Закінчився наш ремонт. Кухня

0
40

Закінчилася найскладніша і дорога частина нашого ремонту. Нагадую, з чого починалося. Від будівельників був ось такий ремонт.

Який ми швиденько перетворили на купу сміття.

Займався теплими підлогами.

А дружина думала над тим, яка буде у неї кухня.

В принципі, мого в дизайні і проектуванні кухні відсотків 10. Я вставив свої п’ять копійок в підсвічування і розумничав з технічних моментів. Тому, якщо ви позитивно оціните кінцевий результат, це буде не мій бонус а подружжя.

Далі, з вашого дозволу, я трохи напишу слів для тих хто планує, збирається і хто ніколи не робив ремонт на кухні. Поки свіжі спогади, трохи поділюся що і як, може кому буде корисно. Кому не цікаво, можуть сраузу переходити до фоток.

Для тих хто любить шукати в тексті рекламу, і потім волати до модератора, не знайдете) проходьте повз.

Ну а тепер до справи.

Найголовніше в цій справі, якщо ви розумієте що хочете, якщо у вас є уявлення і розуміння остаточного вигляду, це отримати саме те, що задумали, а так само максимально врахувати і обумовити всі деталі і тонкощі в процесі замовлення.

І ось з цим бувають бооольшіе складності. Як я вже сказав, дружина все намалювала і мала уявлення практично про кожному шухлядці, який він повинен бути, що в ньому повинно бути і так далі.

Справа залишалася за малим, знайти хто зробить. І ось тут, наші доріжки трохи розійшлися. Дружина сказала, що потрібно шукати солідну фірму, нехай буде по дорожче але зате у них досвід, обладнання, відповідальність. Свій скепсис з цього питання я шибко не виявляв, хоча і сказав, що я особисто, шукав би яких небудь самоделкіних. Ну як завжди моя пропозиція була впевнено відкинута. Ги ги ги наївна!

Перший вихід у світ увігнав дружину в зневіру (а я говорив). Почалися розмови, що це ми не робимо, це не можемо і т.д. Причому, не можуть самі елементарні речі.

Розмови були приблизно такими.

Можете пропив для підсвічування в нижніх і верхніх шафах і пропив для виведення проводів в потрібне місце? ні! чому?! що так складно пройтися фрезою у вас же виробництво?

Стільницю з компакт-ламінату хочемо, зробите? ні не працюємо з такою, дорого. Так мыж не в дар просимо. Раковину підклеїти зможете і додатково прикрутити, подумаємо, але напевно ні. Планку хочемо близько холодильника приблизно буде 10см, зробите? ні, не вийде. Фасади егер, фурнітура блюм, гола профіль, хочемо. Ой давайте краще нашу фурнітуру і фасади у нас свої.

Загалом, повний абзац, причому немає адже нічого понад складного. І так у всіх тих самих солідних фірм. Правда одні сказали, що зроблять все, але коштувати буде плюс мінус мільйон. Спасибі, звичайно, подумаємо.

І найсумніше, що практично у всіх стандартна схема, ось вам ваша кухня на картинці, коштувати буде ось стільки, давай половину і будемо робити. При цьому, ніякої конкретики по деталях, а як ви витяжку будете виводити? так майстер потім зробить, а ось підсвічування я хочу вивести сюди. Потім розберемося. А ось варильна на стик потрапляє, як зробите? це скінчено потрібно уточнити, потім.

І як би розумієш, що всі ці уточнення і потім подумаємо, будуть коштувати не один десяток тисяч зверху.

Загалом, після пари місяців поневірянь я взявся за справу і знайшов хлопців, які в ютубі оглядали, що вони зробили. Перше ж спілкування, показало, що саме вони будуть робити нам кухню. Хлопці не просто сказали, що вони можуть все без проблем, а відразу почали думати і говорити як краще, які складнощі, і що буде в підсумку. А після того, як вони надіслали розрахунок з докладною розшифровкою всіх позицій, кожна петелька, шухлядка, дірочка, все розписано, все чітко. Після цього, питання було остаточно знято. Обмовили всі деталі, стукнули по руках, підписали договір і отримали саме те, що хотіли.

Ну і як буде в підсумку з меблями. Стіл буде інший, а ось стільці залишаться, ну і телевізор на стіні.

Для тих, кому потрібні деталі.

Розміри 3.5 м на 3.5 м. Висота ~2.5 м. Фасади, корпуси egger, кромка на пур клей. Стільниця компакт-ламінат. Ручки, gola профіль. Фурнітура blum. Колобаха у люстри, щоб її піднімати і опускати) підсвічування верх, низ і бічний шафа, включаються окремо. Все зав’яхано на розумний будинок, основне підсвічування, додатково включається помахом руки.

Техніка.

Холодильник, мікрохвильовка, духова шафа. Samsung. Витяжка elica hidden 2.0 ixgl/a/60. Посудомийка bosh. Варильна electrolux.

Ну і в кінці, найцікавіше, скільки коштувало все це справа. Без техніки з доставкою, складанням і підключенням, загалом під ключ. 420 тис. З технікою 600+

Автор