Вазочки зі скляних пляшок своїми руками. Ваза з пляшки своїми руками

0
297

Зроблена своїми руками ваза з пластикової пляшки цілком може стати яскравим елементом будь-якого декору, а також відмінним подарунком для близької людини.

Вироби можна виготовити як зі звичайних пляшок, так і з об’ємних п’ятилітрових. Їх габарити і зовнішній вигляд можуть бути різними.

Щоб створити найпростіший варіант, варто скористатися тільки пляшечкою, ножицями і канцелярським ножем.

Отже, для виготовлення такого виробу потрібно розмітити прозору пляшку: нанести межу верхнього фрагмента вироби і рубіж початку пластмасових «мережив». Потім відрізати, орієнтуючись на верхню межу, шийку пляшки. Далі вертикально нарізати на ній смужки до кордону нижньої позначки — так вийдуть «мережива».

Такі маніпуляції варто виконати з кожною смужкою, щоб в результаті отримати мереживне горлечко.

Щоб надати відтінок виробу, можна вставити всередину серветку.

Ажурна ваза

Такий виріб незвичайний і оригінальний. Для його створення слід скористатися порожній пластиковою пляшкою, маркером, фарбою, цвяхом на основі з дерева або звичайним з металу.

Майстер клас покроково:

 1. відрізати горлечко пляшки і, використовуючи маркер, нанести бажаний візерунок. Не варто робити одні лише круглі отвори. Можна розмістити їх в хаотичному порядку-це також буде виглядати оригінально і незвично.
 2. нагріти цвях або паяльник і зробити отвори, виходячи з нанесеного попередньо малюнка. Найголовніше-це не з’єднувати між собою отвори, щоб не утворилися дірки великого розміру.
 3. пофарбувати вазу, використовуючи балончик або вітражну фарбу.
 4. на завершення варто налити води і поставити квіти. Все, виріб готовий!

Підлогова ваза

Проста, але своєрідна варіація підлогової вази, виготовлена з пляшок з пластмаси і скляної банки, чудово доповнить будь-який декор. У висоту виріб може бути до 95 см. Такий виріб можна з легкістю мити, тому як рука вільно проникає всередину вази.

Отже, для виготовлення необхідно буде скористатися серветками, туалетним папером; клеєм пва, скотчем; пластиковими пляшками з-під молока, в кількості 14-ти штук; 3-х літровою банкою. Підготувавши весь необхідний матеріал, можна приступати до оформлення вироби.

 • пляшки по дві закріпити один з одним скотчем — 12 штук дном на дно, а 2 — шийками.
 • потім скріпити між собою всі пляшки, поставивши при цьому в центр пару, скріплену шийками.
 • далі розташувати поверх трилітрової банки, прикріпивши її до основи, використовуючи скотч.
 • потім задекорувати виріб, застосовуючи техніку пап’є-маше. Початковий шар оформити, використовуючи серветки і нерозбавлений пва, наступний — використовуючи туалетний папір, використовуючи той же клей пва, проте варто його розбавити водою в пропорції 1:1.
 • після варто дати поделке просохнути і закрити нерівності серветками.
 • використовуючи клей-пістолет, оформити візерунок і, використовуючи той же клей, закріпити квіточки або інші елементи. Скориставшись трафаретом, серветками і шпаклівкою оформити додатковий візерунок.
 • завдавши шпаклівку, серветку варто прибрати.
 • потім залишити на 1-2 хвилини для висихання.
 • потім пройтися по візерунку шкіркою.
 • розфарбувати все фарбою з балончика.

Маленькі вази

Для їх створення необхідно буде скористатися пляшками з пластику; ножицями; канцелярським ножем; скотчем або клеєм.

Для початку варто промити пляшки, відрізати шийку і нарізати верхні фрагменти на пелюстки. Потім відігнути ці пелюстки назовні і закріпити їх на пляшці, використовуючи при цьому клей або скотч. Далі розфарбувати отримані вази будь-яким відтінком, задекорувати намистинками, бісером або іншими елементами. На дні можна зробити дірочки, щоб стікала вода, але в цьому випадку знадобиться підставка.

Ваза з пляшки і гофрованого паперу

В описуваному випадку папір можна застосувати в двох варіантах.

У першому випадку папір різного кольору варто порізати або порвати на маленькі шматочки. Потім в скляній ємності необхідно розбавити клей пва водою в пропорції 1: 1 або ж застосувати клей для декупажу. Шматочками різнобарвного паперу внахлестку слід обліпити всю пляшку у випадковому розташуванні. Далі промазати шаром клею, що вийшов візерунок.

