Мяка покрівля icopal plano (ікопал плано). Гнучка черепиця icopal-plano natur (ікопал плано натур) основні технічні характеристики

0
226

Завдяки прямокутній формі цієї гнучкої черепиці ваша покрівля отримає сучасний вигляд. Додатково до стандартних кольорів доступний світло-синій (блакитний океан). Тінь, виділена чорним кольором додає об’єм і підкреслює схожість з дерев’яною дранкою. Поставляється в упаковці по 22 гонта (3 м2). Вага упаковки 23 кг.

кольори icopal plano claro

Роздрібні ціни на гнучка черепиця icopal plano claro

назва: колір покриття ціна (за 1 упак.) гнучка черепиця icopal plano claro 1480.00 руб. 1480.00 руб. 1480.00 руб.

Технічні характеристики

 • основа: нетканий стеклохолст не менше 110 гр/м2;
 • бітум: сбс-модифікований;
 • міцність на розрив при +23 ⁰c, поздовжня 850 н/50мм, поперечна 550 н/50мм;
 • подовження при +23 ⁰c, поздовжнє -3%, поперечний -3%;
 • температура експлуатації: від -50 до + 90 ⁰с;
 • верхня посипання: сланцева крихта ромбовидної форми, що забезпечує максимальну адгезію до бітуму;
 • нижня сторона: клеїть шар, захищений для транспортування і зберігання спеціальною плівкою, яка видаляється безпосередньо перед монтажем;
 • підстава: м’яка покрівля монтується на суцільне підставу;
 • кріплення: фіксація гонтів покрівлі icopal проводиться спеціальними оцинкованими цвяхами з широким капелюшком. Не допускається фіксація покрівлі за допомогою степлера;
 • кут нахилу ската покрівлі: від 11,3‰;
 • термін служби: 40-50 років;
 • упаковка: 3 м2/ 22 гонта / 39 уп. На палеті;
 • вага покриття: 8 кг/м2.

Доставка і оплата

Передоплата 100% безготівковим переказом, банківською картою, готівкою (тільки для москви і московської області)

Відвантаження протягом 3 робочих днів з дати оплати (при наявності на складі імпортера або виробника).

Доставка

Москва, московська область, санкт-петербург і ленінградська область-платна доставка відповідно до схеми доставки .

Інші регіони-доставка товару до транспортної компанії «ділові лінії» замовлень до 100 тис. Рублів — безкоштовно (збільшення термінів поставки +5 днів). Для замовлень менше 100 тис.рублів з терміновою доставкою (збільшення термінів +1 день) і замовлень більше 100 тис. Рублів — платна доставка відповідно до схеми доставки по м москві. Вартість прямої доставки до об’єкта уточнюйте у вашого менеджера з продажу.

Пристрій скатних покрівель з ухилом від 11,3°.

Колекції плано

 • виберіть
 • плано натур плано тема плано антик плано кларо плано кларо антик

Спосіб укладання

Механічне кріплення до основи з орієнтовано-стружкових плит (осп), вологостійкої фанери або суцільного настилу з обрізної дошки.

Переваги

 • ефективне шумопоглинання при атмосферних опадах;
 • Швидкий і простий монтаж — завдяки забезпечує надійну герметизацію перехлестов смузі клейового бітуму на нижньому боці матеріалу;

 • мінімальний відсоток відходів (всього 2-5%) на покрівлях складної геометричної форми;
 • детально продумана система додаткових комплектуючих;
 • широке розмаїття кольорів і форм;
 • тривалий термін служби.

Конструктивні рішення

Розміри

Плано натур / тема / антик

Плано кларо / кларо антік

Технічні характеристики

Упаковка та зберігання

Поставляється в упаковках в обгортковому папері та поліетиленовій плівці. На обгорткового паперу міститься коротка інструкція по монтажу.

Зберігати в один ярус. Захищати від вологи і прямих сонячних променів.

