Стартував конкурс гігантських гарбузів: виростіть рекордсменку і отримаєте головний приз

0
40

Цього року у всіх дачників нашої країни є унікальна можливість спробувати свої сили у вирощуванні гігантських гарбузів і поборотися за головний приз конкурсу, який проводять спільно завод органічних добрив «органік мікс» і ботанічний сад мгу «аптекарський город».

виростіть гігантську гарбуз і візьміть участь у всеросійському конкурсі!

всеросійський конкурс з вирощування гігантських гарбузів проходитиме протягом усього сезону, його підсумки журі підведе у вересні 2021 року. А зараз саме час заявити про свою участь і підготуватися до змагання.

Такий випадок не можна упускати, адже компанія «органік мікс» зробила все, щоб кожен зміг домогтися вражаючих результатів у цій захоплюючій справі. Завод органічних добрив сформував для майбутніх учасників набір «гігантський гарбуз» , який включає три насіння гарбуза ‘atlantic giant’ і необхідні добрива для їх успішного вирощування на початковому етапі.

Сорт ‘atlantic giant’ генетично «запрограмований» на утворення величезних плодів. При правильній агротехніці він дозволяє отримувати чудові результати навіть в зоні ризикованого землеробства, що вже не раз доведено городниками. Вхідні в набір насіння отримані від гарбуза-рекордсменки, яку виростив один з таких захоплених гарбузознавців — андрій гусєв. Вийшло у нього-вийде і у вас!

насіння, отримане від гарбуза-рекордсменки

Як брати участь?

Щоб взяти участь у всеросійському конкурсі з вирощування гігантських гарбузів, необходімозарегістріроваться, а потім протягом усього літа не тільки піклуватися про посадки, а й обов’язково ділитися на сторінці конкурсу своїми успіхами і досягнутими проміжними результатами.

Учасники змагання будуть щотижня викладати фотографії і дані вимірів, що дозволяють судити про зростання майбутніх рекордсменок, а глядачі — спостерігати за процесом і вболівати за своїх фаворитів. На початку осені (у вересні) десятка кращих — найбільших — гарбузів приїде в аптекарський город, на території якого відбудеться фінал конкурсу і визначаться переможці.

Який приз отримає переможець?

Головний приз-100 тисяч рублів — отримає учасник, який виростив найбільшу (за вагою) гарбуз. Плоди, що зайняли за результатами зважування друге і третє місце, принесуть виростили їх учасникам призи в розмірі 50 і 30 тисяч рублів відповідно.

бути може, саме ваша гарбуз восени виявиться на п’єдесталі?

Не залишаться без нагород і інші фіналісти: всі учасники конкурсу, допущені до процедури фінального зважування, отримають від заводу органічних добрив «органік мікс» річний запас добрив .

Дізнатися більше про конкурс, зареєструватися для участі в ньому і стежити за ходом змагання можна на сайті організатора. З оператором конкурсу також можна зв’язатися за телефоном: + 7 (495) 363-75-43 або 8 (903) 363-75-43.