41

Згодом міжкімнатні двері можуть почати закриватися із зусиллям, так як провисає. Вона треться об дверну коробку, і її доводиться тягнути за ручку з усієї сили. Причина проблеми в дверних петлях, які розбовтуються або вигинаються під вагою важкого полотна. Дану проблему можна виправити трьома способами.

1. Відновлення отворів під саморізи зубочистками

Якщо дверима періодично сильно плескали при закриванні, її петлі можуть вириватися. Це легко визначити, просто подивившись на зазори між полотном і дверною коробкою. Вони будуть різними. Потрібно відкрити двері, і спробувати поворухнути петлі рукою. Якщо вони бовтаються, то необхідно по черзі викручувати зірвані саморізи, і відновлювати прослабленние отвори. Це робиться зубочисткою. Вона вставляється і обламується врівень. Залежно від ситуації може допомогти одна або кілька зубочисток.

Потім шуруп загортається назад.

З зубочистками в отворі він буде утримуватися вже надійно. Також потрібно буде підтягнути не зірвані саморізи, вони з будь-якого виявляться трохи прослабленнимі, якщо петля бовталася.

2. Заміна коротких слабких шурупів довгими

Дверні петлі прикручуються короткими шурупами, тому петлі часто і розбовтуються. Дуже надійно проблему вирішує їх заміна на довгі саморізи. Бажано, щоб у них була аналогічна за розміром капелюшок. Можна просто викрутити короткий шуруп, і використовуючи його в магазині як зразок, купити довгий з такою ж головою і кольором.

Якщо новий довгий шуруп входить погано, то краще засвердлиться під нього тонким свердлом. Головне не перестаратися з затягуванням, так як саморіз може просто зламатися.

3. Вирівнювання зігнутої петлі

Буває, що двері провисає, так як її петлі деформовані. Особливо це часто буває, коли полотно дуже важке і постійно знаходиться у відкритому стані. Визначити, що петля зігнута, можна просто подивившись на зазор між закритими пластинами. Вони будуть прилягати нещільно.

Виправлятися деформації вирівнюванням петлі. Для цього, коли двері знаходить в закритому стані, потрібно вибити молотком штифт, що з’єднує стулки петлі, підставивши знизу тонкий болт або пруток.

Потім двері вирівнюється в коробці, щоб отримати однаковий зазор.

Відразу ж можна побачити, як зміщуються вушка на пластинах відносно один одного. Використовуючи плоскогубці або розвідний ключ, потрібно підігнути їх, виставивши в один ряд. Після цього штифт забивається назад, і двері зможе відкриватися як годиться.