Потім, коли вазочка повністю висохне, покрити її лаком.

У другому випадку папір варто нарізати на смужки по діаметру пляшки. Товщину можна вибрати різну. Нарізані смуги наклеїти на пляшку, змінюючи відтінки, яких може бути кілька або пара.

Потім виріб зверху можна задекорувати різноманітними намистинками, стразами або декоративними квітами.

Створення вази з пляшки і пластиліну

З роботою над цією виробом може впоратися як дорослий, так і дитина, тому створення вази з даних матеріалів стане оригінальною ідеєю для спільної творчості.

В процесі створення вази необхідно буде скористатися пластиковою пляшкою, різнокольоровим пластиліном, пензликами і фарбами, а також зубною пастою.

Отже, зняти з пляшки етикетку, ретельно очистити і висушити. Потім обліпити пляшку, використовуючи пластилін, за бажанням. Покриття може бути однотонним або ж різнокольоровим.

Закріпити декор на пляшці.

Після зверху пластиліну нанести зубну пасту і дати виробу висохнути. А вже після приступати до розфарбовування фарбами, прорисовуючи при цьому елементи декору.

Створення вази з пляшки і диска

Використовуючи вазу і диск можна створити виріб оригінальної форми. Старий зіпсований диск може виявитися відмінною підставкою для незвичайної вазочки. Дану саморобку також можна зробити разом з дитиною.

Отже, для створення такої вази потрібно буде скористатися пляшкою з пластику, ножицями, компакт-диском, фарбою, губкою і клеєм.

На самому початку слід обрізати дно пляшки. А верхню частину обрізати хвилями або іншим візерунком.

В центр диска приклеїти кришку пляшки. Потім вставити туди пляшку. Використовуючи губку нанести шарами фарбу на стінки і основу. Також можна задекорувати вазу за бажанням.

Відео по темі статті

Пластикові пляшки — це непридатний матеріал, який знайдеться у кожного. Але не всі задумаються про те, що пляшки з пластику можуть стати відмінним матеріалом для виробів, які прекрасно впишуться в інтер’єр. Ваза з пластикової пляшки своїми руками — це не тільки красива, але і корисна річ, а для її виготовлення не буде потрібно багато сил і засобів. У цьому матеріалі ви знайдете найбільш вдалі і прості ідеї для таких ваз.

Як зробити вазу з пляшки і пластиліну

З такою роботою впорається як дорослий, так і дитина, тому ваза з пляшки і пластиліну може стати відмінною ідеєю для спільної творчості з дітьми.

Для роботи вам знадобляться:

 • пластикова пляшка
 • пластилін різнокольоровий
 • пензлики і фарби
 • зубна паста

Як робити таку вазу

З пляшки знімаємо етикетку, ретельно очищаємо і просушуємо. Після цього можна обліплювати пляшку пластиліном так, як вам цього хочеться. Можна використовувати один колір або кілька.

Потім можна приступати до виготовлення прикрас у вигляді квітів з пелюстками і стеблами або будь-яких інших елементів.

Прикраси закріплюємо на пляшці.

Потім поверх пластиліну наносимо зубну пасту і даємо вазі просохнути. Після цього її можна розфарбовувати фарбами, прорисовуючи елементи декору.

Крім цього, вази з пластикових пляшок і пластиліну можна прикрашати різними крупами (горох, боби, рис, пшоно та інші). Для цього після нанесення пластиліну викладайте візерунки за допомогою крупинок різних кольорів і розмірів, вдавлюючи їх в пластилін. Шар пластиліну потрібен не менше 1-2 мм, інакше крупа не буде триматися міцно.

Як зробити вазу з пластикової пляшки і гофрованого паперу

Гофрований папір можна використовувати двома способами.

Для першого різнокольоровий папір потрібно розрізати або розірвати на невеликі шматочки. Після цього в скляній баночці потрібно розвести клей пва водою в співвідношенні 1: 1, можна скористатися клеєм для декупажу. Різнокольоровими шматочками паперу внахлест потрібно обклеїти всю поверхню в довільному порядку. Потім промазати шаром клею вийшов малюнок.

Після того, як ваза з пляшки і гофрованого паперу висохне, можна покрити її лаком.

