Домой Без рубрики Саморобки вихідного дня. Баночки для дрібниць

Саморобки вихідного дня. Баночки для дрібниць

0
Саморобки вихідного дня. Баночки для дрібниць

Ще з часів роботи в сервіс-центрі залишилося багато всякої дрібнички. Настав час чергового прибирання-типу викинути непотрібне і розкласти, відсортувати те, що може стати в нагоді. Потрібного набралася досить велика купка. Ще одна сортування. Болтики до болтикам, гаєчки до гайок і розклав всю дріб’язок по банках від ікри. «санта-бремор» ікра з копченим лососем. Відмінний сніданок з чорною кавою!

Це не реклама, просто люблю такі сніданки.особливо коли вдома нікого немає і всі пішли, наприклад на роботу. (сам працюю з 10 повз пробок).тиша і спокій, шльопаю в труселях на кухню, поки вариться кава, готую бутерброди. Барні-бон-бріан плететься за мною весь в надії на подачку, заглядає в очі.

Зрозуміло, що ікру з’їв і як завзятий барахольщик баночки і складаю в коробочку. Багато на що згодяться, наприклад розвести фарбу або клей.ось і під болтики згодилися.розсипав розсортовані болтики і гаечки, поставив на полицю. Тільки от невдача, на столі і поличках постійно не вистачає місця.

Переставляв з місця на місце, вистоював піраміди. Все заважало і падало. Потрібно приймати рішення, куди примостити купку банок. Думка вперлася в поличку, де раніше розміщувалися зазначені предмети, вірніше на зворотну сторону. Закріпити з нижньої сторони полички. Завдання поставлене-починаю реалізацію.

Приготував шурупчиків 3х5мм, свердла, дриль, викрутку.

В кришці засверливаюсь свердлом на 4мм, міняю на 2.5 для отворів в поличці під шурупчики.

Полку абсолютно не хочеться знімати, хоча під рукою шуруповерт і вона тримається на чотирьох шурупах. Починаю акробатичні етюди. В якості гімнастичних снарядів виступають-шуруповерт, свердло і кришка з трьома отворами.

Пихкаючи і вивертаючись прикрутив п’ять кришок на невеликій відстані один від одного. З таким розрахунком, щоб рукою зручно було знімати банки не зачіпаючи сусідні.

Потім легким поворотом руки закріпив баночки з дріб’язком на кришки з нижньої сторони полиці.

Чай-тайм.