Протитуманні фари h11. Автомобільні лампочки h11: опис, характеристики

0
281

Вже близько 5 років автолюбителі використовують все більше фари, де використовуються різні лампи в цоколі h11. І не дивно, адже від якісного освітлення дороги залежить безпека водіїв. У цій статті даються відповіді на питання: «що таке h11 лампа світлодіодна і в чому їх переваги?»
Отже, спочатку наведемо головні переваги будь світлодіодним автомобільної лампи:
Температура світлового потоку;
Тривалість експлуатації і надійність;
Відсутність ниток розжарювання в конструкції лампи;
Легкість монтажу led ламп;
Універсальність світлодіодних ламп.

Лампи світлодіодні h11 отримали досить широке поширення серед автовласників. Матеріалами для цоколя служать метал і пластмаса. Штекер — з двома контактами. Яскравість освітлення залежить від напрямку світла, типів вбудованих світлодіодів. Сьогодні можна вибрати різний відтінок білого, який буде залежати від температури світіння.
Лампи h11 світлодіодні встановлюються:
Фарах ближнього або дальнього світла;
Протитуманна фара.

В асортименті представлені різні варіанти. Сайт компанії «тріалайт» допоможе підібрати вам будь-яке світлове обладнання. Так, одні підійдуть для декоративного світіння (біле світло від світлодіодів ідеально поєднується з ксеноном), інші можна використовувати в якості денних ходових вогнів.

Особливості світлодіодних ламп h11

Особливості даних ламп полягають в низькому рівні енергоспоживання і тепловиділення. Бувають випадки, що лампи розжарювання плавлять фару або проводку в авто. Н11 світлодіодна лампа не має такого недоліку. Це дозволяє вам монтувати навіть в пластикові фари.

Н11 лампа, фото якої наведено нижче, використовується як джерело основного світла, так і як протитуманні лампи. На сьогодні вони є найбільш популярними і широко використовуваними з усіх моделей і видів аналогічних ламп.

Н11 лампа, фото якої вище, має в своїй конструкції одну нитку. Група h11 ламп-фланцеві лампи. Їх відносять до такого типу тому, що вони мають чітку відстань від фланця до спіралі. Це має вагоме значення для того, щоб освітлення було правильним. Сьогодні багато компаній-виробників виготовляють величезну кількість різних видів приладів з таким цоколем

Безумовно, всі вони відрізняються один від одного технологіями виробничого процесу, властивостями і параметрами. Середня потужність стандартної h11 лампи становить близько 55 вольт. Але деякі виробники випускають лампи і з більшою потужністю. Роз’єм лампи h11 подібний цоколям h8 і h9. Різниця цих ламп полягає в рівні потужності, а також в типах пелюсток. У противотуманки, ви з легкістю можете поставити ксенонові лампи h11 з температурним показником 4300k, 5000k, 6000k.

Вибір h11 лампи ближнього світла безумовно залежить від марки машини, смаку власника авто і грошових можливостей. Перші місця серед продажів займає світлодіодна н11 лампа, ціна якої стартує від 1000 рублів. Цінова політика в принципі залежить від двох факторів:
Виробник;
Технічні показники.

Сучасні технології на базі світлодіодів збільшили відстань і яскравість освітлення дороги. Так на сьогодні існують системи світлодіодного освітлення для авто які оснащені адаптивними функціями. В основному це лампи н11 з потужністю 80 вольт. У своїй конструкції вони мають спеціальні стабілізатори. Вони захищають від стрибків напруги. Крім цього в конструкції лампи є захисний механізм від зворотної полярності. H11 лампа світлодіодна 80w складається з 16 світлодіодів з чіпами кожен потужністю 5w, може використовуватися в якості дхо (денні ходові вогні) для кращої інформативності на дорозі! корпус світлодіодної лампи h11 80w виконаний з алюмінію і пластика з грамотним відведенням тепла. Незаперечною перевагою діодної лампи h11-відсутність необхідності в додаткових блоках або резисторах.