Для другого способу папір нарізаємо на смуги, рівні діаметру пляшки. Товщина можеБути будь-яка за бажанням. Утворені смуги наклеюємо на пляшку, чергуючи кольору. Їх може бути багато або всього два.

Зверху виріб можна прикрасити будь-якими намистинами, стразами або штучними квітами.

Як зробити вазу з пластикової пляшки і диска

З пляшки і диска можна зробити вазу незвичайної форми. Старий не потрібний або зіпсований dvd-диск може стати підставкою для оригінальної вазочки. Цю незвичайну саморобку з непридатного матеріалу так само можна зробити разом з дитиною.

Для роботи вам знадобляться наступні матеріали:

 • пляшка з пластику
 • ножиці
 • компакт-диск
 • фарба і губка

Етапи виготовлення вази:

Тепер розберемо процес виготовлення покроково. Для початку відрізаємо денце пляшки.

Верхній край обрізаємо хвилями або іншим візерунком:

В середину диска приклеюємо кришку пляшки:

Губкою пошарово наносимо фарбу на стінки і на підставку:

За бажанням можна прикрасити вазу додатково на свій смак. Вазочка готова!

Як зробити фазу для фруктів з пластикових пляшок

З цього майстер класу ви дізнаєтеся, як зробити цю вазу для фруктів з великих пластикових пляшок для води.

Для роботи вам знадобляться:

 • старий 19-то літровий кулер з-під води
 • 6-ти літрова пляшка для води
 • клей пва, клей для пластику і пензлика
 • шпагат
 • ножиці
 • туалетний папір
 • чорна і золотиста спрей-фарба

Приступаємо до роботи над вазою:

Від пляшок відрізаємо горловини трохи нижче початку широких частин бутлів, як показано на фото. Для роботи знадобляться тільки вони.

Потім поверхню двох заготовок прикрашаємо в техніці пап’є-маше. Для цього за допомогою клею пва обклеюємо заготовки декількома шарами туалетного паперу. Якщо часу немає, в крайньому випадку, горлечка можна просто пофарбувати фарбою, але ефект буде вже не той. Вирівнявши поверхню, залишаємо частини для просушування.

Потім робимо на поверхні рельєфні візерунки зі шматочків туалетного паперу. Щоб вийшло ліпити з неї джгути і грудочки, змочуємо руки в воді. Готові візерунки приклеюємо клеєм пва і висушуємо. Можна ліпити квіти, листки і ягідні грона.

Те ж саме проробляємо з другою частиною вази.

Висохлі половинки покриваємо двома шарами фарби — спочатку чорної, потім золотий. Якщо залишилися не профарбовані ділянки, допрацьовуємо їх пензликом.

Склеюємо обидві частини клеєм для пластику і обмотуємо місце з’єднання шпагатом, змоченим в пва. Красива вазочка для фруктів готова!

Відео по темі статті

Для тих, хто хоче почерпнути нові ідеї для своєї творчості, ми підготували добірку відео уроків з виготовлення ваз з пластикових пляшок:

Детальний опис робіт з фотографіями допоможе зробити квіти з пластикових пляшок, які можна поставити в вазу, виготовлену з того ж матеріалу.

Водяна лілія з пластикових пляшок

Вона стане прикрасою басейну, кімнати, їй знайдеться місце в будинку поруч зі справжніми квітами. Для того щоб змайструвати водяну лілію, приготуйте:

 • 3 пластикові пляшки з-під молока або аналогічні білого кольору;
 • 1 жовту пляшку об’ємом 0,5-1 літр;
 • одну 5-літрову каністру;
 • ножиці;
 • клей для пластмаси;
 • зелену акрилову фарбу.

з жовтої пляшки зробимо 2 заготовки. Перша — це майбутні пелюстки квітки, друга-тичинки. Відріжте горлечко жовтої тари по плічка. Як показано на фото, для квітки необхідно вирізати пелюстки. Щоб вони закруглилися, потримайте зовсім небагато над вогнем.

Візьміть залишився фрагмент пляшки, відміряйте від обрізаної частини вниз 5 см, обріжте. Отримане кільце потрібно надсечь ножицями, щоб вийшла ось така бахрома. Тепер піднесіть її до полум’я свічки або пальника, і ви побачите, як ці невеликі «вусики» загортаються і перетворюються в ажурні тичинки. Тепер приклейте тичинки до внутрішнього жовтому квітці за допомогою клею.