(1.39 мб)

1. Пристрій покрівлі з гнучкої черепиці icopal

1.1. Пристрій підстави під покрівлю

1.1.1. До монтажу підстави під покрівлю необхідно вибрати тип кріплення жолобів:

 • металеві довгі кронштейни монтуються на кобилки і суцільну обрешітку;
 • металеві короткі кронштейни попередньо закріплюються на лобову дошку.

1.1.2. Підстава під гнучку черепицю має бути суцільним, жорстким і рівним:

 • перепад по висоті не повинен перевищувати 1-2 мм;
 • кріплення здійснювати оцинкованими (ершеннимі, спіральними) цвяхами;
 • стики дощок по довжині розташовувати на опорах, в місцях стиків забивати не менше 4-х цвяхів.

1.1.3. При виконанні основи покрівлі і для отримання якісних поверхонь застосовують комбінований метод: розріджена лати + вологостійка фанера або осп:

 • решетування виконується з кроком, кратним розміру листа;
 • вологостійку фанеру або осп кріплять оцинкованими цвяхами з кроком 300 мм по обрешітці і з кроком 150 мм на стиках плит.

*– точні цифри визначаються проектним розрахунком в залежності від ухилу скатів, наявності обрешітки, снігового навантаження регіону і т. Д.

1.1.6. Черепицю і аксесуари до неї слід зберігати в критому приміщенні або під тентом, складуючи не більше 12 упаковок одна на інший і приносити до місця монтажу в міру необхідності.

1.2. Монтаж підкладкового килима

1.2.1. На основу під гнучку черепицю укладається підкладковий килим icopal к-еl або fel’x по всій поверхні ската (рис. 1). Підкладковий килим укладається знизу вгору паралельно карнизному звису покрівлі з перехлестом 100 мм в поздовжньому напрямку і 150 мм – в поперечному. Верхній край підкладкового килима кріпиться до основи за допомогою покрівельних цвяхів з інтервалом 400 мм, нижній край – з інтервалом 100 мм, при цьому підкладковий килим повинен бути покладений рівно, без складок. Перехлести герметизуються покрівельним клеєм icopal (поздовжні перехлести підкладкового килима icopal k-el герметизуються самоклеючою смугою, нанесеною по краю рулону). Якщо на зимовий період на покрівлі буде змонтований тільки підкладковий килим, слід забезпечити його стійкість шляхом прибивання центральної частини килима цвяхами до основи з інтервалом 500 мм.

1.3. Монтаж металевих карнизних і торцевих планок

Карнизні і торцеві планки укладаються поверх підкладкового килима з перехлестом 30-50 мм і прибиваються покрівельними цвяхами по зигзагоподібної розмітці з інтервалом 100 мм

1.4. Монтаж карнизної смуги

Самоклеючу коньково-карнизну смугу icopal combi укладають уздовж карнизного звису, попередньо видаливши захисну плівку з нижньої поверхні смуги. Смугу укладають стик в стик з відступом 10-20 мм від місця перегину карнизної планки. Прибивають карнизну смугу по краях і поблизу місць перфорацій з послідую-щим перекриттям стиків і місць кріплення рядовий черепицею (рис. 3).

1.5. Монтаж ендового килима

1.5.1. Для гідроізоляції ендови використовується два види килимів. Ендовий килим icopal pinta ultra, відповідний кольору гнучкої черепиці, використовується в якості верхнього килима, додатковий шар підкладкового килима icopal k-el / fel’x — в якості нижнього. Попередньо підкладкові килими, які підходять до ендови від скатів, на стику обрізаються в напрямку уздовж ендови. Підкладковий килим icopal k-el / fel’x укладається уздовж осі ендови і кріпиться до основи покрівельними цвяхами з інтервалом 200 мм.pinta ultra укладається уздовж осі ендови, краю руло-на кріпляться покрівельними цвяхами з інтервалом 100 мм (рис.4).

При необхідності (довжина ендови від 10 м) поперечний перехлест ендового килима роблять шириною 150 мм і герметизують покрівельний клеєм icopal.