Led-лампи в автомобілях нове слово в автосветотехнике. Досить часто їх застосовують замість галогенних і ксенонових джерел світла. Лампи h11 світлодіодні призначені для установки в протитуманні фари і головне світло. За своєю конструкцією вони максимально наближаються до стандартних лампочок.

Результати опитування

Провівши опитування споживачів, з’ясувалося, що є три основні причини обумовлюють широкий попит на лампи зі світлодіодами н11.
Перша-високий ресурс роботи-термін служби понад 50 тисяч годин.
Друге-наближеність до конструкції і виду звичайної лампочки, а значить легка установка.
Третя-яскравість світлового потоку випромінюваного світлодіодною лампою h11.

Особливо високу якість світла демонструють білі лампи h11. Білий світ є найбільш природним для людського ока, що дає можливість бачити в ньому на порядок краще. Перш за все іншого, це стосується дорожньої розмітки, знаків і світлоповертаючих елементів на транспорті та одязі. У білому світі вони видно значно далі і чіткіше! недоліком же вважається погана видимість білого світла в дощ.

Саме тому білі лампи h11, які вважаються основними, завжди доповнюються протитуманними галогеновими лампочками. Без «противотуманок» з нинішніми швидкостями не обійтися, тим більше в міжсезоння! вони теж виробляються з цоколем стандарту h11 і, як ви розумієте, продаються москві, в магазині «автолампи.рп».

Автолампа h11-запорука довгої роботи фар

До речі, якісна лампа h11 55w це не тільки стабільна робота на будь-яких марках і моделях автомобілів, але і зниження зносу обслуговуючого її бортового електрообладнання. » безіменні » галогенні лампи з цоколем h11 теж можуть бути якісними, але твердої гарантії цього вам не дасть ніхто. А значить, доведеться на власний страх і ризик грати в російську рулетку, ставлячи на кін свою безпеку.

Подібне можна сказати і про лампи далекого, і про лампи ближнього світла h11. Деякі водії наївно вважають, що хороші лампочки слід встановлювати виключно на дальнє світло, а для ближнього згодиться практично все, що завгодно. З галогенними лампами цей номер не пройде-щоб відчувати себе на нічній дорозі дійсно впевнено, необхідно ставитися до головного світла гранично відповідально.

З усього вищесказаного випливає, що якщо ви плануєте використовувати автомобільні лампи h11, вам краще віддавати перевагу відомим брендам, таким, наприклад, як philips або osram. Практика показує, що вони видають мінімально можливу кількість відмов, велика частина яких обумовлена помилками при установці ламп або некоректною роботою електрообладнання.

Якою має бути якісна h11 — лампа розжарювання

Дійсно якісні лампи h11, купити які ви завжди можете в магазині «автолампи.ру», це перш за все, сучасні матеріали — міцне кварцове скло, з якого виготовлена колба, досконала газова суміш, що в неї закачана, і довговічний цоколь, зібраний на автоматизованій лінії. Досить взяти таку лампу в руки, щоб зрозуміти, що перед вами якісний продукт.

Коробки, в які упаковані якісні галогенові лампи для авто h11, теж служать орієнтиром для покупця. Фірмові галогенні лампочки стандарту h11 продаються в яскравій, чітко віддрукованій упаковці і тому здалеку помітні в будь-якому магазині. Це актуально не тільки для ламп головного світла, але і для кожної протитуманної лампи h11-хороша лампа починається для покупця з хорошою етикетки.

Втім, останнім часом привабливим оформленням обзавелися навіть «безіменні» h11 лампи. 12v 55w автолампочки сьогодні є досить ходовим товаром, тому виробники не втрачають жодної можливості продати побільше своєї продукції. Покупцеві ж залишається два шляхи-витратити кілька годин на вибір автоламп або просто купити їх в перевіреному магазині.

Купуємо лампи h11 philips

У нашому електронному магазині ви можете придбати високоякісні лампи h11 12v за ціною на порядок меншою, ніж та, що зустрінеться вам в переважній більшості міських магазинів. Тим більше, якщо мова йде про галогенових лампах philips h11 — вони сьогодні є справжнім лідером продажів, тому ціна на них досить висока. Але тільки не у нас!

