Чому вигідно купувати міжкімнатні двері від виробника

0
47

Якщо ви хоча б раз в житті стикалися з капітальним ремонтом, то напевно знаєте, що міжкімнатні двері — це основна стаття витрат. Вони купуються не на один рік, тому тут точно економити не варто. Але чи можна заощадити на вартості, а не на якості? це реально, якщо ви замовите двері безпосередньо у виробника «рф двері». Чому це буде дешевше? давайте розбиратися разом.

Адекватна ціна на актуальні моделі

Помічали, що зі зростанням популярності того чи іншого стилю всі товари, що відносяться до нього, теж дорожчають? не так давно це було зі стилем лофт, коли були актуальні амбарні двері, металеві відкриті деталі і так далі. Зараз на піку популярності скандинавський стиль, тому білі двері міжкімнатні — це самий тренд. За хорошою ціною їх можна купити тільки безпосередньо у виробника, тому що посередники будуть накручувати свій відсоток, орієнтуючись на зростаючий попит. Тобто якщо ви зробили ремонт в скандинавському стилі і за проектом у вас білі міжкімнатні двері, ви купите їх за будь-яку ціну. Принаймні, на це розраховують посередники. Що стосується виробника, він не завищує ціну на актуальну модель. Він бере товарообігом, а не надзвичайно високою ціною.

Сертифікована продукція

Перед замовленням міжкімнатних дверей на сайті «рф двері» ви можете ознайомитися з усіма сертифікатами якості, що підтверджують безпеку і екологічність продукції. При співпраці з посередниками такого привілею у вас немає. Навіть дверне полотно з натурального масиву може бути токсичним через наявність шкідливих домішок в складах, якими покривається дерево. Обов’язково враховуйте цей момент. Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері хорошої якості, заходьте на сайт https://www.rf-dveri.ru.

Грамотні консультанти

Хто краще розповість про товар: посередник або виробник? звичайно, той хто його виготовив. У компанії «рф двері» працюють тільки досвідчені і грамотні консультанти, досконально розбираються в асортименті міжкімнатних дверей. Якщо ви не можете визначитися з сортом породи деревини, вони розкажуть про властивості сосни, вільхи, горіха і дуба. Індивідуальні риси різних порід дерева відрізняються як в естетичному плані, так і за своїми експлуатаційними характеристиками, не кажучи вже про ціну. Звертайтеся за консультацією, співробітники «рф двері» завжди допоможуть визначитися з вибором.