Підійшла черга білих пластикових пляшок. З кожної вам потрібно вирізати по одній заготівлі, щоб вони були однаковими. Для цього відріжте голяки, вони не потрібні. Використовуйте частину, приблизно 10 см, розташовану нижче шийок. Оформіть її у вигляді пелюсток. Так поступите з трьома пляшками, а потім надіньте всі ці 3 білі частини по черзі на деталь квітки з тичинками.

Можна вирізати білі пелюстки окремо, а потім наклеїти їх на заготовку з тичинками, але це буде довше, ніж при використанні цельнокроеных деталей.

Тепер з дна пластикової каністри або великий бутлі виріжте лист лілії, зробивши в ньому отвір, щоб вставити туди шийку жовтої квітки. Пофарбуйте лист зеленою фарбою. Дайте їй висохнути, прикріпіть до нього заготовку лілії. Ось так потрібно робити квіти з пластикових пляшок.

Наступний виріб не менш чарівно. Майстер-клас підкаже, як зробити троянди з пластикових пляшок.

Квіти з пляшок своїми руками

Для цієї роботи вам знадобиться:

 • папір;
 • пластикові пляшки блакитного, червоного, зеленого кольорів;
 • ножиці;
 • шило;
 • свічка;
 • товстий дріт;
 • пінцет.

як робиться троянда, майстер-клас розповість і покаже. Спочатку з паперу потрібно виготовити 7 трафаретів. Вони однакової форми, але різних розмірів. Прикладіть їх до полотна з пластикової пляшки, обрисуйте, виріжте по контуру. Тепер в середині кожної деталі треба виконати невеликий отвір за допомогою шила.

Щоб краю заготовок придбали потрібну рельєфність, їх потрібно по черзі піднести до полум’я свічки. Користуйтеся при цьому пінцетом, щоб не обпекти пальці.

Необхідно виготовити віночок чашолистків. Також намалюйте і виріжте його спочатку на трафареті. Для цього укрупніть фото на вашому комп’ютері, перемалюйте його на папір. Тепер прикладіть трафарет до полотна пляшки зеленого кольору, обрисуйте і виріжте. Потім теж зробіть в середині отвір за допомогою шила і злегка обпалити краю деталі над полум’ям.

Візьміть наступну зелену пляшку, обріжте у неї дно, і, починаючи звідси, виріжте спіральну стрічку шириною 1 см.на наступному етапі роботи обкручуйте нею дріт потрібної довжини, одночасно прогріваючи над свічкою. Тоді пластикова стрічка добре приклеїться до металевого прута.

Залиште вільним шматочок дроту висотою 2 см.починайте збирати, нанизуючи на нього, квітка з пластикової пляшки. Спочатку надіньте віночок чашолистка, потім велику деталь троянди, так зберіть весь квітка, зверху виявиться найменша деталь. Загніть дріт, щоб щільно кріпити заготовки.

Тепер вам потрібно перемалювати з комп’ютера трафарет для листочків. Прикладіть його і виріжте заготовку з пластикової пляшки. Піднесіть до полум’я свічки або запальнички, обпалити кінчики листя, закручуючи черешок по спіралі.

Потримайте над свічкою нижній кінець черешка, а потім обкрутіть його навколо стебла квітки. Виріб готова. 1 ось так роблять квіти з пластикових пляшок. Якщо ви хочете поставити їх або справжні рослини в вазу, виручить все той же матеріал. Тому не викидайте порожню тару з-під напоїв, а дізнайтеся, як легко можна перетворити її.

Як зробити вазу з пластикової пляшки?

Варіантів створення подібних речей дуже багато. Як швидко зробити вазу з пластикової пляшки, розповідається в відео в кінці статті. А ось інший варіант виготовлення витонченої речі з непридатного матеріалу.

Така ваза з пластикової пляшки виглядає дорого і стане відмінним подарунком, на який вам не доведеться витрачатися. Якщо у вас є прозорі пляшки і золота або срібна фарба, можете пофарбувати їх в будь-який блискучий колір, дати висохнути, а вже потім приступати до творчості. Якщо є покупні пластикові срібні або золоті пляшки, тоді можна починати захоплюючий процес прямо зараз. 1 приготуйте, щоб у вас були під рукою:

 • 1 велика пластикова пляшка з пробкою;
 • паяльник;
 • ножиці;
 • фломастер.

Демонструють, як робиться ваза своїми руками, фотографії. Дивлячись на них, вам буде простіше розібратися з етапами робіт.