Не останню роль відіграє і наш асортимент — в ньому ви знайдете по-справжньому великий вибір ламп h11 в втф і головне світло. Перш за все, це, звичайно ж, лампи філіпс h11, а й інші, заслуговують того, бренди не обділені увагою. Особливо хочеться підкреслити, що асортимент нашого магазину постійно збільшується, поповнюючись у міру того, як ми знаходимо для вас нові галогенні лампи.

Галогенна лампа h11-вельми поширена стандартна галогенка, що встановлюється в фари ближнього світла і протитуманні фари . Зовні лампа н11 поРоз’єму нагадує формати ламп h9 і h8, проте галогенка н11 має іншу потужність, складову 55 w , а також відрізняється видами пелюсток.

Наш магазин спеціалізується на поліпшених варіантах стандартних галогенових ламп, тому у нас купити лампу н11 ви можете з популярним ефектом ксенону. На даний момент до продажу пропонується галогенова лампа h11 розроблена із застосуванням технології компанії philips (або crystal vision). Перевагою рішень philips є максимальна наближеність стандартних галогенок до ефективності ксенонових ламп.

На сторінці: 30 25 50 75 100

Сортування: за замовчуванням найменування (а ->я) найменування (я ->а) ціна (за зростанням) ціна (за спаданням) модель (а ->я) модель (я ->а)

Якщо ви втомилися часто міняти лампи в головних фарах, тоді придбайте прилади від компанії philips лінійки longlife ecovision. Вони працюють до 1500 годин, що в чотири рази більше терміну служби стандартних галогенок. Лампи світять жовто-білим світлом, який відмінно підсвічує дорогу при будь-яких погодних умовах. Від такого спектру світіння (4000 к) не втомлюються очі автомобіліста. Пристрої світять яскравим білим світлом, але вони не споживають більше енергії стандартних приладів освітлення. Пристрої можна поставити в головну оптику машину цоколя н11, номінальну напряженіе12 вольт. Фахівці річок..

Лампи розраховані для зміни приладів освітлення в машині з цоколем н11. Комплект crystal vision складається з двох джерел світла. Особливість у видачі світлового потоку в біло-блакитному спектр світіння, кольоровістю в 4300 к.прилади дають ксеноновий ефект світла, надаючи оптиці неординарності. Лампи лінійки crystal vision дають більше світла на 30 %. А це на 10-12 метрів більше освітленої ділянки дороги. За таких умов автомобіліст зможе раніше помітити перешкоди на дорозі і зреагувати на них. Машина з яскравим світлом помітна набагато раніше на проїжджій частині, що гарантує високу сте..

Галогенна лампа, виробництва philips, лінійки vision – це 100% якісне світло головних фар, а також протитуманної оптики. Дані джерела світла світять тепло-білим світлом, який відмінно підходить для освітлення дороги в суху погоду і при опадах. Прилад підходить для установки в галогенного типу фари цоколя н11. При роботі споживають лампи стандартна кількість енергії-55 вт, напруга мережі-12 в.галогенка philips h11 лінійки vision проведена в німеччині і відповідає всім стандартам якості автомобільних джерел світла. Колірна температура джерела світла-3200 к, світлопото..

Лампи від відомої німецької компанії філіпс серії blue vision ultra відрізняються від звичайних галогенів великою кількістю характеристик. Лампи виділяються стильним дизайном і оригінальною конструкцією. Джерела нового покоління в змозі випромінювати яскравий і білий світ. Особливості джерел світла від філіпс серії ultra blue vision світіння. Потужність світіння даних джерел багато в чому відрізняється від інших лампочок – лампи видають пучок світла з колірною температурою в 4000к. Цей показник говорить про те, що дорога в нічний час доби буде набагато більш активно і яскраво освітлять..

Німецького і добротного виробництва, галогенка від корпорації osram пропонує рішення неякісного і поганого світла. Вона видає жовтуватий потік на 3200 за кельвіном, який не має властивості засвітів, кристалізації. Теплий потік не відсвічується від мокрої автомагістралі і не розсіюється. Лампа моделі 64211 є розробкою лінійки original line, характеризуючись стандартною довговічністю і надійністю роботи. Ставиться на 12в систему харчування і споживає 55вт енергії машини. Має н11 формат цоколя, що випускається. ..

Модель лампочки original line серії 64241, випущеної під виробництвом німецької корпорації osram відрізняється неймовірно стабільною роботою, надійністю використання і тривалістю придатності. Характеризується видачею жовтуватого потоку світла на 3200 по температурі насиченості кольору кельвіна, забезпечуючи яскравість потоку на 2600 люмен. Стандартне номінальне споживання виробу-55вт, при 12в системі напруги. Має формат кріплення до автомобіля цоколем н11в. ..

Білосніжний промінь, з невеликим відливом блакитного відтінку, як у ламп ксенонового формату пропонуються корпорацією осрам лінійкою 64211cbi cool blue intense. Такий красивий і модний світло забезпечується температурою насиченості на 4200 за кельвіном. Пристрій забезпечує яскраву заливку полотна, підвищує видимість на дорозі і вдосконалить дизайн машини. Ставиться на н11 цоколь машини і 12в систему харчування. Споживає всього 55вт енергії і є пристроєм, з тривалим періодом придатності. ..

Потужним продуктом для забезпечення світла при сутінці стане німецька лампочка osram модельної пропозиції night breaker unlimited. Температура на 20% більше білого типу сяйва 3600k. Головними перевагами світлового джерела є збільшення інтенсивної насиченості променя світла до 110%, що забезпечило збільшення світлової плями до 40метрів. Лампа ставиться на н11 цоколь фар, має 55вт міць і забезпечує віддачу яскравого світла на 1350 люмен. Варто купити галогенову лампу фірмового випуску osram h11 серії 64211nbu з ряду night breaker unlimited на 3600k в гіпермаркеті автосвітла. ..

Лампочка корпорації осрам, моделі night breaker unlimited 64211nbu володіє температурою насиченості кольору на 3400 за кельвіном, забезпечуючи видачу білосніжно-жовтуватого потоку світла теплого тону. Це дозволяє отримати максимум видимості на нічних автотрасах і озброїтися досконалим освітленням. Виріб має н11 роз’єм цоколя, і пропонується для машин з живленням в стандартні 12в. Споживає 55вт енергії. Переважними особливості моделі є до 110% підвищена яскравість і до 40 метрів збільшена протяжність променя. ..

Максимально потужний, яскравий і насичений світло, який має неймовірну користь в боротьбі з сутінком, забезпечує галогеновий виріб osram лінійного ряду night breaker plus. Модель галогенки 64211nbp ставиться на н11 цоколь машини і забезпечує теплий білий тон світла на 3500 за кельвіном. Лампочка характеризується видачею найпотужнішої яскравості променя в кілька разів вище, ніж у стандартних джерел, що і дозволяє отримати кращу освітленість дороги. Витрачає 55вт енергії автомобіля. ..

Джерело галогенового формату світла osram серії 64211sv2 silverstar 2.0 вважається найефективнішим способом впоратися з сутінком і негодою. Лампа забезпечує тепле біло-жовте світло в 3400 температурою кельвіна, і до 60% більше яскравості і насиченості променя. Завдяки цьому, світловий конус до 20 метрів ширше, а відповідно і видимість на дорозі краще. Лампочки відрізняються і міцністю виконання конструкції, а відповідно і забезпечують неймовірно тривалий період роботи. Споживають 55вт енергетичного резерву машини. ..

Галогенова лампа mtf light з типом цоколя h11 standard-те, що потрібно для безпечної їзди. Володіючи великою кількістю переваг в порівнянні з заводськими галогеновими лампами, mtf особливо виділяються тим, нитка розжарення у них вдосконалена. Лампи працюють без блоків розпалу, але забезпечують відмінну видимість; мають колірну температуру в 2900 к; забезпечують яскраве світло; універсальні. Виходячи з критеріїв, лампи краще звичайних галогенок і при цьому дешевше ксенону. Перевірено! ..

«складні» галогенові лампи мтф для легкої їзди галогенові набори ламп від компанії мтф в спеціальній серії aurum виробляються спеціально для їх подальшого апробування в складних умовах. Так можна ефективно апробувати лампочки при негативних умовах погоди або ж при недостатній видимості шляху. Лампи мають спец. Покриття, яке дає їм перевагу. Переваги полягають в тому, що лампи можуть висвітлювати шлях відмінно і при сильному проливному дощі або ж снігопаді. Також їм не страшний густий туман і інші фактори, які можуть спровокувати ускладнення в процес..

Універсальність галогенових наборів мтф поліпшення світлового пучка багато в чому, та майже у всьому буде залежати від самої лампи. Ксенон не завжди підходить, та й його вартість не завжди готова влаштувати кожного покупця. Дані показники штовхають водіїв на нескінченні пошуки нових і альтернативних шляхів вирішення питання. Але галоген таким не назвеш, оскільки це слабкі пристрої готові дати за малі витрати такий же невеликий результат. Для цього і були випущені відомі і мега популярні, серед водійського кола, галогенові лампочки, наповнені ксеноновим газ..

Сучасні набори галогенок від мтф лампочки галогенові magnesium, які поширюються в спеціальному наборі компанією мтф, вважаються кращими сучасними засобами по освітленню. Дані лампи дають відмінний світло і в змозі висвітлити шлях білим і теплим світлом. Пристосування монтуються в цоколя типуН11. Їх показники колірної температури становить 3500 кельвінів. Цього світла цілком достатньо щоб дорога максимально освітлювалася, і водій міг вчасно помітити будь-які перешкоди і перешкоди. Також пучок світла широкий і захоплює максимальну область дорожнього полотна. Т..

Мтф набори галогенових ламп – високі стандарти якості компанія мтф давно славиться своїми добротними «продуктами». Дана компанія випускає безліч різних пристосувань. На сьогоднішній час доступною стала ще одна новинка, яка відрізняється своїми досконалими показниками. Компанія представляє увазі споживачів галогенові набори ламп. Дані лампочки галогенові lightplatinum випускаються спеціальною серією; для кожного типу цоколя існує окремий набір. Даний набір розрахований на монтування в цоколь н11. Якісні показники і технічно..

Краща технічна сучасного ринку-це галогенки в наборі від мтф галогенові набори, які поширює відома компанія мтф, вважаються пристроями не просто відмінної якості, але також найвигіднішими варіантами переобладнання штатної оптики. Щоб зробити перевстановлення, але при цьому не витрачати багато часу або ж грошових вкладень, потрібно брати саме ці комплекти. Мтф light розрахований на н11 цоколь і відповідає серії argentum. Якість галогенового набору мтф в реальних умовах лампи даного типу стануть відмінним приладом по освітленню шляху в будь-який час. Їх колір..

Галогенки в наборі від мтф для сучасного рівня освітлення лампочки галогенові titanium, що випускаються в спеціальному наборі від компанії мтф, є істинно осучасненими засобами по освітленню, так як їх показники у багато разів піднесені інших галогенових аналогів, також світло цих пристроїв по максимум наближений до ксеноновому, тобто, до денного. Для тих водіїв, які прийшли до думки, що свій стиль водіння варто змінити на більш безпечний і комфортабельний, не знайдеться кращого засобу. Лампочки випромінюють рівний і білий світ. Температура світіння сост..

Лампи галогенові в спеціальному наборі від мтф — що це? галогенові лампочки, які поширюються в спеціальному наборі від компанії мтф – серія light, vanadium, — це засоби по освітленню, які в порівнянні зі своїми аналогами мають велику міць. Світлові потоки будуть виглядати як біле світіння зі злегка блакитним відтінком. Подібний світло допомагає позбутися від зайвого впливу на зір водія. Галогенові лампи від мтф-гарантія безпеки лампи даної серії абсолютно безпечні в плані установки в усі види оптики. Так вони не будуть псувати пластмасові дет..

Mtf light і якісні показники нової серії palladium даний тип ламп palladium має відмінні показники. Ці лампи готові давати відмінний світло. Але лампи в змозі попутно виконувати і інші функції. Наприклад, ці лампи в змозі захистити свою колбу від пошкоджень ультрафіолетом, а також вони і всю оптику зберігають. Крім цього лампочки галогенові не призводитимуть до пошкодження фар і їх пластмасових деталей. Навіть якщо оптика не сильна, то лампи все одно нічого не зіпсують. Галогенові лампи мтф palladium і їх технічні показники подібні тип технік..

Чудове світіння, забезпечення стабільного і довгого режиму експлуатації може надати тільки галогенова лампочка koitoмоделлю p0750w whitebeam iii. Виріб володіє н11 роз’ємом цоколя, є прекрасним і недорогим елементом для заміни штатного галогену. Дозволяє отримати білосніжно-жовтувате красиве світіння, температурою на 4000 кельвінів. Видає світло, класом яскравості в 100вт, що вдвічі вище стандартних показників. Споживає всього 55вт потужності енергії автомобіля. ..

Для цінителів високої якості, перевіреного часом-галогенові лампи bosch! галогенові лампи bosch вироблені в німеччині, відповідають всім сертифікаційним нормам і забезпечують м’який і щільний потік жовтого світла, який дуже приємний оку. Крім того, світовий бренд дає гарантію на свою продукцію. Володіючи стандартними показниками напруги і потужності в 12в і 55вт, лампа не споживає великої кількості енергії, також вона відповідає трьом зіркам за класифікацією bosch. Правильна комбінація ціни з довговічністю давно зробили автолампи ходовими серед автовласників..

Для чого потрібні галогенові авто лампи? призначені вони для того, щоб якісно висвітлити магістраль. Галогенки коштують не дорого, мають відмінну німецьку якість. Вдосконалена нитка розжарювання працює довше і стійка до вібраційних змін. Міцне скло може поглинати ультрафіолет. Лампа працює під напругою 24в, необхідна потужність 70вт. Встановлюючи лампу, ви не зіткнетеся з особливими проблемами, це зробити дуже легко і швидко. Для безперебійної та якісної роботи не потрібен блок розпалу. Якщо ви цінитель класики, то галогенові лампи саме для вас. А купи..

Галогенова лампочка, яка виробляється корпорацією sho-me, моделлю b4 — це пристрій з потужним, яскравим, насиченим і красивим світлом, а також з більш тривалим режимом експлуатації. Лампа має температуру насиченості кольору в 4000 за кельвіном, забезпечуючи видачу білосніжного теплого красивого потоку, який однорідно заливає автомагістральне полотно. Лампа має н11 цоколь і споживає не більше 55вт енергії. Таке джерело не тільки забезпечує кращу видимість, але і не впливає згубно на електромережі автомобіля. ..

Автомобілі, з н11 форматом цоколя для галогенової системи світла можуть замінити непридатний світловий продукт унікальною моделлю лампи від sho-me svu. Пристрій відрізняється від стандартних ламп підвищеною якістю і яскравістю світла до 120%, що дозволяє отримати максимально протяжний, насичений і широкий промінь. Завдяки температурі по кельвіну в 4300 випромінюється білосніжний і насичений світло теплого формату, який не кристалізується і не розсіюється, а однорідно заливає полотно дороги. Має потужність в 55вт і напруга в 12в. ..

Японія-це країна, де в чудову і найвищу якість зливаються інноваційні технології і перевірена класика, стандарт. Так, автомобільний виріб світла piaa лінійки plazma ion yellow-це галогеновий пристрій, де частиною його потужності стала технологія xtra. Модель має температуру кольору на 2500 кельвінів, видаючи насичено жовтого відтінку світло. Відрізняється дивовижною здатністю видавати яскравість променя на 110вт, при мінімальних витратах потужності автомобіля всього на 55вт. Виріб випускається з розрахунком монтування на машини н11 цоколем. ..

Світлотехнічний виріб японського випуску piaa модель solar yellow-це високопотужний елемент кращого автомобільного світла, який відповідає всім вимогам, висунутим у сфері машин. Лампочка при мінімальному споживанні в 55вт потужності енергії авто, видає яскравість променя, характерного для виробів на 110вт. Модель пропонується для н11 цоколя автомобілів. Температура кольору — 2500 за кельвіном. Жовте насичене і навіть соковите освітлення-це максимальна видимість при опадах і дощі, тому рекомендується для монтування в противотуманки. ..

Кварцове скло, що захищає лампу від уф і струсів, суміш газів, чудова міцність тонкої нитки напруження, надійне кріплення цоколя н11 і неймовірна технологія світла xtra – це все японська лампочка piaa hyper plus. Виріб відрізняється низьким споживанням енергії до 55вт, а віддачею потужності і яскравості променя на цілих 110вт. Тепле біле світіння на 4000 за шкалою температури кольору кельвіна забезпечує рівномірне, однорідне і красиве освітлення автомобільної магістралі. ..

Половину століття японська фірма, звана piaa, випускає неймовірно потужні вироби, використовує експериментальні способи поліпшення, користується новітніми технологіями і впроваджує інноваційні рішення. Лампочка моделлю xtreme white plus є досконалим галогеновим виробом, з рядом безлічі переваг. Володіє температурою кольору на 4000 кельвінів, забезпечуючи гарний теплий білий світ. Видає промінь на 110вт, при особистій потужності вдвічі менше – 55вт. Адаптована пропонована лампочка під н11 цоколь автомобілів. Будьте завжди озброєні інноваціями. ..

Галогенові вироби світла piaa модельним випуском arrow star white вироблені за ексклюзивною інноваційною розробкою, технологією xtra. Таким чином, лампочки при мінімальному споживанні потужності 55вт, здатні забезпечити промінь, яскравістю вдвічі більше, тобто 110вт. Пропонується модель для автомобілів н11 роз’ємом штатного галогенового цоколя. Температура кольору лами-4250 кельвінів, що говорить про чудове білосніжно-кришталевому світінні, максимально висвітлює шлях, усуваючи сутінок, опади і туман на своєму шляху. ..

Автомобільні лампи з цоколем h11 встановлюються в:

  • фари ближнього світла
  • фари дальньогоСвітла
  • протитуманні фари

Найчастіше встановлюються в протитуманні фари. Для установки світлодіодних автомобільних ламп не потрібно додаткового обладнання. Тому ви можете просто замінити лампи розжарювання на світлодіодні автолампи.

Широкий асортимент світлодіодних автоламп h11 здатний задовольнити смаки будь-якого покупця. В наявності завжди є світлодіодні автолампи з декоративним світінням, які ви можете використовувати в якості денних ходових вогнів, і потужні світлодіодні автолампи, які можна використовувати для освітлення дороги. До всього іншого, новітньою розробкою компанії maltera technologies є світлодіодна автомобільна лампа h11 на ближнє світло. Вперше ви зможете використовувати світлодіодну автомобільну лампу в головних фарах автомобіля.

Світлодіодні автомобільні лампи h11 виконані з високоякісних компонентів і прослужать вам довгий час. Низька тепловіддача цих ламп сприяє їх установці в будь-який тип фар. Адже тепер ви можете не хвилюватися за те, що лампа розплавить фару або зашкодить проводку. Зі світлодіодними автолампами ви забудете про цю проблему.

У всі світлодіодні автолампи компанії maltera techologies вбудовані стабілізатори струму. Цей пристрій сприяє стійкості лампи при скачках напруги.

Купити світлодіодні автомобільні лампи h11 ви можете на нашому сайті, або оформивши замовлення через менеджера.