1.5.2. У ендові черепицю обрізають таким чином, щоб уздовж осі ендови залишалася відкритою смуга ендового килима шириною 150 — 200 мм (див. 5). При відрізанні черепиці щоб уникнути пошкодження ендового килима під черепицю підкладають лист фанери. Кожен ряд черепиці приклеюється до ендовому килиму покрівельним клеєм icopal, шви герметизують клеєм-герметиком icopal.

1.6. Монтаж рядової черепиці

1.6.1. Щоб уникнути можливих відмінностей колірних відтінків використовують черепицю упереміш з 4-6 упаковок. Укладання рядовий черепиці починають від центру карнизного звису в напрямку торців (рис. 6).

Перший ряд черепиці монтується таким чином, щоб нижні краї пелюсток були розташовані на 10 мм вище нижнього краю карнизної черепиці (див. 7).

Пелюстки першого ряду повинні закривати стики і місця кріплень карнизної черепиці. Перед монтажем гнучкої черепиці необхідно видалити захисну плівку з нижньої сторони гонтів (рис. 8).

Кожен гонт кріпиться 4-ма покрівельними цвяхами на відстані 30 мм над вирізами і по краях. (4 цвяха/1 гонт). При ухилах більше 450 використовують-ють 6 цвяхів на гонт (два додаткових цвяха по верхніх кутах гонту).Наступні ряди черепиці монтують таким чином, щоб кінці пелюсток знаходилися на одному рівні з вирізами черепиці попереднього ряду (див. 9).

1.6.2. Монтаж черепиці прямокутної форми icopal plano claro виконується таким чином, щоб центральна частина широкого пелюстки верхнього ряду перекривала стики кріплень черепиці нижнього ряду. Інші пелюстки повинні закривати місця кріплень черепиці нижнього ряду (рис. 10, 11).

1.6.3. При монтажі icopal plano claro кожен гонт кріпиться 5-ма покрівельними цвяхами на відстані 30 мм над вирізами і по краях. (5 цвяхів /1 гонт). При ухилах більше 450 використовують 7 цвяхів на гонт (два додаткових цвяха по верх-ним кутах гонту).

1.6.4. На торцях черепицю обрізають покрівельним ножем по краю і приклеюють до торцевої планки покрівельним клеєм icopal, шви герметизують клеєм-герметиком icopal. (рис. 12).

1.7. Пристрій покрівлі в місцях монтажних прорізів

1.7.1. Герметизація місць проходів через покрівлю вентиляційних і комунікаційних труб, антенних пристроїв і т.п. Здійснюється за допомогою спеціальних прохідних елементів, що закріплюються механічно.

1.7.2. Установку фланця прохідного елемента виробляють в наступному порядку:

 • за шаблоном намічають і прорізають отвір в підкладковому килимі і підставі;
 • на нижню поверхню фланця наносять покрівельний клей icopal, потім встановлюють підставу прохідного елемента (при цьому нижній край фланця ставлять внахлест на вже покладений ряд гнучкої черепиці) і закріплюють його цвяхами по периметру фланця з інтервалом 150 мм;
 • ряди гнучкої черепиці, що укладаються на поверхню фланця, підрізають і приклеюють покрівельним клеєм icopal;
 • шви герметизують клеєм-герметиком icopal.

1.7.3. Установку фланця прохідного елемента на готове дахове покриття виробляють в наступному порядку:

 • встановлюють прохідний елемент на готову покрівлю і змальовують по внутрішньому контуру або шаблоном;
 • прорізають отвір в основі покрівлі;
 • на нижню поверхню прохідного елемента наносять клей-герметик icopal
 • закріплюють прохідний елемент підстави саморізами;
 • на встановлений фланець монтують необхідний покрівельний вихід, який кріплять саморе-замі до верхньої частини фланця (рис. 14).