Візьміть пластикову пляшку, обріжте у неї дно. Далі, потрібно вирізати в ньому 5 трикутних виїмок, щоб на заготівлі залишилося 5 пелюсток. За допомогою ножиць зріжте їх верх, надавши закруглену форму.

Щоб ваза з пластикової пляшки вийшла стійкою, попрацюйте над наступною деталлю. Для цього відріжте верхню частину з шийкою по низ плечей. Позначте на ній фломастером, а потім виріжте ножицями 5 пелюсток, як це показано на фото.

Для наступних етапів робіт вам знадобитьсяПаяльник. За допомогою нього перетворите краю цих двох заготовок в зазубрені, а всередині виконайте симетричні отвори, виконайте малюнок на свій розсуд або, орієнтуючись на представлений зразок.

Після того як ви вирізали вгору і дно пластикової пляшки, у вас залишилося центральне полотно. Йому потрібно надати форму ромба, а потім теж за допомогою паяльника зробити краю зазубреними.

Далі, поверніть це полотно у вигляді кулька, так, щоб його нижня частина пройшла в отвір шийки пляшки, яке стало серцевиною квітки. Тепер з боку низу вази з пластикової пляшки потрібно попрацювати паяльником. Нагрівання його, зробіть кілька дірочок, як це показано на фото, щоб верхня і нижня частина вироби прикріпилися один до одного.

За допомогою паяльника або ножиць зробіть отвір в найпершій заготівлі, яку ви отримали з дна пляшки. Розмір його повинен бути таким, щоб в цю виїмку пройшло шийку даної тари.

Одягніть і цю деталь, а потім загорніть внизу кришкою.

Зверніть увагу, що пелюстки обох заготовок повинні дивитися вниз, щоб ваза з пластикової пляшки була стійкою.

Ось так створюються подібні вироби, які виглядають просто шикарно.

Закінчити тему можна розповіддю про те, як виготовляються невеликі скриньки для всяких дрібниць і декоруються квітами. Як ви здогадалися, шкатулка також робиться з пластикових пляшок.

Спочатку необхідно виготовити сам скриньку для прикрас або інших невеликих речей. Якщо вам сподобалося виріб на першому фото, тоді знадобляться 2 великі пластикові пляшки будь-якого кольору.

Від першої відрізається денце трохи вище, ніж від другої. Друга заготовка стане кришечкою. По краях цих деталей вам потрібно зробити рівномірні отвори. Для цього можна використовувати паяльник, шило або дирокол. Потім візьміть голку з великим вушком, всуньте в неї кольорову нитку.

Прошийте по краю спочатку першої, а потім другої заготовки обметочним швом. Тоді ці частини деталей не будуть гострими.

Наступна скринька робиться з пластикових пляшок об’ємом 5 літрів. З них вам потрібно вирізати 6 однакових великих прямокутників. Чотири з них будуть бічними частинами, п’ята — дном, а шоста кришкою. Ще необхідно вирізати 2 довгі смуги і 2 коротші. За допомогою декоративної стрічки або нитки пришити їх до кришки шкатулки з пляшок.

Тепер таким же чином стачайте між собою всі бічні частини і прикріпіть до них дно. Кришка буде вільно зніматися і одягатися. Ось так робляться красиві ємності, які ви потім можете декорувати квітами з пластика. Щоб зробити їх, вам потрібно вирізати кілька заготовок.

Спочатку намалюйте фломастером на пляшці квіти, що складаються з п’яти пелюсток, потім виріжте їх. Зігніть пелюстки в одну сторону. Полум’ям свічки або запальнички, тримаючи заготовку пінцетом, добийтеся потрібної деформації пелюсток.

Працюйте з вогнем обережно, не обпекіться. Довго тримати заготовку над полум’ям не потрібно, інакше ви зіпсуєте її.

Змайструвавши потрібну кількість деталей, з’єднайте їх між собою, приклеївши. Можна вчинити по-іншому, тоді зробіть 2 проколу в центрі кожної заготовки шилом, і зшийте деталі між собою ниткою. Щоб нитку зверху не було видно, одночасно пришити декоративну гудзик або прикріпіть невеликий пластиковий квіточку.

Тепер приклейте квітку на шкатулку, декоруючи її тільки зверху або зверху і з боків.

Інструкція з виготовлення вазочок з пластикових пляшок в цьому відеоролику: