Купити нерухомість в єйську

0
53

Єйськ затишне мальовниче місто, що розташувався на березі азовського моря.

Незважаючи на те, що тут створені всі умови для пляжного відпочинку наплив туристів відносно невеликий, тому вартість нерухомості не завищена. Хороший приватний будинок тут можна придбати в середньому за 2 – 3 мільйони рублів. Проблем з пошуком, як правило, не виникає, тому що ринок досить насичений варіантами.

Купити будинок в єйські можна за вельми привабливою вартістю, причому зовсім недалеко від моря. Такі розваги як риболовля, кінні прогулянки доступні не тільки приїжджим, а й жителям міста. Насправді це прекрасне місце для спокійного життя тут вельми розвинена інфраструктура, є все необхідне і навчальні заклади та розважальні заклади, історичні пам’ятки, пляжний відпочинок.

Безумовно, нерухомість за містом дає таку перевагу як більш чисте море. Будинки тут побудовані з різних матеріалів це:

  • дерево;
  • цегла;
  • газбетон;
  • панелі.

Багато набувають тут нерухомість саме на березі моря для розвитку бізнесу, обладнавши її в гостьові будинки.

Вартість приватної будівлі тут залежить від наявності або відсутності комунікації, площі, надвірних будівель, місцезнаходження об’єкта (віддаленість його центру і від моря). Хтось скаже, що клімат в єйські дуже вологий і тут неможливо жити, але він це твердження вірне почасти. В першу чергу треба розуміти що варто звикнути якщо людина приїхала, наприклад з півночі. Важко тут може бути тим, хто має проблеми зі здоров’ям, такі як астма або емфізема.

Для постійного проживання рекомендується купувати нерухомість подалі від моря, там і повітря буде не такий вологий. Чим молодший об’єкт, тим вище буде його вартість. Якщо квартиру в хорошому стані на вторинному ринку можна придбати приблизно за 1,5 мільйона рублів, то в новобудові аналогічне житло буде коштувати на 500-800 тисяч рублів дорожче, в деяких випадках різниця в ціні доходить до 1,5 мільйона. Це пов’язано не тільки з молодістю нових будинків, але і з тим, що зводяться вони, як правило, в розвинених житлових комплексах зі своєю унікальною інфраструктурою.