1.8. Пристрій покрівлі в місцях примикань до стін і димоходів

1.8.1. У місці примикання ската до стіни набивається дерев’яна трикутна рейка 50х50 мм.підкладковий килим і рядова черепиця заводиться на рейку. Уздовж стіни приклеюють покрівельним клеєм icopal смугу з ендового килима icopal pinta ultra. Смугу заводять на стіну на 300 мм, на скат – на 150 мм.смуга, заводиться на скат, так само приклеюється на покрівельний клей icopal. Верхня частина примикання закривається захисним фартухом з оцинкованої сталі, який механічно закріплюється і герметизується клеєм-гер-етиком icopal.

1.8.2. Так само можна використовувати замість смуги з ендового килима icopal pinta ultra закріплюється в штрабу пристінний фартух з оцинкованої сталі. Кріплення черепиці до фартуха аналогічно кріпленню до торцевої планки (див. П. 1.6.4.). Зверху пристінний фартух закривають захисним фартухом (капельником) з оцинкованої сталі.

1.8.3. Примикання ската до цегляного димоходу виконується за допомогою викрійки з ендового килима icopal pinta ultra або оцинкованого металу, що виготовляється безпосередньо на місці робіт. Отримані викрійки надрізаються і згинаються, як показано на рис. 15.

У місцях стику ската з димоходом до основи набивається дерев’яна трикутна рейка 50х50 мм.підкладковий килим заводиться на рейку. Рядова черепиця заводиться на рейку з нижньої сторони димоходу. Підйомну смугу для нижньої частини димоходу монтують так, щоб вона заходила на 300 мм на стіну димоходу і на 150 мм на гнучку черепицю (рис. 16). Потім монтуються бічні підйомні смуги, які заводяться під черепицю. Останньою монтується верхня підйомна смуга, яка також заводиться під черепицю (рис. 17, 18). Кріплення підйомних смуг аналогічно п. 1.8.1.

Якщо перетину цегляних труб більше ніж 0, 5х0, 5 м. І вони розміщені поперек ската, рекомендується влаштовувати разжелобок (див. 19) для запобігання скупчування снігу за трубою.

Ряди черепиці, що заходять на бічні і верхню підйомні смуги, кріплять на покрівельний клей icopal, шви герметизують клеєм-герметиком icopal (рис. 20).

1.9. Монтаж конькової черепиці

1.9.1. Коник монтують плитками з коньково-карнизної смуги icopal combi, переламуючи її на три частини в місцях перфорації. Розмір отриманих плиток — 250х333 мм.

1.9.2. Рядову черепицю доводять до такого рівня, при якому місця кріплення останнього ряду будуть закриті коньковой плиткою. Видаливши захисну плівку з нижньої сторони, коньковую плитку укладають короткою стороною паралельно коника і перегинають на обидві сторони ската, потім закріплюють на 4 цвяха, по 2 з кожного боку ската. Конькова плитка укладається з перехлестом 50-100 мм таким чином, щоб перекрити місця кріплення попередньої коньковой плитки (рис. 21). Останню коньковую плитку приклеюють покрівельним клеєм icopal.

2. Розрахунок витрати матеріалів*

*- дані, наведені в таблиці, включають 5% на обрізки (гнучка черепиця) і 15% на перехлести підкладкового килима.

Коньково-карнизна смуга combi, 1 уп. – 10 м.п. Коника/ребра або 16 м. П. Карниза.

Ендовий килим pinta ultra, 1 рул. — 10 м.п. Ендови.

Витрата покрівельного клею icopal

Витрата клею-герметика icopal – 6 мл/м. П. При товщині шва ø 8 мм

Перевіряйте стан покрівлі двічі на рік (навесні і восени);

Видаляйте з покрівлі сміття, гілки та листя за допомогою м’якої щітки;

Забезпечте відвід води з покрівлі;

Видаляйте сніг з покрівлі, тільки якщо він може впасти і створити небезпечну ситуацію, або якщо він впливає на міцність конструкції. При видаленні снігу слід залишити шар товщиною 10 см для захисту покрівельного покриття;

Не використовуйте гострі предмети для видалення сміття і снігу;

З метою профілактики необхідно виконувати перевірку і, в разі необхідності, ремонт монтажних отворів, отворів і тріщин.

Завантажити інструкцію

завантажити інструкцію у форматі pdf (4.26 мб) завантажити інструкцію у форматі doc (1.39 мб)

Явна відмінність від інших моделей сімейства — геометрична форма плитки – прямокутник. Також можна виділити наступні переваги:

 • забезпечує ідеальну герметичність покрівлі;
 • в основі черепиці використовується спеціальний еластичний sbs-модифікований бітум, що забезпечує високу гнучкість і міцність;
 • в основі захисного шару лежить посипання з кам’яної крихти, що забезпечує додаткову високу механічну міцність покрівлі;
 • виробляється на сучасному обладнанні з використанням високоякісної сировини висока термостійкість і стійкість до будь-яких природних факторів (сильний вітер, і т. Д.);
 • не потрібна спеціальна техоснастка або інструмент для виконання монтажу, доступна детальна інструкція по монтажу ;
 • унікальна колірна гамма, в тому числі денім або синій – ексклюзивні і дуже рідкісні кольори!

Кріплення черепиці plano claro проводиться на дерев’яну основу (це може бути фанера, осп, шпунтована дошка) із застосуванням покрівельних цвяхів. Зі зворотного боку черепиці нанесений клейовий шар бітуму, який забезпечує надійне склеювання суміжних рядів в єдине гідроізоляційне полотно.

Структура покрівлі

Структура наведена на ілюстрації. Можна перерахувати наступні шари:

 1. кольорова сланцева посипка
 2. модифікований sbs-бітум
 3. армована основа з скловолокна
 4. модифікований sbs-бітум
 5. спеціальний клейовий бітум

Крім того, в систему входять: конькова плитка, карнизна смуга, килими для ендови і нижній килим.

Колірні рішення

Для самого сміливого дизайну можна вибрати відповідний колір з моделей даної серії: зелений ліс, натурально-коричневий, цегляно-червоний і такий рідкісний колір як блакитний океан .


Наведені кольори: натурально-коричневий і цегляно-червоний.


На малюнках представлений зовнішній вигляд покрівлі, покритої черепицею icopal plano claro.
Наведені кольори: зелений ліс і блакитний океан.

Основні технічні характеристики

Пошарова структура включає:

 • на поверхні — двоколірна луската посипка
 • високоякісний бітумний шар
 • скловолокнистий опорний шар
 • Наступні ряди черепиці монтують таким чином, щоб кінці пелюсток знаходилися на одному рівні з вирізами черепиці попереднього ряду (див. 9).

  &1&

  1.6.2. Монтаж черепиці прямокутної форми icopal plano claro виконується таким чином, щоб центральна частина широкого пелюстки верхнього ряду перекривала стики кріплень черепиці нижнього ряду. Інші пелюстки повинні закривати місця кріплень черепиці нижнього ряду (рис. 10, 11).

  &1&

  1.6.3. При монтажі icopal plano claro кожен гонт кріпиться 5-ма покрівельними цвяхами на відстані 30 мм над вирізами і по краях. (5 цвяхів /1 гонт). При ухилах більше 450 використовують 7 цвяхів на гонт (два додаткових цвяха по верх-ним кутах гонту).

  &1&

  1.6.4. На торцях черепицю обрізають покрівельним ножем по краю і приклеюють до торцевої планки покрівельним клеєм icopal, шви герметизують клеєм-герметиком icopal. (рис. 12).

  &1&

  1.7. Пристрій покрівлі в місцях монтажних прорізів

  1.7.1. Герметизація місць проходів через покрівлю вентиляційних і комунікаційних труб, антенних пристроїв і т.п. Здійснюється за допомогою спеціальних прохідних елементів, що закріплюються механічно.

  1.7.2. Установку фланця прохідного елемента виробляють в наступному порядку:

  • за шаблоном намічають і прорізають отвір в підкладковому килимі і підставі;
  • на нижню поверхню фланця наносять покрівельний клей icopal, потім встановлюють підставу прохідного елемента (при цьому нижній край фланця ставлять внахлест на вже покладений ряд гнучкої черепиці) і закріплюють його цвяхами по периметру фланця з інтервалом 150 мм;
  • ряди гнучкої черепиці, що укладаються на поверхню фланця, підрізають і приклеюють покрівельним клеєм icopal;
  • шви герметизують клеєм-герметиком icopal.

  &1&

  1.7.3. Установку фланця прохідного елемента на готове дахове покриття виробляють в наступному порядку:

  • встановлюють прохідний елемент на готову покрівлю і змальовують по внутрішньому контуру або шаблоном;
  • прорізають отвір в основі покрівлі;
  • на нижню поверхню прохідного елемента наносять клей-герметик icopal
  • закріплюють прохідний елемент підстави саморізами;
  • на встановлений фланець монтують необхідний покрівельний вихід, який кріплять саморе-замі до верхньої частини фланця (рис. 14).

  &1&

  1.8. Пристрій покрівлі в місцях примикань до стін і димоходів

  1.8.1. У місці примикання ската до стіни набивається дерев’яна трикутна рейка 50х50 мм.підкладковий килим і рядова черепиця заводиться на рейку. Уздовж стіни приклеюють покрівельним клеєм icopal смугу з ендового килима icopal pinta ultra. Смугу заводять на стіну на 300 мм, на скат – на 150 мм.смуга, заводиться на скат, так само приклеюється на покрівельний клей icopal. Верхня частина примикання закривається захисним фартухом з оцинкованої сталі, який механічно закріплюється і герметизується клеєм-гер-етиком icopal.

  1.8.2. Так само можна використовувати замість смуги з ендового килима icopal pinta ultra закріплюється в штрабу пристінний фартух з оцинкованої сталі. Кріплення черепиці до фартуха аналогічно кріпленню до торцевої планки (див. П. 1.6.4.). Зверху пристінний фартух закривають захисним фартухом (капельником) з оцинкованої сталі.

  1.8.3. Примикання ската до цегляного димоходу виконується за допомогою викрійки з ендового килима icopal pinta ultra або оцинкованого металу, що виготовляється безпосередньо на місці робіт. Отримані викрійки надрізаються і згинаються, як показано на рис. 15.

  &1&

  У місцях стику ската з димоходом до основи набивається дерев’яна трикутна рейка 50х50 мм.підкладковий килим заводиться на рейку. Рядова черепиця заводиться на рейку з нижньої сторони димоходу. Підйомну смугу для нижньої частини димоходу монтують так, щоб вона заходила на 300 мм на стіну димоходу і на 150 мм на гнучку черепицю (рис. 16). Потім монтуються бічні підйомні смуги, які заводяться під черепицю. Останньою монтується верхня підйомна смуга, яка також заводиться під черепицю (рис. 17, 18). Кріплення підйомних смуг аналогічно п. 1.8.1.

  Якщо перетину цегляних труб більше ніж 0, 5х0, 5 м. І вони розміщені поперек ската, рекомендується влаштовувати разжелобок (див. 19) для запобігання скупчування снігу за трубою.

  &1&

  &1&

  &1&

  &1&

  Ряди черепиці, що заходять на бічні і верхню підйомні смуги, кріплять на покрівельний клей icopal, шви герметизують клеєм-герметиком icopal (рис. 20).

  &1&

  1.9. Монтаж конькової черепиці

  1.9.1. Коник монтують плитками з коньково-карнизної смуги icopal combi, переламуючи її на три частини в місцях перфорації. Розмір отриманих плиток — 250х333 мм.

