Обрізка високих дерев і чагарників: кущоріз від kärcher і тут знадобився

0
44

Я продовжую відчувати акумуляторний кущоріз kärcher phg 18-45 battery. Якщо в першому тестуванні ми стригли низькі чагарники в своєму саду, то зараз хочемо перевірити, як він впорається з великими деревами, адже довжина штанги дозволяє проводити маніпуляції на висоті до 4 м.а ще в цей раз ми довірили йому зарослу огорожу. Але про все по порядку.

продовжуємо тестування акумуляторного кущоріза

Тестуємо висоторіз на дереві

У новому тестуванні ми доручили висоторіз підрівняти гілочки високої сливи. Для цього нам знадобилося встановити подовжує частина штанги.

зрізаємо гілки високої сливи

З гілочками товстіший кущоріз впорався на раз-два! якщо придивитися до леза, можна помітити, що вид і ширина зубців у його заснування відрізняється від тих, що на кінчику. Короткі і однакові зубці (на фотографії нижче вони зліва) потрібні якраз для пиляння досить товстих пагонів. Нам вдалося зрізати гілки сливи діаметром 1,5-2 см і широкою частиною, яка знаходиться ближче до корпусу (на тому ж фото вона праворуч).

зубці у кінчика леза (зліва) призначені для пиляння більш товстих гілочок

Хочеться докладніше показати, як легко кущоріз справляється з гілками дерев, тому пропонуємо подивитися процес на відео.

Підстригли живопліт біля будинку

Кущоріз наш без діла не залишається. Навіть в кінці сезону. У сусіднього будинку є жива огорожа, за якою комунальні служби не дуже-то доглядають. Вона така заросла, що дуже захотілося підстригти хоча б її частину.

жива огорожа напрошується на стрижку

Навіщо потрібна насадка для видалення зрізаних листя

У процесі стрижки ми також перевірили функціональність спеціальної насадки для змахування зрізаних листя і гілочок.

на лезо можна надіти спеціальну насадку для видалення листя і гілочок

Без неї всі рослинні залишки неминуче падають всередину крони. Як це відбувається, ви можете побачити це відео. З насадкою є можливість тут же скидатися зрізані частини, як ми робили в цьому відеоролику. Чим щільніше жива огорожа, тим краще все зайве відлітає в сторону.

Що вийшло

Кущоріз обладнаний ременем, що дуже зручно при виконанні стрижки невисокої огорожі. Все-таки інструмент важкуватий-вага трохи більше 4 кг. Спочатку я не наважувалася сама братися за роботу, довірила її чоловічим рукам і була впевнена, що тільки вони здатні так спритно управлятися з кущорізом. Але коли спробувала сама, то зрозуміла, що і жінці це під силу.

наплічний ремінь полегшує роботу

Спільними зусиллями ми трохи підрівняли розпатлану живопліт біля будинку.

жива огорожа після стрижки

Висновки після двох тестувань

За результатами двох тестувань кущоріза kärcher можу сказати, що це відмінний і незамінний помічник для тих, хто має на своїй ділянці різні декоративні чагарники і живоплоти.

позитивні моменти, які хотілося б відзначити.

  • робота від акумулятора-можливість проводити стрижку в будь-якому куточку, не обмежуватися довжиною дроту.
  • широкий повороту леза (115º) дозволяє легко виконувати стрижку під різними кутами, навіть зрізати рослини біля основи і не нагинатися при цьому.
  • кущоріз забезпечений ременем, що значно полегшать навантаження при роботі з інструментом.
  • простота збірки-я впоралася самостійно, без підказки кого-небудь.
  • інструмент зовсім не шумить, чути лише легке дзижчання.

Але хотілося б висловити і одне побажання . Для більш зручної роботи на висоті було б непогано зафіксувати додаткову ручку на вставній подовжувальній штанзі інструменту. Так можна більш точно направляти ріжучу частину.