  1.9.2. Рядову черепицю доводять до такого рівня, при якому місця кріплення останнього ряду будуть закриті коньковой плиткою. Видаливши захисну плівку з нижньої сторони, коньковую плитку укладають короткою стороною паралельно коника і перегинають на обидві сторони ската, потім закріплюють на 4 цвяха, по 2 з кожного боку ската. Конькова плитка укладається з перехлестом 50-100 мм таким чином, щоб перекрити місця кріплення попередньої коньковой плитки (рис. 21). Останню коньковую плитку приклеюють покрівельним клеєм icopal.

  &1&

  2. Розрахунок витрати матеріалів*

  &1&

  *- дані, наведені в таблиці, включають 5% на обрізки (гнучка черепиця) і 15% на перехлести підкладкового килима.

  Коньково-карнизна смуга combi, 1 уп. – 10 м.п. Коника/ребра або 16 м. П. Карниза.

  Ендовий килим pinta ultra, 1 рул. — 10 м.п. Ендови.

  Витрата покрівельного клею icopal

  &1&

  Витрата клею-герметика icopal – 6 мл/м. П. При товщині шва ø 8 мм

  Перевіряйте стан покрівлі двічі на рік (навесні і восени);

  Видаляйте з покрівлі сміття, гілки та листя за допомогою м’якої щітки;

  Забезпечте відвід води з покрівлі;

  Видаляйте сніг з покрівлі, тільки якщо він може впасти і створити небезпечну ситуацію, або якщо він впливає на міцність конструкції. При видаленні снігу слід залишити шар товщиною 10 см для захисту покрівельного покриття;

  Не використовуйте гострі предмети для видалення сміття і снігу;

  З метою профілактики необхідно виконувати перевірку і, в разі необхідності, ремонт монтажних отворів, отворів і тріщин.

  Завантажити інструкцію

  завантажити інструкцію у форматі pdf (4.26 мб) завантажити інструкцію у форматі doc (1.39 мб)

  Явна відмінність від інших моделей сімейства — геометрична форма плитки – прямокутник. Також можна виділити наступні переваги:

  • забезпечує ідеальну герметичність покрівлі;
  • в основі черепиці використовується спеціальний еластичний sbs-модифікований бітум, що забезпечує високу гнучкість і міцність;
  • в основі захисного шару лежить посипання з кам’яної крихти, що забезпечує додаткову високу механічну міцність покрівлі;
  • виробляється на сучасному обладнанні з використанням високоякісної сировини висока термостійкість і стійкість до будь-яких природних факторів (сильний вітер, і т. Д.);
  • не потрібна спеціальна техоснастка або інструмент для виконання монтажу, доступна детальна інструкція по монтажу ;
  • унікальна колірна гамма, в тому числі денім або синій – ексклюзивні і дуже рідкісні кольори!

  Кріплення черепиці plano claro проводиться на дерев’яну основу (це може бути фанера, осп, шпунтована дошка) із застосуванням покрівельних цвяхів. Зі зворотного боку черепиці нанесений клейовий шар бітуму, який забезпечує надійне склеювання суміжних рядів в єдине гідроізоляційне полотно.

  Структура покрівлі

  &1&

  Структура наведена на ілюстрації. Можна перерахувати наступні шари:

  1. кольорова сланцева посипка
  2. модифікований sbs-бітум
  3. армована основа з скловолокна
  4. модифікований sbs-бітум
  5. спеціальний клейовий бітум

  Крім того, в систему входять: конькова плитка, карнизна смуга, килими для ендови і нижній килим.

  Колірні рішення

  Для самого сміливого дизайну можна вибрати відповідний колір з моделей даної серії: зелений ліс, натурально-коричневий, цегляно-червоний і такий рідкісний колір як блакитний океан .

  &1&
  &1&

  Наведені кольори: натурально-коричневий і цегляно-червоний.

  &1&
  &1&

  На малюнках представлений зовнішній вигляд покрівлі, покритої черепицею icopal plano claro.
  Наведені кольори: зелений ліс і блакитний океан.

  Основні технічні характеристики

  Пошарова структура включає:

  • на поверхні — двоколірна луската посипка
  • високоякісний бітумний шар
  • скловолокнистий опорний шар